Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) HUTCHDB válasza david_97 (#1998) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mennyiiii?
:Y

Ezt a romot kuld mar at nekem....
Mondjuk elotte egy akkuidorol szolo kepernyokepet azert megneznek...

(#2000) gretzky77!
Szamold mar ki mennyit tud az a rom kijelzoidoben...
Ha realisnak erzed, akkor ....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2002) rayoliviero válasza gretzky77 (#2000) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, hihetlen, mert ennyit nem tud a teló, akármit csinálsz vele.

(#2003) JNSK válasza rayoliviero (#2002) üzenetére


JNSK
aktív tag

Dehogynem tud.. lehet h 5oraja vette le a telot a toltorol, es 5 oraja olvas megallas nelkul ebook olvason, a legkisebb fenyeron.. :DD

(#2004) gretzky77 válasza HUTCHDB (#2001) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem azt mondtam,hogy reálisnak érzem,csak nem értem miért a lehurrogás az első arról nem beszélve,hogy nem mindegy gondolom,hogy mivel jött össze az az 5 óra!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#2005) redbiro válasza Corgan82 (#1983) üzenetére


redbiro
őstag

feltettem az optimusflex romot, kimentem az erkélyre, azonnal talált jelet.
visszatettem a slimkatet a mentésből, összesen 2 holdhoz tudott csatlakozni, így nem volt meg a pozíció.

nem tudom mi lehet ez.:(

it never gets easier, you just go faster

(#2006) rayoliviero válasza gretzky77 (#2004) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mert hülyeséget ír állandóan david_97 egy szakmai fórumon. Nem is lehet szó nélkül hagyni.

(#2007) Gaberking válasza rayoliviero (#2006) üzenetére


Gaberking
senior tag

Így van! :K

(#2008) david_97 válasza DroiDMester (#1999) üzenetére


david_97
senior tag

Én nem te vagyok :)
Nem értek hozzá annyira :D
Az 5óra az egy másfél órás 720p film,a többi javarészt youtube meg netezés(messenger,chrome)
Nem tudom mi ezen a hülyeség :F

[ Szerkesztve ]

(#2009) szabyka95 válasza david_97 (#2008) üzenetére


szabyka95
őstag

En most vagyok 3 s fel oras kijelzoidonel 37 % on, ha kicsit jobban kimelem akk nekem is megvan a 4 ors, szoval ez nagyon is lehetseges. Cloudy g3 1.3n, dorimanx 7.0 val, sajat beallitasokkal, greenify stb.

(#2010) david_97 válasza szabyka95 (#2009) üzenetére


david_97
senior tag

Persze hogy lehetséges :K
Dehát ha itt valaki valami olyat mond ami esetleg jó és nem DM csinálta neki akkor az lehetetlen :N
Félreértés ne essék DM nagyon is jó romokat csinált,egy ideig én is használtam az utolsót,nem le akarom szólni mielőtt valaki annak venné :)

(#2011) gretzky77 válasza david_97 (#2010) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudsz esetleg dobni egy képernyőképet hátha akkor elhiszik! Kiváncsi vagyok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#2012) david_97 válasza gretzky77 (#2011) üzenetére


david_97
senior tag


Végére Modern Combat kicsit lehúzta...

[ Szerkesztve ]

(#2013) szabyka95 válasza david_97 (#2010) üzenetére


szabyka95
őstag

gondolom matattal egy kicsit, hogy ennyit elerj ?
mert nekem is sz.r volt az akkuidom, amig nem allitottam be a dori kernelt rendesen + greenify + e robottal ejfelkor kikapcsol a wifi, reggel 8 kor pedig be

mondjuk nekem 25 % ot ett a kijelzo, 26 ora alatt
neked 48, mennyi alatt?

[ Szerkesztve ]

(#2014) Mankó


Mankó
veterán

Most teszteltem aksi szempontjabol DM 4.2 R2 romjat es a Dorimanx 6.8-at Dm beallitasaival. Nalam tuti, hogy ez a rom marad veglegesre, gyorsasagra tokeletes, ritkan latok mikrolagot, ez fokent a kepernyo feloldasokra korlatozodik, de ezt is csak ritkan latom, aksi rendben, a Slimkathez hasonlo. Antutu-t nem neztem, az nem erdekel. Kovetkezok a tapasztalatok:
41 ora keszenleti ido, 5 ora 22 perc kijelzo ido, 1 ora 26 perc telefon hivas, 54 perc poweramp. A telo nagy reszeben wifi kapcsolaton volt, Facebook, Ph, szinkronizacio kikapcsolva. Fenyero atlag 35-40 % (igy neteztem), napkozben meloban 70-100%-on. Egy twrp mentes utan 17%-on dugtam toltore. Ez igy nem rossz ugye? A slimkat is hasonlo volt, csak ott kicsit kevesebb volt a hivasido 1 oraval, viszont 3 nap a keszenleti ido.
Futo appokat kepernyo lekapcskor Advanced task killerrel lelovom, Battery doctor-ban pedig a processzor kezeles be van kapcsolva. A proci 0.25 mV-al alul feszelve.
Sajnos nincsenek kepernyo menteseim, de ha gondoljatok a kovetkezo tolteskor teszek fel.
Kulonben plusz fenyerot nem lehet valami progival raadni, mert napfenyben meg 100 %-on se tokeletes?
Dm romjaban benne van az xda-s kamera mod?

(#2015) david_97 válasza szabyka95 (#2013) üzenetére


david_97
senior tag

Nem matattam semmi ilyesmit,nekem 17óra alatt :K elég sokat szoktam nyomogni :D

(#2016) DroiDMester válasza Mankó (#2014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen benne van a romban a legfrissebb Xdabbeb (XCam LG v5.0.0) kamera módja!

az ezüst ikonos az!

a másik ikon pedig a régebbi szintén xdabbeb csak a 3.2.0 verzió!

2.napja tesztelem az új optimus g3 romban lévő kernelt, és egészen jól teljesít aksiban hasonlóan jó mint a Dorimanx, de itt ugye nem kell bíbelődni a beállításokkal, és sebességben is nagyon korrekt!

Ha gondolod felteszem neked ezt az optimus kernelt egy zip es telepítőben!

[ Szerkesztve ]

(#2017) Mankó válasza DroiDMester (#2016) üzenetére


Mankó
veterán

Igen kerem azt a zipet, szeretnem kiprobalni azt a kernelt is!
Mar csak kivancsisagbol is, hatha jobb mint a Dori, max abbol is mentek egyet. :)
Kulonben az alap Yoda 3.5 is jol muzsikalt, de egy oraval kevesebb kijelzo idot produkalt, kevesebb hivassal es poweramp nelkul.

(#2018) Mankó válasza DroiDMester (#2016) üzenetére


Mankó
veterán

Esetleg nem kaphatnam meg a 4.0-as romodban levo idojaras widgetet is? Vagy eleg lenne egy link az apphoz is. Nekem nagyon bejott az a kinezet.

(#2019) Corgan82 válasza redbiro (#2005) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Akkor nem tudom nálad mi lehet a probléma. :(
Nálam jól működött, még az egyik verzióban pont a GPS hibát javították, vagy a 7.2.1-ben, vagy a 7.4-ben.

jilian
Én még régebben amikor akciós volt a program megvettem, de különbséget nem vettem észre a többi play áruházas kamera program fényképminősége között, szerintem rossz volt. Bár azóta sokat frissítették a programot, lehet már jobb lett, lehet majd újra felteszem és kipróbálom.

Többieknek, akit érdekel:
SlimKat 7.6

(#2020) b.daniel válasza Corgan82 (#2019) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szia!
Ebben a Slimkat romban miért ilyen kicsi minden, és hogy lehet átállítani normális méretre?

(#2021) Corgan82 válasza b.daniel (#2020) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!

Azért kicsi benne minden mert kisebbre van állítva a DPI.
Ezzel a programmal tudod állítani a DPI-t. Beállítasz egy értéket, rányomsz, hogy "apply" és "reboot". A normális méret a 480.

[ Szerkesztve ]

(#2022) wacek068 válasza Corgan82 (#2021) üzenetére


wacek068
tag

Üdv!
Telepítése a szokásos?

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#2023) redbiro válasza Corgan82 (#2021) üzenetére


redbiro
őstag

a slimkatnek mekkora az eredetileg beállított dpi-je?
én pont azt szeretem.
ha már ekkora a kijelző, férjen el minden. ;)

it never gets easier, you just go faster

(#2024) Corgan82 válasza wacek068 (#2022) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!
A telepítés menete a szokásos. :K

redbiro
Most néztem utána és 320 a SlimKat DPI-je.
Amúgy nekem is ez a kisebb DPI tetszik, sokkal jobban átlátható a képernyő, az ikonok és a menü.

[ Szerkesztve ]

(#2025) redbiro válasza Corgan82 (#2024) üzenetére


redbiro
őstag

gps ügyben most úgy döntöttem, hogy újrahúzom full wipe-pal a friss slimkatet.
ha így sem megy, akkor visszaállítom a gyári állapotot és ha úgy sem az igazi, akkor megy vissza garba. :O

it never gets easier, you just go faster

(#2026) Corgan82 válasza redbiro (#2025) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Drukkolok neked, hogy működjön a GPS normálisan !

(#2027) pusihusi válasza Corgan82 (#2026) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia valami újdonság, :F Én nem tudom hogyan jönnek ki ezek az eget verő idők :F nekem nem, igaz vagy az lte, v. a wifi nyitva van.Napi 40 perc beszélgetés, gmail ill. email, facebook, fm. google plusz, idő járások stb. állandóan szinkronizálnak. Kettő nap plusz egy éjszaka azt 10 százalékon van :DD Deviánt használom :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2028) Corgan82


Corgan82
aktív tag

pusihusi
Az új SlimKat verziót még nem próbáltam ki, most töltöm a telefonomat és ha feltöltött akkor felrakom. Amúgy itt van a changelog.

Kijött a Lightning ROM V4, akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#2029) pusihusi válasza Corgan82 (#2028) üzenetére


pusihusi
addikt

A hetiket töltöd le :R :F Nincs oylan gyors mint a deviánt, de nincs lag, mint a vaj :K :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2030) Corgan82 válasza pusihusi (#2029) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, azok jönnek ki SlimKat-ből G2-re. :K

Többieknek
Aki hiányolja AOSP ROM-on az Lg távirányítót annak Zoooja fórumtárs jóvoltából sikerült találni egy AOSP változatot:
Flashable LG QuickRemote v8 for AOSP custom Roms

Illetve itt van egy G3-as távirányító app ami működik bizonyos AOSP ROM-okon.

[ Szerkesztve ]

(#2031) b.daniel válasza Corgan82 (#2021) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szia!
Nem tudod mitol lehet hogy most a Slimkaten nem megy a kijelzoforgas? Elotte DU rom volt fent.

(#2032) Corgan82 válasza b.daniel (#2031) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Akkor azért nem megy, mert más baseband-ek kellenek a két ROM-ra. :)
A DU ROM-ra a módosított KK modem kell, SlimKat-re pedig a sima KK baseband.

(#2033) b.daniel válasza Corgan82 (#2032) üzenetére


b.daniel
senior tag

Köszönöm a segítséget :R még annyi, hogy temazhato a Slimkat? Egyelőre nem találtam meg benne

(#2034) Corgan82 válasza b.daniel (#2033) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én csak ezt tudom hozzá:

(#2035) david_97 válasza Corgan82 (#2032) üzenetére


david_97
senior tag

Mivel a slimkat cm alapú ezért úgy tudom hogy bármilyen cm11 téma elmegy rajta,legalább is 2x előző telómon így volt,lehet itt másképp van :U

(#2036) Corgan82 válasza david_97 (#2035) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A SlimKat nem CM, hanem AOSP alapú.

(#2037) Laca0


Laca0
addikt

Flash + hard reset után még mindig "rooted" felíratot látok a download módban. Hogy lehet azt onnan eltüntetni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2038) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#2039) Zoja™ válasza Laca0 (#2037) üzenetére


Zoja™
őstag

KDZ-s 4.2-es JB flash+hard reset után vált unrooted-re. Utána az LG PC Suite-al frissíts KK-ra és úgy jó lesz.

(#2040) Laca0 válasza Zoja™ (#2039) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi!
:F az gázos lehet, ha olyan hibája van, amikor nem lehet flash-elni...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2041) Zoja™ válasza Laca0 (#2040) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát igen, úgy necces.
Nem tudom pontosan, de ha jól rémlik, akkor te voltál az akinek nincs download módja?
Ha igen, akkor egy jtag-el helyre lehetne pofozni.

(#2042) Misi1980 válasza Corgan82 (#2038) üzenetére


Misi1980
senior tag

Azt lehet tudni mi lett javítva?

(#2043) HUTCHDB válasza david_97 (#2010) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na akkor alljunk meg egy szora ismet!

A kovetkezot irtad:

"Akku időről annyit hogy csináld magad v20f romom 5h kijelzőidővel most 40% on van :DD"

Ezt atszamolva a teljes fogyasztasra 8,333 ora kijelzi ido jon ki. (5:60x100=8,333)
Ez baromsag!
Erre irtuk, hogy ez nem lehetseges, es senki nem keverte bele DM romjat.

Te viszont igen!
Most ismet azt irod, hogy ez lehetseges, es aki mar nem DM -et hasznal, azt masok lehetetlennek minositenek.
Szival jo lenne, ha erdemi, hiteles informaciokat oszatnal meg, es ne te legy az, aki felhaborodik azon, ha "helyreigazitast" kerunk!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2044) Corgan82 válasza Misi1980 (#2042) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Miracast, Wifi Hotspot, Email. Ezek biztosan, a többit nem tudom.
Valamint LG Plug And Pop hozzáadva.

[ Szerkesztve ]

(#2045) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használja CloudyG3-on a smooth scroll mod-ot?
Még Corgan82 kolléga linkelte korábban, de nem láttam, hogy valaki feltette volna.
Érdemes? Javít valamit is? 1-2 helyen vannak a romban akadások (tipikusan listák lapozásánál), ha segít rajta, felrakom én is...

Más: ha valaki G3 alapú romot használ, akkor pl a tweaksbox-ból a G2-esre valót vagy a G3-asra valót kell feltenni? Csak mert láttam, hogy két külön app van ezekre...

[ Szerkesztve ]

(#2046) david_97 válasza Corgan82 (#2036) üzenetére


david_97
senior tag

Ezért mondtam :D
Mert a 2x-re cm alapú slim volt

(#2047) Laca0 válasza Zoja™ (#2041) üzenetére


Laca0
addikt

Igen, nekem nem volt download módom. Most már van és helyrepakoltam mindent, beállt a telefon.
Gondoltam ránézek, ott van-e még a rooted. És ott van.
Nem igazán szeretném most megint újrarakni a telefont...

A jtag-es megoldás mire jó? A download módra? Az hogy megy?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2048) david_97 válasza HUTCHDB (#2043) üzenetére


david_97
senior tag

Nem jött ki a 8óra csak kb 6,de amugy küldtem képetnyőképet ha az sem elég nem tudok mit csinálni :N DM írta h az ő romja meg...már nem emlékszem pontosan hány óra kijelzőidő akkor ha ez nekem összejött,tudod már úgy vagyok vele hogy szinte minden hsz-be bele akarnám írni hogy nem DM ellen szól,mert egyesek itt kiforgatnak mindent :)
Nem háborodtam fel,csak kicsit fura hogy nem lehet még screenshottal sem elhinni :))
De pl ha DM azt írná neki xy idő jött össze,még véletlenül sem kételkednétek benne

[ Szerkesztve ]

(#2049) Zoja™ válasza Laca0 (#2047) üzenetére


Zoja™
őstag

A jtag egy szerviz box, amivel elég sok mindent helyre lehet rakni. Pl download mód, bootloader javítás, imei írás, ha véletlen elszállna.
De vannak olyan funkciói amit még én sem használtam soha.

[ Szerkesztve ]

(#2050) Laca0 válasza Zoja™ (#2049) üzenetére


Laca0
addikt

Jaaa értem! Akkor hozzád lehet fordulni, ha nagy a gáz! ☺

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.