Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23601) Lg52xMAX válasza Prospero (#23565) üzenetére


Lg52xMAX
tag

Már korábban leírtam a véleményemet, a menüje nekem nem lassú, de a csatornaváltás és a bemenetek közötti váltás valóban lehete gyorsabb.

Szerintem egy jövőbeli szoftver frissítés meg fogja oldani ezt a problémát.

(#23602) sipi700 válasza johnny82 (#23597) üzenetére


sipi700
tag

Panasonic bd55 lesz a lejátszó. Pc-vel csak annyi gondom van, hogy egy bd meghajtóhoz az egész gépet ki kell cserélnem, az meg drágább lenne, mint a Panasonic.
Remélem blu-ray szép lesz. Ha mégse akkor jöhet a hdmi kábel cseréje. Jelenleg egy 1,5-2m noname 3e ft-os kábelem van.
Kép nem akadozik, 24p-t kikapcsoltam. Kontraszt, fényerő szinte 0-ra van állítva.
Erősítőm még nekem sincs, majd jövőre:)

Igazán a py800-as plazma tetszett, de nekem ez az lcd is nagyon drága volt:(

Mikor a tv-ket nézegettem, még csak w4000-es sony volt. Valamilyen blu-ray film ment a tv-n, kiábrándító volt. Lehet csak a film volt rossz minőségű.

(#23603) radi8tor válasza sipi700 (#23602) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

a W4000-es az még "csak" 50Hz-es...

⭐ Stella

(#23604) balojazz válasza lsg (#23576) üzenetére


balojazz
aktív tag

"Igen, eddig én is eljutottam, hogy újabb a 6os. És azt is látom, hogy a 615os már támogatja a 24p-t, míg az 551 elvileg nem. De ezt lehet, hogy nem jól tudom.
Az 551-t én is kipróbáltam notival 1920x1080-ban. Szép képe volt. Csak nem tudom ez a 24p nem-e fog nekem hiányozni később. Viszont a 615 nem támogat valami játék üzemmódot. Amiről persze fogalmam sincs mit jelent.
Tényleg, egyáltalán a Samsung LE37A615A3F az fekete kerettel van? Nem sötét bordó?"

615-ös kerete fekete, szélén sötétbordó, a gyakorlatban full fekete. Támogatja a 24p-t, a játék üzemmódot is. Az AUO paneles kiváló.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#23605) Cyrin válasza bigdigit (#23600) üzenetére


Cyrin
addikt

Igen, én is ezt látom mindíg a SONY képénél, olyam mintha digitális zaj lenne. Közelebbről nagyon durva.

(#23606) bigdigit válasza Cyrin (#23605) üzenetére


bigdigit
addikt

na végre más is látja.eddig mindenki úgy vette mintha direkt kitaláltam volna fikázásra.

(#23607) milanscs


milanscs
aktív tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy a Philips 37PFL9603 tudja-e a 24p-t?
Nem írják sehol se az adatainál. Vagy esetleg valami más képjavítóval próbálják ellensúlyozni a hiányát?

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#23608) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Üdv!

Tanácsot szeretnék kérni lcd tv vásárlással kapcsolatban.

Számítógépre akarom rákötni és elsősorban játékra, filmnézésre szánnám.
A gépemben 8800Gt van amin van DVI, HDTV kimenet.
Kérdésem az, hogy ezen keresztül rá tudom majd kötni a tv-t a gépre?
kb 1.5-2 méterről használnám a játékokhoz, filmezni 3-4-ről. Elegendő ez a távolság?

Ezt a Samsungot néztem ki [link]

Valakinek van ilyen tv-je esetleg? Vélemények róla?

Segítséget előre is köszönöm.

(#23609) evitiguF válasza rrbm (#23590) üzenetére


evitiguF
senior tag

"A kijelző mérete és felbontása nem függ össze szorosan, mint a korábbi monitorok esetén, így azonos kép élményhez más és más az ajánlott távolság a mozizáshoz. Egy óriási nappaliban például komoly hiba kisebb kijelzőt venni, csakúgy mint egy apró hálószobába egy egész falat beterítő darabot.
A tapasztalatok szerint az ideális távolság a
20-27" (50-68 cm) képátló esetén 75-150 cm
32-37"-nál (81-94 cm) 1,8-2,4 méter
42-46"-os (106-116 cm) panellel 3-4,5 méter
50" (127 cm) méretű panelek tulajainak pedig legalább 5 méterre kell tolnia a foteleket.
Túl közelről nézve szemcsésnek, zajosnak tűnik a kép, távolról nézve pedig a szemet túlzottan fárasztja a kicsinek tűnő kép, főleg feliratos filmek esetén.
"

milanscs: Egyik Philipsben sincs 24p, vagyis inkább máshogy oldják meg. bizton állíthatom, hogy profin!

[ Szerkesztve ]

(#23610) sorrow


sorrow
csendes tag

Szerintetek a SHARP LC46 X8S lcd , 232e-ért jó vétel, van valakinek tapasztalata ezzel a tipussal? Főleg dvd mkv és PC játékra használnám.

(#23611) bigdigit


bigdigit
addikt

FUNCTIONALITIES RELATED TO DIGITAL TV (DVB) ARE ONLY AVAILABLE IN COUNTRIES OR AREAS WHERE DVB-T
(MPEG2 AND MPEG4 AVC) DIGITAL TERRESTRIAL SIGNALS ARE BROADCAST. DVB-T is the European consortium
standard for the broadcast transmission of digital terrestrial television. Please check with your local dealer about the availability
of DVB-T service in your area.
2. Although this TV set meets the current DVB-T standards as of [August, 2008], compatibility with future DVB-T digital terrestrial
broadcast cannot be guaranteed.
3. Some Digital TV functions may not be available or operate correctly in some countries or regions.
4. For more information, please contact your local SAMSUNG customer care centre.

ennyit találtam a samsung 46a756 kézikönyvében.ebből egyértelműen következik tudja az mpeg4-et?
nem vágom az angolt.de ez szerintem így még kevés.máshol meg semmi utalás nincs mpeg4-re.

(#23612) bigdigit válasza milanscs (#23607) üzenetére


bigdigit
addikt

ismeri a 24p-ét de 3:2 pulldownal jeleníti meg 60hz-en+a HD natural motion kiszedi a röcögést.

(#23613) asadasad22 válasza bigdigit (#23599) üzenetére


asadasad22
őstag

itt van mellettem kb 3 méterre a tv. dvi-ről van rákötve a gép, fullhd-ban. akármilyen közelről nézem, egyszerűen tökéletes a kép. minden pixel tökéletesen a helyén van, minden szöveg, minden szín tökéletesen és ugyanolyan színtisztán látszik, mintha monitorhon nézném. szó nincs itt semmiféle trükközésről. ha nem full pixel-re van állítva az a bizonyos beállítás (alapértelmezetten asszem nem azon van) és/vagy szar a forrás is, nem kell meglepődni, ha nem pontosan azt adja vissza, amit kell, de ezt a tv-t nem arra találták ki egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#23614) Ati007 válasza bigdigit (#23595) üzenetére


Ati007
őstag

"megint lestem ma a sony w4500-ast.és ott bizony valami gond van.
falba volt a tv egy csomóval.de úgy látszik az összes sony ilyen."
ezt a hülyeséget már megint :W hát egyszerűen no comment, vajon mivel trükközhet a sony :Y fele anyi pixelt rak bele de sokkal nagyobbat?
nekem w4730 volt de megint semmi ilyet nem láttam és tapasztaltam vele amit te igen :F

(#23615) Body80 válasza bigdigit (#23612) üzenetére


Body80
csendes tag

mindkét samuban van mpeg4es tuner. A 40a676-os a prostorenál 260k házhozszállítva, máshol ugyanezt a típust 290k-ért láttam.. :Y Sztem nagyon kábítós kis tévé :D

(#23616) bigdigit válasza Ati007 (#23614) üzenetére


bigdigit
addikt

még jó ,hogy van más ember is aki nem olyan vak mint te.

valamit csinálhatnának már a fórummal mert ez katasztrófa 17 óra után

[ Szerkesztve ]

(#23617) bigdigit válasza asadasad22 (#23613) üzenetére


bigdigit
addikt

1.nem pc-ről mentek a tv-ék az biztos.
2. és/vagy szar a forrásminden tv-én ugyanaz ment.mindkét oldalán jó volt a képe meg alatta is csak pont a sony kapott szar jelet már 2 helyen is.persze nekem meg lottó ötösöm is lesz mert pont kifogom vagy direkt a sonyt szivatják.de hála égnek már más is kiszúrta.:)

(#23618) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello! Kéne egy kis help!
Vettem, egy 40A450-et és nem tom én vagyok-e nagyon hülye, de a HDMI kábelen keresztül a hangot nem lehet kivezetni a TVről a DVD lejátszóra? a HDMI only IN? :F
Magyarul ha hangot akarok kivezetni akkor SCARTra lesz szükségem?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23619) Ati007 válasza bigdigit (#23616) üzenetére


Ati007
őstag

jaja én vagyok a vak, azért az elég furcsa hogy az avforums.com-on ahol eddig 233 oldal szól erről a tévéről nem tapasztaltak olyanokat amit te, vannak létező hibái a clouding és a bevilágítás a sarkoknál sőt 1-2 pixel hibás is van de senki nem tapasztalta hogy a sony sunyi módon nagyobb pixeleket használna a tévéiben :DDD azért ez ultra LoL :C

[ Szerkesztve ]

(#23620) bigdigit válasza Ati007 (#23619) üzenetére


bigdigit
addikt

te csak sírdogálj az avforumon ahogy szoktad.szánalom egy alak vagy.ott már bizonyítottad.

vitára sem vagy méltó.neked tovább felesleges magyarázni mert szinted 0.

[ Szerkesztve ]

(#23621) Ati007 válasza bigdigit (#23620) üzenetére


Ati007
őstag

még egy sértő vagy keménykedő hangvétel és valóban meg fogsz ismerni személyesen(ha gondod van keress meg priviben és megdumálhatjuk), én mint írtam 1 hónapig használtam ezt a típust és semmi olyan dolgot nem láttam rajta amiket te itt kitalálsz

(#23622) tiop


tiop
tag

Hali
Ma bementem a MM-ba és kb.fél órát bámultam három egymás mellett lévő tv-t.
Balra egy Samu LE 431 82"középen egy Sony KDL-32L4000 és jobra pedig Philips32PFL3403.Mindegyiken a Astra HD adása ment.Hogy ez felbontásban mit jelent azt nem tudom,de egy biztos hogy a samu kegyetlenül mosott és pixeles volt míg a Sony és a Philips nem.Az utobbi kettő sztem megjelenítésben egy szinten van,a samu a nyomukba sem léphet.A Philipsen mintha a szinek élethübbek lettek volna bár a beállításokat nem néztem,de az tuti,hogy samut nem veszek ebben a kategóriában!!! :Y
A Sony nagyot nött a szememben.

[ Szerkesztve ]

(#23623) bigdigit válasza Ati007 (#23621) üzenetére


bigdigit
addikt

én itt offra tettelek.mondtam,hogy más tv mellett lehet jól látni nem stimmel a sony.egyébként meg te kezded mindig becsmérelni a másikat.én tv-ről írtam először te meg..ennyiben kimerült a technikai tudásod.

[ Szerkesztve ]

(#23624) KGKA válasza Prospero (#23565) üzenetére


KGKA
csendes tag

Köszönöm a választ, nemtudom, ezek a netes boltok megbízhatóak? néztem a 40a656ot is, lehet az lesz a végén..

AV planet samura hány év garit ad ? Érdemes tőlük venni?

Köszi!

KGKA

SippalaPukk'N

(#23625) a000


a000
őstag

szia. én nem olvastam túl jókat az av panletről. [link].ezt olvasd el, hátha eltántorít. ;] én inkább a 220voltban vettem meg, őket ismerem.

(#23626) Osiris


Osiris
őstag

Túl vagyok a cserén, végre itt ülök a hibátlan samsung 40A656A elött. Érdekes, hogy ez egy sokkal frissebb széria mint az előző, az fw is újabb lehet benne, bár még nem tudtam megnézni, de szebb a képe.. :C

(#23627) Zolee216


Zolee216
csendes tag

Segítség kéne!!!
Vettem múlt héten egy 32Lg5500-as lg hdready-s tv-t.
Vissza vittem, mert az analóg tv csatornák szaggattak rajta. Kaptam cserébe még egy ugyanolyan tv-t, amin szintúgy szaggatnak a csatornák. A lakásban 2 helyen is megnéztem, mert 2 fele van osztva a tv kábelünk + rajta jön az internet is.
A régi tévénken pedig tökéletesen megy minden adó. (igaz az nem hd-s)
Valakinek van valami ötlete?? Nagyon idegesítő, ha leülök elé és nézem, főleg, ha azt is nézem, hogy 150 e. volt.

(#23628) Pi-eM válasza KGKA (#23624) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

Az AV Planet ha jol tudom 2év forgalmazoi garit ad, ez nem gyártoi.

A 220 volt emlékeim szerint mintha 2+1 év gyári garanciát ad!

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#23629) DeepDish válasza Pi-eM (#23628) üzenetére


DeepDish
őstag

Nemreg irta itt vki, h samsungot hivta es ott azt mondtak barmilyet papirt elfogadnak ami samsungos , ha van holi rajta ha nincs!? :F :U

(#23630) Pi-eM válasza KGKA (#23624) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

Hát tévedtem!

A220 volt is 2 év garit ad, ők is csak forgalmazoit, hiba esetén az üzletbe kell vissza vinni, ott szervizelik! :O

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#23631) Pi-eM válasza DeepDish (#23629) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

A 220 volt honlapján azt irják csak szálát adnak az a garancia levél is egyben!

Lehet hogy tévedek, esetleg nézd meg! :)

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#23632) Capella válasza bigdigit (#23617) üzenetére


Capella
senior tag

Lehet, hogy a Sony jelenség amit láttál igaz. Csak abban nem vagyok biztos, hogy feltétlenül rossz-e.
Valahogy arról lehet szó, hogy silány SD adásnál ki hogy oldja meg a felkonvertálást. A Sony SD-ben nem nevezhető extrának, csak az átlagosnál jobbnak szokták említeni a tesztekben.
A Sony mérnökei valószínűleg inkább a hibák elkenésére tettek szerintem. Engem éppenhogy zavart egyes más típusoknál már korábban, hogy annyira kijöttek a hibák, olyan részletek amik nem valósak, nem kellene ott lenniük, hanem egy darabos pixel katyvasz. Igaz leginkább közelről.
A tévéket meg nem fél méterről nézzük.
Na most a Sony érdekes módon normál tévézési távolságról meg mégis jó. Talán pasztellesebb, jobban keni a hibákat, mint más.
Emberek! Ezentúl ne vegyetek Sony tévét. :DDD :P

Az is lehet, hogy messzebbről a mindenfajta hibás képpont is nézhetővé válik. Mindenki döntse el, melyiket tudja jobban elviselni, vagy melyiket nem bírja hosszabb távon semmiképp.

Ma láttam egy 42PES001-et HD adással. Vagy csak annak csúfolt NatGeo felvétellel. Egész jó telt színek voltak, mellette világos és ragyogó. A többiek sötétebb tónusra voltak állítva. Ez adott volt, nem piszkáltam, távirányítót sem láttam, no meg csak átrohantam egy-két perc alatt.
Időnként nem tudtam, mi zavar. Az összevissza futkározó vízipocoknak vagy miféle állat volt, valahogy nem tetszett a körvonala, a szőre, mintha glória vette volna körül.
Rossz volt nyilván a felvétel minősége, vagy a tömörítés miatt is. Lehet hogy 2,5-3 m-ről már a szem kiegyenlítette volna a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#23633) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Fiúk!

37" HDready, vagy fullHD LCD TV-ből ajánljatok minél olcsóbb, de jó minőségű modellt, amire PC-t is gond nélkül rá lehet kötni, normális az SD-adás kezelése, ha van 0%-os thm rá valahol az lenne a legjobb :DDD Matt káva előnyben, de nem feltétel :B

3m-ről lesz nézve, 1-2 évig még biztos nem lesz blueray, max. néha mkv-k, de az is csak ritkán.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#23634) DemonDani


DemonDani
addikt

Erre valaki, valamit? :U
Előre is köszi! :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23635) asadasad22 válasza bigdigit (#23617) üzenetére


asadasad22
őstag

-az halálmind1, hogy pc-ről mentek-e, a lényeg, hogy 1080p volt-e vagy sem
-vagy valami beállítás volt durva módon elcseszve, vagypedig az lehet, amit Capella kolléga is említett, vagyis egyszerű SD adás javításról, ebben az esetben viszont nehezen lehetne ráerőltetni, hogy hátrány lenne. láttam én már plazmákon sd adást, a legtöbb után visszasírtam a 20 éves 20"-os color tv-t.
de SD adással én nem foglalkoztam még úgy egyáltalán, és szerintem nem is fogok. ez a tv nem arra lett véve.

[ Szerkesztve ]

(#23636) Segnior_Barthez


Segnior_Barthez
senior tag

Guruk! LE40A551P2R-t és MSI PR210X es notimat kötöttem össze a szomszéd 10(!) méteres HDMI kábelével. A referencia Planet_Earth.mkv 1080p [link] szaggat, és 15mp-ként fekete képernyő. Mintha a tv elvesztené a jelet. MKVplayer, és VLC playerrel is próbáltam. FFDShow fent van. Mi lehet a probléma?
Kevés a Turion X2 (2Ghz) - De csak 65% a proci használat.
Szar a kábel? 1.3 -as HDMI kell?
Vagy Kodek kel neki?
Help pls.

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#23637) Lacix29 válasza DemonDani (#23634) üzenetére


Lacix29
őstag

Én még nem hallottam hdmi kimenetről a tv-n.
Általában a hangot vagy 2 rca kimenetről, vagy , ha van, optikai kimenetről lehet a tv-ről kivezetni.

(#23638) denes242 válasza bigdigit (#23611) üzenetére


denes242
aktív tag

ha LE46A756R1M akkor szerintem igen, de ha
LE46A756R1F vagy mas, akkor nem.
Ugy tunik Magyarorszagon mar nem aruljak ezt a tv-t hivatalosan, mert a magyar samsung honlaprol eltunt. viszont erdemes megnezni a francia samsung honlapon, azok valoszinu tudnak mpeg4-et. Ott LEXXA756R1M van, es 856-bol es 956-bol is az M vegu van (azok pont ugyanazok a tipusszamok mint nalunk itthon az a856 es a956, azaz a magyar samsung honlapon).
Az A676 a francia samsung honlapon M vegu es mpeg4-es (en nem lattam, de mindenki ezt mondja), mig nalunk a magyaron az A656 F vegu, es mpeg2-es.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#23639) DemonDani válasza Lacix29 (#23637) üzenetére


DemonDani
addikt

Köszi!
Egy scartot dobtam oda gyorsban de hamar rájöttem hogy ez eléggé megbolondítja... Majd megnézem akkor RCAval... Köszönöm a megerősítést! :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23640) kisJack válasza Capella (#23539) üzenetére


kisJack
aktív tag

Az van írva az rca-k fölé, hogy "DVI-IN (HDMI2)". Amúgy bármelyikre rá lehet kötni a pc-t. Én sem vágom hogy hogyan vezetnék ki hangot rca-n, ha DVI-HDMI átalakítóval van rákötve, de nem is szuttyogtam ezzel, nálam erősítőre megy a hang.

(#23641) hamiska


hamiska
csendes tag

Karácsonyi akciót kihasználva vennék egy LG 42lg7500-as lct.
Az LG 42lg6100 volt az eredeti kiszemelt,de ez mégis csak led háttérvilágítású.
Most kb 290-320k az ára.
Várható karácsony előtti héten nagyobb áresés?
250-ért már megvenném.

(#23642) DigitXT válasza Mercutio_ (#23633) üzenetére


DigitXT
félisten

ha van 0%-os thm rá valahol az lenne a legjobb
MM-ba a hangosbemondón nyomatták, hogy van ilyen hitellehetőség.
De azért hozzátették, hogy "a tájékoztatás nem teljeskörű"...:))

(#23643) bigdigit válasza Capella (#23632) üzenetére


bigdigit
addikt

ez elég elfogadható magyarázat lehetne a sony nyűgjére sőt el is tudom képzelni.
de egy biztos te legalább értelmes gondolattal próbáltad kivesézni a témát.
sajnos másnak erre nem telik...

de annyira még én sem vagyok sznob sima tv-ét néha ne nézzek mert full hd tv-ém van és el tudjak siklani felette.
ui:ez nem neked szólt:)

a PES valószínő max HD natural motionin futott amin az is képes artifactolni csak úgy mint a samsung vagy....bármelyik.

(#23644) bigdigit válasza asadasad22 (#23635) üzenetére


bigdigit
addikt

igazad van persze ilyen tv-ét csak 1080p-re vegyen az ember.
valamit intézhetnél fentebb is mert a mónika showt is abban akarom.győzikéről meg nem is beszélve.addig meg senki ne vegyen sonyt míg az összes adó nem ad 1080p-be.jó ég.

(#23645) tothl válasza Body80 (#23615) üzenetére


tothl
addikt

A 260 a 676-ert nagyon jo ar. Nagyon gondolkodtam en is az mpeg4 -esen, DE szerintem tul van gerjesztve a tema. El tudjatok kepzelni, hogy itt nalunk sima antennaval rendes minosegben rendes programvalasztekot lehessen fogni ? En nem. Eddig is kabeltv-re voltunk fanyalitva, ezutan is igy lesz. Innentol kezdve felesleges penzt olni bele.

(#23646) fiATHaLON válasza Segnior_Barthez (#23636) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Nekem voltak problémáim egy A656-ossal, ami egy 10m-es
(ráadásul gagyibóvli 3.000 forintos!!!) hdmi kábellel volt összekötve a géppel.
Szaggatás, képeltűnés, kockásodás, minden volt a palettán.
Aztán fogtam magam és mivelhogy ez vistán volt, megnéztem xp-n.
Láss csodát, ugyanazzal a régi ffdshow verzióval hibátlan a kép, nincs
semmi anomália. Szóval ha vistán nézed, próbáld meg xp-n...Hátha.

(#23647) Segnior_Barthez válasza fiATHaLON (#23646) üzenetére


Segnior_Barthez
senior tag

igen, vista van a notin... de vmi egyéb megoldást kell találnom. 1 hónapja lassan össze szedte már magát az oprendszer - mire letltötte a dolgokat magának.... :C
az 1.3-as hdmi csak technológiájában, vagy méretében is különbözik?
jah, kösz!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#23648) fiATHaLON válasza Segnior_Barthez (#23647) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Láttam kettőt egymás mellett (1.3 és nem 1.3) és kábelvastagságra
meg nem mondtam volna, hogy más a kettő.
...Ha ezt kérdezed.
Mivel Vistán játszom, engem is érdekel valami megoldás.
Mivel azt gyanítom, hogy valahogy a beépített mediaplayer, meg a saját
codec-jei, vagy ilyesmi zavar be, az jutott eszembe, hogy vlite-tal kipurgálok
minden mediaplayerre vonatkozó baromságot, aztán hátha jó lesz.
(Mondjuk a reinstallt így sem úsznád meg... :DDD )
Van új ffdshow is, valami decemberi. Azzal próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#23649) sirdani válasza balojazz (#23528) üzenetére


sirdani
tag

Ez egy régi Gericom Tv. Kb 2004es. De nem sokáig "ég be", eltűnik egy kis idő után.

www.profitalouzlet.com

(#23650) metre1


metre1
tag

Sziasztok!
LG 32LG3000-et szeretnék megrendelni péntekre, két üzletben szóltak hogy ma jön az áru esetleg a keresett LCD-TV is.
MI a véleményetek erről a kettőről?
TechniCar

Laser Műszaki Udvar

Esetleg tudtok e más üzletben max 100 ezer Ft-ért kapható 32LG3000-esről és raktáron van?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Samsung Syncmaster 740N, Gigabyte EP-35-DS3, Q9505, GSKILL 2*2GB DDR2 1000MHz, Galaxy GF9800GT, WD 320GB Caviar, Razer Diamondback egér és alátét

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.