Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Lenne egy 32gigas D800-as ami szoftverfrissites kozben kimult. Amit tudok, hogy bekapcsolasra nem reagal, gepre dugva a piros led villog, nem ismeri fel es ha az akksit lehuzom majd ujra csatlakoztatom, akkor kis idore fastboot modba kerul.
Ezek fenyeben az Unbrick hozhat megoldast vagy teljesen el van kaszalva a cucc?

Koszonom a valaszt! :R

Üdv, Balázs

(#10752) HUTCHDB válasza gooool (#10751) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, minden képpen meg kell próbálni!
Sok sok g2 -őt csináltam már meg így, illetve több itteni fórumtársnak is segítettem, és sikerrel jártak!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10753) gooool válasza HUTCHDB (#10752) üzenetére


gooool
őstag

Ez remek, koszonom a valaszod! :) :R

Üdv, Balázs

(#10754) rzoli


rzoli
senior tag

A Clody 3.2 alá lehet valahogy átlátszó időjárást varázsolni? Mint a 2.2-ben a Blue témát választva?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10755) HUTCHDB válasza rzoli (#10754) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Korábban már én is kérdeztem...akkor nem találtam, azóta meg nem kerestem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10756) stefi68 válasza rzoli (#10754) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt néztem korábban.
Én nem használtam, de valaki írta, hogy felrakta a Cloudy 3.1 alá és működött neki.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10757) rzoli válasza stefi68 (#10756) üzenetére


rzoli
senior tag

Kösz a tippet, találtam egy megoldást. Nem téma, a meglévő widgetet teszi átlátszóvá.

[Trasparent-Widget-Cloudy.zip]

HUTCHDB : láttam a kérdésed, de mivel nem osztottad meg később a megoldást, ezért gondoltam, hogy nem találtál, nem foglalkoztál vele. :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10758) HUTCHDB válasza rzoli (#10757) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi, fel is teszem mindjárt! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10759) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Cloudy 3.2 -t használóktól kérdezném .

Betűtípus váltást tudtok -e eszközölni a beállításokon belül ? Sajnos olyan hibába futottam hogy teljesen üres a betűtípus váltó menüje a rendszernek :/ Ilyen -e

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10760) Soltee


Soltee
tag

Hát igen....
Cloudy2.2 optimus kernel 1%!!!!!!!!! merülés egész éjjel wifi minden bekapcsolva. Proci 45 fok fölé nem is megy... A lolli ha bekapcsoltam már 50fokról indult...

(#10761) Sanki válasza Rasnac (#10759) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem a beállítások - kijelző - betűtípus menübe rendesen vannak a választható betűtípusok (összesen 6 db).

[ Szerkesztve ]

(#10762) Rasnac válasza Sanki (#10761) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Köszi megoldódott közben ujra bemásoltam a file-t és csodák csodájára jó lett , bár hogy mi akadt be azt nem tudom :/

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10763) noxon válasza r3dwo0d (#10746) üzenetére


noxon
őstag

Hu oké ez nagyon rosszul hangzik, köszi, hogy kipróbáltad. Jó, hogy nem lett nagy baj

We live in a simulated world...

(#10764) gps76 válasza Soltee (#10760) üzenetére


gps76
őstag

Cloudy 3.2 alá tudtok valami jó kernelt,ami üzemidőben is jó,nem melegíti a telefont,és esetleg alacsonyabb max. órajelet is tud?

(#10765) reap3r


reap3r
aktív tag

Cloudy 3.2-ben ugye nincs Feladatkezelő... Nem lehet, hogy ez is a baj, hogy nincs ugye ez az app, ami kilődözné x óránként a folyamatokat? Valaki esetleg tud egy appot, ami kb. hasonlóan működik? Szerintetek ez segítene az üzemidőn? Ha vki egy huzamba nyomogatja x órát annak ez biztos nem segítene,hanem inkább meríteni plusszba, de az átlag felhasználónak lehet hozna valamit, ha tévedek javítsatok ki.

(#10766) cam383xxx


cam383xxx
csendes tag

Sziasztok!
v30b romot használok kb 1 hónapja. A váci úton rakattam fel az LG központban.Igazából soha semmi bajom nem volt vele eddig. Tegnap egész nap navigálásra használtam és eléggé forrósodott a készülék. Kitaláltam, hogy vissza rakom a cloudy 2.2-t. Ezzel annó semmi gondom nem volt. Viszont korábban már alaplapcserébe "hajszoltam" a telefonom, ezért nem szeretnék fejetlenül neki állni a telepítésnek. Szeretnék valakit megkérni, aki profi ebben, írja le nekem a pontos lépéseket. Tudom, hogy volt már itt szó ilyesmiről, de túl sok az infó és már belekeveredtem... Köszönöm a segítséget!

(#10767) Grecky


Grecky
senior tag

Van már Cloudy 3.3 is!

Changelog:
Improved weather animations
Fixed hiding feature in Gallery
Scale navigation bar to 38
Advanced QRemote
Minor bugs fixed

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10768) gps76 válasza reap3r (#10765) üzenetére


gps76
őstag

Én felraktam a Cluody 3.2-re a Dorimanx legújabb kernelét és mintha láttam volna olyan beállításokat,hogy lőjön ki dolgokat óránként,RAM-ot takaritsa ki,meg csomó más dolog is ami fogalmam sincs mire jó...

(#10769) Soltee válasza gps76 (#10768) üzenetére


Soltee
tag

Pont írni akartam h talán a dori kernel... :)

(#10770) gps76 válasza Soltee (#10769) üzenetére


gps76
őstag

Létezik egy advanced camera driver,ha felrakom hol találom meg a + beállításokat?

(#10771) reap3r válasza Grecky (#10767) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én teszem is fel...Köszi az infot, pont tegnap néztem van-e 3.3 :)

[ Szerkesztve ]

(#10772) hard74 válasza reap3r (#10765) üzenetére


hard74
senior tag

Be lehet varázsolni a feladatkezelőt a cloudy-ba.
Ezt letöltöd:http://www.dropbox.com/s/hhf2083l3dlg8jb/LGTaskManager.apk?dl=0
Bemásolod a system /privapp mappába, megadod a jogosultságikat(644),restert, és meg is van a feladatkezelő. (ha nem tévedek ez már a material stílusú widget lesz).

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10773) reap3r válasza hard74 (#10772) üzenetére


reap3r
aktív tag

Köszönöm! Majd kipróbálom, aztán ha hasznosnak találom, akkor meg is osztom veletek!

(#10774) Soltee válasza gps76 (#10770) üzenetére


Soltee
tag

xcam lg settings
playről letölthető

(#10775) gps76 válasza Soltee (#10774) üzenetére


gps76
őstag

Nagyon jó,sokat tud.

(#10776) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

cloudystock 2.7-ről telepíteném a cloudy 3.3-at.
Látom hogy kitkat bootloader kell hozzá eddig lp bootloader kellett.
Most akkor mivan hogyan telepítsem?
Csak simán bumped twrp-ből flasheljem?

Sabján László

(#10777) Rasnac válasza Sabika (#10776) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló , Bootstack changer kell csak , átváltod KK-ra azzal együtt fel is rak egy új twrp-t aztán tolhatod a 3.3-t :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10778) Sabika válasza Rasnac (#10777) üzenetére


Sabika
tag

linket tudnál adni honnan tudnám azt leszedni?
Köszi a segítséget!

Sabján László

(#10779) snorbi82


snorbi82
senior tag

Helló! Lp Bootstacken van a C. 3.3. Az csinálhatja, hogy nem talál gps jelet? Mondjuk 2.2 sem talált.. :)
Régen 4.4.2-n meg 2 sec alatt talált most meg semmivel sem 10 perc alatt..
Remélem nem kijelző cserélné tolták el...

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10780) Indiant


Indiant
addikt

Feldobtam a 3.6-ra a 3.6.1 Dorimanx kernelt és elszállta az IMEI-em.
Ez még nem lenne baj, de nem akar visszaállítódni a mentésekből.
mmcblk0p10.img, mmcblk0p11.img-el nem áll vissza.
A 3.1-es Cloudy-n vagyok és nem szeretném újrarakni a telót.

baseband ismeretlen.... :W

[ Szerkesztve ]

(#10781) Rasnac válasza Sabika (#10778) üzenetére


Rasnac
aktív tag

[Bootloader changer]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10782) Indiant válasza Indiant (#10780) üzenetére


Indiant
addikt

KK_Baseband_D802 feldobása után is Ismeretlen, az IMEI is és az Alapsáv is. :F
Illetve a kernel verzió nem változik, hiába cserélem.

[ Szerkesztve ]

(#10783) Rasnac válasza Indiant (#10782) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Teljes ledúrás lesz a nyertes megoldás valószínűleg :/ Vagy DM -zip flashelése ...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10784) Indiant válasza Rasnac (#10783) üzenetére


Indiant
addikt

Sejtem. De még egy dirty flash-t megpróbálok.

(#10785) snorbi82 válasza snorbi82 (#10779) üzenetére


snorbi82
senior tag

KK_Baseband_D802 felrakása után sincs gps jelem... :W

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10786) snorbi82


snorbi82
senior tag

Természetesen a készülékkel volt a baj. GPS fix után 3 másodperc alatt talált jelet és stabilan tartja...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10787) Indiant válasza Indiant (#10784) üzenetére


Indiant
addikt

Dirty flash segített! :C

(#10788) Rasnac válasza Indiant (#10787) üzenetére


Rasnac
aktív tag

A DM zip felrakását én is dirtyvell gondoltam :DD
De jó hogy megjavult , egyébként ennyire komoly teljesítmény /aksi időt lehet nyerni más kernellel ?

(Előző előtti telóm kernel módosítgatásai után már nem akarok más kernellel bajlodni )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10789) Indiant válasza Rasnac (#10788) üzenetére


Indiant
addikt

Igazából, inkább keressük a megfelelő összeállítást. (mármint Dorimanx keresi.., mi meg teszteljük)
Sajnos a Cloudy romok is hasonló szórást mutatnak mostanában.

(#10790) gps76 válasza Indiant (#10789) üzenetére


gps76
őstag

Mint írtam nálam a legutolsó Dorimanx,a Cloudy 3.2-vel hiba nélkül megy eddig. Visszavettem a kernel beállításaiban az órajelet 1700-ra,alig lehet észrevenni,viszont a melegedés is inkább langyosodás.

(#10791) Rasnac


Rasnac
aktív tag

CLoudy 3.3 -at használóktól kérdezem , bármi észrevehető különbség a 3.2 -höz képest ? Akár aku idő , stabilitás (nem mintha a 3.2 -vel nem lennék elégedett :DD )

Csak kíváncsiak vagyunk mégis mi a helyzet :))

Köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10792) noxon


noxon
őstag

Na a végén még hivatalosan is megkapjuk a g4 UX-et :C

5.1.1 az lg g2re

We live in a simulated world...

(#10793) Cry0 válasza noxon (#10792) üzenetére


Cry0
őstag

:)) :C :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10794) rzoli válasza Rasnac (#10791) üzenetére


rzoli
senior tag

Én nem vettem észre semmi változást, bár a 3.2 is csak két napot töltött a telefonomon, mielőtt feltettem az újat. Eddig hiba nem volt, talán annyi, hogy jóval melegebb a telefon, mint a 2.2 alatt.

Akku időről még nem tudok nyilatkozni, még az istall és fullra töltés óta nem merült le.

Igaz most egyébként is 30 fok van.... :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10795) rzoli válasza noxon (#10792) üzenetére


rzoli
senior tag

Mi az ami tud és a hardver is támogatja?

A lézeres segédfény hiányzik nekem egyenlőre, azt szívesen kipróbálnám :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10796) Rasnac válasza rzoli (#10795) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Lézeres autófókusz elég jó kis feature :DD G3 S -em volt egy ideig és hát a kamerája elég gyorsan vette be a tárgyakat , csak ott a hardver volt picit talán gyengécske ... Nekem a záridő kellene nagyon a G2-be. a fókusz még csak csak elmegy , nem vágyom 0,465 mp-es fókuszra , de a záridő :)) KELL :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10797) Indiant válasza Rasnac (#10791) üzenetére


Indiant
addikt

Azt olvastam, h. a 3.3-ban a gps szarakodik. :F

(#10798) Rasnac válasza Indiant (#10797) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Még nem raktam fel a 3.3 at várom hogy több pozitív visszajelzés legyen mert ha esetleg gond van vele akkor inkább varok a 3.4 re , nekem így is tökéletesen megfelel a 3.2 :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10799) Indiant válasza Rasnac (#10798) üzenetére


Indiant
addikt

A 3.2-ről még több rosszat olvastam, így én még a 3.1-en vagyok. ..de majd az 5.1.1 ;]

[ Szerkesztve ]

(#10800) Rasnac válasza Indiant (#10799) üzenetére


Rasnac
aktív tag

3.2-vel nincs baj :) nálam ahogy már többször irtam minden flottul megy , GPS -t is kábé 2 órán át használtam folyamatosan IGO -val és nem volt semmi gáz.
Aksi időről már regéltem , stabilitás nálam best , kezdőképernyőt csak ritkán indija ujra de az is kb 1 ms . és megy minden ahogy kell :)

De ja majd az 5.1.1 :D Sőőt majd az M :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.