Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1549) SNor válasza malnasrobi (#1548) üzenetére


SNor
tag

Ha 2 napi tapasztalatot elfogadsz, amik nekem eddig lejöttek:
- Nagy, elég masszívnak tűnik. A fedél ennél a darabnál nehezen kattan be a helyére becsukásnál. Várható hogy idővel ez könnyebb lesz. A belső műanyag nem festett, szerintem kopni se fog nagyon. A külső borításnál ez már valószínűbb. De ezért az árért szerintem kimondottan jónak tűnik.
- Billentyűzete kellemes, de kiosztásban van pár idegesítő dolog: Itt arra gondolok, hogy a HOME, END csak FN funkción van rajta. Engem ez zavart. plusz a hangot FN funkcióval, és külön gombokkal is el lehet érni, akkor inkább az energiagazdálkodási sémaválasztást bedobhatták volna, mint a thinkpadoknál.
- nem tudom milyen OP rendszert adnak hozzá, de a vista home basic egy rakás khm...
- a proci erős, de a gyenge pont az 5400-as vinyó lesz. Mindig arra kell várni.
- a grafika mindennapi használatra jó, nem fogyaszt.
- kijelző a T60-as mellett fényesebb, hidegebb volt.
- a töltő 65W-os, kicsi. Utaztatásra ideális, cserébe nagyon rövid a madzagja.
- a többi gondom a vista+szofver páros miatt van.

De ár-értékbe szerintem elfogadható. Nem írtad mire lesz (mindennapi használat=hurcolás, vagy asztalon 14óra/nap?), mi előtt ültél eddig. Ha megveszed, és teheted min 1Gb-s rammodult vegyél hozzá + 2 év garikiterjesztést. Ezek meghálálják magukat.

Más: Messengernél a webkamera valamiért sleep után azt írja ki valami más már használja. Sejtem, hogy driver bug. Más futott már bele?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.