Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) balojazz válasza cornfake (#23497) üzenetére


balojazz
aktív tag

"johat a felbontast felreteve miert rossz az hogy 2hdmi csatija van ?"

Azt kérted, mondjunk "ROSSZAT" :) Végül is, ha félretesszük a gyér HDMI-felhozatalt, a csökkent fölbontást és a nagy súlyt, semmi rosszat nem lehet mondani róla 30 mp alatt... :)) Vedd meg. Jó az a TV. Khm. Igen. :)

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#23502) e.vid válasza DeepDish (#23493) üzenetére


e.vid
senior tag

Hát, pedig másképp nem megy… :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#23503) cornfake válasza balojazz (#23501) üzenetére


cornfake
aktív tag

nem azt kertem hogy fikazz.de azert koszi hogy lealacsonyodsz hozzam.

annyi kerdeztem hogy miert jo,ha 2nel tobb hdmi csati van rajta,illetve hogy miert ne vegyek meg egy hd ready tvt, (ami nekem pont megfelel) ami Sharp.

I'm what's left, I'm what's right..

(#23504) Symbio válasza atka76 (#23498) üzenetére


Symbio
senior tag

Egy hónapja használom. Ha a keretbe belefér, ajánlott. Nem nagyon tudok rosszat mondani róla. Majdnem 4 hónap keresgélés után esett rá a választás, de megérte :))
Konkrétan mire vagy kíváncsi?

(#23505) Motaba78 válasza johnny82 (#23484) üzenetére


Motaba78
őstag

nekem egy pana tx-37lzd85f van ami a lzd800f elötti modellje a két tv designba különbözik technikailag nagyon minimális lehet csak. A 800ason felül és oldalt vannak a hangszórók ,mikor a mediában egymás mellet voltak és tudtam öket vizsgálni.
Nekem semmi problémán nincs a tv-vel, színei tökéletesek, nincs felhősődés, nincs deinterlace probléma mint a sonyval.
Illeve a pcvel összekötve nem problémázik hogy melyik hdmivel kell összekötni, mindegyiken müködik. ;]

Itt irták a fórumtársak, hogy pl. a típusra nem emlékszem pontossan, de lehet hogy a samsung 656 széria lehetett, hogy pl. a képarányoknál nincs pl auto beállítás, a panán megtalálod ezt is.

(#23506) Motaba78 válasza cornfake (#23486) üzenetére


Motaba78
őstag

"mondjatok nekem errol valami ROSSZAT!"

te kérted.

1.nem full hd
2. nincs 100Hz
3. "csak" 176° a betekintési szög :P

hirtelen ennyit arról amit kértél.

Egyébként egész kellemes kis tv lehet ha a fentiek nem számítanak neked.

(#23507) balojazz válasza cornfake (#23503) üzenetére


balojazz
aktív tag

"nem azt kertem hogy fikazz.de azert koszi hogy lealacsonyodsz hozzam.
annyi kerdeztem hogy miert jo,ha 2nel tobb hdmi csati van rajta,illetve hogy miert ne vegyek meg egy hd ready tvt, (ami nekem pont megfelel) ami Sharp."

Nem fikáztalak. Csak ez a tipikus kognitív disszonancia csökkentési effekt jutott róla eszembe: a csajod mondja, hogy mondd meg őszintén, mi a véleményed most a ruháról, amit próbál. Erre te hirtelen: "túl mély a kivágás, túl rövid, túl nagy a minta". Mire ő rendre: "Kicsi a mellem? Szar a vádlim? Kövérít? Nekem viszont tetszik!" És utána: "Mi a bajod velem?" Erre te megbántad, hogy válaszoltál. Ő csak azt akarta hallani, milyen jól áll, és mennyire szép a teste. Ma már ilyen kérdésre csak legyintek, és kimegyek a boltból. Azt hittem, a fórumon itt más lesz, és nem a volt csajaimmal vagyok egy turiban... :) Ne vedd a lelkedre!

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#23508) Capella válasza Motaba78 (#23505) üzenetére


Capella
senior tag

Azt én sem nagyon értem, miért kell kitüntetettnek lenni a Samsungokon a PC-hez a HDMI 2.-nek. :U HDMI az HDMI, tökmindegy melyik.
Korábban én is szemeztem az LZD800F típussal, S-IPS alpha panel, stb. Csak azután az mpeg4 hiánya, a kicsit kisebb átmérő, no meg akkori magasabb ára miatt kiesett.
Valaki írt olyan negatívumként, hogy a Panában nem lehet kikapcsolni a 100 Hz képjavítót. Elég furcsa, ha így van.

(#23509) atka76 válasza Symbio (#23504) üzenetére


atka76
tag

Hát mindenre kíváncsi vagyok! :))
Érdekelne az előnyei, hátrányai,jó tulaljdonság rossz tulajdonság!
Megérte a pénzt vagy nem?
Hol vetted, mennyi volt? :F

Bendegúz

(#23510) cornfake válasza Motaba78 (#23506) üzenetére


cornfake
aktív tag

aham,hat 94cm-es hd ready tvt szeretnenk venni, es asszem amit kineztunk azok se 100hz.
eza 100hz ugyanolyan szempont mint a crt-nel,vagy sokkal mervadobb az lcd eseteben?

amugy 120lesz nalunk holaptol a fukarban,de sztem meg varunk hatha lesz inkabb samu ..

I'm what's left, I'm what's right..

(#23511) cornfake válasza balojazz (#23507) üzenetére


cornfake
aktív tag

sajnalom hogy ien csajaid vannak/voltak, es tovabbra sem ertem miert hatrany a 2 hdmi.
esetleg te lattad mar a linkelt tvt eloben,mukodes kozben?

[ Szerkesztve ]

I'm what's left, I'm what's right..

(#23512) cornfake válasza cornfake (#23511) üzenetére


cornfake
aktív tag

oke kozben kideult hogy tkp kenyelmi okai vannaka tobb csatinak (es jo eleg lenne 2 mert hazimozin es wiin kivul mas nem lesz rakotve.)
de ha nincs igazam akkor mondjatok:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#23513) Capella válasza cornfake (#23511) üzenetére


Capella
senior tag

Azért, mert a 2 kevesebb, mint 3. A 4 meg még több.
Lehet jobb esetben több készülék is, amelyik HDMI-n csatlakozna, de nem tud kihúzás nélkül. (STB, merevlemezes DVD felvevő, blu-ray lejátszó, PC)
Meg az is hogy most még téged ez nem érint.

No, közben csak rájöttél, és mondtál még két másik eszközt is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23514) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Megint kerdeznek: Sam 46A656 a kiszemelt aldozat. Latom tobbeknek van itt a kistestvere...

2 kerdesem lenne:

TV adasnal van-e olyan funkcio mely 4:3 > 16:9 nyujtas ill kep 2 oldalabol hianyzo fuggoleges fekete csik nelkul csinal hasznalhato kepet a normal TV adasbol??

Eddig csak Sony ill Pana volt a csaladban. Sony-n jol megoldottak, Pana-n kevesbbe...

A masik kerdes, h mennyi ertelme van szerintetek a 7-es ill 8-as szerianak a 656-al szemben? Megerik vajon azt a nem keves felarat??

(tesomek kb 500-at szannanak ra, de ha azt mondjatok, h ez jo akkor a kulonbozetbol vehetnek hazimozit. Tobbsegeben TV-t neznek rajta, de tervben van a Blu-Ray, bar mostanaban nagyon rakaptak a torrentre es ott van HD film dogivel)

[ Szerkesztve ]

(#23515) cornfake válasza Capella (#23513) üzenetére


cornfake
aktív tag

köszönöm:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#23516) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok a segitségetek szeretném kérni!

Szeretnék pár napon belül venni egy 107cm-es lcd tv,de nem tudom melyik lenne a jó választás :F

1:LG - 42LG3000 154400ft
2: Philips - 42PFL3403D 159800ft

Ez a 2 alternativa van mert sajna nem engedi a pénztárzám a full hd-ét,se pl a Sony:) A samu azért nem vonz mert volt egy 107es plazmám azt cserélném és a samu lcd csak 102cm-est találtam,és nem szeretnék kisebb tv mint a plazma volt. Valahogy a Philips vonz,de arrol semmit se tudok nem is hirdetgetik,mindenhol,samu,lg,dömping van:) Az lg meg valahogy mint márka nem vonz:( De persze az is jó:)Na de bizok benne hogy tudtok segiteni a döntésben:) Adok linket is a tudásukról,hátha kell:) Köszi elöre is:)

:R

[Philips]
[lg]

[ Szerkesztve ]

(#23517) DeepDish válasza Capella (#23364) üzenetére


DeepDish
őstag

Lehet,h igazad lett vegulis! Nvidia 6200 kartya bele, mar bootolasnal is volt kep hdmi-dvi kabellal es vista alatt 1920-ba is betudtam tenni! visszaraktam ATI kartyat es egybol azt irja ki,h nincs jel se hdmi1 se hdmi2 inputnal?! Nalad is ilyen gond volt, hogy hdmi-hdmi volt jel , de hdmi-dvinel mar halott volt? Csereltek is? :F

(#23518) ToxLee


ToxLee
őstag

Philips 22PFL3403, 70e-ért?? Tudtok valamit mondani erről a tv-ről? Esetleg egy jobb lcd tv-t ilyen árban?
Kösz!

(#23519) radi8tor válasza No.01 (#23514) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

No.01 kolléga rástartolt a HD témára több topicban :)

⭐ Stella

(#23520) kisJack válasza Capella (#23508) üzenetére


kisJack
aktív tag

Nem tudom, de a HDMI 2 mellett van egy sztereo rca bemenet. :U

(#23521) Symbio válasza atka76 (#23509) üzenetére


Symbio
senior tag

[link], megérte és valószínű most is ezt venném. Jó kép, jó tuner (SD adás is jó), logikus menü, normális távirányító (nem fényes bunkósbot), egyszerű, problémamentes szoftver frissítés (főleg most, hogy sorra olvasom más márka horror történeteit e téren), mpeg2 film lejátszás USB-s külső rack-ről (a pc tv tuner kártyáját használom felvevőnek, de nem a monitoron kell végre megnéznem és dvd-t sem kell hozzá írni) és itt vettem (csak még nem ennyiért, hát igen, a gazdasági válság)
Hátránya: csak mpeg2 digit tuner (bár elnézve a magyarországi digitális forradalmat, nem sokat vesztettem :( )

(#23522) taxi


taxi
aktív tag

Pana TX-32LM70P tv-t rákötöttem a pc-re dvi/hdmi kábellel.Végre találtam olyan drivert is(180.60)amelyikben be lehet állítani a tv felbontását 1366X768-ra.Filmeknél semmi gond,de a windowsban nem tudok elolvasni egy k...va betűt sem.Ez normális?Vagy má megint én bénázok?

Hakuna matata

(#23523) evitiguF válasza lajosx (#23516) üzenetére


evitiguF
senior tag

Mire szeretnéd használni? 42"-os méretben már nem ártana a FULL HD...
tehát kompromisszum kellene, vagy feljebb az árral, vagy lejjebb a mérettel.

(#23524) sirdani válasza johnny82 (#23395) üzenetére


sirdani
tag

[link]

Itt van az lcd beégés. Nekem állandóan beég, és mindig ki kell kapcsolni hogy megjavuljon.

www.profitalouzlet.com

(#23525) Scoway válasza Symbio (#23521) üzenetére


Scoway
csendes tag

Hello!

Én a philips 32pfl7083D rendelem meg még talán ma, ha sikerül megnéznem valahol élőben. Ez annyiban különbözik a 7403 és a 7603-tól hogy az egyikben ugye az ambi van, a másikban 100hz.A 7803-ba pedig a full hd rakták be már a 82cm méretbe is.
Előbb írtad hogy usb-ről lehet filmet is nézni.

"mpeg2 film lejátszás USB-s külső rack-ről "

Én a tulajdonságai között nem találtam ilyen infot.Akkor a 7803 is tudja?

(#23526) atka76 válasza Symbio (#23521) üzenetére


atka76
tag

Ez azt jelenti, hogy nekem van egy külső rackem usb- n rácsatlakozok és felismeri mint meghajtó és indulhat a filmnézés? :Y
Csak azért, mert én most raktam össze egy komplett gépet és vettem hozzá külső racket is! :K
Bocs, hogy ilyenekkel zaklatlak de most csöppentem bele a tv vásárlásba és még nem igazán vagyok kitanulkozva! :R
A 2008 - as házi-mozi kiállításon tetszett meg nekem nagyon a full hd és az 1080p! :K
Mindenféleképpen ilyen tv - t szeretnék vásárolni majd! :C

Bendegúz

(#23527) bigdigit válasza sirdani (#23524) üzenetére


bigdigit
addikt

most már kíváncsi vagyok neked milyen tv-éd lehet ha beég.

(#23528) balojazz válasza sirdani (#23524) üzenetére


balojazz
aktív tag

Sirdani, kérlek, fotózd le a beégést és/vagy közöld a TV-d pontos típusát, hogy más már ne vegyen olyat, hogy okuljunk, mert ilyet én sem láttam LCD-től, se monitorban, se TV-ben.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#23529) lsg


lsg
tag

Megpróbálom újra, hátha most valaki hozzáértő választ ad.

Érdeklődnék, hogy a két tv között milyen különbségek vannak. Szerintetek melyik a jobb? Mert fogalmam sincs mit jelent a karaktersorozat a típusnál. Annyit tudok, hogy a A5 az az 5ös szériát, az A6 hatost jelent. De ez feltétlenül azt is jelenti, hogy többet tud? Abban sem vagyok biztos, hogy ez a 6os pl fekete színű.

Samsung LE37A615A3F

Samsung LE37A551P2RXXC

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!

(#23530) johnny82 válasza Motaba78 (#23505) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi a választ! Én is MM-ban néztem őket, nekem jobban bejött a 800F-es bár a 85F is nagyon szép. A képet én is nagyon szépnek találtam, talán szebbnek, mint a Sonyét, csak kár, hogy kicsit kisebb. Ami nagyon tetszett, hogy megnézegettem oldalról és nem sokat romlott a kép. Hogy nincs a deinterlacerrel gond, az külön öröm nekem. A panának ez a csúcsmodellje, szerintem rossz biztos nem lehet. Cifu is azt írta még korábban valakinek, hogy ezzel nem nagyon lehet mellényúlni. Remélem azóta nem változott a véleménye, legalábbis nem rossz irányba.

Mod.: mióta égnek be az lcd tv-k? Pixelhiba az lehet ok, de azt hittem, csak a plazma éghet be. Hallott már valaki konkrét típusról?

[ Szerkesztve ]

(#23531) Symbio válasza Scoway (#23525) üzenetére


Symbio
senior tag

Scoway
Nem ismerem azt a készüléket és tényleg nincs az USB listán mpeg2 (csak jpeg és mp3). Mivel se ambi, se 100Hz nincs benne, elképzelhető, hogy ezt is kispórolták. :U
Nézd meg a Felhasználói kézikönyvben

atka76 Majdnem. Megnyit egy menüt és ott látod a könyvtárakat és kiválaszthatod. Nincsen navigáció a filmen belül, de megállíthatod és folytathatod.

[ Szerkesztve ]

(#23532) bigdigit válasza johnny82 (#23530) üzenetére


bigdigit
addikt

ilyen hévvel kb 5 év múlva veszel is valamit :C
egy nap töbször is más tipus felé kacsingatsz.

(#23533) Scoway válasza Symbio (#23531) üzenetére


Scoway
csendes tag

Hello.

Megnéztem a 7403 7603 7803 kézikönyvét és az usb-nél csak kép és zene van feltüntetve. Video nincs. És neked akkor lejátssza a videokat is? Ez jó. Akkor szerintem a 7803 is letudja játszani a filmeket.Remélem

[ Szerkesztve ]

(#23534) kanYe


kanYe
tag

TV vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményeteket az alábbiakkal kapcsolatban:
A SATURN-ban most a FULL HD-s TOSHIBA 32 XV 550 (82 cm, 1920x1080, 30000:1, fényerő 500 cd/m2, Faroudja sorduplázó Pixel Processing IV, automata háttérvilágítás vezérlés, Full 10 bit-es processzor, integrált jelerősítő a rossz minőségű TV adás javítására, 2x25 W, SRS WOW térhangzás, 3 HDMI, PC Scart, kompozit) 3 éves garanciával 150.000 Ft-ba kerül.
Eddig úgy voltam vele, hogy elég lesz nekem egy HD Ready-s LCD is, de most, hogy megláttam ezt a TV-t az újságban, egyből beleszerettem. Szerintetek mennyire megbízhatóak a TOSHIBA TV-k?
Ez idáig SONY-ban és Panasonic-ban gondolkoztam, de most teljesen elbizonytalanodtam.
A PC-met szeretném rákötni + a későbbiekben egy PS3-t. Nagyon sok filmet szoktam nézni, DVD-t, DivX-et vegyesen. FULL HD felbontásban hogy néz ki egy DivX-es film?
Az újságban nem látom feltűntetve, hogy mennyi az ms, számít ez ilyen felbontásnál (sokat játszok PC-n!!!), mennyi az ajánlott?
Szerintetek vegyem meg ezt (TOSHIBA), vagy vegyek 80 és 120 között (eredetileg nem akartam volna többet rászánni) egy HD Ready-s SONY-t vagy Panasonic-ot? Úgy általánosságban melyik a jobb? Mostanában sok helyen láttam SONY KDL (a típus számot nem tudom már) TV-ket 120 körül, de annyira nem nyűgöztek le, bár valami gagyi TV csatorna ment rajtuk… én meg TV-t nem igazán szoktam nézni és a jövőben sem fogok aktív TV néző lenni.
Szóval melyiket ajánlanátok: ezt a FULL HD-s TOSHIBA-t (vagy, ha ez elfogyott egy HD Ready-s TOSHIBA-t), vagy egy SONY KDL valamilyen LCD-t, vagy egy Panasonic-ot. A HD Ready-s TV-kre nem áldoznék 120-nál többet.
Ja és a 82 centiset szeretnék venni a szobám „kicsi” mérete miatt.

Ha tudtok linkelni amolyan „best buy” LCD-t (120.000 Ft-ig) a 3 márka valamelyikéből, azt megköszönném!!!

Megéri amúgy FULL HD-t venni, mert én mindenkitől azt hallom, hogy alig észrevehető a különbség?!?

Még egy kérdés: mennyi az a kontrasztarány, ami alá nem érdemes lemenni?

Előre is köszi a válaszokat!!! :R

(#23535) Symbio válasza Scoway (#23533) üzenetére


Symbio
senior tag

Nem biztos. A 7403-nál írja, hogy Lejátszási formátumok:MP3, Diafájlok (.alb), JPEG állóképek, MPEG1, MPEG2 , a 7803-nál viszont Lejátszási formátumok: MP3, Diafájlok (.alb), JPEG állóképek . Szóval vagy a Philips lapján vannak téves infók (elképzelhető, bár nem jellemző), vagy tényleg nincs mozgókép támogatás USB-ről.

(#23536) Drapedro válasza Sankavezér (#23476) üzenetére


Drapedro
csendes tag

Szia!

A tükröződés tagadhatatlanul létezik. Mióta megvettem - 3 napja - , két helyen is állt. Az első alkalommal napfényesebb helyen állt a szoba sarkában, és kb 100 fokos szöget zárt be a közvetlenül mellette lávő ablakkal. Őszintén, én semmi zavarót nem véltem felfedezni a tükrozódében, az épp aktuális műsort néztem, az pedig látvány szempontjából élvezhető maradt. Ráadásul a környezet fényviszonyaihoz képest három fokozatban (kiemelt, normál, film) állítható a kép "fényerrősége" - nem túl egzakt megfogalmazás -, egy gombnyomás az egész. Kikapcsolt állapotban pedig - ami egy TV esetében azért nem tekinthető használati módnak, de azért elég gyakran előfordul - kifejezetten hatásos a környezet visszatükröződése, kifejezetten a nappali dísze ilyenkor a készülék.
Ami a hangot illeti, klasszisokkal jobb, mint az eddigi életem 32 éve során bármely más TV készüléknél tapasztaltam. Az értékelésekből kiolvashatod, hogy nem ez a Samu 656 erőssége, de én, amikor ps3 játékot próbáltam rajta, 1,7-2 méterről, 20-as hangerősségel - azt hiszem, 100-ig skálázható, de ha 60-ig akkor is mi van - meg voltam elégedve. Megadta azt az illúziót, mintha "ott bent" lettem volna, a játékos karakterek a "fülembe beszéltek" , a gránát mintha előttem robbant volna stb. Lehet van jobb, de az én igényeimet az elvárásokat meghaladó módon elégíti ki a hangzás, dobozhangról - megfelelő minőségű jel vétele esetén - bizonyosan nem beszélhetünk.

(#23537) Drapedro válasza DeepDish (#23493) üzenetére


Drapedro
csendes tag

Most, hogy túl vagyok rajta, és a készülék sem krepált be, ajánlani tudom a frissítést. A beállításaim a frissítés után nem szálltak el. Persze, lehet azért, mert meg sem történt a frisstés. Fogalmam nincs, mint ahogy arról sem, hogyan tudom lecsekkolni, jelenleg milyen fissítés alatt fut az eszköz.

(#23538) nova001


nova001
senior tag

hello

érdekelne a véleményetek erröl a LG 32LG5500 LCD televízióról
pro és kontra is jöhet...mert nagyon jo árba van xtem 150k-ért :)
köszönöm aki segit

üdv

néztem több tipusát ennek de csak ez támogatja a mpg4et ami ugye jo ha hd filmet akarok nézni

[ Szerkesztve ]

(#23539) Capella válasza kisJack (#23520) üzenetére


Capella
senior tag

Na jó, ezt csak most úgy írtad találomra. ;)
Az hogy hol helyezkedik el az RCA bemenet, vagy esetleg, hogy van-e egyáltalán, az mennyiben befolyásolja, hogy melyik HDMI bemenet képes a PC fogadására?
Még mindig azt nem értem, mitől kell kitüntetettnek lennie a másodiknak a Samunál.
De ez van.

(#23540) e.vid válasza Drapedro (#23537) üzenetére


e.vid
senior tag

A beállítások frissítéskor nem szállnak el csak akkor, ha belépsz a szervíz menübe.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#23541) kanYe válasza kanYe (#23534) üzenetére


kanYe
tag

UP!

(#23542) DeepDish válasza Drapedro (#23537) üzenetére


DeepDish
őstag

Mint irtam samu honalpjarol leszedtem es lefutott nekem is tegnap este mar, de gozom nincs,h frissebb lett e ! :) Egyenlore ati 4870 vs dvi kimenettel kuzdok ,mert smmi kepet nem ad ki, bezzeg 1 fos geforce 6200 hdmi-dvi kabelen jott a jel! :( Lehet garis az ati :(

(#23543) Motaba78 válasza Capella (#23508) üzenetére


Motaba78
őstag

értelek.

mpeg4 hiánya nekem nem számít még a tv saját tunerjét sem próbáltam ki, upc boxot használok.

kisebb átmérő igaz, a pana csak 37" ig csinál lcd.t felette plazma van.(nekem a panelba a 37" is bőven elég, meg a fogyasztás is számít azért))
magasabb ár ez is igaz, prémium márkáért mindig fizetni kell.

panában tényleg nem lehet kikapcsolni a 100Hz-et de miért is tenném láttam olyan tv-t amiben kilehetett kapcsolni és sokkal rosszabb lett az eredmény mintha bekapcsolta volna.

(#23544) johnny82 válasza bigdigit (#23532) üzenetére


johnny82
őstag

Hát ja! Megpróbálom a lehető legjobbat venni a pénztárcám függvényében. Az utóbbi két típus maradt a befutó nálam, a Panasonic TX-37LZD800F, és a Sony 40w4500. Őrület egyébként, hogy mekkora a választék, nagyon nehéz kiválasztani, hogy adott összegben melyik a legjobb. Konkrét listáról kellett válasszak, így ha minden jól megy, olcsóbban hozzájutok. Pana az első, ha nincs, marad a Sony. Egyébként a múltkor elírtam a MM-os árakat. A Philips 42-es 9803 700K-ba kerül, a 9903 pedig 1100K-ba.

(#23545) dabadab válasza Capella (#23539) üzenetére


dabadab
titán

Az RCA bemenetnek annyi koze van hozza, hogy PC-n gyakori, hogy HDMI-n csak kep megy, a hangot meg kulon kell atvinni - erre valo az a sztereo RCA bemenet - megkockaztatnam, hogy ez a kituntetettseg mindossze az analog hangbemenet lehetoseget jelenti.

DRM is theft

(#23546) Motaba78 válasza cornfake (#23510) üzenetére


Motaba78
őstag

a 100Hz lcdnél nem összekeverendő a 100Hz crt-nél

[link]

(#23547) nova001


nova001
senior tag

Erről a tvről valaki tud valamit ?? mert nagyon jo árba van és rengeteg mindent tud (mpg4 többek közt) ??????? :F

(#23548) taxi


taxi
aktív tag

Erre valaki?[link]

Hakuna matata

(#23549) Emu válasza balojazz (#23528) üzenetére


Emu
őstag

én láttam már lcd monitorba beleégést, de az azért volt mert szegény kicsit öreg volt már. Kikapcsolás után még láttad pár percig az utolsó screent :D azelőtt én sem láttam még ilyet...

Más: 10 bites panel mennyire jó? Kiszemelt LG-ben ilyen van...

(#23550) breetai


breetai
aktív tag

Hi!
Egy ilyen cucc eddig boldog tulaja lettem:LE40A656A1F Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan lehet FW-t tölteni hozzá ill. melyik az aktuállis/utolsó???
THX!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.