Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) david_97 válasza szala86 (#9794) üzenetére


david_97
senior tag

Köszönöm a szépen összeállított zip-et :R

(#9802) szala86 válasza david_97 (#9801) üzenetére


szala86
aktív tag

Szívesen, de ne felejtsd a mentést és csak saját felelőségre!
Nekem semmi extra nincs a telefonon. Stock v30b, root, twrp és ennyi. Nekem ezek elsőre működtek. Semmi FC-m nem volt még velük. És rendesen működnek is.

(#9803) david_97 válasza szala86 (#9802) üzenetére


david_97
senior tag

Természetesen mentes volt, másolás is, de fc-zik a weather ha ki akarom tenni :( ötlet?
Ami a fontos.txt-ben volt, azt nem tudom hogyan kell :N

(#9804) david_97 válasza david_97 (#9803) üzenetére


david_97
senior tag

Lejárt a szerk. idő, de megoldottam már :))

(#9805) szala86 válasza david_97 (#9804) üzenetére


szala86
aktív tag

Akkor sikerült?
Egyébként ez volt a txt-be: [link](Engedélyek megfelelő beállítása)

[ Szerkesztve ]

(#9806) david_97 válasza szala86 (#9805) üzenetére


david_97
senior tag

Igen :DDD
Kilestem a többi app hogyan van beállítva, és azok szerint állítottam ezt is.
Minden megy rendesen, bár anno a 2x-en egyszerűbb volt.... Még 1x köszönöm :)

(#9807) Corgan82 válasza Danny365 (#9799) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Látom már nagyon kipróbálnád a ROM-ot. :D

Most meg bezárták az XDA-s fórumát egy darabig. :)

(#9808) Zoja™ válasza Corgan82 (#9807) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát ez... ;]

(#9809) Corgan82 válasza Zoja™ (#9808) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem nagyon jön össze neki ez az Euphoria ROM elkészítése...

(#9810) Zoja™ válasza Corgan82 (#9809) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem is baj. Nem igazán jó referencia, ha egy rossz kezdés után egy moderátor zárja a topicot.

(#9811) Molk


Molk
tag

Sziasztok,
Van 2db g2 a családban és az egyiknél ha fejhallgatón (csak a 30-ezresnél, az olcsóbbaknál nem) keresztül zenét hallgatok akkor, például zongoránál ill. szóló hangszereknél a hang után rövid idejű zizegést lehet hallani (impulzusszerű hangok után jelentkezik). Pedig a legújabb gyári lollipop van rajta... :U
Ez szoftveresen is megoldható vagy szerviz legyen (még garis)?

[ Szerkesztve ]

(#9812) kopi73


kopi73
tag

A török V30C-t valaki tette már fel? Van benne valami változás?

(#9813) tomika9988


tomika9988
tag

Kezdem unni a gyári lg lolli romot. ki milyen romot ajánl ami stabil és az aksi is jó benne ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9814) m_dawe válasza tomika9988 (#9813) üzenetére


m_dawe
senior tag

SlimKat build 9. Eddig a best.

(#9815) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Lett a kijelzőn egy fekete csík. Kuka?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9816) Meggyi001 válasza madmike (#9815) üzenetére

Hát kuka helyett inkább nekem add :)...... max kijelző csere lesz amúgy, mert gondolom meg akarod azért menteni. Kár lenne 1 G2-öt kidobni, még téglaként sem tenném, annyira szuper telefon sztem :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#9817) madmike válasza Meggyi001 (#9816) üzenetére


madmike
őstag

A kukát persze nem gondoltam komolyan. Amugy amikor a napokban szenvedtem a romolással és az LG logonál ragadt, akkor elő jött egy olyan, hogy szürke lett a háttér, csikos lett a kijelző, de sok helyen, és fakult az lg logo, ez többször előjött, amig nem sikerült a téglából mőködö rendszert csinálnom. Miután felment a rom nem volt csík, most jött elő.
A készülék még garis. T-mobileos, milyen rendszert kell rakni rá, ha beviszem a szervízbe? Ha LG flash toolal teszem rá akkor az minden nyomát eltünteti a rom cseréknek?
Ki lett függetlenítve, azt vajon kiszúrják?

A Váci úti központi LG szervízbe bevihetem vagy csak T-mobileba?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9818) reap3r


reap3r
aktív tag

Stock rootolt v30b-n hogy lehet működésre bírni a Viper-t? Mi kell hozzá, hogy működjön? Előzőleg CloudyG2 2.2 volt fent, ott simán ment, de itt nem tudom működésre bírni, gondolom a Loli miatt... :F

(#9819) Meggyi001 válasza madmike (#9817) üzenetére

Ha tiszta kdz-s telepítést nyomsz rá, sztem nem fogják nézegetni, hogy mi van rajta. Hogy hova vidd? Ez jó kérdés, én a t-mobilba vittem Szekszárdon amikor féltégla/tégla lett, aztán ők küldték fel Pestre. De a többiek véleményét is várjuk meg, hogy sztük hova küld és hogyan. Sok embernek van itt több tapasztalata.

https://gamergep.hu/

(#9820) tomika9988 válasza reap3r (#9818) üzenetére


tomika9988
tag

BusyBox és SELinuxMode Changer

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9821) madmike válasza Meggyi001 (#9819) üzenetére


madmike
őstag

Egy kdz-s telepítésnél minden (bootloader, recovery stb) visszaáll gyárira?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9822) Meggyi001 válasza madmike (#9821) üzenetére

Úgy tudom, igen. Minden full gyári lesz. De Droidmesternek is van twrp-s zip-je, az is gyárit csinál, ha nem akarsz kínlódni a kdz-vel. [link]

https://gamergep.hu/

(#9823) madmike válasza Meggyi001 (#9822) üzenetére


madmike
őstag

Köszi, de most tiszta rendszer van rajta, nem jutottam dűlőre a főzött romokkal, így végül 5.0.2 romot toltam fel kdz-ből. De mielőtt visszaviszem, szerintem visszarakok rá valami 4.4-et, mert nekem OTA nem ajánlotta ki a lollipop frissítést.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9824) madmike válasza madmike (#9823) üzenetére


madmike
őstag

Most olvasom, hogy ez egy tipikus flashelés közben előjövő hiba. Azt írják, hogy a GPU tulmelegszik és az nyírja ki az lcd-t.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9825) Meggyi001 válasza madmike (#9824) üzenetére

Hun írják eztet?

https://gamergep.hu/

(#9826) Danny365 válasza Corgan82 (#9807) üzenetére


Danny365
őstag

Főleg, hogy az első bugos verzió után sehogy se tudtam működésre bírni a korábban használt CM12.1-et, mindig bootloop lett a vége, úgyhogy most egy béna KK stock ROM-on vagyok, de hát ez nagyon nem tetszik.

Amúgy szerencsére csak a sok off topik miatt zárták be a topikot.

(#9827) madmike válasza Meggyi001 (#9825) üzenetére


madmike
őstag

Pl itt.
ebben is a flasheléssel hozzák össze.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#9828) Molk


Molk
tag

Most jöttem rá, hogy ha a TWRP 2.8.6.1 és a gépre az adb driver van feltelepítve, akkor recoverybe belépve lehet fájlokat másolni a telefonra a pc fájlkezelőből. Ez nagyon jó dolog.
De ti már gondolom tudtátok...

(#9829) Meggyi001 válasza Molk (#9828) üzenetére

Igen, tudtuk, de nagyon jó dolog.

https://gamergep.hu/

(#9830) bala6120 válasza madmike (#9824) üzenetére


bala6120
senior tag

Nálam nem kellett romolgatni, stockon csíkos lett. Gariban cserélték a kijelzőt, előlapot, átvezetőket. A másikat romoltam, most stock van rajta, semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#9831) Harcsai


Harcsai
senior tag

Stock 30b + root + recovery vagy g pro2 rom szerintetek?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9832) hcs57 válasza hcs57 (#9747) üzenetére


hcs57
őstag

HUTCHDB fórumtárs segített, minden megmaradt, most 20d helyett 20h van rajta, köszönöm mindenkinek a segítségét. :R

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#9833) tomika9988


tomika9988
tag

skacok ma romot kell cserélni végleg kinyírta magát tegnap este elmentem 100%-on volt a telefon 20 perc kijelző idővel le esett 80%-ra majd este folyamán 75%-ról 50-re tehát csinálok egész telefont legyalulom majd vissza rakom rá a v30b romot kérdésem hogy most droimanx 2.0 kernel volt fent meliyk az a kernel rá ami tuti hogy jó ? mind üzemidőben mind teljesítménybe

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9834) Rasnac válasza tomika9988 (#9833) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hello , épp ma írtam a rendes forumba ezzel kapcsolatban . Nekem is problémám volt az aksival , botrányosan működött. Javaslom uazt a megoldást amit én csináltam . Imei check-errel told rá a rá való KDZ-t aztán annyi . Nekem most tökéletesen megy . Reggel 7 óta játszottam videoztam , hívtam 3óra aktív kijelző időm volt , mellette minden szinkronizál és most van 70 % -on . Ami szerintem bőven elfogadhato . És V30B stock az enyém . Se egy röccenés semmi gondom nincs azóta vele.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#9835) tomika9988 válasza Rasnac (#9834) üzenetére


tomika9988
tag

igen olvastam az a baj hogy az enyém vodás arra a legfrissebb pedig a v30d ami a v30a-romra alapul és abba még voltak hibák

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9836) tomika9988


tomika9988
tag

skacok ujra raktam a telefont v30b. melyik a legmegfelelőbb kernel ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9837) m_dawe válasza tomika9988 (#9836) üzenetére


m_dawe
senior tag

gyári

(#9838) Harcsai


Harcsai
senior tag

Cloudy-nak nincs, vagy nem lesz g3 lp romja g2-re?
Ezzel érdemes kísérletezni?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9839) tomika9988 válasza Harcsai (#9838) üzenetére


tomika9988
tag

már van neki [CloudyG2 3.0]

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9840) Harcsai válasza tomika9988 (#9839) üzenetére


Harcsai
senior tag

De ez nem jó a d802-höz, vagy tévedek?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9841) tomika9988 válasza Harcsai (#9840) üzenetére


tomika9988
tag

nem ez jó

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#9842) Harcsai válasza tomika9988 (#9839) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ezt linkeltem én is, de ez nem Cloudy rom. Illetve az, de más módosította. :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#9843) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek van egy jó, használható és gyors costum rom linkje?
A CM12- vel az a bajom, hogy hívás közben lassan ébred fel a kijelző...(elveszem a fülemtől és várni kell még 2 mp-et mire feléled) :-(
(esetleg olyan is jó lenne ahol az automatikus hívás rögzítő képes a másik fél hangját is felvenni érthető hangerőn..)

Előre is köszönöm! :R

(#9844) reap3r


reap3r
aktív tag

Stock 30b-ről hogyan állok vissza KitKat-re? Anno 30a-ról simán kdz-vel visszamentem 20h-ra,de állítólag ez így nem annyira szerencsés... Nekem mondjuk bevált. Mehet kdz-vel vissza a KitKat vagy akkor kell valamit mókolni még ahhoz, hogy visszamehessek? DM féle zip-et flashelem stock 30b-n akkor az működne?

(#9845) Meggyi001 válasza Keraa (#9843) üzenetére

CM-ben kicsit bajos lesz a hívás rögzítés, én is azért nem használtam, pedig kedvenc romom volt. A többi romom nagyjából jó.

https://gamergep.hu/

(#9846) hcs57 válasza hcs57 (#9832) üzenetére


hcs57
őstag

A 20h -ból a PC Suite segítségével csináltam backupot, majd a telefon kapott egy HR-t, TWRP-t és ROOT-ot.
Tenném vissza a mentést, de amikor a telefont a PC Suite kikapcsolja a telefon a TWRP-be indul... a visszatöltés persze nem is sikerül...mi a teendő?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#9847) Zoja™ válasza hcs57 (#9846) üzenetére


Zoja™
őstag

A gyári mentés csak érintetlen gyári rendszerre megy vissza, úgyhogy azt a mentést nem valószínű, hogy vissza tudod tenni, amíg root és twrp van a telefonodon.
Tegyél fel egy kdz-s 20h-t, az gyalul mindent és utána próbáld meg vissza rakni a mentést.

(#9848) reap3r válasza reap3r (#9844) üzenetére


reap3r
aktív tag

Stock Lollipopról való visszaállás KitKat-re:
KDZ-vel simán vissza lehet menni KitKat-re a Flash toollal...
Ezzel a módszerrel fennáll a téglázás lehetősége, ami a következőkből adódhat:
-Nem alaplapi USB portra csatlakozva frissítessz, hanem az elülső kivezetésen keresztül, ami ócska házaknál szintén ócska és a letöltés közben váratlan csatlakozási probléma lép fel!
-Nem megfelelően telepített driverek!
-Hiányos kdz fájl...
-Oprendszer bekavar(pl. a win 8 szeret beleormótlankodni dolgokba)
-Sikeres frissítés után a Hard Reset hiánya miatti bootloop/leállt felirat és az ez utáni olyan tevékenységek, amik nem Hard Resetek
A Hard Reset egy korrekt,hibamentes frissítés/downgrade elengedhetetlen része.

Lollipopról KitKat-re simán kdz-vel vissza lehet állni, ha a fenti dolgokra ügyel az ember VAGY a jó néhány hozzászólásban említett, összefoglalóban is megtalálható flashelhető DM féle romokat flasheljük twrpből, ami ugyanazt csinálja, mint a kdz-s módszer, de kevesebb a hibalehetőség.
Ezt olyanoknak szántam, akik esetleg nem tudnák ezeket/nincsenek mindennel tisztában, mert annyira nincsenek képben, de vissza szeretnének térni a régebbi rendszerre.

(#9849) Snoop27 válasza reap3r (#9848) üzenetére


Snoop27
őstag

Koszi, nekem jol jon a leiras. Par napja probaltam a downgrade-et de nem jott ossze, egy leiras alapjan csinaltam, de a vegen az LG logo es a dallam ujra es ujra megjelent es nem toltott be a telefon, emiatt vissza kellett raknom a LP-t, mivel csak ezt hagyta. Ha LP alol twrp-bol felteszem DM romjat akkor ugy ok, vagy elotte kell a baseband?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#9850) reap3r válasza Snoop27 (#9849) üzenetére


reap3r
aktív tag

DM romja mindent visszaállít, ezért nem kell tudtommal.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.