Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Grecky válasza Grecky (#10848) üzenetére


Grecky
senior tag

Na meguntam a dolgot és "kiportoltam" a cloudy 3.3-ból a kamerát, frankón megy minden rajta.
Ha vki úgy gondolja, kipróbálhatja stock, rootolt lollipopon:

https://www.dropbox.com/sh/925tdfntksisz33/AAAXMOYKp-XHonST3r2VUa2la?dl=0

Telepítése:
-TWRP-ből flasheljük a LGCameraApp_G3.zip fájlt
-reboot system
-ha elindult újra lépjünk recovery-be
-TWRP-ből flasheljük a LGCameraApp_G3 driver.zip fájlt
-reboot

:D

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10852) extasymajom válasza Grecky (#10851) üzenetére


extasymajom
tag

mivel tud többet mint a 3.2 camerája. Ha volt róla szó akkor bocs. Nem láttam.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10853) Molk válasza stefi68 (#10850) üzenetére


Molk
tag

Bocsi, elfelejtettem, jogy már mindenki továbblépett. Én még Cloudy 2.2-n vagyok és itt működött.
Akkor most mi van helyette? Tudsz valamit?

(#10854) Grecky válasza extasymajom (#10852) üzenetére


Grecky
senior tag

Ugyanaz, mint a a 3.2.ben (UHD, slow motion, auto HDR, stb.), szal ahhoz képest semmi. :)
Viszont a stock lolli (30B) kamerájánál szerintem jobb, ezért is küzdöttem ennyit érte...

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10855) extasymajom válasza Grecky (#10854) üzenetére


extasymajom
tag

ja értem, akkor nem erőltetem, azt hittem lesz benne valami iso vagy fehéregyensúly állítási lehetőség.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10856) Grecky válasza extasymajom (#10855) üzenetére


Grecky
senior tag

Arra ott az xcam, az nem jó neked?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10857) extasymajom válasza Grecky (#10856) üzenetére


extasymajom
tag

nem próbáltam még, de megnézem.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10858) Grecky válasza extasymajom (#10857) üzenetére


Grecky
senior tag

Elég csak az apk-t telepítened, mert ugyanazt a drivert használja mint a cloudy
Itt találod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548974
Neked ez kell: XCam LG - for G2 Advanced LP

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10859) stefi68 válasza Molk (#10853) üzenetére


stefi68
addikt

Nem mondtam, hogy nem jó, csak jeleztem hogy nem fejlesztik már egy ideje...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10860) extasymajom válasza Grecky (#10858) üzenetére


extasymajom
tag

Koszonom ezt kiprobalom.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10861) snow2014


snow2014
aktív tag

sziasztok. sajnos mostanaban vagyis eleg reg ota nem tudom kovetni a forumot kulombozo elfoglaltsagog miatt. de ugy nez ki szombaton szabad vagyok ezert kernek titeket illetve aki segiteni akar hogy ha privatban vagy akar nyilvanossan leirna linkekkel 1ut hogy melyik lolit az amit erdemes feltenni. cloudyra gondoltam pontossan. esetleg linkel es az egyeb progikkal amik kellenek hozza. elorre is koszonom

Mindég legyetek rosszak ;)

(#10862) gps76 válasza snow2014 (#10861) üzenetére


gps76
őstag

Na én nem kínlódok a főzött romokkal,felraktam az összefoglalóban szereplő droidth stock lollipopot és milyen furcsa,minden tökéletesen működik benne,még a kamera szoftver is majdnem olyan mint az xcam. Gördülékenységre is rendben van,üzemidőben még nem derült ki mit tud.

(#10863) rzoli válasza snow2014 (#10861) üzenetére


rzoli
senior tag

Szerintem itt elég jól összefoglalta tibbike01.

http://mobilarena.hu/tema/lg_g2_melyviz/hsz_10714-10714.html

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10864) Rasnac válasza snow2014 (#10861) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló :)
Üdv újra itt :)

Cloudy 3.2 t tudom ajánlani amennyiben persze a többiek nem szavaznak le :))

Feltelepítése
Root és twrp kell hozza összefoglalóban leírtak szerint majd kell a bootstack changer amit már pár hsz.el ezelőtt linkeltem
Hozza kell még a Cloudy 3.2 zip aztán kábé ennyi
Felrakod a changert KK-ra allitod majd felrak egy új twrpt és arra már mehet is a Cloudy 3.2 aromában kiválasztós mi kell és kész :)
Egy Teljes gyalulás twrpbol restart és már kész is

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10865) rzoli válasza Rasnac (#10864) üzenetére


rzoli
senior tag

A 3.3 nálam tökéletesnek tűnik, igaz tényleg teljesen legyalultam előtte a telefont és szépen belaktam nulláról. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10866) extasymajom válasza Rasnac (#10864) üzenetére


extasymajom
tag

Ezt csak megerősíteni tudom. A cloudy 3.2 nagyon jó. Eddig nincs rossz tapasztalatom vele.

Bár találtam egy érdekességet.

Pedig kétszer is töltőre dugtam igaz csak rövid időre de ugyan onnan folytatja a számolását az aksi időnek.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10867) Danny365 válasza extasymajom (#10866) üzenetére


Danny365
őstag

Ha nem töltöd fel teljesen, akkor nem reseteli az akksi statot.

(#10868) akooos válasza extasymajom (#10866) üzenetére


akooos
veterán

A 3.1 is nagyon jó már, egyedül az elfordulást felejti el. Ezen kívül én hibát nem tapasztaltam.

Akksihoz: én is ezt tapasztalom, nagyon jó adatokat hoz, egyedül azt sajnálom, hogy "öreg" már a telefonom és elkezdett gyengülni az akku emiatt.

Volt olyan a másik topicban, aki így trükközött egyébként, hogy soha nem töltötte fel teljesen a telefont. Ekkor nem nullázódik le a számláló, csak ha eléri a 100%-ot ugye. És hozta büszkén, hogy 120 órája megy a telefon egy töltéssel és 60%-on van :) És napi szinten tök sokat használja :D Vicceske.. :D

(#10869) extasymajom válasza akooos (#10868) üzenetére


extasymajom
tag

basszus pedig reggel már kezdtem örülni.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10870) snow2014


snow2014
aktív tag

rzoli es Rasnac koszonom szepen !!

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#10871) cettlee


cettlee
őstag

cloudy 3.1 et nemlehet valahogy 3.2 re frissiteni? nem akarok mindent ujrarakni!!!

(#10872) Panther2


Panther2
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítség kellene. Rootolt lollira raknám a cm 12-t, de telepítés elején valami binárisra hivatkozva (asszem) leáll. Lekfrisseb TWRP fann fennt. Mi lehet a gond?

(#10873) fery02 válasza Panther2 (#10872) üzenetére


fery02
addikt

Ha jól emlékszem ilyen lehet pl azért, mert esetleg sérült a ROM zip-je.
Egy újra letöltést megérhet a dolog szerintem.

-----------------------------------------

cettlee: Mehet neki dirty flash is, de ez ugye nem tiszta telepítés lévén hordozhat majd magával apróbb anomáliákat (de persze nem feltétlenül).

[ Szerkesztve ]

(#10874) Panther2 válasza fery02 (#10873) üzenetére


Panther2
csendes tag

Köszi ,de sajna nem ez okozza.

(#10875) Grecky válasza cettlee (#10871) üzenetére


Grecky
senior tag

Twrp-ből flasheld rá nyugodtan, nem kell törölni semmit, én is így tettem.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10876) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok! Cloudy 3.3 alól eltűnt a supersu. Állandóan supersu leállt üzenet jelenik meg. Milyen módon varazsolhato vissza? Nem akarok rom újra telepítèst.

(#10877) gooool


gooool
őstag

Hello!

Kerítettem egy alaplap hibás G2-őt, D800 32gigás. Csak ugye emiatt semmire sem használható, gép nem látja, led nem világít.
Szerintetek megéri bele valahonnan alaplapot keríteni vagy adjam tovább alkatrésznek? Ugyanis azon kívül szinte új, karcmentes.

Köszi a válaszokat! :R

Üdv, Balázs

(#10878) extasymajom válasza gooool (#10877) üzenetére


extasymajom
tag

Alaplapot nehez lesz talalni bele. Alkatresznek meg a legtobb hazai g2vel nem kompatibilis.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10879) gooool válasza extasymajom (#10878) üzenetére


gooool
őstag

Mondok egy jót. :D
A kezelési útmutató és a hátlap D802-es...Az azon lévő IMEI szintén, leellenőriztem.
Na most a hátlapot leszedve meg mindenen D800 van, ahol csak találtam...
Ez most WTF? :F

Üdv, Balázs

(#10880) Doky586 válasza gooool (#10879) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ez már jó hír. A hátlapot legalább el tudod adni ha sok energiát feccölsz bele..

(#10881) gooool válasza Doky586 (#10880) üzenetére


gooool
őstag

Olyan szívet melengető optimizmussal álltok a dologhoz srácok. ;]

Üdv, Balázs

(#10882) extasymajom válasza gooool (#10879) üzenetére


extasymajom
tag

Valószínűleg hátlap cserés volt.
D802 kibontva szinten van sok egyéb szám leginkább 801 és 800 de ezek csak pár alkatrészen. A dupla flex kábel a 802-nél kompatibilis a 805el. Szóval ami biztos jó 802-höz az a hátlap az alaplapot takaró műanyag. Aksi ,hangszóró..talan par apróság. De a kijelző és a flex kábel nem. Illetve mintha olvastam volna valami xda fórumon hogy lehet berakni más Kijelzot úgy hogy menjen is.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10883) gooool válasza extasymajom (#10882) üzenetére


gooool
őstag

Na hiszitek vagy sem beindult a kicsike, mondjuk félsiker, de legalább ennyi van:

Innentől lehet valamit kezdeni? Gép ugyan úgy nem ismeri fel, pedig ADB és driver csomag is van fent.
Lehet hogy a Win 8.1 miatt? Az SP-mmel is sokat szenvedtem mire felismerte egyáltalán a Win.

Üdv, Balázs

(#10884) Meggyi001 válasza gooool (#10883) üzenetére

Az jó ha van fastboot mód, innen meg lehet menteni.... a fastboot devices parancsra ha látja, akkor jól vannak a driverek telepítve. Amúgy nem értem miért 8.1 használtok, vagy csak én vagyok elmaradva? bakker...lehet...

https://gamergep.hu/

(#10885) extasymajom válasza gooool (#10883) üzenetére


extasymajom
tag

Ugy emlekszem volt itt mar az elozo gazdaja es probalta megmenteni de nem sikerult neki sem.
Aksi fel es levalasztas utan jott be neki is a fastboot mod de ennyi

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10886) reap3r


reap3r
aktív tag

Nem vagy lemaradva... A win 7 még egy 5 évig lazán életképes... A win 8 meg 8.1 szerintem akkora foshalmaz, hogy az hihetetlen... Munkahelyemen az van a gépeken, ne kelljen ecsetelnem, hogy minek a hibájából omlanak össze napi 3szor...

[ Szerkesztve ]

(#10887) Meggyi001 válasza gooool (#10883) üzenetére

Kéne próbáld flesselni rá a laf.img, aztán asszem elvileg lesz download módod, onnan meg kdz flash... [link] persze D800-ra való cuccokkal!

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#10888) extasymajom válasza gooool (#10883) üzenetére


extasymajom
tag

Ezt mar probaltad?
Xda

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10889) Meggyi001 válasza extasymajom (#10888) üzenetére

Itt most sztem csak fastboot parancsokkal tud operálni, de javítsatok ki ha tévedek.

https://gamergep.hu/

(#10890) gooool válasza Meggyi001 (#10884) üzenetére


gooool
őstag

Az a baj, hogy ha rádugom erre a retek gépre nem látja abszolút, innentől meg ugye meg vagyok lőve, szóval se eszközkezelőben, sem adb-ben semmi.
De holnap szerintem elmegyek, egy Win7-es gépre rádugom a driverek telepítése után és meglátjuk...

extasymajom:
Nem hiszem, hogy ezzel lett volna itt a gazdája, amit én tudok alaplapos, akksiról rövid időre felvillanó fastbootos G2-ről, az még mindig eladó itt aprón.
Ez simán bekapcsol most már, csak ugye ennyi és nincs tovább.

Meggyi001:
Próbálnék én flashelni, az a része gyerekjáték szinte, csak ugye nem látja a gép...addig meg bármit írok a fastboot parancssorba, waiting for device üzenet van.

Üdv, Balázs

(#10891) extasymajom válasza Meggyi001 (#10889) üzenetére


extasymajom
tag

Itt van egy driver ami kell ahhoz hogy fastboot modban tudjon kommunikálni a pcvel.

Ui. Win 8.1 alatt is mennie kellene.

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10892) Meggyi001

Ja, akkor másik gép (esetleg win7-tel), másik usb port, meg a fentebb linkelt driverrel...ha szerencséd lesz lesz, még a végén teló lesz belőle :)

https://gamergep.hu/

(#10893) gooool válasza extasymajom (#10891) üzenetére


gooool
őstag

Nem akaródzik ez menni, na majd holnap Win7 alatt hátha...

Egyébként az normális, hogy csak ez a két sor látszódik a kijelzőn? A neten lévő képeken jóval több van, vagy az csak a driverek telepítése után jön elő?

Üdv, Balázs

(#10894) Meggyi001 válasza gooool (#10893) üzenetére

Ha kap majd parancsokat a gépről, akkor több sor és szám is fog látszódni.Egyelőre nincs kapcsolat...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#10895) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
CloudyG2 3.2-ő van fent a telefonomon már több mint 1 hete pár napja kezdtem érezni hogy most már kezd rendbe jönni az aksi idő és hogy minden beáll de tévedtem egyik este maxra feltöltöttem 4 perc kijelző idő volt és reggelre csak úgy 20%-ot merült ma 40 perc kijelző időtől 95%-ról 40%-ra merült le ebbe kevés telefonálás volt vagy 30 perc zene hallgatás meg egy kicsi mobilnet ennél régebben sokkal de sokkal jobban bírta esetleg valami kernelt érdemes hozzá felrakni vagy az újabb verzióját tegyem fel ? vagy már szimplán megy tönkre az akkumulátorom.

Más néha csak úgy random elmegy a térerőm mutassa hogy van szolgáltatás de térerő nincs ezt régebben is megtette mikor buszon ültem hol fullos volt hol perig épphogy volt egy csík most már ezt a házba is csinálja fotelbe ülök wi-fin keresztül nettezem és egyszer csak elmegy a térerő és percekig vissza se jön de ha visszajön akkor fullos.
Annó a telemaxnál volt szervizbe antennát cseréltek akkor rajta nem-e ettől van hogy valami gagyi kínait bele raktak ?
illetve ez miatt érdemes augusztusba beküldeni szervizbe ?
Ha esetleg azt mondjátok hogy ennek nem ilyennek kell lenni-e és küldjem be szervizbe akkor tudomásom szerint ami van panel ami tartalmazza a gombokat meg a kamerát védő lencsét elvileg ebbe van benne az antenna panel is tehát ha antennát cserélnek akkor azt a panelt is ? csak azért kérdezem mert nekem a hátsó kamera lencse kezd megkopni.

Kicsit hosszúra sikeredett de előre is köszönöm a válaszokat :R :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10896) extasymajom válasza Cry0 (#10895) üzenetére


extasymajom
tag

Ha meg garis akkormindenkeppen kuld a szervizbe de egyenesen a kozpontba a vaci utra. Ott nem szaroznak kicserelnek mindent.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10897) Indiant


Indiant
addikt

Telemax szervízkövetés. Akinek telemax- nál van a telefonja, itt korrekt információt kaphat. Azaz figyelemmel követheti, IMEI szám és a szolgáltatónál kapott munkalap száma szerint. - attika79 pdafan

[ Szerkesztve ]

(#10898) gps76 válasza Cry0 (#10895) üzenetére


gps76
őstag

Próbálj ki egy gyári romot is először,mert ezek a főzöttekben sokszor beakad ez-az. Én már lemondtam az összes főzöttről,akármilyen telefonról is van szó. Nem véletlenül dolgozik jópár mérnök a gyártónál a szoftvereken. Jó,vannak kivételek a főzöttekben,de lehet gyorsabbak,meg hasonló viszont máshol meg hátrányban a gyárihoz képest.
Nálam most a droidth LP van fent,advanced camera driverrel,dorimanx kernel 1728-on,extreme battery beállításon és nem akad,nem is melegszik a teló mobilnettel,chrome-al.

(#10899) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!
Tervezek venni egy ilyen telefont, és érdekelne, hogyha én AOSP romokkal szeretném használni (cm12(.1) és hasonlók), akkor feltétlenül független telefon kell-e nekem?
Eddig SONY-m volt, ahhoz kellett a függetlenség a custom kernel-hez.
Köszi :R

(#10900) Danny365 válasza norbert1998 (#10899) üzenetére


Danny365
őstag

Nem kell független, vehetsz barmilyet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.