Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Snoop27 válasza davis999sola (#6990) üzenetére


Snoop27
őstag

Szia. Arra gondolsz, hogy amiota ranyomtal erre gyorsabban merul a telod? Ez csak annyit csinalt, hogy ujra "kalibralta" az aksit, mivel nem mutatja mindig helyesen az aksi toltottsegi szintjet. Ha azota nem merul gyorsabban akkor ne foglalkozz vele.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7002) Snoop27


Snoop27
őstag

Probalta mar valaki az uj dorimanx kernelt? Erdemes feltenni?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7003) logarithm válasza Snoop27 (#7002) üzenetére


logarithm
őstag

Igen érdemes, stock 20hval használom a 9.8.2 béta kernelt.

(#7004) BeastMode válasza logarithm (#7003) üzenetére


BeastMode
őstag

Az a béta valóban nagyon jó. Én a CloudyG2 2.2-vel használtam és elégedett voltam vele teljes mértékben.

(#7005) Snoop27 válasza logarithm (#7003) üzenetére


Snoop27
őstag

Honnan toltotted le a betat? Xda forumjan csak a 9.8-ast talaltam.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7006) BeastMode válasza Snoop27 (#7005) üzenetére


BeastMode
őstag

(#7007) Snoop27 válasza BeastMode (#7006) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7008) BeastMode válasza Snoop27 (#7007) üzenetére


BeastMode
őstag

A mai CM12 Nightly is tartalmazza a reboot bugot?:D

(#7009) Snoop27 válasza BeastMode (#7008) üzenetére


Snoop27
őstag

Tolem hiaba kerded, sosem probaltam a Nightly-t. :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7010) BeastMode válasza Snoop27 (#7009) üzenetére


BeastMode
őstag

Jaj bocs, nem válasz akart lenni:)

(#7011) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Melyik jobb launcher , Apex vagy a Nova ? Dupla koppos lezárás melyiken működik rendesen ?

(#7012) fery02 válasza ToomyC (#7011) üzenetére


fery02
addikt

Nova-ban biztos működik gesztusvezérlés alapon (ezt a progit kell hozzárendelni) és ha Apex-ben is van gesztusvezérlés, akkor annál is működhet ugyanez.

Emlékeim szerint a két launcher nagyon hasonló és nincs összehasonlítási alapom, de általában mintha a Nova-t többször látnám emlegetni fórumszerte (az biztos, hogy tuti egy launcher).

(#7013) batai15 válasza fery02 (#7012) üzenetére


batai15
félisten

Egy két dologban moddolhatobb az apex. Viszont a Nova gyorsabb sokkal illetve az ingyenes is eléggé jó . minden telon Nova volt kivéve a cloudy mert ott a Stock launcher van. Levertem az animációkat 0.5 re meg gyorsabbanak(tűnik).

[ Szerkesztve ]

(#7014) laca71


laca71
aktív tag

lamhoang romból melyik a legjobb?
g3 portra tudtok linket adni?

(#7015) snorbi82 válasza laca71 (#7014) üzenetére


snorbi82
senior tag

Eleinte nem rossz rom, de később érdekes dolgokat művel (lassúl, akadozik)... Cludy vagy Optimust inkább ajánlom...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7016) laca71 válasza snorbi82 (#7015) üzenetére


laca71
aktív tag

akkor nem próbálkozom..
most a Cloudy G3 2.1-en vagyok
akkor nem igazán van jobb
gyári alapú rom jelenleg...?

(#7017) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!

Egyre erdekesebb dolgokat produkalt mar nekem ez a cm12, igy meguntam, felraktam a clody g2-t. De most latom van mar g3 is. Az jobb mint a clodyg2? Ez a clody g2 eddig nagyon jo, szuper, a gyari kernellel 2:30 jatek es meg van 55% az akkuban:) cm alatt mar lassan tolteni kene.
Xposedet erdemes felrakni? A lehuzhato redonyhoz nincs valami tema? Olyan ures nekem az az ikonstilus.

Elore is koszi a valaszokat.

(#7018) Danny365


Danny365
őstag

No én meg most egy új kombinációval próbálkozom:

CM12 - RenderKernel R8 (most jött ki 10 perce) - F2FS-re formázott /data és /cache partíció.

Kíváncsi vagyok, az F2FS hoz-e valami érezhető különbséget.

(#7019) Meggyi001 válasza batai15 (#7013) üzenetére

Azt én is minden romnál leveszem 0.5 re, sztem is úgy gyorsabb...

https://gamergep.hu/

(#7020) snorbi82 válasza Mazda6_2.0D (#7017) üzenetére


snorbi82
senior tag

A G3 mint a nevében is LG G3-as készülékre való! Jó neked a G2! :)

Danny365 : majd számolj be! Kíváncsi vagyok. Teszteket néztem, de napi használatban azért más.. Mire vissza kapom a telefonom, addigra már lesznek eredmények remélem! :)

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7021) david_97 válasza snorbi82 (#7020) üzenetére


david_97
senior tag

:Y Cloudy g3 az egy portolt g3 rom a MI G2-NKRE :K
És nem is olyan rossz, teszem hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#7022) snorbi82 válasza david_97 (#7021) üzenetére


snorbi82
senior tag

Lehet rosszul értelmeztem a kérdést...
Van ez: Cloudy G2 aminek a G3 kinézete van

és van olyan amit a Cloudy a G3 telóhoz csinált romot... És ez ami nem a G2re való :)

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7023) david_97 válasza snorbi82 (#7022) üzenetére


david_97
senior tag

Tutira a G3 kinézetűre gondolt, viszont a linkre kattintva látom hogy G2...mikor utoljára tettem fel cloudy romjat, még cloudy G3 volt a neve :N
Belatom így neked van igazad :DDD kicsit lemaradtam romok terén, elvagyok a v20h val

[ Szerkesztve ]

(#7024) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Keresőt használva 2mp alatt kiderült volna minden. Kb 2-3 napja lett kitárgyalva, link, stb...

(#7025) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#7026) BeastMode válasza Corgan82 (#7025) üzenetére


BeastMode
őstag

Ma reggel repült fel Render R9 kernellel együtt, remélem jó lesz:)

(#7027) szabeska


szabeska
addikt

Üdv! Telepítettem Xdabbeb féle kamera appot Cloudy Stock rendszerre rendszer alkalmazásként, és csak 2,34 MB a telepített mérete. Hogy lehet ez, normális dolog?

F1

(#7028) szabeska


szabeska
addikt

Érdekes, ha először User appként telepítem és utána rakom át rendszer alkalmazásnak (Root Uninstaller-el), akkor már 30+ MB... :/

F1

(#7029) Corgan82 válasza BeastMode (#7026) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Majd kérünk beszámolót róla. :)

(#7030) BeastMode válasza Corgan82 (#7029) üzenetére


BeastMode
őstag

Eddig elég negatív a véleményem. Lockscreent csak a 3.-4. swipe után oldja fel, mikrolaggok tömkelege és az akksi sem túl acélos.
Ma jött ki az új BlissPop Nightly, otthon teszek majd vele egy próbát, az előző verziónál csak jobb lehet:D

(#7031) Corgan82 válasza BeastMode (#7030) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Köszi ! Akkor nem próbálom ki. :)

Feltettem ma a MoKee ROM-ot és teljesen meg vagyok vele elégedve. Előtte AICP-ot használtam, de mondjuk sok különbséget nem tapasztalok a kettő ROM között. Vagyis csak annyit, hogy az AICP-ban több beállítási lehetőség van. Most kicsit tesztelgetem, használgatom ezt a MoKee ROM-ot aztán kiderül hogyan teljesít.

(#7032) Mett válasza Corgan82 (#7031) üzenetére


Mett
senior tag

egy-két dologtól eltekintve, ami hiányzik aicp-ből, a mokee gyorsabbnak tűnik. pattanósabb

(#7033) noxon


noxon
őstag

Melyik most a legfrissebb gapps cm12höz?

We live in a simulated world...

(#7034) Corgan82 válasza noxon (#7033) üzenetére


Corgan82
aktív tag

[KATT]

(#7035) fery02 válasza noxon (#7033) üzenetére


fery02
addikt

Mentsd el ezt a linket magadnak, itt kb hetente frissülnek a letölthető gapps-ok (általában hétvégenként)!

A linkről jelenleg február elsejei kiadásokat tudsz letölteni.

Szerk: Corgan82: Most már tuti boldogulni fog. :)

[ Szerkesztve ]

(#7036) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Használt már valaki külső hangkártyát a telefonhoz? A CloudyG3 romjának kernelével nem ment, ezért felraktam a legfrisebb DorimanX9.8.2Betát, de azzal sem. USB Audio tester app jelzi, hogy csatlakoztatva van egy BurrBrown eszköz, de nem küldi ki rá a hangot.

Ezen felül, létezik bármilyen audio tweak a telefonhoz? Viper4Androidot használok, de sajnos így néma az FM rádió.

SZERK: USB Audio Player Pro nevű alkalmazással működik a külső hangeszköz, de jó lenne, ha a gyári lejátszó is hajlandó lenne erre. :K

[ Szerkesztve ]

(#7037) fery02


fery02
addikt

A Nova Prime vs. CM 12 témám végül lezárult, az előző verziós CM 12-n készült Nova backup nem tetszik valamiért a pár napja feltett CM 12-nek.
Korábbi backup-ot visszatettem Nova-ra, így gond nélkül megy minden. :)

Meg eszembe jutott pár érdekesség, amik eddig is így működtek a kezdetleges CM 12-ktől kezdve egészen a mai kiadásokig:
1. Töltés közben a főképernyőn lévő "x idő a teljes feltöltöttségig" szöveg pontatlanul saccol.
Mindig valamivel több idő szükséges a teljes töltöttségig, mint amit kijelez nekem.

2. Ha előreállítjuk manuálisan az időt/dátumot, akkor visszakapcsolva automatára újraindítás nélkül addig nem fog működni az alkalmazásváltó gomb, amíg valós idő szerint át nem lépjük azt az időt, ameddig előreállítottunk manuálisan.
(Energiarendszeres játék miatt állítgatnom a dátumot olykor :) )

[ Szerkesztve ]

(#7038) Danny365


Danny365
őstag

Euphoria OS (aka Mahdi ROM). KitKaten jó volt, szerintem majd holnap felpattintom. Ha valaki feltenné, írhatna róla pár sort.

(#7039) hard74


hard74
senior tag

Pár napig lamhoang g3 romot használtam, most viszont visszament az aicp backuppom. Viszont nem működik a képernyő elforgatás. Hogyan tudnám újra működésre bírni?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7040) BeastMode válasza Danny365 (#7038) üzenetére


BeastMode
őstag

Ez még annyira friss, hogy Download link sincs hozzá:D

(#7041) noxon


noxon
őstag

Corgan82 , fery02 THX :R :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#7042) noxon válasza noxon (#7041) üzenetére


noxon
őstag

Amúgy azt nem értem, hogy miért adnak ki mindig újabb gapps-t? Mi változik benne? Mert, ha már egyszer fenn van a telón akkor a google appok frissülnek a playen.... :F

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#7043) Danny365 válasza noxon (#7042) üzenetére


Danny365
őstag

Egyrészt hogy flash után ne az fogadjon egyből, hogy 20 alkalmazást frissítened kell, másrészt meg nemcsak a benne lévő appokat szokták frissíteni, hanem a scripteket is stb.

(#7044) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Távirányító már megy CM12 alatt?

(#7045) kanyez


kanyez
tag

lehet hogy nem a legjobb helyen kérdezem, de létezik ennél jobb ár-érték arányú telefon? 100 ezer alatt.

természetesen új, garanciás, itthon kaphatóra gondolok.

akik hónapok óta használják, azoktól kérdezném, hogy mennyire stabil, erős a telefon? szóval normál használat mellett akadás, laggolás mennyire érzékelhető? ha egyáltalán.

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#7046) Danny365 válasza ToomyC (#7044) üzenetére


Danny365
őstag

Megy.

@kanyez
Stabilnak stabil, erősnek erős, de gyári állapotában azért receg itt-ott. Nem vészes, de ha az ember pár hónapig CM/AOSP ROM-ot használ, ami jobb esetben full smooth, utána kicsit húzza a száját, ha visszatér gyári ROM-ra.

Szóval semmiképp sem rossz, de ne Nexus5 simaságot várj tőle.

(#7047) ToomyC válasza Danny365 (#7046) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Melyik ? Honnan tudom beszerezni ? PC röl , hogy tudok másolni a mobilra ? nem látja a telefont a PC , vagyis igen de nem jelenik meg mint eddig ...

(#7048) Danny365 válasza ToomyC (#7047) üzenetére


Danny365
őstag

Ez. (ha a CM-et a gyári kernelével használod, át kell állítani az SELinux módot permissive-re)
A másolás meg passz, nálam megy rendesen az MTP mód, pedig nem állítottam semmit. Mondjuk én Airdroiddal szoktam fájlokat mozgatni.

(#7049) ToomyC válasza Danny365 (#7048) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Másolást már meg oldottam, usb deb kikapcsolva ....

SELinux módot permissive-re hol tudom át kapcsolni ?

[ Szerkesztve ]

(#7050) Danny365 válasza ToomyC (#7049) üzenetére


Danny365
őstag

Ezzel a legegyszerűbb, nem lehet eltéveszteni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.