Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) szacsee válasza King Unique (#1700) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszönöm a gyors választ!
Már kezdek belekeveredni és újabb kérdések jönnek elő. :DDD
Nézelődve láttam, hogy vannak vastagabb noti HDD-k a nagyobb kapacitásnál.
Igazából jelenleg egy 120Gb-os merevlemez lenne beletéve, idővel cserélve lesz valami nagyobbra.
A delock ha jól látom "csak" 9,5mm-ig támogatja a hdd-ket.
A chieftec 2511-U3 12,5mm-ig, a 7025S pedig 14,5mm-ig. (15mm-es vinyók kilőve)
15mm-es hdd-t nem tervezek venni, de lehet egy köztes méretig elmennék... pl 12,5mm
Amit néztem az a QuickStore Portable Pro USB3.0 viszont olcsóbb valamivel és szintén támogat 12,5mm-ig hdd-t.
Lehet kellene egy "gagyibb" mobil racket venni ehhez a 2007-es őskövülethez, ami Y kábeles, a leállításra majd figyelek. Nagyobb merevlemez esetén pedig vennék egy új mobil racket ahhoz a merevelemezhez igazított igényekhez.
A tanácsod mindenképp hasznos, mert vagy a Chieftec 2511-U3 vagy a Sharkoon Portable Pro USB 3.0 lesz az új merevlemezhez megvéve, a chieftec megéri azt az 1500 ft-os felárat kb? (nem mintha számítana mert az tetszik, csak nem tudom a sharkoon belseje mennyivel "gagyibb" vagy jobb)
Olcsóbb rackekből mit ajánlasz ami "falun elmegy" kategória egy öregebb noti merevlemezhez Y kábellel és esetleg TV kompatibilis (ha a vezérlőn múlna).. :F
Válaszod előre is köszönöm és bocs, hogy nem jártam körbe a témát előre ( HDD magasság miatt). :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.