Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) Meggyi001 válasza HUTCHDB (#9598) üzenetére

Jaja, nyomd fel a h-t, hogy mi lesz.

https://gamergep.hu/

(#9602) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9600) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

semmi változás...
se dupla kopp, és az a hiba is fenn áll, hogy 1 mp-re villan fel a kijelző power ébresztéskor is... :U

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9603) Danny365 válasza HUTCHDB (#9602) üzenetére


Danny365
őstag

A kettő összefügg: a proximity szenzor úgy érzékeli, hogy valami van a közelben, ezért nem éled fel kopogtatásra, illetve kapcsol ki egyből. Azt sajna nem tudom, miért csinálhatja, de mintha mostanában valakinek ugyanilyen baja lett volna.

(#9604) snorbi82 válasza HUTCHDB (#9602) üzenetére


snorbi82
senior tag

Lehet megint hülyeséget mondok, de valamiért nekem mindig bevállik ha valami gáz van. Tegyél fel egy 10e-s romot...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#9605) Meggyi001 válasza snorbi82 (#9604) üzenetére

Nem biztos hogy hülyeség.

https://gamergep.hu/

(#9606) HUTCHDB válasza Danny365 (#9603) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ebben van logika!
Szerintem innentől már nem szoftveres gond lehet, mivel rootoltam, és a dupla kopp-os kernelt is feltettem, de semmi változás nincs...
köszönöm még 1x a segítségeket!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9607) snorbi82


snorbi82
senior tag

Próbáld meg még amit írtam. Nem vesztesz vele semmit

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#9608) HUTCHDB válasza snorbi82 (#9607) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szedszedtem, proxy sensor-t megigazitottam, es hibatlan lett!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9609) Meggyi001 válasza HUTCHDB (#9608) üzenetére

durva :Y

https://gamergep.hu/

(#9610) snorbi82 válasza HUTCHDB (#9608) üzenetére


snorbi82
senior tag

:D Grat!
Kicsit más. Nem tudok dönteni. S6 vagy M9 vagy G4. Tudom varjak MA tesztet G4, de ahogy nézem nem sikerült olyan jól. Videó hang pocsék és az üzemidő is

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#9611) fery02 válasza Zoja™ (#9565) üzenetére


fery02
addikt

CM12 távirányító (válasz előzmény szálak alapján, egyfajta útmutatásként)

----------------------------------------------------------

@snow2014: stock Lolli egy CloudyG2 2.2 után elég puritánnak tűnhet majd, arra érdemes felkészülni.

(#9612) Zoja™ válasza fery02 (#9611) üzenetére


Zoja™
őstag

Már nem él a link, de köszönöm. :R

Azóta már megtaláltam, igaz ehhez is SELinuxModeChanger kell, permissive-re állítva, másképp FC-zik.

(#9613) fery02 válasza Zoja™ (#9612) üzenetére


fery02
addikt

Köszi a visszajelzést, én is csak könyvjelzőkből régebbről elmentve linkeltem!
De akkor megy az egyéb módszereddel, az a lényeg.

Szerk: Ja, látom csak a SELinux módosító app linkje nem él, de az helyettesíthető más egyéb módszerrel igen.

[ Szerkesztve ]

(#9614) fecs


fecs
senior tag

Éjszakára nem kapcsolom ki a telefont. Reggel, amikor feloldom a képernyőzárat, akkor fagy a rendszer. Esti időt mutatja, nem frissül semmi (naptár, időjárás widget...). Kis idő múlva kiírja, hogy a kezdőlap leállt ás bedobja a futó programokat (üres lista). Aztán visszalépek és onnan már van minden. Idegesítő...
Ez volt KK alatt és most L (30e) alatt is. Azt hittem, hogy a sok reset (internal SD reset nem volt) megoldja ezt a hibát. De mégse.
Szerintetek mi hozná rendbe a dolgot?

Pixel 6a

(#9615) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok!

Mintha már lett volna téma, de egyszerűen nem találtam a keresővel.
Eltűntek a zenék, videók, képek a galériából és csak fájlkezelővel tudom egyesével megnyitni őket (tehát az sd kártyáról nem tűntek el).

Mi lehet a gond ? Próbáltam különböző media scanner app-okat play-ból, de kb. mindegyik kifagyott (talán Lollihoz még nem lettek frissítve, nem tudom, annyira nem mélyedtem még bele).

Van valakinek tippje, hogy hogy hozhatnám vissza őket újra a galériába ?

Más: nekem is van párszor olyan, hogy dupla kopp után után bekapcsol a kijelző, majd 1 másodperc után el is alszik. Párszor el kell játszanom a dupla kopp-ot, hogy bekapcsolva is maradjon. Elég zavaró bug, V30d van fent, eddig nem volt ilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

(#9616) noxon


noxon
őstag

Ezt a ronda statusbar àrnyékot mivel lehet kiszedni? Stock loli alatt làtok ilyet, ronda... Xposed és még?

We live in a simulated world...

(#9617) tomika9988


tomika9988
tag

Van már valami normális magyar nyelvű miui v6 ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9618) fery02 válasza wyzard (#9615) üzenetére


fery02
addikt

Ilyen zene, fotó galériából való eltűnésen általában csak egy gyári visszaállítás szokott segíteni a topikban elhangzottak tapasztalatai szerint.

(#9619) extasymajom


extasymajom
tag

Sziasztok, tudom nem g2 de legalább lg. Azért írok ide mert a nexus 4 topik rettentő halott és nem is tudnak megoldást a problémámra de hátha nektek ez kihívás lesz.

Adott egy nexus 4 amire szeretnék frissebb romot tenni mint a gyári 4.2.2 (JDQ39).
A helyzet az, hogy bármit teszek rá mindíg bootlop a vége. illetve egyszer az egyik lollinál bejött magától bejött a nyelv választó menű de a kijelző nem érzékelt sehol így tovább nem jutottam, maradt a restart onnantól megint bootlop volt,

A menet. platform toolba bemásolom a gyári romot fastboot modba rakom a telefont és kiadom a flash-all.bat parancsot (probáltam sima flash-all parancsal is, ugyanaz a vége). a telepítés sikeresen végigmegy aztán egy rom kivételével bootlop.

Valakinek ötlet?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#9620) Danny365 válasza extasymajom (#9619) üzenetére


Danny365
őstag

Mikor nem bootolt be, nem próbáltál meg recovery-ből factory resetet nyomni? Ha rendesen felflashelted a rendszert, akkor ennek meg kell oldania a problémát.

(#9621) Harcsai


Harcsai
senior tag

Valahol be lehet állítani xposedben hogy hány oszlop/sor férjen el a képernyőn, de egyszerűen nem találom. Tudja valaki?? A dpi-t már átállítottam, de ez ugye nem elég...

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9622) extasymajom válasza Danny365 (#9620) üzenetére


extasymajom
tag

De igen probaltam egyiknel sem tortenik semmi.
Csak az elso 4.2.2 rommal hajlando elindulni.
Felraktam egy twrp-t nrt-vel de belepve nem erzekel a kijelzo. Vagyis hiaba van fenn custom recovery nem tudok kezdeni vele semmit. Gyari rec alatt tobb hr is volt de semmi. A vicc hogy amint felrakom a 4.2.2 romot azonnal jelzi hogy van 4.3. Letoltom telepiti bootloop

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#9623) wyzard válasza fery02 (#9618) üzenetére


wyzard
tag

Köszi. Próbáltam volna ezt elkerülni...mindegy, csak a régi cuccokkal csinálja, az újak megjelennek. A régieket lementem gépre aztán kalap kabát.

(#9624) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

mai miui v6 van már?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9625) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9624) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez csak kínai lehet?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9626) #93966848 válasza HUTCHDB (#9624) üzenetére


#93966848
törölt tag

maiui? :DD

(#9627) HUTCHDB válasza #93966848 (#9626) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tényleg...jó kis szójáték... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9628) Dexxter182


Dexxter182
tag

Sziasztok,
Frissítettem v30b-re, és szeretném root-olni, illetve valami tweekbox-ot feltenni. Nem találtam meg a fórumban a megoldást.
Segítsetek két link-kel :)
köszi

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#9629) Apaxp


Apaxp
senior tag

Sziasztok!
Mai történet.
Zsebemben valamiért újraindult a telefonom.
Ez még nem nagy ügy de úgy indult újra hogy a képernyőn megjelent egy szöveg hogy "biztonságos mód" és egyetlen telepített alkalmazást sem láttam.
A windows csökkentett módú indításhoz tudnám hasonlítani.
Kikapcsoltam majd be és normálisan elindult. Minden program, beállítás rendben van.
Találkozott már valaki ilyen módú bekapcsolással?
Lollipop v30b

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#9630) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ez működik a telefonunkon?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9631) Meggyi001 válasza Apaxp (#9629) üzenetére

Ezt olvastam erről régebben: Android Safe Mode

https://gamergep.hu/

(#9632) Indiant válasza Harcsai (#9630) üzenetére


Indiant
addikt

Igen.

(#9633) redbiro


redbiro
őstag

azt meg tudom nézni valahogy, hogy perpill milyen bootloaderel üzemel a telefonomon?

it never gets easier, you just go faster

(#9634) stefi68 válasza Apaxp (#9629) üzenetére


stefi68
addikt

Én a napokban kísérleteztem, be tudok-e lépni a hardveres gombokkal a recoverybe és akkor sikerült nekem is elindítani ebben a Safe Mode-ban a telefont.
Igazából fogalmam sincs, hogyan történt, de egy újraindítás után rendben bootolt a szokott módon.

Ha rájössz a bill. kombóra megoszthatnád... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9635) tomika9988


tomika9988
tag

Miui oldalán fent van már az 5.5.15. szedem is le remélem ebbe már normálisan van magyar nyelv :D

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9636) HUTCHDB válasza tomika9988 (#9635) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hol, hol, hol?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9637) tomika9988 válasza HUTCHDB (#9636) üzenetére


tomika9988
tag

[tessék :D]

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9638) redbiro válasza HUTCHDB (#9636) üzenetére


redbiro
őstag

itt, de tök mindegy, mert ide is gtbluesky verziója van feltéve, szóval mindegy honnan szeded le, innen vagy az xda-s topicból.
sőt, utóbbihoz van megás link, szóval pont nem 1-2 óra, mint a miui.com-ról.

it never gets easier, you just go faster

(#9639) joiner007


joiner007
aktív tag

Sziasztok!

Asszony T-mobileos G2-jén most Cloudly rom van. Annó én tettem rá egyszerűen is ment. Most szeretnék lollit rátenni, gyári T mobilosat.

A lehetőségekben viszont teljesen elvesztem. Az működik, hogy a TWRP mentést visszateszem, és arra frissítem rá? Vagy mindenképp ez a KDZ nevű okosság kell?

Ahhoz melyik romot szedjem le?

Köszi

(#9640) tomika9988 válasza tomika9988 (#9637) üzenetére


tomika9988
tag

kipróbáltam ugyan olyan szar mint ami volt még mindig fele megyar fele angol és ékezetnél szétesik a mondat megy vissza az lp.

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9641) HUTCHDB válasza tomika9988 (#9637) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

és (#9638) redbiro!

Köszi, már szedem is le.
Az előző verziónál nekem nincs imei...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9642) tomika9988


tomika9988
tag

valaki tud dobni nekem egy linket kk ról lp-re patch-et ? ami nekem van azzal nem működik bootol majd ujraindul és ez folytatódik csak

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9643) tomika9988 válasza tomika9988 (#9642) üzenetére


tomika9988
tag

megoldva :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9644) hard74 válasza tomika9988 (#9642) üzenetére


hard74
senior tag

Lolli backuppot akarsz visszatenni? Az úgy nem ok. Először tedd vissza a romot, és utána mehet a backup.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#9645) tomika9988 válasza hard74 (#9644) üzenetére


tomika9988
tag

igen azt. másik patch-el vissza tudtam tenni :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9646) fery02 válasza joiner007 (#9639) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

TWRP-ben flash-elj egy stock 20G ROM (by DroidMester) zip-et, amivel totál gyári állapotba hozod a telefont (az adatok is törlődnek), majd PC Suite segítségével mehet fel a lolli!
Végül pedig egy Hard Reset és kezdődhet a telefon újra belakása.

Másik járható út, hogy rögtön flash-elsz TWRP-ből valamilyen lolli zip-et: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9647) joiner007 válasza fery02 (#9646) üzenetére


joiner007
aktív tag

Ok! Köszi.

És itt nem számít, hogy független vagy t-mobile?

(#9648) fery02 válasza joiner007 (#9647) üzenetére


fery02
addikt

Ennél a telefonnál az a szép, hogy akár szolgáltatós telefonra is mehet akármilyen ROM.
Nem számít, hogy szolgáltatós-e vagy nem, csak D802-re való legyen (gondolom olyanotok van).
Lollinál arra sem kell figyelni (ha jól tudom KK-nél sem), hogy 16- vagy 32GB-osat raksz fel.

(#9649) joiner007 válasza fery02 (#9648) üzenetére


joiner007
aktív tag

Igen D802

Holnap megpróbálom.

Köszönöm mégegyszer.

(#9650) fery02 válasza joiner007 (#9649) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen és sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.