Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) reap3r


reap3r
aktív tag

CloudyG2 alatt valahogy meg lehet szüntetni a visszhangzást telefonálás közben? Eddig nem vettem észre, hogy ilyen lett volna, de most előjött és nem igazán tetszik, mert ugye én nem hallom, hogy mikor vagyok éppen érthetetlen...
Vagy esetleg van mód arra, hogy a stock 20H-t megcsináljam nagyjából úgy, hogy úgy nézzen ki, mint a G3-as felülete? Elég nekem egy olyasmi ikon pakk és talán a navbar. A samumon lehetett ilyesmit csinálni anno...
Ja amúgy nem csak a kinézet miatt van a Cloudy fent, sok funkcióját használom, de azok csak komfort opciók számomra, tudnék nélkülük élni...

[ Szerkesztve ]

(#9852) batai15


batai15
félisten

egyébként miui alól mehet kdz ha valaki onnan akar szűz rendszert..

(#9853) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Pár napja körbeköpködtem a loli 30a-t mert nem hallanak ha telefonálok. Eszembe jutott, voltam legénybúcsún, a videó amit rögzítettem nagyon szar hangal lett rögzítve azaz a felvétel elején még elfogadható aztán elhaló hang és kuka. A legénybúcsún leesett és szerintem sört is kapott picit (ez csak dereng)
Ha diktafonra kapcsolok az "analóg" mutató meg se mozdul.
Szétszedem, piszkáltam, pucoltam. Összerakás után a diktafon gyengén de rögzített, aztán megint rossz. Egyszónak is száz a vége szerintem ki kell cserélnem a mikrofont ami integrálva van egy nyákra amin a kétoldali szalagok is futnak. Cserélt már valaki közületek ilyet? Gugliztam de nem nagyon találtam sehol, biztos rosszul írtam be. Tudnátok segíteni, hol tudok venni ilyet? Ha már szétkapom, akkut is cserélek, az se százas már.

Zud valaki tuti tesztert ami biztosra megoldja, azzal van a baj?

[ Szerkesztve ]

(#9854) Zoja™ válasza RomiJosy (#9853) üzenetére


Zoja™
őstag

Mivel a mikrofon egyben van a microusb töltőcsatlakozóval és a jack csatlakozóval ezért több kulvsszóval is rá lehet keresni.

[link]

Az ifixit-en találsz képeket a szétszedéséről, vagy a youtube-on millió számra vannak videók.

Ha pedig valamelyik kis GSM szervizbe viszed, akkor 8-9k körül szokták cserélni.

(#9855) RomiJosy válasza Zoja™ (#9854) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Szuper. Köszönöm szépen. A videókat természetesen meg is néztem, az után szedtem szét darabokra.

(#9856) RomiJosy válasza Zoja™ (#9854) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Bocs,lejárt a szerkesztés

Találtam a jófogáson is ezt a tipust
A mikrofonon lóg valami plusszba amit a sajátomon nem láttam. [ezen] a hírdetésen is látni pedig d802-es van jelezve. Van használt is ami hasonlít az enyémre,nincs rajta az a plusz bassz. Megvehetem a négyezrest? Jó lesz hozzá?

(#9857) Zoja™ válasza RomiJosy (#9856) üzenetére


Zoja™
őstag

Az a ,,plussz bassz" egy gumi ház, amolyan porvédőként funkcionál és azzal együtt megy bele a házba.
Megveheted, az jó lesz hozzá.

De ahogy nézem az első 2 link egy és ugyanaz a termék, csak az eladónak több fiókja van.

[ Szerkesztve ]

(#9858) RomiJosy válasza Zoja™ (#9857) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Jaja. Csak az elsőhöz nem írta oda a d802-t.
Köszönöm szépen.

(#9859) Soltee válasza reap3r (#9851) üzenetére


Soltee
tag

Cloudy stock
G2 alap és van benne G3 téma
Legjobb!

[ Szerkesztve ]

(#9860) Doky586 válasza reap3r (#9851) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"valahogy meg lehet szüntetni a visszhangzást telefonálás közben?"
Igen: ki kell menni a budiból telefonálás közben, és nemcsak a visszhangzás hanem a csobogó hang is megszűnik.. A bevásárlóközpontokban naponta találkozok ilyenekkel, és jól jön hogy lehet e tárgyi hibára hivatkozni. :DDD

(#9861) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Helló!

Most CM12-n vagyok, de néha azért vannak kis idegesítő hibái. Melyik ROM-ot ajánljátok? A lényeg hogy gyors, megbízható, és lehetőleg 5.0/5.1-es legyen, és egyszerűen telepíthető TWRP-ből. Köszi előre is!

Tekmen

(#9862) m_dawe


m_dawe
senior tag

Lètezik olyan 20H kdz fájl amit ha felrakok alapból rootolva van ès van rajta TWRP?
Tekmen próbáld ki az AICP-t nem fogsz benne csalódni.

[ Szerkesztve ]

(#9863) stefi68 válasza m_dawe (#9862) üzenetére


stefi68
addikt

Persze, több is:
Stock D80220H Flashable Zip with ROOT+ Still Recovery For D802 Only
[D802][D80220H]Original open eur 80220H kdz to flashable zip

Mondjuk azt nem mondtad milyen G2-re kell... Ezek D802-re valók mint a nevükből is látszik.

Szerk.: Bocs benéztem a kérdést. Ezek nem kdz fájlok, hanem recovery-ből felrakható zip fájlok.
Vagy lehet, pont ezt akartad kérdezni? :U

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9864) m_dawe válasza stefi68 (#9863) üzenetére


m_dawe
senior tag

Olyan KDZ fájl kellenne amit az LG flash toollal lehet feltenni :D Lehet marha nagy hülyeséget kérdeztem, de hátha.. :DDD (D802-re)

(#9865) r3dwo0d válasza m_dawe (#9864) üzenetére


r3dwo0d
tag

Olyan nem lesz. A KDZ a gyári kiterjesztésű rom, gyárilag twrpvel és rootal "szerelt" rom tudtommal nem létezik. :)

(#9866) Indiant


Indiant
addikt

Van valakinek a telón működő gdisk-je?

(#9867) m_dawe válasza r3dwo0d (#9865) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszi :R

(#9868) stefi68


stefi68
addikt

Már megint egy újabb Cloudy variáns, aminek persze semmi köze Cloudy-hoz :W
Cloudy g3 3.0 lolİpop 5.0.1

Gondolom ez is a koreai változatból készült....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9869) #24633088


#24633088
törölt tag

Sziasztok!Van itt valaki aki ért a kernelekhez és jó angolból? pontosabban adnék egy leírást és két darab boot.img-t amit a leírás alapján össze kéne rakni.

(#9870) m_dawe


m_dawe
senior tag

Legfrissebb AICP romhoz milyen gapps kell? Az oldalukon nem találtam egytt sem..PA gapps v. Banks gapps vagy esetleg másik kell?

(#9871) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni?
Valakinek akinek cloudi rom van a telefonján ki tudná másolni a media mappát a system könyvtárból és feltenni valahová?
Előre is köszönöm! :R

(#9872) redbiro válasza m_dawe (#9870) üzenetére


redbiro
őstag

én PA-val használom hiba nélkül.
az utolsó 1 hónap nightly buildjei az 5.1-re épülnek, így a gappsból is a 5.1-es pakk kell majd.

ha majd a nightlyt frissíted dirty flash-sel, mindig told fel a gappst is, különben fc-zni fog az összes google app.

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#9873) m_dawe válasza redbiro (#9872) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszi szèpen. Minden nightly-t èrdemes feltoltni vagy várjak inkabb 2-3 frissítèst?

(#9874) redbiro válasza m_dawe (#9873) üzenetére


redbiro
őstag

én akkor szoktam, amikor eszembe jut, így kb hetente egyszer frissítek.

it never gets easier, you just go faster

(#9876) Corgan82 válasza m_dawe (#9870) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Vagy kipróbálhatod a Slim GApps-sal. Én ezzel használom, rendszeresen frissítik, hiba nincs.

(#9877) m_dawe válasza Corgan82 (#9876) üzenetére


m_dawe
senior tag

Pico PA gapps-t tettem fel, tökéletesen működik ezzel. Még semmi FC nem volt, de köszi :R

(#9878) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

miui-ból van valami újdonság?
én a mai kiadást nem találom.
miui telepítéshez tud valaki philz recovery-hez linket adni? (egyikkel sem boldogultam)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9879) batai15 válasza HUTCHDB (#9878) üzenetére


batai15
félisten

minjá fel rakom neked valahova..

(#9880) Fredy02 válasza Danny365 (#9875) üzenetére


Fredy02
tag

Nálam nem tudom mi van de az UHD visszajátszva kb vga minőség, a slowmot meg nem tudom lelassítani, valószínű én vagyok a hülye.

S23U

(#9881) Danny365 válasza Fredy02 (#9880) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld ki az UHD-t azután, hogy flasheled még ezt.

(#9882) Fredy02 válasza Danny365 (#9881) üzenetére


Fredy02
tag

Hupsz ezt hol találtad :D Így azért más a dolog gondoltam hogy valami hiányzik még. Köszi!

[ Szerkesztve ]

S23U

(#9883) HUTCHDB válasza batai15 (#9879) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszonom!!!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9884) batai15 válasza HUTCHDB (#9883) üzenetére


batai15
félisten

szivesen.

(#9885) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

van, aki hasznal miui6-ot?
billentyuzetet cserelnek lg-re, bongeszovel kapcsolatban kerdeznem, hogy hol lehet az oldalszelhez igazitast kikapcsolni, es kellene egy ehhez a romhoz valo gaps.
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9886) tomika9988


tomika9988
tag

normális miui v6 van már g2-re?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9887) HUTCHDB válasza tomika9988 (#9886) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most en a5.22- est hasznalom szerintem ez jo,teljesen hasznalhato!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9888) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

van,aki tud valahol gapps-ot?
mar megorulok semmilyen linken nem tudom elerni...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9889) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

melyik alegjobb lollipop rom amely gyari rom-ra epul?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9890) m_dawe válasza HUTCHDB (#9888) üzenetére


m_dawe
senior tag

Tölts le egy google play installer apk-t. Én is azzal raktam rá a play szolgáltatásokat stb.

(#9891) Indiant


Indiant
addikt

droidth G4-re váltott.... :Y

(#9892) m_dawe


m_dawe
senior tag

Lesz esélyünk kipróbálni az Android M-et a hivatalos megjelenés előtt? Vagy G2-re az L Preview sem volt elérhető portolt formában?

(#9893) HUTCHDB válasza m_dawe (#9890) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

feltettem, sajnos nem mukodik miui-n...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9894) m_dawe válasza HUTCHDB (#9893) üzenetére


m_dawe
senior tag

Lehet, hogy rossz apk-t próbáltál.Tessék. Én ezt használtam és működött MIUI v6-on. (Több buildnél is ezt használtam, szóval jónak kell lennie.)

(#9895) HUTCHDB válasza m_dawe (#9894) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez tökéletes!
Nagyon köszönöm! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9896) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok.

Resurrectionremix rom telepítésénél szükséges valamit pluszban telepíteni stock lp-ről váltásnál?
Vagy csak simán flash és jó lesz? :F

(#9897) stefi68 válasza Jippy (#9896) üzenetére


stefi68
addikt

A korábbi hozzászólások alapján szerintem JB Bootloader, KK Baseband és még egy KK Partition fix is elképzelhető.

Meg kellene nézni mit tartalmaz a Resurrection_Remix.zip fájl.

Ha van benne aboot.img meg modem.img (vagy bin) akkor azok nem kellenek, mert felrakja magának.

Ha van benne tz-, sbl1-, rpm-, persist-, dbi.img akkor a partition fix sem kell mert azt is megcsinálja magának (bár nem hiszem hogy ilyen lenne benne).

Azért valaki erősítse meg, hogy jól gondolom. Ne csináljunk már (fél)téglát szegény telefonból.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9898) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

miui szinkronizalassal lett bajom.
nevezetesen a nevjegyzek szinkronizalasara nincs lehetoseg.
vagy en csinalok rosszul valamit?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9899) redbiro válasza HUTCHDB (#9898) üzenetére


redbiro
őstag

végül gappst flasheltél, vagy google installer lett?
utóbbiban szerintem nincsenek benne a szerviz alapú cuccok.

it never gets easier, you just go faster

(#9900) m_dawe válasza HUTCHDB (#9898) üzenetére


m_dawe
senior tag

Le kell még tölteni a google play instellerrel egy appot. (Sajnos már nem tudom pontosan mi a neve)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.