Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17404) borsi


borsi
tag

HELLOHD

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Vagy húzzak innen, van neki topikja? :DDD

Azért beírom, szerintem mást is érdekelhet. Ha valaki LCD tv-t vesz tévézni, nem árt nagyfelbontású jellel hajtani, ha nem akar állandóan holdvilág fejű embereket nézni.

Van nekik egy bemutató pontjuk a XI. Budafoki -Hengermalom sarkán az Euronics-ban. Bementem, megnéztem, elégedett voltam. Eurosport HD ment, tenisz, a szembelévő játékos szeme is látszott. SD-n ez otthon úgy néz ki, hogy van egy fehér karika, rajta egy baseball sapka. Ugyanilyen a kisebb tv-n is, csak ott az embernek nem szúrja ki a szemét. Megkértem az eladót kapcsolgasson egy kicsit, HD adások szuperek, SD minősége az UPC tányéroséval egyenértékű, talán picit jobb.(otthon, vidéken ez van, tányéros). A lényeg az, megtetszett, megmutattam apámnak, neki is. UPC le lesz cserélve, sőt én is Bp-n gondolkodom rajta, hiszen jobb áron kijövök, mint az UPC kábeles HD csomagjával.

De persze lett volna egy pár kérdésem, így megrendelés előtt. Az Euronics-ban, azt sem tudták hol a távirányító, úgy mászott fel a srác kapcsolgatni 3m magasra.. Bármit kérdeztem, nem tudták. Ezen felbuzdulva írtam egy levelet a Hellohd ÜSZ-nek, biztos kapok majd választ. De ezt inkább nem vártam meg, ki tudja meddig élek, felhívtam inkább őket, és beolvastam a kérdéseket:

1.,A beltéri egységre mennyi ideig van garancia?
2.,Ha esetleg elromlik, a javítás idejére jár cserekészülék?
3.,Mekkora merevlemez van benne, illetve hány órányi műsor rögzíthető hd vagy sd minőségben?
4.,Felvétel közben csak a "felvett" csatornát lehet nézni, vagy kapcsolgatni is lehet?
5.,Tervezik-e a programcsomagok bővítését, esetleg egy "nagyobb" csomag indítását?(kicsit több magyar nyelvű csatornával, sport1-2 stb..)
6.,A 2éves hűségnyilatkozat leteltekor a beltéri és az antenna a tulajdonomba kerül?
7.,A 2éves hűségnyilatkozatos konstrukció is "szereld magad"?

És ezeket a válaszokat kaptam, szóban, és általam szerkesztve:

1.,2 év garancia biztos, utána nem tudja, de ameddig előfizető vagyok, biztos megjavítják ingyen(aha, azért szívesebben látnám ezt leírva :DDD)
2.,nem tudja, nem volt még precedens
3.,80 GB, kb 32óra hd, 80 óra sd
4.,ha előre beprogrammozzuk a felvételt, lehet mást is nézni( ezt is szívesebben látnám leírva)
5.,ügyféligényektől függ, de már többen jelezték, valószínűleg igen
6.,igen
7.,felszerelik díjmentesen

Ha valakinek lenne tapasztalata, szívesen fogadnám, mennyire helytállóak a válaszok. 2 év hűség azért csak 2 év.

[ Szerkesztve ]

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.