Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Capella válasza bigdigit (#23721) üzenetére


Capella
senior tag

Úgy látom, nem fogsz tévét venni. Olyan tévé vagy nincs, vagy nem elérhető, ami az összes és egyformán fontosnak tartott feltételednek megfelel.

- legyen LCD
- ne legyen Philips
- ne legyen Sony az SD "hímzésminták" hiánya miatt
- legyen benne mpeg4 tuner
- legyen jó nagy
- artifact se legyen egyáltalán
- meg úgy általában is igen jó legyen

Kihagytam valamit?

Artifact. Hát nem tudom. Néztem SD-n, néztem 1080p wmv-n, néztem a Duna kvázi HD-n, de semmi artifactot nem láttam a Motionflow bármilyen állásában 20-30 cm-re a tévétől.
Egyáltalán szinte semmi különbséget nem láttam.
Vagy ha mégis volna articraft, az olyan, hogy engem egyáltalán nem zavar.
Egy kicsit rákerestem a neten, de ott se nagyon emlegetnek articraftot.
Amit említenek és találtam az a W4100 típus 120 Hz-es Motionflow-val:

"Fast moving sports and action scenes beg for smooth motion virtually free of visual artifacts and that’s just what BRAVIA W-Series HDTVs deliver with Sony’s exclusive Motionflow 120Hz technology."

Úgyhogy tovább ez a kérdés a W4500 esetén sem érdekel. Számomra nincs artifact.
Ami a legnagyobb gondom, hogy a hang változatlanul nem jött össze. Vettem egy 19 pólusú DVI-HDMI átalakítót is, és a Vista továbbra sem érzékelt HDMI kapcsolatot. :O Se 24, se 19 pólusnál. :W
Még jó, hogy visszaveszik a dugót, de most már valami tutit kellene kipróbálnom. :U
Nemrég dicsértem a felkonvertált Dunát, hogy mennyire jó. Az arifactoskodás mellett 20 centiről valóban nem egy hímzésminta volt, sőt iszonyat pocsékul nézett ki a 1080p-hez képest.
A fotelből 2,5-3 m-re meg jó. :C Úgyhogy a hímzésminta sem érdekel. Lehet hogy ezentúl inkább csak tévét nézek, mint egyik fórumtársunk felesége. ;) :DDD
És nem fél méterről, hanem a fotelből.

(#23752) cornfake válasza pedrotakax (#23750) üzenetére


cornfake
aktív tag

szombaton mindent elmondok neked rola:D :D

I'm what's left, I'm what's right..

(#23753) bwoay válasza bigdigit (#23719) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ez kérlek pricerunner, és ha jól látom, svéd.
Tehát nem a Samsung weboldala, pláne nem a francia,
ahol valóban nincs semmiféle 866 vagy 766, ahogy denes42 is mondta.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#23754) bigdigit válasza bwoay (#23753) üzenetére


bigdigit
addikt

akkor ha csak a francia oldalra hivatkozunk 2 fajta mpeg4-es van:
676,796.
attól,hogy pricerunner oldal miért tenne ki nem létező tv-ét?:)

(#23755) johnny82 válasza Capella (#23751) üzenetére


johnny82
őstag

"Úgyhogy tovább ez a kérdés a W4500 esetén sem érdekel. Számomra nincs artifact."
"Nemrég dicsértem a felkonvertált Dunát, hogy mennyire jó. Az arifactoskodás mellett 20 centiről valóban nem egy hímzésminta volt, sőt iszonyat pocsékul nézett ki a 1080p-hez képest.
A fotelből 2,5-3 m-re meg jó. Úgyhogy a hímzésminta sem érdekel. Lehet hogy ezentúl inkább csak tévét nézek, mint egyik fórumtársunk felesége.
És nem fél méterről, hanem a fotelből."

Van valami abban, amit mondasz. Tv-t nézni kell, nem állandóan hibát keresni benne, mert minden tv-nek van valami hibája. Tökéletes tv sajna nincs. Lehet nekem sem kéne annyit aggódnom, hogy milyen lesz a tv, amit veszek.

(#23756) bigdigit válasza Capella (#23751) üzenetére


bigdigit
addikt

artifactot nem fél méterről kell nézni.rendes távolságból ahogy illik és örülni:)

(#23757) radi8tor válasza Capella (#23751) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért nem veszel egy natív HDMI kimenetes VGA kártyát? Azzal semmi bajod nem lenne.
Nekem EAH4350 van. Hangot is át viszi frankón Vista alatt.

⭐ Stella

(#23758) radi8tor válasza johnny82 (#23755) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van tökéletes TV, de az 1 mio Ft-nál kezdődik...

⭐ Stella

(#23759) bwoay válasza bigdigit (#23754) üzenetére


bwoay
nagyúr

annyit írt, hogy a francia oldalon nem szerepel ez a két típus, és ez igaz.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#23760) denes242 válasza bigdigit (#23754) üzenetére


denes242
aktív tag

gondoltam a franciaknal csak mpeg4-est arulnak. de lehet, hogy nem, a svedeknel meg igen. en valojaban nem tudom.

szerk: amugy tanulsagos megnezni a samsung sved oldalat is

[ Szerkesztve ]

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#23761) Capella válasza bigdigit (#23756) üzenetére


Capella
senior tag

Fél méterről néztem, mert nagyon látni akartam.
Nem sikerült. :C
Távolabbról nézve még ennyit sem láttam volna. ;)

(#23762) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

LCD tv vásárlással kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek hol érdemes megvenni a tv-t. A nagyobb üzletekben(pl MM) jóval drágábbnak tünnek a Tv-k mint néhány kisebb üzletben.
Esetleg valakinek van rossz/jó tapasztalata AVplanet-el vagy tudtok valami helyet ahol érdemes körülnézni.

(#23763) atka76 válasza Capella (#23751) üzenetére


atka76
tag

Hello!

Miért nem jó a Philips? :F :U

Hello

Bendegúz

(#23764) Capella válasza radi8tor (#23757) üzenetére


Capella
senior tag

Egyelőre nem veszek új videokártyát csak ezért.
Már így is ki kellett dobjak egy fél éves kártyát korábban, mert a nagy felbontást nem kezelte rendesen.
Az a natív kártya meg majd feleakkora grafikus teljesítményű. No nem mintha esetemben nagyon számítana.
Amit átalakítóra költök, lassan kiadna egy olcsó natív HDMI-s kártyát is. :P Bár ezt még visszavihetem.
Egyelőre mkv filmem sincs, úgyhogy éppen ráér, nem is nagyon dugnék rá PC-t. Csak azért akartam, hogy komplett legyen a dolog és előkészített.
Talán majd az 5-ös ATI sorozatból. Ha lesz. :D
Előbb valahogy mégis szereznem kellene egy Sapphire kártyhoz mellékelt átalakítót. :U

(#23765) ToxLee


ToxLee
őstag

Philips 22PFL3403, 70e-ért?? Tudtok valamit mondani erről a tv-ről? Esetleg egy jobb lcd tv-t ilyen árban?
Kösz!

(#23766) ToxLee


ToxLee
őstag

Philips 22PFL3403, 70e-ért?? Tudtok valamit mondani erről a tv-ről? Esetleg egy jobb lcd tv-t ilyen árban?
Kösz!

(#23767) anrab


anrab
addikt

(#23738) anrab
erre nem reagál senki? másnak nem volt hasonló gondja?

(#23768) Symbio válasza anrab (#23767) üzenetére


Symbio
senior tag

(#23738) anrab Nem, nincsenek ilyen gondok. Nem a pc oldalán kellene a problémát keresni (a "zaj" onnan származik) :F

(#23763) atka76 Nincs semmi baj a Philipsekkel, csak bigdigit anyósának nem kell Philips :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23769) anrab válasza Symbio (#23768) üzenetére


anrab
addikt

igen, csak gondoltam ha mástól is hallom nyugodtabb leszek. köszi!

(#23770) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Helló!

Tudom, hogy a topik legaktívabb tagjai remekül el tudnak itt csevegni arról, hogy a tevéjüknek éppen milyen az aktuális zúgása, de kivételesen kérném, hogy valaki kukkantson ide, és szépen kérem próbáljon segíteni nekem, nagyon hálás lennék!

Ami érdekelne:

- nagyon szembetűnő különbség van a 8 bites és a 10 bites panel között?
- milyen készülékekben találhatom ezeket (tehát pl. a régebbiek 8-asak, újak 10-esek)?
- pénzem korlátozott, miről mondjak le inkább, 10 bites panelről, vagy 12cm-ről, 94 helyett 82?
- 72cm-es katódsugárcsöves tévém van most, ha nem akarok nagy különbséget észrevenni a sima adás képméretben, mekkorát érdemes vennem?
- Full HD, HD Ready 1080p, van különbség ezek között, vagy a lényeg csak az 1920*1080 felbontás?

Még egyszer köszönöm a figyelmet, és előre is a válaszokat!

Aquila non captat muscas.

(#23771) bigdigit válasza denes242 (#23760) üzenetére


bigdigit
addikt

a svéd oldal engem igazol:)
igenis van:676,766,796,866,966 is,
nem lehurrogni kellett volna hanem tájokozódni.mikor megjelent a 7,8,9 széria már akkor megmondtam,hogy a samsung csakúgy mint a 6-os szérinál az mpeg4 tipust +10-el jelöli az mpeg2-höz képest.
a végükön az M vagy W még talány.

(#23772) fiATHaLON válasza tukko1 (#23733) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Óvatosan a 37-es A6-os Samsungokkal, mert úgy tudom, eggyel gyengébb
panel van benne, mint a 32-es és 40-es társaiban, bármily meglepő...
Ja és a 37-es nem tud 100Hz-et!

[ Szerkesztve ]

(#23773) hdmi


hdmi
tag

Egy kis érdekesség a MédiaMarkt-ban kapható akciós LC-37DH66E Sharp Tv-kel kapcsolatban egy másik LCD forumról:

„Sharp Aquos 37DH66E-tol óvok mindenkit, most lehet kapni mediamarktban:
minden szép és minden jó, gyönyörű képe van, de amikor átkapcsolod DTV-re (digitális tv mód) és barangolsz kicsit a menüben, akkor egy idő után úgy belassul az egész irányítás, hogy jó ha 30 másodperc múlva reagál arra amit nyomsz, kezdve a hangerő szabályozástól, a bármilyen beállítás módosításáig. mm azt mondta utólag, hogy tudnak róla, sajnos az összes ilyen hibával van :( szóval lehet visszavinni. kár érte, hogy ilyennel elbasznak egy tv-t 2008ban.

az összes méretnél szériahibás, gyártó is tud róla. amúgy az volt még a fura, hogy hazahozatal után, olyan 3 percig ment rendesen a DTV alatt is a menü, aztán szépen gondolt egyet és belassult, azóta fos volt végig (és nem nem valami beállítás miatt, mert nem állítottam át semmit, csak nézelődtem milyen lehetőségek vannak a menüben

de mondom MM-nál is tudnak róla, ők is mondták széria hibás a dh66e, szervizben is ezt mondtak, sőt ott még azt is mondtak hogy Sharptól kaptak másik szoftvert hozzá, de azzal is rossz volt.

mármint utólag mondták, most hogy visszavittük! ez a nem semmi! amíg ott voltam két vevőt is lebeszéltem, hogy nehogy ezt vegyek. a kiálított darab is ezzel a hibával rendelkezik amúgy, akárki kipróbálhatja a budaörsi media marktban.”

Hiába, globalizált fogyasztói társadalomban a MADE IN JAPAN se garancia semmire.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#23774) KGKA


KGKA
csendes tag

Sziasztok!

Samsung 40A656-nál akkor mire is kell figyelniaó a vásárláskor?

olvastam valami panel ha S akkor jó vagy nemjó, de most nemtalálom azt a hsz-t.

Köszi!
KGKA

SippalaPukk'N

(#23775) bigdigit válasza KGKA (#23774) üzenetére


bigdigit
addikt

arra figyelj ha teheted inkább 756-ot vegyél ha van rá keret.
egész este olvasgattam és klasszisokkal jobb.
egyébként meg jól emlékszel az S-t kell keresni.

(#23776) a000 válasza bigdigit (#23775) üzenetére


a000
őstag

nekem tegnap jött meg a 40a656-os, és SX03-as van ráírva.
tegnap laptop hijján pendriveről fehér fekete, stb képekkel megnéztem, hogy nincs-e hibás pixel, szerencsére nincs :)) (kopp-kopp-kopp)
Már csak a házimozinak kell megjönni és mehet a muri. Amugy nagyon jó a tv,sima kábeles adás, ha összenyomjuk 4:3-asra, tök éles.
Ja ás van benne automata képarány méretező!

(#23777) bigdigit válasza a000 (#23776) üzenetére


bigdigit
addikt

akkor van aki kb ennyit ért hozzá még azt sem találta meg:)
össze nyomottan és sose nézném.szal ez hidegen hagy:)nekem széthúza legyen elfogadható.

(#23778) Digitalis válasza bigdigit (#23777) üzenetére


Digitalis
senior tag

Talán ez az SX03 egy többet tudó újabb széria, ezért lehet benne többek közt auto méretezés is a régi 40le656-okhoz képest. (vagy létezhet, hogy nem találták meg) :F :U

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#23779) Symbio válasza Hegyirabló (#23770) üzenetére


Symbio
senior tag

Biztosan nem szembetűnő a különbség a 8-10 bites panelok között, de tény, hogy az újabbak között már kevés a 8-as. Ha spórlni kell, akkor inkább ezen, mint a méreten. Azt nézd meg, hogy nem legyen alacsonyabb az LCD panel magassága, mint a régi 72-sé volt, mert akkor a torzitás mentes 4:3 kép kisebb lesz (tehát min. 37-est nézzél)
A full és redy között csak a felbontásbeli különbség van.

(#23780) a000 válasza bigdigit (#23777) üzenetére


a000
őstag

Számomra széthúzva is megfelelő a kép. Ez egyén függő. ;)

(#23781) bigdigit válasza a000 (#23780) üzenetére


bigdigit
addikt

nem azt mondtam nekem nem felel meg a széthúzott kép.hanem 4:3 felejtős.a franc se fog gyászkeretet nézni.
te azt írtad milyen jó kerettel:)

(#23782) DigitXT válasza bigdigit (#23781) üzenetére


DigitXT
félisten

Márpedig 4:3-as adásnál, ha kell az egész kép, más megoldás nincs.:DDD

(#23783) radi8tor válasza Hegyirabló (#23770) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1. kérdésedre nem tudok konkrét példával válaszolni. (valószínű látható valamennyire)
2. kérdésedre a válaszom az, hogy a 10 bit-es panel újabb-drágább, mint a 8 bit-es.
3. kérdésedre a választ itt találod meg.
4. kérdésedre a válaszom az, hogy FullHD TV-nek 1920x1080 pixel felbontású panelja van, HD Ready TV-nek kisebb felbontású a panele, de képes megjeleníteni a 1080p filmeket (kisebb felbontással)

⭐ Stella

(#23784) Digitalis válasza Hegyirabló (#23770) üzenetére


Digitalis
senior tag

Akkor konkrétan.
Szerintem jó alternatíva lehet neked a 42LG5000 vagy egyel esetleg az kisebb tesó.
( hozzá teszem nem láttam élőben, csak a felhasználói visszajelzések és ár/érték/tudás alapján vélelmezem) Vagy philips 7403. Sok alternatíva van , de adott kat.ban ezek szerintem bestbuy-ok.
40" alatt meg nem vegyél FullHD-t felesleges. Lehet 8 bites is a panel, blueray film is 6bit+frc illetve néha 8bit max, de egy jó postprocess elektronika 12/14/17bit nagyon szép látványos dolgokra képes élesség, színek megjelenítés terén.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#23785) Drapedro


Drapedro
csendes tag

Sziasztok!

A nemzeti fogyasztóvédelmi felügyelet honlapján van egy tájékoztató a pixelhibáról, és a pixelhiba fellépése esetén szóba jöhető garanciaérvényesítésről. Elég általános jellegű tájékoztató (már annyiban, hogy az egyes policy-k ismertetésnél nem részletezi, pontosan melyik gyártóról van szó) de új készülék vásárlása előtt állók számára szerintem hasznos:

http://www.nfh.hu/data/cms7310/IV_6_pixelhibak.pdf

(#23786) KGKA


KGKA
csendes tag

Hello!

220-nál szeretném megvenni a Samsung A656-ot, akkor figyelek, hogy SX0 legyen.

Ezen kívül mire kell még figyelnem?
Érdeklődjem meg a pixel hiba garanciát, illetve, hogy van-e samsung pecsét a garancialevélen?

Köszi!
KGKA

[ Szerkesztve ]

SippalaPukk'N

(#23787) Drapedro válasza KGKA (#23786) üzenetére


Drapedro
csendes tag

A pixel hiba garanciát mindenképpen érdeklődd meg - mondom ezt én, aki a vásárláskor nem is tudta, hogy ilyen garanciára külön érdemes rákérdezni. Az viszont garantálható, hogy korrekt választ és főleg jhelyszíni kipróbálási lehetőséget csak a nagyobb üzletekben, márkaboltokban fogsz kapni erre a kérdésre - mint ahogy általában a garanciára is.

A garanciával kapcsolatban általában fontos jelezni - erről korábban írtam - hogy a jogszabály 1 éves minimális jótállást ír elő többek között az LCD té-kre is (mint nagyértékű, tartós használatra rendelt eloktronikai cikkre). Ahhoz, hogy ezt a kötelező jótállást érvényesíteni lehessen az eladóval szemben, gyakorlatilag azt kell tudni bizonyítani, hogy az adott készüléket tőle vetted, és az egy éves jótállási időszak a vásárlás óta nég nem telt el. Erre szolgál a számla/nyugta,ami igazolja a vásárlás és a kifizetés megtörténtét, és amin szerepelnie kell az eladónak, a vásárlás időpontjának, és legalább a készülék típusának - még jobb, ha a széria szám van feltüntetve.
Természetesen nem mindegy, hogy az eladó a Buga Jakab Bt., vagy egy nagyobb műszaki üzlet, esetleg márka bolt, hiszen ez utóbbiak valószínűleg 1-3 év múlva még mindig ott lesznek. (Hozzá kell tennem, hogy az ebben a topicban említett webshopok is régóta üzemelnek, szóval ezek nagy biztonsággal nem kóklerek, persze az olcsóság valamilyen kockázatot nyilván rejt magában). Pesze a legjobb, ha olyan üzlettől vásárolsz, amelyikről biztosan tudod, hogy szerződéses kapcsolatban áll a hazai forgalmazóval, mert így nem kizárólag az eladó céghez vagy kötve a garancia érvényesítés során. Ezt úgy tudod talán a legjobban bebiztosítani, hogy a hazai forgalmazó (LG, Sony, Samsung, Philips, JVC stb) honlapján e-mailben érdeklődsz, hogy a kiszemelt bolttal, üzlettel milyen kapcsolatban van, az ott vásárolt készülékre él-e a gyári garancia (ami akár 3 év is lehet).
Emellett javaslom, hogy a vásárolt készüléket mindig regisztráljátok a forgalamzó/gyártó magyar honlapján. Ennek jogi relevanciájáról nem vagyok meggyőződve, de szükség esetén hivatkozásnak jól jöhet, hátha a presztízs szempontok érvényesülnek. Ennek piaci és reklámértékéről nem szabad megfeledkezni, és a komoly cégeknek ma már a verseny miatt nagyon fontos, hogy ne legyenek elégedetlen fogyasztók. Tudják, hogy a jó benyomást 100-ból csak 2-3 fogyasztó, a rosszat viszont 100-ból több tucat adja tovább.

(#23788) kribe válasza radi8tor (#23783) üzenetére


kribe
őstag

4. -es válaszodhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ő a "Full HD", és a "HD Ready 1080p" jelzések közötti különbséget kérdezte. A Full HD helyett rakják ki a HD Ready 1080p jelzést újabban, gyakorlatilag ez lett a Full HD új hivatalos megnevezése. Tehát amelyik tv-n "HD Ready 1080p" jelzés van, az full hd tv, 1920x1080-as felbontással, 1080p megjelenítéssel.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#23789) KGKA


KGKA
csendes tag

köszi szépen a válaszokat :)

link : [url]http://www.pbase.com/jackcnd/1080p_tests[/url]

itt találtam néhány yo tesztképet is.

Üdv!
KGKA

SippalaPukk'N

(#23790) Lacix29 válasza kribe (#23788) üzenetére


Lacix29
őstag

Itt egy érdekes írás a "HD Ready 1080p" és "HD TV 1080p" jelölésekről:
HD-ready 1080p vs HDTV 1080p

És amit érdemes tudni:
A HD ready 1080p megjelölés azt nem garantálja, hogy a 24p jel a mozifilmmel teljesen azonos módon jeleníthető meg.

(#23791) e.vid válasza a000 (#23776) üzenetére


e.vid
senior tag

Ja ás van benne automata képarány méretező!

A képarány kiválasztásánál az "auto mod" szvsz nem ezt jelenti.

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#23792) a000 válasza KGKA (#23786) üzenetére


a000
őstag

szia. ha megkéred őket, küldenek gyári hologramos gari levelet, nekem mellékelték a tv-hez.

(#23793) kribe válasza Lacix29 (#23790) üzenetére


kribe
őstag

Ez így igaz, az továbbra is a tv gyártóktól függ hogy beleteszik-e a tvkbe a "valós 24p" megjelenítést, és hogy azt minek nevezik el... real / true + cinema / movie vagy akármi más fantázianév.

Sosem volt még ilyen bonyolult tv-t venni mint most. Még "szerencse" hogy rosszul jött ki a lépés nekem és elfogyott a tv vásárlásra félretett pénzem... :DDD :N :O
De talán tavasszal.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#23794) Cha-b válasza kribe (#23793) üzenetére


Cha-b
senior tag

Tényleg senkinek sincs philips PES0001 es tvje a fórumról? :)

Hopp ez nem neked ment válasznak csak félrenyomtam. :D

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#23795) Osiris


Osiris
őstag

Hi!
Az lenne a kérdésem, hogy az miért lehet, hogy a monitornak használt Samu 40A656A tv-nél (dvi-hdmi) az az érzésem mitha késne az egér, kicsit nyúlós a mozgása a mutatónak..
Ilyet eddig akkor éreztem, mikor valamelyik játékot bizonyos felbontáson nem bírta a vga, és a játék menüjében használtam az egeret. Most ugyanez a win (vista aero) asztalon jelentkezik, natív felbontásban. A vga egy 8800gtx.
Nálatok is van ilyen gond?

(#23796) bigdigit válasza Cha-b (#23794) üzenetére


bigdigit
addikt

minden érvényes rá ami a 9703-ra csak nincs ambilight,más a formája.
24p:ha olvastál itt valaha is olyat philips tulajtól,hogy nem megy neki a 24p vagy problémás lenne akkor ne vedd meg:)
a gyári falikonzolról meg annyit,hogy nem kell nagy terhet viselnie mert nem áll el a faltól hem mint egy képet felkasztod rá.
remélem tanultál fizikát is tudod,hogy működik egy erőkar:)

(#23797) Lacix29 válasza Osiris (#23795) üzenetére


Lacix29
őstag

Játék módban használod ?
Vagy ha nem, minden képjavítás ki van kapcsolva ?

(#23798) bigdigit válasza Osiris (#23795) üzenetére


bigdigit
addikt

1 ok:24hz-en van esetleg..ergo ultra fos frissítés.
2 ok:nem pc módba vagy mert a samu ezt igényli ha pc-ről nyomulsz.ha jól olvastam itt csak hdmi2-őn okés és pc-re kell nevezni.
3 ok:mindenki hazudott eddig és nagy a samu input lagja. :C

(#23799) kisJack válasza Osiris (#23795) üzenetére


kisJack
aktív tag

Nevezd át a bemenetet pc-nek.

Én csak filmnézéshez szoktam más névvel használni, ahol erre van belőve.

[ Szerkesztve ]

(#23800) Cha-b válasza bigdigit (#23796) üzenetére


Cha-b
senior tag

Köszi!
Még 2 kérdésem lenne.
Philipsnél hány év gari van?
Illetve hogy philipsnél is van az a pixelgarancia mint a Samsungnál, hogyha pixelhiba van a megvett tvben akkor 3 napon belül cserélik másikra ?

CSAKAKISPEST!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.