Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) RomiJosy válasza extasymajom (#10000) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nagyon kedves vagy, köszönöm. Kipróbálnám. Részletek miatt írok pűt. ☺

Egyébként a szoftveresen természetesen nem vált be. :(

[ Szerkesztve ]

(#10002) Snoop27


Snoop27
őstag

Feltettem Dm stock KK romjat, a kerdesem az lenne, hogy a navbart hogy lehet eltuntetni jatek alatt? Kerestem progikat, de nem talaltam megfelelot. Koszi!

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#10003) Snoop27 válasza Snoop27 (#10002) üzenetére


Snoop27
őstag

Mar nem fontos, tettem fel masik romot.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#10004) Dexxter182


Dexxter182
tag

Sziasztok,
30b-m van, root-oltam, és megpróbáltam felerőltetni rá egy Xposed/TweakBox kombinációt, csak azért hogy piszkáljam a navigációs sávot. Nem igazán szerette, cserébe most csak 3 vezérlőm van és az LG launcher leáll ha hozzá akarok nyúlni.
Megoldás? Egy működő xposed, vagy valami más progi amivel hozzá tudok nyúlni a navigációs sávhoz.
Köszi a segítséget

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#10005) tomika9988


tomika9988
tag

Hali olyan problémám van hogy a családba van egy G2 független de tegnap megadta magát és nem ismerte fel a kártyát azt írtha hogy "nem jogosult a telefonhoz" próbáltuk upc-s illetve vodafonos sim-el is egyik el se ismerte fel viszont telenorosal illetve t-mobilosal igen ez miért van ? ma ujra raktam kdz-vel 20h open romra de semmi változás

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#10006) Zoja™ válasza Snoop27 (#10002) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem viszont jöhetne az infó. :)

(#10007) tomika9988 válasza tomika9988 (#10005) üzenetére


tomika9988
tag

megoldva fel lett hívva a voda a gyerek aki vette tőlük nem fűzette a számlát tiltó listán van az imei megpróbáljuk a gyerekel felvenni a kapcsolatot ha nem sikerül akkor csak az alaplap csere lehetne a megoldás igaz?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#10008) Meggyi001 válasza tomika9988 (#10007) üzenetére

Ez durva azért.

https://gamergep.hu/

(#10009) akooos válasza tomika9988 (#10007) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem inkább polgári per segít ebben az esetben, valamint, ha itt az aprón vetted írd be a megfelelő topicba, hogy nem szabad vele üzletet kötni.

Egyébként az alaplapcsere megoldhatja, de nehogymár te fizesd ki az 50k-t emiatt...

(#10010) tomika9988 válasza akooos (#10009) üzenetére


tomika9988
tag

köszi a segítséget felvettem a gyerekel a kapcsolatot szombaton vissza cseréljük a telefont

1 g2 vel kevesebb lesz a családba jön vissza az s4 :(

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#10011) extasymajom válasza tomika9988 (#10010) üzenetére


extasymajom
tag

Az durva azért, hogy le van tiltva de telenoros kártyát elfogad.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10012) akooos válasza extasymajom (#10011) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem ez nem durva. Ha voda függő, akkor függetlenítés után menne más kártyával. Vodás kártyával (és olyannal ami a voda hálózatát használja) azt írja ki, hogy nem használható a telefon, mivel hálózatról lett letiltva. Más szolgáltató hálózatán működik ettől. Ha pedig valamileyn úton módon független a telefon, akkor megy simán.

(#10013) extasymajom válasza akooos (#10012) üzenetére


extasymajom
tag

Lehet rosszul tudom de nem központi rendszer van már manapság? Tehát imei számot tiltanak hálózatról így mindegy milyen függő vagy nem? Ezek szerint a letiltott telefonok függetlenítés után felálnak hálózatra?? nem hiszem, akkor nem lenne ennyi letiltott mobil ócsón.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10014) akooos válasza extasymajom (#10013) üzenetére


akooos
veterán

Lehet, hogy én vagyok félreinformált, de úgy tudom, hogy az a helyzet amit leírtam és utána te is. Hogy csak az adott hálózatról tiltják. És igazából ezt az állítást igazolja tomika kommentje is, miszerint telenor és telekom kártyával megy.
Ezt a "fuggetlenites.com" honlapon találtam:

"A függetlenítés nem jó a letiltás ellen. Letiltott telefont a függetlenítés nem tesz használhatóvá az adott hálózatban. Függetlenítés után a telefon más hálózatban még használható lehet, de megvan a kockázata, hogy máshonnan is kitiltják. Ha még nincs letiltva a telefon, a függetlenítés nem garantálja, hogy nem is lesz. A függetlenítés annyit eredményez, hogy a független telefon bármilyen SIM-kártyát elfogad; de ha a telefon le van tiltva, akkor a hálózatba történő bejelentkezés, a regisztrációs folyamat elakad és így a telefon használhatatlan."

Azonban:

"Ez azt jelenti, hogy az adott IMEI-számmal rendelkező telefon a Telenor hálózatában semmiképpen nem lesz használható, ám mivel az operátorok, illetve az őket tömörítő GSM Association időről-időre kicserélik egymás közt az IMEI-tiltólistát, ezért feltételezhető, hogy a mobil más európai hálózatokra sem tud feljelentkezni. A Telenor szerint éppen ezért kockázatos a külföldi forrásból beszerzett telefon megvásárlása is - a szolgáltató általános óvatosságra int mindenkit, aki magánimportból származó mobilt szándékozik vásárolni."

Tehát neked van igazad. Ami késik nem múlik, le lesz tiltva minden hálózatról. Csak az alaplapcsere hozhatja helyre, vagy pedig van egy tablet a kezében :D

(#10015) extasymajom válasza akooos (#10014) üzenetére


extasymajom
tag

bakker ugyanazt az oldalt olvasom én is pont :DD

pedig már keztem örülni, azért kiváncsi vagyok mennyi az átfutási idő míg minden hálózatból tiltják.
Bár a romániai OLX-en még értékesíthető :C :C

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10016) tomika9988 válasza akooos (#10012) üzenetére


tomika9988
tag

független a telefon a vodás hálózatról mégis letiltotta...

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#10017) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Cloudyfa visszatért és egy G4 porton dolgozik:

[link]

Sajnos G3-ra :(

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#10018) Snoop27 válasza Zoja™ (#10006) üzenetére


Snoop27
őstag

Cloudy romjat tettem fel, abban el lehet tuntetni, viszont a kerdesemre meg nem talaltam megoldast.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#10019) david_97 válasza Danny365 (#9904) üzenetére


david_97
senior tag

fel tudnád tenni nekem valahová ezt a romot? :U
a download link törölve lett :N
+egy kérdés,hogy stock lp.ra mehet fel simán? :R

(#10020) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy ki használja a Cloudy g2 v3.0-t? v2.2 van most fenn, de egyik napról a másikra a telefon elkezdett fagyogatni, merül sokszor nem reagál. Próbáltam korábbi jól működő mentést visszaállítani twrp alól, de a problémám nem szűnt meg. Amennyiben nincs tapasztalat a 3.0-s verzióval milyen romot ajánlanátok? Tetszett a 2.2 szóval valami hasonló rom jó volna. Előre is köszönöm a segítséget!

(#10021) extasymajom válasza Stimpy001 (#10017) üzenetére


extasymajom
tag

Mi a külömbség a cloudyg3 2.2 és a cloudyg2 2.2 között._?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10022) tomika9988 válasza extasymajom (#10021) üzenetére


tomika9988
tag

Semmi ez egy és ugyan az csak régen még CloudyG3 volt a neve mostmár CloudyG2

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#10023) extasymajom válasza tomika9988 (#10022) üzenetére


extasymajom
tag

Ehh. Ezt nagyon beneztem. Majdnem feltoltam a g3ra valo romot g2re. Vicces lett volna.

Na mit talaltam... Ez most cloudyfa extrája vagy a google keresőé?

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10024) extasymajom válasza extasymajom (#10023) üzenetére


extasymajom
tag

nem cloudyé, google az elkövetője.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10025) bardo


bardo
tag

Sziasztok,

Szerintetek nekem az első vodás loli van fent és most frissítenék másik lolira az simán mehet nem lesz bootloopom?

Ezt raknám fel:
SRKG2-1-00_EUR_droidth_20150517:

Köszi,
Bardo

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#10026) RomiJosy válasza bardo (#10025) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nekem 30a volt fent kdzvel, root és twrp a nyitó lapon felment és azt a 30b-t raktam fel amit itt is linkelgettek, a keresőbe írd a 30b-t és kidobja. Felment simán,megmaradt a root és a Twrp.

(#10027) HUTCHDB válasza bardo (#10025) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem szabadna bootloopnak lennie.
Feltettem korabban ezt a romot, nekem kozel sem volt olyan akadasmentes, mint a stock 30b.
Foleg a nevjegyzek, sms, bongeszo akadozott, es tobbszor nem erzekelte az erintest normalisan.
Kivancsi leszek a velemenyedre, hogy nalad milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10028) Soltee válasza bardo (#10025) üzenetére


Soltee
tag

Ebből van már újabb verzió is.
2.0 inkább azt.

(#10029) Soltee


Soltee
tag

Újabb1 hét lollipop használat után megint csak arra jutottam hogy ez a lolli olyan mint a windows vista volt... Nagyot akartak mutatni de nem jött be. Semmivel nem gyorsabb miután be van lakva. Jobban merül és melegszik. Természetesen ez az én véleményem és azoknak irom akik csak azért vacillálnak a váltáson hogy talán stabilabb és gyorsabb lesz. Sztem még mindig a cloudy stock vagy a cloudy g2 a legjobb.

(#10030) david_97


david_97
senior tag

Ott tartok,hogy fél download módom van,tehát rádugom a telót download módban,de csak kiirja és semmi más,a további szövegig nem jut el,ezáltal nem tudok kdz-vel frissiteni,bekapcsolni sem,mert egy másodpercre felvillan az lg logo,aztán fekete kijelző :(
Csak a linuxos módszer maradt? :F

(#10031) m_dawe válasza david_97 (#10030) üzenetére


m_dawe
senior tag

Velem is volt ilyen, de TWRP-ben feltettem DM egyik romját, és utána jó volt a KDZ.

[ Szerkesztve ]

(#10032) david_97 válasza m_dawe (#10031) üzenetére


david_97
senior tag

mint irtam is,az lg logo csak épp hogy ki villan,nem érkezek belépni sehová :( a linuxos megoldás sem akar működni
a hardware key control mode-dolog jön még be,és ennyi

[ Szerkesztve ]

(#10033) potha88


potha88
tag

Sziasztok!

Minap frissítettem a G2 telefonom Lollipopra gyári szoftverrel rendesen PC Suite-ból. Sajnos beszart a dolog és nem működött rendesen az új rendszer, így itt többek javasolták nyomjak egy Hard Resetet. Ez megtörtént, boldogság működik az új rendszer.

Na de persze nem lehetek boldog sajnos, ugyanis az alábbi probléma állt elő.
32 gigás verzió, eddig mindig 24-25 giga volt ebből a használható. Most csak 10 gigát ír ki használhatónak, bár azt tudja, hogy a teljes terület 32.

Megnéztem a tárhely menüpontban mi lehet a gond, és azt írja hogy a System Data 21.52 gigát vesz el. Khm. Kicsit soknak érzem. Gyanítom, hogy az elszaródott update közben valahogy a régi rendszer is fent maradhatott vagy nem tudom.

Többször hard reseteltem, de nem segített.

Kérlek segítsetek, hogy oldhatom meg, hogy a végén a gyári Lollipop legyen rajta, csak normálisan visszakapjam a 25 giga használható tárhelyem ( A készülék gyári, nem rootolt meg ilyenek.)
Ha tudtok segíteni, kicsit analfabéta nyelven kérlek Titeket, mert Androidban még nem turkáltam sosem.

Köszönöm.

(#10034) david_97 válasza david_97 (#10032) üzenetére


david_97
senior tag

Ilyenkor hol vannak a megmondó és okos emberek? :Y

(#10035) HUTCHDB válasza david_97 (#10034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csatlakozik a telefon a pc-hez?
Ha igen, akkor sok meghajtót mutat?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10036) Rasnac válasza david_97 (#10034) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló ,
Több kérdésem is lenne , lg logo után kikapcsol vagy sötét lesz a képernyő mintha beakadna a boot ?
Download mode-ban miként ismeri fel a telódat a gép ? ADB -ben látszik ilyenkor ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10037) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

[link]

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#10038) tibbike01 válasza Stimpy001 (#10037) üzenetére


tibbike01
őstag

Juhúúú :C

Ennek már CloudyG4-nek kellene lennie nem?

(#10039) Stimpy001 válasza tibbike01 (#10038) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Elvileg, de én már elvesztettem a fonalat az elnevezéseknél. :) A lényeg hogy lesz végre egy G4 portunk, Cloudyfa neve garancia a hibátlan működésre. :K

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#10040) snorbi82


snorbi82
senior tag

Hat jöhetne egyből 5.1el. :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10041) david_97 válasza HUTCHDB (#10035) üzenetére


david_97
senior tag

:R igen,ez igy van,de csak egyiket tudom megyitni,van benne egy image mappa és sok fájl
Rasnac rögtön eltűnik szinte a logo,és fél sötét szerű marad a kijelző,tehát ha nagyon nézem,akkor látom hogy be van kapcsolva a telefon,szóval szerintem megakad a boot. download modban fel sem ismeri csak a teló írja ki,hogy download mód,de az utána megszokott kis csík már elő sem jön :(

[ Szerkesztve ]

(#10042) hcs57 válasza david_97 (#10041) üzenetére


hcs57
őstag

Az enyém ugyanígy volt.. Hutchdb csinálta meg.. :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#10043) Rambi


Rambi
tag

Sziasztok, mi lehet az oka annak, hogy nem mutat frissítést telenoros G2-m?
Újonnan vásároltam, nem volt sosem babrálva.
4.2.2 android van rajta... :F

(#10044) Rasnac válasza david_97 (#10041) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hmm valamilyen újra particionálás kellene illetve a img fájlok újra töltése .... Ha adb esetleg látta volna akkor parancssorral tudtad.volna másolni a fájlokat ...
Bocsi így nincs ötletem

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10045) Rasnac válasza Rasnac (#10044) üzenetére


Rasnac
aktív tag

De várj most akkor látja a gép a telot ? Most olvastam el mégegyszer amit irtal xD mert ha látja akkor csak a recovery meg az ilyen img ket kell ujrarakni és elvileg onnan a download mode be kell jojon

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10046) david_97 válasza Rasnac (#10045) üzenetére


david_97
senior tag

De hogyan? :))

(#10047) bala6120 válasza david_97 (#10019) üzenetére


bala6120
senior tag

CM 12.1
Ok, itt hagyom, lehet, hogy valakinek még kell.

[ Szerkesztve ]

(#10048) hcs57 válasza david_97 (#10046) üzenetére


hcs57
őstag

Írj privátot Hutchdbnek...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#10049) david_97 válasza bala6120 (#10047) üzenetére


david_97
senior tag

köszönöm,de még tegnap megtaláltam :)

(#10050) fery02 válasza Rambi (#10043) üzenetére


fery02
addikt

Összefoglaló alapján nézd meg az IMEI ellenőrző link segítségével, hogy mit mutat a telefonodra elérhető szoftvernek!
Ha valami v30x, akkor Pc Suite programmal el tudod végezni a frissítést (vigyázz, mert a végén mindenképp kell majd valszeg Hard Reset-elned).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.