Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22601) lord40 válasza Sefter (#22592) üzenetére


lord40
tag

Sharp :K :K

(#22602) tothl válasza bigdigit (#22600) üzenetére


tothl
addikt

Tenyleg igen kiraly keszulek. Sajna nem nekem, ennyit sajnalok erte, akkor is, ha olcso a bolti arhoz kepest. Igazsag szerint lecsapnek a 7es sorozatodra, de marhara tetszik a 100hz.. :) Dilemma mi ? :)

Egyebkent marhara elegem van mar az egeszbol, igazsag szerint az x360hoz kezdtem el keresni valamit, 720p -s vetitom van, 72cm 100hz tvbol ketto is, es follelkesultem, hogy akar 150 k kornyeken is lenne megfelelo lcd a celra. Csak sajna eleg inyenc vagyok ahogy beleastam magam egyre jobban a csucsmodellek fele huz a szivem annyit meg nem akartam elkolteni. :) Ott a Toshi 42rv555, a samu40a656 (a francert nem gyarjak 42esben az s-pva-t :)), meg itt vannak a Philipseid... :) A Sony irgalmatlanul tul van arazva, a Pana plazmait meg nem merem bevallalni. A Pioneer mindenben csucs, arban is sajna. :)
Es ezzel ki is merult a szobajoheto kinalat.

[ Szerkesztve ]

(#22603) -KoKeSz-


-KoKeSz-
tag

Meg tudja valaki mondani, hogy mi a különbség a Panasonic TX-37LZD81 és TX-37LZD80F között?

köszi

(#22604) Zol33


Zol33
tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok és az alábbi típusokat néztem eddig:

Sony KDL-32W4000
Samsung LE-32A656A1F

A Sony képe élőben nem igen tetszett, nagyon pixeles, darabosnak tűnt a kép, igaz az egy 40"-os volt, nem 32-es.
A Samsung képe tetszett, igaz abban nincs mpeg4 tuner, bár a jelenlegi helyzetet nézve nem biztos, hogy hátrány, csillogó keret kicsit zavaró lehet.

Van valakinek tapasztalata ezekkel a tv-kel? Estetleg más hasonló kategóriájú tv-vel? A lényeg hogy max 32" és max 200000HUF.

Köszi

(#22605) fury71 válasza Zol33 (#22604) üzenetére


fury71
aktív tag

Samsung A656. Viszont a ha 200 a keret meggondolandó nagyobb TV.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#22606) evitiguF válasza johnny82 (#22597) üzenetére


evitiguF
senior tag

Örülök, ha segíthettem pár embernek.
mpeg4-es tuner van benne, mert "H"-s

Képekhez még hozzá kell tennem, hogy sajnos nagyon gyenge a jelem, voltak már kint megnézni is, mert panaszkodtam, elismerték, hogy tényleg gyenge a jel, de nem tudnak tenni ellene semmit. tehát ha valakinek jobb jelet is küld rá a tévére... el lehet képzelni, hogy mit tud ez a tévé!

tothl: 100Hz nekem nagy ritkán van bekapcsolva, akkor is csak azért, hogy lelkiekben tudjam, hogy "na még 100Hz is be van kapcsolva", amúgy nem látok semmi különbséget Philipsnél kikapcsolt vagy bekapcsolt mód között. Még fociközvetítésnél sem. Bár hozzá kell tennem, hogy 9703-ban eleve gyors panel van.

(#22607) Möhe válasza evitiguF (#22606) üzenetére


Möhe
addikt

Hali!

Montad hogy az ambilight az a kávához közel eső színeket jeleníti meg.De mi van a szélesvásznű filmeknél (cinemascope) ahol a kép alsó és felső részén még az LCD-tv-n is fekete csík van.Így ebben az esetben nincs a káva közelében szín.Ebben az esetben van fényjáték felűl is?

[ Szerkesztve ]

(#22608) Zol33 válasza fury71 (#22605) üzenetére


Zol33
tag

Hát az árakat elnézve max egy 37"-es férne bele, a többi már általában drágább.

(#22609) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, használ vki 42"LG5500-ast?
Mert olvasgattam a használati útmutatót,és csomó olyan funkció van(pl: xd engine ki-be kapcsolása,stb.),amit ír a használati útmutató,hogy tud a tv-m,de egyszerüen nem találom a menüben.
Maga a menü is eléggé korlátozott és alig ad nekem opciókat,nem lehetséges,hogy vmi "haladó" menüt kell bekapcsolni(anno volt ilyen a thompson tv-men)?De erről nem ír semmit a használati utasítás:S

Valamint ugyebár ebben van beépített mpeg-4 tuner (akik olvassák a dvb-t topicot, azoknak ismerős lesz a nyavalygásom),amire rákapcsoltam a tetőn lévő antennát, Bp. II. kerület Mechwart liget környéke és semmi nem jön a megadott 55 és 62-es csatornán, igaz, hogy azt mondják, hogy még csak tesztelik,de kezdek parázni, hogy lehet,hogy rossz tv-t vettem?
Mert a menü szoftvere azt írja, hogy LG5000, míg a dobozán nem volt semmi felirat a modell számról,és a tv-n is csak összesen egy matrica van hátul amire rá van írva,hogy 42LG5500.(biztos,hogy nem 5000-es,de akkor is van para).

Vkinek egyébként sikerült elkapnia a Duna HD adását beépített tunerrel?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22610) evitiguF válasza Möhe (#22607) üzenetére


evitiguF
senior tag

Igen, van fényjáték felül is, csak abban az esetben nem olyan erősek a fények felül, hogy ne legyen zavaró. tehát halványabban, de vannak. készül egy kis meglepi még az estére, pár perc és közzéteszem! ;)

(#22611) Motaba78 válasza -KoKeSz- (#22603) üzenetére


Motaba78
őstag

tx-37lzd81 mpeg4 tuneros, azt nem találom hogy 100Hz-es e, de jobb helyeken dvd lejátszót és öt év garanciát adnak a tv-re :Y

tx-37lzd80f - mpeg2 tuner és 100Hz hiánya hirtelen ezeket vettem észre.

(#22612) Möhe válasza evitiguF (#22610) üzenetére


Möhe
addikt

f@xa :DD akkor csak a Jézuskával kéne tárgyalnom,mert szemezek a 9703 vs 9603-al.

(#22613) Motaba78 válasza -KoKeSz- (#22603) üzenetére


Motaba78
őstag

TX-37LZD81

Full HD lcd tv

Kép:
Képpontok száma: 2 073 600 (1 920 x 1 080) képpont
Dinamikus kontrasztarány: 10.000:1
Képernyő arány: 16 : 9 Wide
Képernyő méret (átló): 32" (81 cm)
Panel: IPS-alpha Full-HD LCD panel
Látószög: 178 fok
Progresszív pásztázás
Alkalmazható PC jelek: XGA (SXGA compressed)
Alkalmazható pásztázási formátumok: 480i/p(60Hz),576i/p(50Hz), 720p(50/60Hz),1080i(50/60Hz),1080p(50/60Hz), 1080p 24Hz (HDMI)
Intelligens jelenetvezérlő
24p lejátszás
x.v. Colour
3D színkezelés
Alképpont vezérlés
Képtúlpásztázás
C.A.T.S. (Automatikus kontraszt követés)
Képzajcsökkentés
3D fésűs szűrő
Képbeállítások: Dinamikus / Normál / Mozi / ECO
V-real PRO 3 technológia

Hang:
Hangsugárzó rendszer: Alsó hangszórók
Hangsugárzók: 1 utas, 2 hangszórós
Audio kimenet: 20 W (10 W x 2) 10% THT
Hangrendszer: V-Audio Surround
BBE ViVA HD3D Sound
Dolby Digital Plus (DVB-T)
Térhangzás

Csatlakozók:
SD-memóriakártya-nyílás: (SDHC kompatibilis)
HDMI-bemenet: 3 (2 hátul, 1 oldalt)
Kompozit video bemenet: AV3: RCA phono típusú x 1 (oldalt)
S-Video bemenet: AV3: mini-DIN 4-tűs (oldalt)
Audio bemenet (video): AV3: RCA phono típusú csatlakozó (bal, jobb) (1 szett, oldalt)
PC-bemenet: Mini D-sub 15-tűs x 1 (hátlapon)
Komponens video bemenet: RCA phono típusú x 3 [Y , PB, PR] (hátlapon)
Audio bemenet (HDMI, PC, komponens): RCA phono típusú (bal, jobb) (1 szett, hátlapon)
21-tűs SCART be-/kimenetek: AV1: AV be/ki, RGB be, Q-Link (hátlapon)
21-tűs SCART be-/kimenetek: AV2: AV be/ki, S-Video be, RGB be, Q-Link (hátlapon)
Audio kimenet: RCA phono típusú csatlakozó (bal, jobb); (1 szett, hátlapon), fejhallgató jack (1, előlapon)
Digitális audió kimenet
Common Interface kártya nyílás

TV Tuner:
Beépített digitális tuner: DVB-T (MPEG4 H.264 HD)
Beépített analóg tuner
Analóg tuner rendszer: Automatikus hangolású tuner, 100 programhellyel

Tulajdonságok:
Teletext: 1500 oldalas TOP/FASTEXT 2.5 szintű
VIERA Link: (HDAVI Control 3)
Többablakos funkciók: PAT
Q-Link
Képarányok: Auto/16:9/14:9/kiegyenlített/4:3/4:3 FULL (csak HD jel)/Zoom1/Zoom2/Zoom3
OSD: 25 nyelv (magyar is)
Képkimerevítés
Kikapcsolásidőzítés: 15/30/45/60/75/90 perc
Gyerekzár
Hotel mód

Általános adatok:
Teljesítményfelvétel: Normál használat: 150 W
Átlagos használat mellett feltételezett energiafogyasztás: 120 Wh
Készenléti állapot: 0,3 W
Szín: fekete
Méretek állvánnyal (szél. x mag. x mély.): 831 x 579 x 225 mm
Méretek állvány nélkül (szél. x mag. x mély.): 831 x 538 x 103 mm
Tömeg állvánnyal: 18 kg
Forgathatósági szög: ±15°

TX-37LZD80F

Full HD lcd tv

Kép:
Képpontok száma: 2 073 600 (1 920 x 1 080) képpont
Dinamikus kontrasztarány: 10.000:1
Képernyő arány: 16 : 9 Wide
Képernyő méret (átló): 32" (81 cm)
Panel: IPS-alpha Full-HD LCD panel
Látószög: 178 fok
Progresszív pásztázás
Alkalmazható PC jelek: XGA (SXGA compressed)
Alkalmazható pásztázási formátumok: 480i/p(60Hz),576i/p(50Hz), 720p(50/60Hz),1080i(50/60Hz),1080p(50/60Hz), 1080p 24Hz (HDMI)
Intelligens jelenetvezérlő
24p lejátszás
x.v. Colour
3D színkezelés
Alképpont vezérlés
Képtúlpásztázás
C.A.T.S. (Automatikus kontraszt követés)
Képzajcsökkentés
3D fésűs szűrő
Képbeállítások: Dinamikus / Normál / Mozi / ECO
V-real PRO 3 technológia

Hang:
Hangsugárzó rendszer: Alsó hangszórók
Hangsugárzók: 1 utas, 2 hangszórós
Audio kimenet: 20 W (10 W x 2) 10% THT
Hangrendszer: V-Audio Surround
BBE ViVA HD3D Sound
Dolby Digital (DVB-T)
Térhangzás

Csatlakozók:
SD-memóriakártya-nyílás: (SDHC kompatibilis)
HDMI-bemenet: 3 (2 hátul, 1 oldalt)
Kompozit video bemenet: AV3: RCA phono típusú x 1 (oldalt)
S-Video bemenet: AV3: mini-DIN 4-tűs (oldalt)
Audio bemenet (video): AV3: RCA phono típusú csatlakozó (bal, jobb) (1 szett, oldalt)
PC-bemenet: Mini D-sub 15-tűs x 1 (hátlapon)
Komponens video bemenet: RCA phono típusú x 3 [Y , PB, PR] (hátlapon)
Audio bemenet (HDMI, PC, komponens): RCA phono típusú (bal, jobb) (1 szett, hátlapon)
21-tűs SCART be-/kimenetek: AV1: AV be/ki, RGB be, Q-Link (hátlapon)
21-tűs SCART be-/kimenetek: AV2: AV be/ki, S-Video be, RGB be, Q-Link (hátlapon)
Audio kimenet: RCA phono típusú csatlakozó (bal, jobb); (1 szett, hátlapon), fejhallgató jack (1, előlapon)
Digitális audió kimenet
Common Interface kártya nyílás

TV Tuner:
Beépített digitális tuner: DVB-T
Beépített analóg tuner
Analóg tuner rendszer: Automatikus hangolású tuner, 100 programhellyel

Tulajdonságok:
Teletext: 1500 oldalas TOP/FASTEXT 2.5 szintű
VIERA Link: (HDAVI Control 3)
Többablakos funkciók: PAT
Q-Link
Képarányok: Auto/16:9/14:9/kiegyenlített/4:3/4:3 FULL (csak HD jel)/Zoom1/Zoom2/Zoom3
OSD: 25 nyelv (magyar is)
Képkimerevítés
Kikapcsolásidőzítés: 15/30/45/60/75/90 perc
Gyerekzár
Hotel mód

Általános adatok:
Teljesítményfelvétel: Normál használat: 150 W
Átlagos használat mellett feltételezett energiafogyasztás: 120 Wh
Készenléti állapot: 0,3 W
Szín: fekete
Méretek állvánnyal (szél. x mag. x mély.): 831 x 579 x 225 mm
Méretek állvány nélkül (szél. x mag. x mély.): 831 x 538 x 103 mm
Tömeg állvánnyal: 18 kg
Forgathatósági szög: ±15°

egyik sem 100hz-es de a 81es mpeg4 tuneros

(#22614) evitiguF


evitiguF
senior tag

Nos akkor ahogy ígértem az est fénypontja!! (itt azt hiszem szó szerint is lehet érteni)

Akit érdekel -meg akit nem az is megnézheti- csináltam egy videót a tvről... nem is akármilyet!

Philips 42PFL9703H Ambilight Spectra 3 szivárványszínben!
Videó letöltése: ITT

(#22615) Digitalis válasza evitiguF (#22614) üzenetére


Digitalis
senior tag

:R Azt hiszem ez elmond mindent az cineos spectra 3 emby-ről. :C

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#22616) Fidel76


Fidel76
tag

Pár hónapja amikor még ment a vita mpeg2 és 4 között a földi sugárzást belevéve, hogy melyik érné meg. Ott még sokminedent nem lehetett tudni/vagy hiányos volt melyik tvbe milyen tuner lehet.
Valaki akkor belinkelt 1 francia oldalt ahol szinte az összes tv fent volt és jó szűrő is volt hozzá. Tunerek/24p/1080i,p,100hz ,stb szerint is lehetett szűrni az összes márkát. Na most akkor valamiért nem mentettem el és most meg kellene, ha valaki emlékszik rá pls linkelje be.
Annyit írtok, hogy rengeteget kellene visszanéznem és még akkor se biztos, hogy rátalálnék.
Elöre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#22617) a000


a000
őstag

Sziasztok!

sokat olvastam a véleményeket és ki is néztem egy tv-t

Samsung LE-40A656A1F

Vélemény? megéri megvenni? most ~230e körül hozzá lehet jutni. vagy ennyiért van jobb is?

előre is köszönöm :DD

(#22618) tothl


tothl
addikt

Figyu sracok egy 40a656-ot mennyire celszeru pixelhiba ugyben kiprobalni ? Eleg ha megrendelem es kihozzak, vagy ragaszkodjak a boltban a kiprobalashoz es a kiprobalt darab szallitasahoz ? Mennyire gazos ez mostanaban ?

(#22619) Cha-b válasza evitiguF (#22614) üzenetére


Cha-b
senior tag

Ez az ambilight nem idegesitő filmezés közben ? Ha van időd és kedved, akkor egy film kozbeni ambi videt is csinálhatnál. Engem spec az jobban érdekelne. :)

CSAKAKISPEST!!!!

(#22620) Motaba78 válasza tothl (#22618) üzenetére


Motaba78
őstag

a bolti kiprobálás szerintem nem megoldható, a pixelhibát otthon majd te kuksizod, mégha ki is tudnád próbálni és csak 2 hét után találnál egyet is akkor sem tudsz mit csinálni vele, mert csak meghatározott számú vagy meghatározott helyen lévővel foglalkoznak szvsz.

(#22621) koxx válasza a000 (#22550) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

AV forumon a tesztben jókat írtak róla [link]
LG 42LG5500 van még ebben az árban, bár ezt nem ismerem.

#22620: Ahol én vettem ki tudtam próbálni, de pixelhiba előjöhet 1hét után is.

[ Szerkesztve ]

(#22622) hamiska


hamiska
csendes tag

Üdv, sok tv típusról olvastam,de az LG 42 lg6000-ről kevésbé.
Ha valakinek van jó vagy rossz tapasztalata kérem írjon

(#22623) koxx


koxx
MODERÁTOR

32"-os kategórában, fullHD-s tv-t milyet érdemes választani ha monitorként szeretném használni?
Amiket néztem LG 32LG7500, Sharp LC-32X20E, Samsung LE-32A656 A1F

(#22624) anrab válasza evitiguF (#22614) üzenetére


anrab
addikt

hiába klikkelek rá csak fekete kép és hogy video is loading de nem történik semmi. mi a gebasz?

(#22625) hdmi válasza anrab (#22624) üzenetére


hdmi
tag

Elöször én is azt hittem, de kb. 2-3 percet kell várni, és elindul.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#22626) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

régen jártam itt, üdv mindenkinek!
találatam egy új, igen figyelemre méltó tv-t, a 32" kategóriában

samsung LE-32A769
1920X1080,DVB-T/C MPEG4,80000:1
az első samu, amiben mpeg4-et látok!
intehifiben már kapható is 225k. ára még húzós, mert majdnem annyi, mint egy 40"-os 6-os , de akinek valamilyen helykorlát miatt 32-es kell, annak jó alternatíva lehet.
nálam esélyes, de megvárom, amíg 200 alá bekúszik.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22627) anrab válasza hdmi (#22625) üzenetére


anrab
addikt

vártam 9 percet! ötlet?

(#22628) hdmi válasza anrab (#22627) üzenetére


hdmi
tag

Akkor nem tudom, mert most is rá mentem, és működik, csak várni kell egy kicsit, legalábbis nálam.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#22629) DigitXT válasza anrab (#22627) üzenetére


DigitXT
félisten

Mentsd le a fájlt, és nézd meg offline.:)

(#22630) Mr.Grey


Mr.Grey
tag

Esetleg van valakinek konkrét tapasztalata a GRX által forgalamazott nevenincs, de elég jó jellemzőkkel bíró TV-kről?
Itt van pl: [egy Goodman's LCD], amelyiknek a gyártó honlapján se híre, se hamva... Ráadásul a GRX adja meg a linket hozzá...

(#22631) DigitXT válasza evitiguF (#22614) üzenetére


DigitXT
félisten

Csatlakoznék Cha-b-hoz: ez a szívárványszínben pompázó háttér gáz.:Y
Persze film közben biztos nem ilyen, szóval ha arról tennél fel videót...:K

(#22632) anrab válasza evitiguF (#22614) üzenetére


anrab
addikt

hát ez ütős!!!

(#22633) anrab válasza DigitXT (#22629) üzenetére


anrab
addikt

jó ötlet volt. sec-pec! köszi.

(#22634) DigitXT válasza szab.tam (#22626) üzenetére


DigitXT
félisten

Hali!

Rég láttalak: nem neked volt vmi jó kis LCD TV-d a géphez?:D
Bár most valami 22"-os monitorokat látok az adatlapodon...:R

A helykorlát gondolom átmérőben állhat fent...
Vagy pl. nézési távolságban is? Mondjuk egy
40-es közelről elég ütős lehet, ha a látószög
túl nagy, gondolom az sem jó (kényelmetlen).

Azon vacillálok, hogy 110-150 cm távolságból
FullHD modellt tekintve melyik lenne az ideális.
Világos, hogy minél kisebbet érdemes, hogy még
"belátható" legyen, viszont ha túl kicsik a pixelek,
nehéz olvasni a PH-t.;] Esetleg ezirányú konkrét*
tapasztalata van valakinek?:R 37" beleférne?:D

* más kérdés, hogy nekem nem túl jó a szemem.:(
Különösen a bal. (Nem, ez nem a verebes vicc - sajnos.:DDD)

(#22635) Zirowe válasza Mr.Grey (#22630) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát én tőlük vásárolok jó ideje,a 42LG5500-t is ott vette 220k-ért.
Jó minőségű cuccok olcsón,áron alul,de no name nem az igazi,szóval szerintem inkább márkás dolgokat vegyél ott.Elégedett vagyok +minden,csak az egyik alkalmazott (magas,fekete hajú,suttyó fejű) irtózatosan bunkó!Be is írtam ellene a panaszkönyvükbe.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#22636) szab.tam válasza DigitXT (#22634) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hi!

az idióta hardvercseréimmel már elköltöttem egy jobb tv árát az utóbbi másfél évben.... ezért még mindig csak nézegetem...

a pixelméret kontra távolság: az általad írt 110-150 cm-rre pc asztalnak a 37- 40-es az ideális. 1 m-nél a 32-es is jó.

amit többször tudtam próbálni, az egy 26" 1360*-os tv volt, pont 1 m-ről. ott a pc monitornak használva ideális a pixelméret, kb. akkora, mint a 37" fullhd-é.

de ilyen távolságból (110-150), monitornak is használva a samu 40" 656 a tuti vétel. én még nem tudtam próbálni, de már többekkel beszéltem, és mindenki agyondícséri. csak hát bő 230k. (és egy 5-ös szériás 32"-os csak 150 valamennyi...) dilemma.

(látom, az x1950xt agp nálad is már csak a múlté. szép kis darab volt pedig...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22637) Icewind válasza DigitXT (#22634) üzenetére


Icewind
aktív tag

a 37 még határeset, jó lehet... menj el, nézd meg a különböző méreteket ebből a távolságból, hogy mennyire "látod be" vagy mennyire bántja a szemed. Igaz egy áruházban ez nehézkes.. én ilyen távolságból nem hiszem hogy mernék 32nél nagyobbat venni(legalábbis mindennapi PC-s használatra..), de kicsit egyén függő is, nézd meg a 37eseket is... a fölött viszont én már nem ajánlanám.

A pixeleket meg amúgy nemhiszem hogy kicsinek találnád, akár a 32esen, sőt... gondolj bele, hogy mennyien használnak/árulnak 24-26" full hd monitorokat... és jó esetben ők is legalább 1 méterről nézik. A nagyobb mérettel meg ugye a pixelek is csak nőnek..

Ha azt kérdeznéd hogy egy xbox360/ps3hoz vagy bluray filmekhez jó-e mondjuk 1,3-,1,5 méterről egy 40 colos, végülis igen. Pc monitornak, pláne ha sokat vagy gép előtt sztem kevésbé... De ez csak az én véleményem, biztos van a világon olyan elvetemült is aki 80centiről néz 46os tévét :D

[ Szerkesztve ]

(#22638) headhunter válasza Fidel76 (#22616) üzenetére


headhunter
addikt

(#22639) evitiguF válasza DigitXT (#22631) üzenetére


evitiguF
senior tag

És milyen film legyen az? :)

Ez a szivárványszín azt próbálja megmutatni, hogy ahogy forog a képernyőn a szivárványszín, úgy követi a káva mentén az ambi is. Tehát hogy aki nem látott még ilyet, az is el tudja képzelni, hogy milyen. Elég sok filmem van, szóval jöhetnek a címek, hogy mit szeretnétek látni, esetleg konkrét jelenet? :)

(#22640) bigdigit válasza evitiguF (#22639) üzenetére


bigdigit
addikt

csi miami valami jobb része.az jó szines:)vagy valami scooter koncert.nálam arra stroboszkópozik a szoba is:)

(#22641) Digitalis válasza evitiguF (#22639) üzenetére


Digitalis
senior tag

Én is valamilyen látványos koncertre szavazok, vagy esetleg egy akció dús jelenetre, mikor a fal egyik oldala füsttől a másik oldal meg vörös lesz:DDD

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#22642) evitiguF válasza Digitalis (#22641) üzenetére


evitiguF
senior tag

No, sikerült olyat választani, ami nincs :DD se koncert, se miami .
Ha jó színes kell, akkor Kung Fu Panda! :D no az jó szines. :)

(#22643) bigdigit válasza evitiguF (#22642) üzenetére


bigdigit
addikt

hiába színes ha nem elég impresszív a színváltás benne.tegyél fel valami ősrégi latabár filmet:)az legalább statikus lesz és nem fogja bántani a fikázósok szemét sem.

[ Szerkesztve ]

(#22644) evitiguF válasza bigdigit (#22643) üzenetére


evitiguF
senior tag

Én nem veszem fel az ilyet fikázásnak, valakinek bejön a cuc, valakinek nem, mert feleslegesnek tartja.
Viszont gyorsan hozzá is tenném, hogy jópár ismerős megnézte már a tévémet, és ők is először csak elmondás alapján tudták elképzelni, hogy milyen is az ambi. Volt aki azt mondta rá, hogy tényleg jó lehet, úgyhogy majd megnézi, volt aki pedig határozottan elutasította, hogy tiszta szar lehet, mert hogy olyankor nem tud a képre koncentrálni. (Azt mondta, hogy a moziban is zavaró, ha bevilágít valahonnan a fény. - mondtam neki erre, hogy ez nem bevilágít, hanem a kép mögé vetít. Nem tudtam meggyőzni) Mindaddíg, amíg el nem jöttek, és nem látták élőben! Még senki nem ment ki a szobámból úgy, hogy azt mondta volna az ambira, hogy szar. pedig már 20körül jár azok száma, akik látták... Legtöbben azt mondták, már értik miért kerül többe a Philips a többi márkához képest. Azért, mert olyan élményt nyújt, amit semelyik másik nem tud.
Azoknak, akiknek nem tetszett a szivárványos videó, az ambilightot 0-100-as skálán lehet állítani Dinamikus/pihentető mód között, attól függően, kinek mi tetszik jobban. Én a dinamikust szeretem, mert akkor a szín is egyből változik a képpel együtt.
Csinálok majd két videót.

(#22645) bigdigit válasza evitiguF (#22644) üzenetére


bigdigit
addikt

tudod az a helyzet nagyon sok barom ember van...és sokan sajnos meg is találnak...akivel lehet normálisan beszélni azzal én is úgy bánok.de nem elvem a megdobnak kővel és dobj vissza kenyérrel.tőlem kapásból felfordulhat az első sarkon az illető és még segítek is betemetni.tudom ez az írás nem ide való de egyszer már le kellet írnom.

(#22646) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok!
Tudja valaki mi a különbség a SONY KDL-40S4000 és a V4000 között?
A kezelési könyve egy lapon említí a két TV-t viszont a SONY hivatalos oldalán az S4000-es 1080p felbontása ellenére csak HD Ready minősítést kapott míg a V4000-es FULL HD.
Elírásról lenne szó?

(#22647) sede7 válasza evitiguF (#22644) üzenetére


sede7
tag

Mi lenne, ha utólag kitakarnád a filmet és csak a falra vetetett ambiból kéne kitalálnunk, mi is megy? :)

(#22648) evitiguF


evitiguF
senior tag

A dinamikust feltettem, a pihentető még feltöltés alatt, azt már csak estefelé tudom majd linkelni, mert most dolgom van.
Kung Fu Panda a film, ambilight 97%-on van, tehát eléggé dinamikus :)
Van benne minden, színek, villódzás, fekete szóval szerintem mindenki megtalálja a videóban azt, amire kíváncsi.
Tegnap elkapkodtam a tévéadásról készített képeket, nem volt bekapcsolva egy képjavító sem, ezt is a mai nap folyamán korrigálom majd. tehát a képeket úgy tessék kezelni, hogy a legrosszabb beállítás produkálta azokat a képeket...

Video
(töltsétek le, úgy biztosan lejátssza!)

(#22649) tothl


tothl
addikt

Vagy videozd le XXX -szel is, hatha valakit erdekel.... :)

(#22650) anrab válasza evitiguF (#22648) üzenetére


anrab
addikt

nagyon tuti bemutató, de az igazi mikor előtte ülsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.