Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3936) Fr@nkieWilde válasza King Unique (#3935) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Szia!

Újdonságok és válaszok:
Hátlap kipróbálása a PC-n még nem volt.
Laptopon, amin néztem az előző külső házat (N-Drive), ott sajnos az összesnél hibát produkált, a Sharkoon-t ott csak egyszer tudtam megnézni, akkor hiba nélkül üzemelt.
Linuxo-t most nem tudok tesztelni.
Jelenleg a laptop, amivel javarészt használni fogom Pesten van, én vidéken. Kedden tudom leghamarabb megnézni.

Változás:

A Sharkoon házba gyárilag be van építve egy kb. 7 centis USB 2.0 kábel, a doboz tartalmaz egy hosszabbító y-kábelt is. Tegnap elsőnek ezt az y-kábelt használtam. Akkor történtek a problémák, utána megnéztem a kábel nélkül. Akkor rá tudtam másolni közel 220 gigát a merevlemezre, több részletben, probléma nélkül.
Tegnap este filmet néztem róla egy androidos, kínai médialejátszóval. Probléma nélkül üzemelt.

Az még fontos lehet, ahogy az általad linkelt hsz.-eket olvastam, hogy a merevlemez amiről másolni akarok, szektorhibás. 1,5 terrás WD-15EADS. 8 hibás szektor, 90%-os kondíció. Ez régóta ilyen.

Most megy egy részletes önteszt már kb. 30 perce, eddig nem lát hibát, tegnap két percig sem bírta y-kábellel. Most a a beépített kábelével simán megy 30 perce.
Hátlapi USB-t akkor nézem, ha letelt az önteszt.

USB 2.0-án jó a 20-25 Mbyte/s sebesség?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.