Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) sanyika987


sanyika987
aktív tag

üdv nekem sikerült letégláznom a telefonomat próbáltam a linuxos dolgot de halott ügy kb 10mp ug érzékeli azt a 20 meghajtót és utánna meg nem és igy nemtudom befejezni a dolgot mert nem érzékel semmit
sajna semmit nemtudok a telefonnal kezdeni lg logó és utánna feketeség és annyi semmi nem jön se recovery se download mód

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#9202) kurion válasza sanyika987 (#9201) üzenetére


kurion
senior tag

Ez alapján próbáld meg, ha van LG logó és nem barmoltál szét semmit ez helyre hozza ha minden igaz.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#9203) noxon válasza Meggyi001 (#9197) üzenetére


noxon
őstag

Ezt a szar videót sok értelme volt belinkelni :F

We live in a simulated world...

(#9204) noxon


noxon
őstag

Tud valaki listát arról, hogy titanium backuppal melyik com. nevűeket lehet fagyasztani? Jó sok van belőle

We live in a simulated world...

(#9205) sanyika987 válasza kurion (#9202) üzenetére


sanyika987
aktív tag

próbáltam de nekem ismeretlen eszkzként dobja be ezt a drivert és hiába távolítom el nem ér semmit

iphone 14

(#9206) FGyula30 válasza sanyika987 (#9205) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Hogy sikerült téglázni? Leírhatnád mi történt pontosan.

(#9207) sanyika987 válasza FGyula30 (#9206) üzenetére


sanyika987
aktív tag

flashelni akartam 30a ra és megállt 21% on erre kidobta a flash tool h hiba és kilépett erre a telefon is ujra indult de már semmi nem volt rajta

iphone 14

(#9208) stefi68 válasza sanyika987 (#9207) üzenetére


stefi68
addikt

Mit akartál flashelni rá?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9209) sanyika987 válasza stefi68 (#9208) üzenetére


sanyika987
aktív tag

hát mert meg akartam lesni azt a bizonyos 5.0.2 de már nem nézem meg ezek szerint

iphone 14

(#9210) Indiant válasza sanyika987 (#9207) üzenetére


Indiant
addikt

Egyszerűen nem értem, h. miért nem cwm-ből flashelitek a zip-et. :F
Úgy nem lenne tégla a teló.

(#9211) stefi68 válasza sanyika987 (#9209) üzenetére


stefi68
addikt

Ja, hogy 30a-t szerettél volna feltenni.
Én úgy értettem, a 30a-ra szerettél volna valami mást, mondjuk 30b-t, vagy 30e-t, mert már az is van...

(#9210) Indiant: Lehet, hogy nem volt fennt CWM/TWRP neki. Amúgy látom bővült már a kínálat a zip-es Lollikból: Stock 30a/30b/30d/30e - flashable zip + Still have Recovery

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9212) horimiki72 válasza Molk (#9200) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Nem csak neked.Én egy youtube 4.4.11 v5b hasznàltam a fekete verziót a múlt hétig ugyanis azóta nem műxik.Most OGyoutube ot hasznàlok az még fut rendesen.

Kawasaki ZX12R

(#9213) Molk válasza horimiki72 (#9212) üzenetére


Molk
tag

Köszi, hogy szóltál. (Megnyugodtam, hogy másnak is rossz ;] )
Én is kipróbáltam azt, de a funkcióira nincs szükségem. A régi felület az ami hiányzik...
Ha találsz bármi megoldást akkor szólsz? (Furcsa, hogy máshol nem panaszkodtak rá az emberek...)

(#9214) Indiant válasza horimiki72 (#9212) üzenetére


Indiant
addikt

Nálam a 10.14.56-os működik.

(#9215) szabyka95


szabyka95
őstag

Felraktam kdz-vel a lollit (v30b), utana rootoltam, alapbol 2 gigaval kevesebb elerheto (10.6 gigabol 8.7). Nalatok is ilyen ?

(#9216) bala6120 válasza szabyka95 (#9215) üzenetére


bala6120
senior tag

Igen.

(#9217) david_97


david_97
senior tag

sziasztok,aki vitte már gariba a telefont.....elég csak a jótállási jegyet vinni? vagy kell még valami? :F

(#9218) Doky586 válasza david_97 (#9217) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a telefont is vidd magaddal..

(#9219) david_97 válasza Doky586 (#9218) üzenetére


david_97
senior tag

Vicces :DDD az egyértelmű dolgokat bocs már hogy ki felejtettem :))

[ Szerkesztve ]

(#9220) cam383xxx


cam383xxx
csendes tag

Sajnos teljesen tégla lett a készülékem. Se lg logó, se fastboot, se recovery, se semmi. Csak a fekete kijelző, amit ki be tudok kapcsolgatni.
Erre tud valaki valami megoldást?

Vagy keresnék lehetőleg Budapesten egy olyan lelkes segítséget, aki rendbe szedné a telefont, természetesen nem ingyen kérném!
Köszönöm!

(#9221) #93966848 válasza cam383xxx (#9220) üzenetére


#93966848
törölt tag

Szia
Ha van Skype-od írd meg priviben, tudok segíteni.Küldök egy mappát amiben benne vannak dolgok.Nyugi, visszahozható ;)

(#9222) fery02 válasza cam383xxx (#9220) üzenetére


fery02
addikt

Ajánlom figyelmedbe eladogeppc nevű fórumtársunk blogját olvasásra.
Egyébként megosztanád velünk, hogy hogyan történt? Márcsak okulásképpen is.

(#9223) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok van nekem egy teljesen új független fekete színű LG G2 Mini telefonom 3 év garanciával és egy 8GB-os microsd kártyával amit szeretnék eladni.
Mennyit lehet érte kérni szerintetek?
Illetve akit érdekel a telefon írjon privátot nyugodtan és megbeszélhetjük.

Tiszta hülye aki nem normális

(#9224) haypro válasza LaciMc82 (#9223) üzenetére


haypro
senior tag

Ezt nagyon rossz helyre írtad, barátom.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#9225) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Melyik MIUI verziót ajánljátok ?
gtbluesky 4.11.28 jó ? Vagy régi már ?
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#9226) cam383xxx válasza fery02 (#9222) üzenetére


cam383xxx
csendes tag

Igen, leírom.
Semmi extra nem történt, csak fel akartam tenni a cloudy g2 3.0 rom-ot trwp-vel. Előtte cloudy pro volt rajta. A telepítés végigment, újraindítás után viszont fastboot mód jött. Tegnap megpróbáltam az itt leírtak alapján helyrehozni, de sajnos nem sikerült. Most semmi nincs, csak fekete képernyő.

(#9227) batai15 válasza eladogeppc (#9225) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem eggyik se. Nagy mínusz nálam a gyenge akku.. Majd ha lesz v6 port akkor rá nézek.

(#9228) noxon


noxon
őstag

Az ugye nem normális, ha stock 30e-n képernyő feloldáskor az időjárás widget újra megjelenik vagy az egész főképernyőt ujra rajzolja vagy mi

We live in a simulated world...

(#9229) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!

Hol érdemes mostanában megvenni ezt a telefont? Nagyon megtetszett.

szerk: pont a másik topic-ba akartam írni, bocsi!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9230) cam383xxx


cam383xxx
csendes tag

Közben kipróbáltam a tudástár-ban fellelhető linuxos javítást, sajnos nem látja az összes particiót, de nincs leírva, hogy ilyenkor mi a teendő...úgyhogy szerintem megpróbálom a szétszerelős verziót, hátha...
Ha esetleg valakinek lenne ötlete, hogy hogyan hozhatom elő a particiókat szerelés nélkül, megköszönném!

(#9231) #93966848


#93966848
törölt tag

Blisspopot felrakta már valaki Lollira?Nálam 10 perc után is fekete a képernyő..

cam383xxx: küldtem mailt!

[ Szerkesztve ]

(#9232) Danny365 válasza #93966848 (#9231) üzenetére


Danny365
őstag

Mármint LG-féle Lollipopra? Jellybean bootloader kell hozzá...

(#9233) FGyula30 válasza Danny365 (#9232) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Xda oldala írja is az autorec.apk felrakását.

(#9234) #93966848


#93966848
törölt tag

LGCam van már Blisspop 5.1-re?

(#9235) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Téglázóknak: srk tools 1.0.6.
Kötelező darab.

[ Szerkesztve ]

(#9236) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok!
Frissíteni akarom a telefont, de úgy hogy most megmaradjanak rajta az adatok. Kiinduló állapot:
D80220g-EUR-XX ról (azaz 4.4.2) akarok átállni v30b-re (5.0). Gyári KDZ van most is a telón, nincs root, és most is kdz filet tennék fel.

Jelenleg a gyári LG biztonsági mentés (LG Backup) -el van róla mentésem aminek *.lbf mentését átmásoltam PCre. Ahogy az összefoglalót olvasom TWRP nem jöhet szóba mert az vagy rootot követel vagy "nem telepíthetők a gyári 4.4 KitKat rendszerre".

Google fiók csatlakozva van. Gondolom ez lerendezi a Névjegyeket és Naptárat, és a programokat(?). Az LG Backup pedig a többit (mit is?). Ikonok az asztalon, sms-ek, emailbeállítások, android-könyvjelzők, a lokálisan kdz-ből telepített programok és a Play-ről telepített programokat is, vagy ezeket írkáljam fel papírra mert nem jegyzi meg?

(#9237) fery02 válasza Doky586 (#9236) üzenetére


fery02
addikt

Ez egy főverzió váltás lesz az esetedben és pl PC Suite még figyelmeztet is, hogy a Backup nem lehetséges vagy legalábbis hibás lehet majd.

De egyébként én magam is a tiszta telepítés híve vagyok. Webes felületen ellenőrizd a Gmail fiókod címtárát, hogy rendesen szinkronizálva van-e minden névjegyed!
SMS-ek kimentésére SMS Backup & Restore progi Play-ről.
Programok esetében, aminek az adatait ki szeretnéd menteni, ajánlom PC-s kapcsolaton keresztül Total Commander-t és hozzá az ADB plug-int.
Naptár és böngésző könyvjelzők meg szintén (ha google termék mindkettő), web-es felületen ellenőrzés, hogy felhőben benne van-e minden.

De ez egyébként inkább általános topik téma lenne. :)

(#9238) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

sziasztok!
biztosan rettentő triviális a válasz a kérdésemre, de nem vagyok benne biztos, inkább kérdezek.
simple v1.2 van most fent, nem kell semmi a telóról és szeretném visszahúzni alapra. már hogy v1.2 alapra, tehát factory reset + belső memó is kuka. advanced wipenál miket pipáljak be?
a két cache + internal elegendő vagy data + system is kellene?

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9239) Danny365 válasza pappkarcsi (#9238) üzenetére


Danny365
őstag

Cache, dalvik cache, internal storage, data (itt vannak az alkalmazásaid, beállításaid). Ha a systemet is törlöd, nem marad OS a telefonon, nem lesz mibe bootolni.

(#9240) pappkarcsi válasza Danny365 (#9239) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

szuperköszi! :R :B

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9241) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

sziasztok!
tud valaki olyan appot, amivel limitálható, hogy egy bizonyos app hány értesítést küldhessen bizonyos időn belül? Régebbi andoridban volt, de lehet hogy még az s3-asom liquidsmooth-jában, hogy korlátozni tudta ezt.
Ugyanis rettentően unom, hogy vannak emeberek, akik minden 3. szó után nyomnak egy küldés gombot és a viber meg a messanger 12x rezeg 1 perc alatt. A cél az lenne, hogy a viber és a messanger 3-5 perc alatt csak egyszer rezegtethesse meg / csipogtathassa a telefont.

köszi!

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9242) pappkarcsi válasza pappkarcsi (#9241) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Találtam is: [Less frequent notifications]

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9243) fery02 válasza pappkarcsi (#9241) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Neveld inkább meg embereidet! :)
Ez egy felettébb gusztustalan újkori stílus, ami ellen tenni kéne. Attól még, hogy szavanként entert nyom, nem lesz élőbb a csetelés, inkább csak rendkívül idegesítő.
Én pár ismerősömre már tudtam hatni. Van, aki már komplett összetett mondatokat le tud írni enter nélkül, míg korábban nem volt rá jellemző. :)

[ Szerkesztve ]

(#9244) pappkarcsi válasza fery02 (#9243) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nah, igen, ezt kellene, dehát..

2015-04-19 12:33:11 Indiant
Egy részét át lehet hidalni, de sajnos úgy kellett döntenem, h. a xposed lollipop-on még sajnos nem használható.

ezóta próbálkozott már valaki feltenni? Mert nekem ma is azt írja, hogy nem kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9245) Indiant válasza pappkarcsi (#9244) üzenetére


Indiant
addikt

Azóta van újabb, de a steam-elés még mindig nem ok vele. ..és a Sygic sem

(#9246) noxon


noxon
őstag

Most löttem képet először 30e-en, de lehet nem rom függő de borzalmas a kép, mintha valami fehér ködön keresztűl nézném a képet. Ez mitől lehet?

We live in a simulated world...

(#9247) pappkarcsi válasza Indiant (#9245) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Akkor még nem kell.
Egyébként azt honnan töltötted, hogy felment rendesen? mert nekem a telepítő leáll mindig..?

mod: sygic helyett próbáld ki a waze-t, realtime frissítések, értesítések, dugó és trafi bejelentő is van benne, az ingyenes navi mellett

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#9248) Indiant válasza pappkarcsi (#9247) üzenetére


Indiant
addikt

(#9249) fery02 válasza noxon (#9246) üzenetére


fery02
addikt

Ha nem tudod biztosan, hogy az új rendszred miatt van-e vagy nem, akkor a kameralencse körül nézelődnék elsősorban, ugyanis ez inkább tűnik olyasmi gondnak. Pl maszatos vagy karcos lencse.

(#9250) pappkarcsi válasza Indiant (#9248) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

:R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.