Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Meggyi001 válasza azvagyok12 (#12000) üzenetére

Próbáld azt a romot, amit hard74 mond, aztán ezeket fel is telepítheted esetleg: [link] [link] [link] vagyis előtte telepítsd :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#12002) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

Kint az új SlimSaber:
Letöltés ITT
Változások listája magyarul:
[link]

(#12003) azvagyok12 válasza Meggyi001 (#12001) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

A 10e vel sikerült. köszönet.

(#12004) Padree.c2 válasza reap3r (#11988) üzenetére


Padree.c2
tag

Igen, azokat a beállítási lehetőségeket én is megtaláltam, csak nem békültem ki velük. Ha végképp nem tudom megszokni őket, felteszek valami másik romot. De köszönöm a választ. A rootot már meg is csináltam. Szép napot!

Pp. ♠

(#12005) Zoja™ válasza DjTaRsY (#12002) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszönjük. :R

A nyelvi hiányosságok javítva lettek egyébként?

(#12006) kurion


kurion
senior tag

RÉdekes dolgot tapasztaltam CM12.1-el. Amikor bekapcsolom a mobilnetet mélyzuhanásba kezd az aksi és olyan forró lesz mitnha órákon át játszanék. Gyári romra szeretnék visszatérni, még mindig a CLoudi 3.2 a legjobb?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#12007) DjTaRsY válasza Zoja™ (#12005) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ha lenne aki a hivatalos uton fordítja a cuccokat... De nincs :)

(#12008) Zoja™ válasza DjTaRsY (#12007) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha gondolod, akkor küldd át a string-eket, hétvégén lesz egy kis időm és lefordítom. Utána fork-olom a github repo-ba, aztán csak lesz belőle valami. ;)

(#12009) DjTaRsY válasza Zoja™ (#12008) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Slimnek van crowdin, de ott minden fordítva van kb, maik külön érkeztek slimsaberbe pedig innen-onnan jönnek, nehéz lenne karban tartani a fordításokat szerintem. Én egyébként nem is mindig szeretem a fordításokat mert általában rosszul fordítható odlgok vannak és nem illik rá magyar kifejezés, jobb angolul hagyni. De ha van kedved, minden fent van githubon, ha forkolod, magyarítod és csinálsz egy pull-requestet, akkor berakom.

(#12010) Zoja™ válasza DjTaRsY (#12009) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi, rálesek hétvégén. Majd küldök egy pü-t, ha megvagyok.

(#12011) Meggyi001 válasza hard74 (#11999) üzenetére

Köszi a segítséget :)

https://gamergep.hu/

(#12012) hard74 válasza Meggyi001 (#12011) üzenetére


hard74
senior tag

Szívesen. ;)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#12013) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem / kérdésem hozzátok !

A minap elkezdtem játszani az Anno játékkal telefonon , és hát azt tapasztalom hogy 5-10 perc játék után már tojást lehet sütni a kijelzőn és a sárgaságom megnő , CPU z -ben azt látom hogy 75 fokra is felmegy a proci és még soha nem volt ilyen meleg a cucc .. CLoudy 3.2 -t használom mióta kijött ...

Kérdésem az volna van-e rá lehetőség valamilyen programmal leszabályozni hogy a játék csak max mekkora procin/GPU terhelésen pröögjön. Most probáltam leváltani 1.7GHz -re valamvel talán hüvősebb CPU -z szerint csak 70fok környékén van , de ez még nekem mindig soknak tünik .

Illetve aki gyári stock lollit használ / forasztott romot (SLIM vagy CM) felrakná a játékot tesztelni mennyire melegedik tőle a teló ?

Előre is köszönöm.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#12015) Zoja™ válasza #99499520 (#12014) üzenetére


Zoja™
őstag

Cseréltesd ki a sim kártyád a szolgáltatónál LTE képesre.

(#12016) tirszin válasza #99499520 (#12014) üzenetére


tirszin
senior tag

Nekem sem volt a 4.4.2-es gyári ROM-al, feltettem a legfrissebb CM11-et, azzal már választható.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#12018) david_97 válasza #99499520 (#12017) üzenetére


david_97
senior tag

Üdv. Volt neked egy optimus 2x is ugye? :U
Amúgy, talán próbáld ki a lollipop-ot.

[ Szerkesztve ]

(#12020) Zoja™ válasza #99499520 (#12017) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor próbáld ki ezt.

(#12022) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok! Felraktam a legújabb Slimsaber romot. Minden jó csak az alsó gombok mögött szürke a háttèr. Első indulásnál még nem volt ilyen és sehogy sem jövök rá hogyan állítsam vissza.

(#12023) Zoja™ válasza #99499520 (#12021) üzenetére


Zoja™
őstag

Nézd még meg az APN-eket a mobilhálózat beállításainál, (hasonlítsd össze a Leon APN-jeivel) ha az is rendben van, akkor tényleg nem marad más, mint egy gyári rom újra rakása. Innen rakj fel egy KitKat-et, vagy Lollipop-ot (amelyiket szeretnéd) és utána menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#12025) Zoja™ válasza #99499520 (#12024) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha már rootolt, akkor AutoRec-kel tegyél fel egy TWRP-t és abból flashelhetsz az előbb linkelt hsz-ből egy DM-es KK.zip-et. Ennek annyi a hátránya, hogy utána újra kell root-olni, mert mindent gyári állapotra állít vissza.

(#12027) Zoja™ válasza #99499520 (#12026) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze, jó az is, csak a TWRP-s biztonságosabb. Egyébként minden ehhez tartozó információt megtalálsz az összefoglalóban, pontokba szedve, linkesítve, szájbarágós leírásokkal.

(#12029) Zoja™ válasza #99499520 (#12028) üzenetére


Zoja™
őstag

Töltsd le az AutoRec-et és a romot. (ez KitKat)

Másold fel mind a kettőt a telefonra. Telepítsd az AutoRec-et, majd abból a TWRP-t, csak le kell okézni és megcsinálja automatikusan. A végén pedig kiírja, hogy indítsd újra a telefont és fel is ajánlja a lehetőséget, hogy egyből a recovery-be boot-oljon. Ha újra indult a telefon és bent vagy a TWRP-ben, akkor wipe-olj a belső memórián kívül mindent és mehet fel a rom. Ha végzett, újraindíthatod és kész is vagy.

[ Szerkesztve ]

(#12031) Zoja™ válasza #99499520 (#12030) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem kell cserélned semmit, a rom telepítő zip megcsinál mindent, csak akkor kellene kernelt cserélned, ha utána nem raknád fel a romot. Az AutoRec alkalmazás rakja fel neked a TWRP-t, így csak annyit kell csinálnod, amit leírtam az előbb.

[ Szerkesztve ]

(#12033) Zoja™ válasza #99499520 (#12032) üzenetére


Zoja™
őstag

Mivel modemet is cserél így valószínűleg megoldódik a problémád. DM zip-ből csak az a kettő van, ami az összefoglalóban található. Vagy a droidth-féle zip-es romok, de azok módosítottak, nem teljesen gyári romok. Minden másra KDZ-s módszer van.

[ Szerkesztve ]

(#12035) david_97 válasza #99499520 (#12034) üzenetére


david_97
senior tag

Tudtam hogy ismerlek :DD
A lolli egyáltalán nem bugos, hónapokig használtam, bár most MIUI-n vagyok már egy jó ideje :))

(#12036) Zoja™ válasza david_97 (#12035) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha már itt tartunk... Az új 7-est nyúzod? Tapasztalatok? Főleg a magyarítás érdekelne, hogy mennyire hiányos. Szemezgetek már vele egy ideje, de nem voltak jó benyomásaim a V6-ról, így nem is próbálgattam mostanában.

(#12038) szala86


szala86
aktív tag

A slimsabert hogyan lehet témázni? Nem találok a beállításokban ilyen lehetöséget.

(#12039) Zoja™ válasza szala86 (#12038) üzenetére


Zoja™
őstag

Nincs theme chooser, helyette layers támogatás van.

(#12040) david_97 válasza Zoja™ (#12036) üzenetére


david_97
senior tag

A 7-es szériát kihagyom, mert a menü gomb több helyen nem működött, pl tárcsázóban nem tudtam elő hozni a hívás beállításokat, (ezáltal nem tudtam ki kapcsolni a magán számról való hívást)i lyenek, az utolsó v6 kiadás van rajta, az 5.8.14...teljesen elégedett vagyok vele, a fordítás botrány sz@r,ez miatt inkább angolon használom, akku zsír, 4-4,5 h kijelző idők. Nekem hozza a smooth érzést(azért az odab@sz hogy rögtön nyitja amire kattintok).... Ami még megvan(elvileg csak user error, (de nem tudom ki küszöbölni), hogy a beépitett óra folyton fc-zik, helyette más appot kell használnom. Antutu 40K-t simán hozza(ha valakinek számít), röviden ennyi.
Talán ma-holnap meglesem megint a v7-et,mert még elég kezdetleges formájában próbáltam, bár sok extrát nem nyújtott pár új témán kívül :D

[ Szerkesztve ]

(#12041) szala86 válasza Zoja™ (#12039) üzenetére


szala86
aktív tag

Tehát akkor a mostani kinèzetet nem nagyon tudom megváltoztatni? Illetve ne is töltsek le hozzá cm tèmát?

(#12042) DjTaRsY válasza szala86 (#12041) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szia!
a Layers Manager kell neked, mellyel tepelpíthetsz témákat: [link]

A Layers managerből elérhető play linken vannak témák is. Én amit ajánlok az Dejan Baric Art és Simpl témája.

(#12043) Jippy válasza Jippy (#12022) üzenetére


Jippy
tag

Valaki tud segíteni? Igy elég csálè

(#12044) DjTaRsY válasza Jippy (#12043) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Reflash. (rom, supersu), ha nem lesz jó, akkor wipe és flasheld újra az egészet. Nincs jobb ötletem, nem találkoztam ilyen hibával, más sem jelezte, valószínűleg nálad lesz a hiba.

(#12045) Zoja™ válasza DjTaRsY (#12042) üzenetére


Zoja™
őstag

A SimpL tényleg jól néz ki. Lehet, hogy este én is feldobom a Slimsaber-t. :D

(#12046) szala86 válasza DjTaRsY (#12042) üzenetére


szala86
aktív tag

Köszönöm! Ez így már tökéletes!

(#12047) fery02


fery02
addikt

Tetszik itt a Mélyvíz topikban, hogy időközönként egy éppen aktuális custom ROM-ra száll rá itt a kis közösség és akörül folyik leginkább a tapasztalat, vélemény nyújtás és segítség adás. :)
Legutóbb ilyesmire a Blisspop ROM-nál emkékszem, most meg a SlimSaber van terítéken.

Nagyon meghoztátok most is kedvemet ehhez a SlimSaber-hez, váltani akarok már CloudyG2 3.2-ról nagyon, már csak a kíváncsiság kedvéért is, hogy vajon ezeken a mostani 5.1.1-es rendszereken kevésbé melegedne- és merülni-e a telefonom.

Na majd 1 hét múlva, mikor majd nem annyira fog kelleni a minőségibb kamera, akkor váltok majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#12048) Rasnac válasza fery02 (#12047) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Egyetértek :) +1
Engem is a kíváncsiság hajt , egyébként a Cloudy 3.2 vel olyan nagy gond nincs minden muködik úgy ahogy annak kell . ( bár most egy játék rendesen sütő házat csinált a telóbol ami azért érdekes mert ugye egy real racing3 vagy nagyobb játékok meg se kottyannak ez meg egy kis 150mb os stratégia ... Valószínűleg csak rosszul van optimalizálva )

Ha lesz tapasztalat Slimsaberrel kapcsolatban kérlek osszátok meg illetve a kamerával lőtt képeket csak összehasonlítás miatt valaki tenne fel nappalit sötétet ? :)

(Kis kitérő ez a telefon még mindig bőven hozza az elvártat minap vitatkoztam egy sráccal aki "közép kategóriás" telefont akart 80 ért venni de rá akartam beszélni a G2 re és az egyedüli amivel nem tudtam felvenni a kesztyűt hogy 3 éves a kicsike lassan ... Mikor megvette a MM ben a telot kérte hogy hasonlítsuk össze és hát bőven a g2 vitte a prímet (Cloudy 3.2 vel igaz de akkor is) szóval érdekes potom 60 65 ért már hozza lehet jutni és hozza amit kell :))

köszi

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#12050) m_dawe


m_dawe
senior tag

Na ma én is felpattintom a SlimSabert. Remélem az új buildben megszűntek a megröccenések. Egyébként szánomra a BlissPop már szinte tökéletes , csupán az üzemidővel van problémám. 3.9ig az egyik legjobb üzemidővel rendelkező ROM volt számomra, de ez a 4.0 elég durván merül.. Na majd a SlimSaber :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.