Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Zoja™ válasza HUTCHDB (#10600) üzenetére


Zoja™
őstag

Én már vissza is raktam a mentést. Asszem ha normális MIUI-t szeretnék, akkor muszáj vagyok beruházni egy Xiaomi-ra... :(

(#10602) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Azt hiszem rájöttem miért mutat folyton napsütést a lockscreen, az időjárás app folyton napos időt jelez.

Pl most is naps éjszaka van :)
Ötlet valakinek?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#10603) Zoja™ válasza Stimpy001 (#10602) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem csak az időjárás alkalmazás nem frissül automatikusan. A képen is látszik, hogy utoljára 20:05-kor volt frissítve.

Ezt amúgy észrevettem az alatt 2 nap alatt, amíg használtam a 3.1-et, hogy mindig manuálisan kell rá frissíteni.

(#10604) Cry0 válasza Zoja™ (#10603) üzenetére


Cry0
őstag

ez elvileg 3.2-ben javult

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10605) Matyi222 válasza Zoja™ (#10603) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Alapból kézire van állítva, de be lehet lőni automatikusra is.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#10606) HUTCHDB válasza Zoja™ (#10599) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom nálam mi lehet a gond, de se KK, se JB bootloader flash után sem indul el a MIUI.
Mennyi idő volt az első bootolás nálad?
Én vártam vagy 4-5 percet is, de így sem indul el, pontosabban a MI logónál áll...
TWRP-ből telepítetted? Én abból, és sajna nem megy fel....
Lehet felteszem gyorsan a cloudy 2.2-őt, majd utána a MIUI-t.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10607) Zoja™ válasza HUTCHDB (#10606) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem kb 2 perc volt az első boot. Flashelj először egy KK bootstack-ot, hátha az megoldja a problémát.

Mondjuk személy szerint én azt mondanám, hogy ne szenvedj vele, nem éri meg. :(

(#10608) HUTCHDB válasza Zoja™ (#10607) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez a bootstack ez most baseband lenne?

Szerk:
Most nézem a bootloader changer-t, abban kifejezetten írja a flash-kor, hogy a bootstack-ot is patch-elte....
Szóval nem értem.... :U

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10609) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !
Felraktam a cloudy 3.2 t viszont annak ellenére hogy új twrp meg wipe system data törlés volt mindent meghagyott . ez most normális ? Mert szerintem nem új twrp nél 2.8.7.1 tapasztalt más is hasonlót ?
Most kipróbálom így , de az már most látszik hogy szélvész gyors . :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10610) Zoja™ válasza HUTCHDB (#10608) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem, a bootstack elég sok mindent cserél. (bootloader, basband, recovery etc.) - Itt vannak

(#10611) Indiant


Indiant
addikt

A Kettős ablak-nál, ha nem csak az előredefiniált progikat akarjátok megosztani, akkor a build.prop-ban meg kell keresni a persist.splitwindow.support_all=false sort és a végét átírni erre:persist.splitwindow.support_all=true

(#10612) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Na elkezdett esni kint az eső, azonnal "vizes" lett a kijelzőm. Szóval a hibát javították. ClodyG2 3.2

Szóval akinek nem megy az nézze meg, hogy alapértelmezett kézi frissítésről átállította-e a progit a neki megfelelő időközre.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#10613) Cry0 válasza Matyi222 (#10612) üzenetére


Cry0
őstag

nekem tegnap este folytonos napsütést mutatott hiába frissítettem akkor is csak napsütést mutatott perig annyi volt kiírva hogy többnyire felhős és 3 óránként frissítette a telefon most állítottam ás hogy óránént frissítsen

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10614) Matyi222 válasza Cry0 (#10613) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem is óránkéntire van állítva, de láthatod működik is. Szóval passz nálad mi lehet. :((

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#10615) Indiant válasza Cry0 (#10613) üzenetére


Indiant
addikt

(#10616) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok ! srk ban tudna valaki segiteni ? lefut de marad a sok meghajtó ..meg kikapcsolni sem tudom. :O

(#10617) Cry0 válasza Indiant (#10615) üzenetére


Cry0
őstag

:C

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10618) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Egy kis kihagyás után újra visszatérek a táborotokba! :) Pár oldalt visszaolvasva úgy látom nem lett tökéletes a hivatalos Lolli :) Pedig még mikor ide jártam, hogy várták nagyon sokan.. :) Na majd hátha az 5.1 itt is segít :) Egyébként még most is az egyik legjobb telefonnak tartom a G2-t, ezért is térek vissza, lehetőségem lenne S5-re is, de sokkal jobbnak találom ezt ;) További szép hétvégét mindenkinek :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#10619) HUTCHDB válasza Zoja™ (#10610) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A baseband csere megoldotta.
Kicsit nyomkodom, hátha megtetszik.
Mondjuk egy kerenel csere ráférne...lehet egy jó KK-s dorimanx javítana a "mozgásán"

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10620) hard74 válasza HUTCHDB (#10619) üzenetére


hard74
senior tag

Miui V5-höz naálam a furnace kernel volt a legjobb.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10621) HUTCHDB válasza hard74 (#10620) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

de abbol van kk-ra valo verzio?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10622) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Nos cloudy 3.2 eddig ami okés
GPS ,kekfog, okos tv n való megosztás , DLNA , aksi idő eddig stabilan stock lollihoz hasonlít , weather app eddig ok , kamera rendben , stabilitás ok , appok közötti váltás gyorsabbnak tűnik mint a stock lolli alatt
Nagyjából ennyi majd szerintem egy antutut még futtatok aztán azt feldobom
Ja igen és ezt a rendszert dirty n telepitettem stock lollira és nincs semmi baja

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10623) Soltee


Soltee
tag

Nem tudja valaki hogy lehet zarkepernyon a statusbart
visszaállítani mint pl. KK-n?
Ja meg a néma üzemmódot.
Próbáltam párat playrol de nem jók

[ Szerkesztve ]

(#10624) Rasnac válasza Rasnac (#10622) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Antutu cloudy 3.2 n
Annyira nem acélos de a rendszer nagyon penge. :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10625) hard74 válasza HUTCHDB (#10621) üzenetére


hard74
senior tag

Van.
http://mega.nz/#!vV8xiLbA!UXI_sVvksjOgBTqTVdp0XX-AvnZ9Oik7DT2aRc2qBhE

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10626) HUTCHDB válasza hard74 (#10625) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sajnos nem jo, a flash errorral zarul.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10627) Rasnac válasza Rasnac (#10624) üzenetére


Rasnac
aktív tag


Aksi idő kijelző idő cloudy 3.2 n
Eddig
Plusz info eddig durva melegedést nem tapasztaltam sem játék sem más app alatt , szóval személyes véleményem ebben is jobb mint a stock

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10628) david_97 válasza Rasnac (#10627) üzenetére


david_97
senior tag


Stock 30b kernel, cloudy 3.1

(#10629) sefan67


sefan67
aktív tag

kipróbáltam én is a Cloudy 3.2 -t , aránylag ez már használható lolli, de az
LG UX 4.0 miatt egynéhány tweak nem működik a G3 tweaksbox-al ... és sajnos P_toti nem tervez G4Tweaksbox-ot a közeljövőben, úgyhogy ment vissza a KitKat... Megint. :/
Azt legalább sz.rrá tudom customizálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10630) Indiant


Indiant
addikt

Euphoria-OS 1.1 mai vélemény:
Wow, just flashed 1.1 on my D800 and pleasantly surprised that it's super fast compared to Cloudy 3.2.
..szuper gyors a Cloudy 3.2-höz képest. ...érdekes

(#10631) snorbi82 válasza Indiant (#10630) üzenetére


snorbi82
senior tag

Euphoria-OS 1.1hez a 4.4 kell? Fényképező része milyen?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10632) Tüske0614 válasza Tüske0614 (#10616) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Tényleg SENKI ?

(#10633) Indiant válasza snorbi82 (#10631) üzenetére


Indiant
addikt

Én még nem próbáltam.

(#10634) HUTCHDB válasza Tüske0614 (#10616) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Privatban megprobalok segiteni, irj ram.

MAS:
Nincs meg valakinek a g3 idojaras widget?
Esetleg atlatszoba is jo lenne... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10635) Tüske0614 válasza HUTCHDB (#10634) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Írtam ! Nagyon köszönöm!!

(#10636) fery02


fery02
addikt

Új TWRP backup-ja tud menteni bizonyos "system image" -t is.
Ez jól gondolom, hogy magát a nyers ROM-ot nyeri ki telepíthető formában?

Ha igen, akkor nem tudom milyen helyzetben lehet erre szükség. Maximum akkor, mikor internet nélkül marad az ember, hogy végszükség esetén legyen mit telepítenie, ha nagyon elkúr valamit.

[ Szerkesztve ]

(#10637) tibbike01 válasza fery02 (#10636) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem csak a nyers romot hanem az összes beállítást, programokat...stb.
Így egy teljes bitről bitre lemásolt ugyanolyan rendszert ment el. Szerintem.

(#10638) fery02 válasza tibbike01 (#10637) üzenetére


fery02
addikt

Közben utánaolvastam XDA-n bumped TWRP topikban:
Személyesen blastagator szerint számunkra (gondolom általánosan hobbiként ROM-olókra gondol itt) lényegtelen funkció.
Azért került bele, mert az eredeti TWRP-be is bekerült újonnan.

Tehát a továbbiakban is csak a szokott dolgokat kijelölve készítek majd Backup-okat, system image részt mellőzöm.

(#10639) stefi68 válasza fery02 (#10638) üzenetére


stefi68
addikt

Csinál egy win kiterjesztésű fájlt ami be nem tudtam belenézni (hiába neveztem át tar-ra), de a log alapján több partíciómentést naplózott.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10640) extasymajom válasza Rasnac (#10622) üzenetére


extasymajom
tag

Hello.
Mi az a "kekfog" :F

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10641) Meggyi001 válasza extasymajom (#10640) üzenetére

bluetooth

-----------------------------------

(#10642) akooos : jáj :D :C

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#10642) akooos válasza extasymajom (#10640) üzenetére


akooos
veterán

Bluetooth

(#10643) extasymajom válasza akooos (#10642) üzenetére


extasymajom
tag

Soha nem gondolkoztam miert hivjak igy de most megneztem.... Nem kellett volna :Y

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10644) #93966848


#93966848
törölt tag

Tudnátok ajánlani olyan hangrögzítőt, ami sztereóban vesz fel?Próbára kéne :) :R

(#10645) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ez nekem tetszik... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10646) Rasnac válasza akooos (#10642) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hát ezen most jót kacagtam ;)
Szóval a bluetooth is jo :)

Cloudy g2 3.1 Eddig hibátlan rom. Minden ami a lollin hiba volt az javítva lett az aksi idő is jobb mint a stock v30b be plusz ezek a beépített feature k ... pl a két alkalmazás egymás alatti futtatása ... Smart bulletin ... Bár mintha a kamera gyengebben szuperálna ... Lehet a túl gyors fókusz teszi de ma jó pár képet csináltam és kábé a harmada kuka ... Passz miért lehet ennek más a trukkje ;)
Összességében csak ajánlani tudom :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10647) HUTCHDB válasza Rasnac (#10646) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nálam is igen jól működik a cloudy 3.2.
A kamera nálam kifejezetten jobb lett, mármint a gyári, szerintem nem sok különbség van a xcam és a gyári között, sőt, néha azt érzem jobb kép készül a gyári kamerával.
A melegedés nála továbbra is fenn áll, legalább is ha 15-20 percet egyfolytában n yomkodom, akkor biztos, hogy nagyon forró tud lenni.
Összességében tényleg egy frankó rom, és én spec. a smart bulletin-t is használom, kicsit htc one feeling-et ad, mondjuk egy jó kis "hírek-érdekességek oldal" még jobban fel tudná dobni ezt a részét a telefonnak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10648) Rasnac válasza HUTCHDB (#10647) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Akkor ez user error gyanús :((
Na majd megpróbálok még 1-2 dolgot hátha

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10649) HUTCHDB válasza Rasnac (#10648) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De en a 3.2-rol beszelek, lehet neked is frissotened kellene.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10650) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

CloudyG2 3.1 -ről 3.2 -re hogy frissítettetek?
Elég törölni a cache és dalvik -ot vagy még ezeket se muszáj? Minnél kevesebb beállítás elvesztése a cél. Pl térképek, navi-hangok, programok és beállításaik,,

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.