Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#5601) LouiS22 válasza m_kovacs (#5599) üzenetére


LouiS22
veterán

Az elméleted ott bukik meg, hogy már maga stream létrehozása és megosztása a neten illegális. Ehhez ugyanis semelyik televíziós társaság nem járul hozzá. Nem is beszélve a szolgáltatótól, akinek a jelét felhasználva megosztod/továbbosztod a tartalmat.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5602) m_kovacs válasza LouiS22 (#5601) üzenetére


m_kovacs
tag

"már maga stream létrehozása és megosztása a neten illegális"
Ezt azért át kéne gondolni! Én nem mondtam, hogy bármelyik tv csatorna jelét streamelem.Pl.saját videómat ,
én vagyok a rendezője egy valamilyen rendezvénynek, élőben streamelem, stb..,szóval van néhány legális lehetőség.Pl. a német közszolgálati (és sok egyéb) tv teljesen legálisan nézhető,jó minőségben!
A világon több ezer tv csatorna nézhető legálisan a neten.(ezt nem én mondom, ez tény)
Pl: PC-re létezik egy Progdvb nevű sw(van 20 napos próbaverzió is) eleve több száz IPTV csatorna érhető
el vele alapból! Egy fizetős programban nem lenne legális?
További példa:Alakul egy cég IPTV szolgáltatásra,beetetés(reklám) céljából közzétesz egy listát, ami alapján
pár napig legálisan lehet csatornákat nézni.(teszt üzem)
Szóval kicsit reálisabb hozzáállást ha szabad kérnem....
m_kovacs

itt hagyjuk abba, mert a moderátor nehezményezni fogja,hogy nem a témába való ...

[ Szerkesztve ]

(#5603) nightelf


nightelf
tag

Sajnos még mindig nem működik a letöltés funkció nálam a MS-ban. Kiválasztom a filmet, jobb klikk, videó letöltése, majd jobb alul kiírja, hogy a kért videót letiltották. Ha simán kattintok a linkre, a videó indul.

- asztali PC
- Win 10
- Kodi 16.1
- Movie Shark 1.8.7
- a letöltés helyét beállítottam, ékezetet nem használtam
- felhasználói nevem nem tartalmaz ékezetet

Ugyanez a helyzet ubuntu alatt is (virtualboxban)

Van ötletetek?

(#5604) LouiS22 válasza m_kovacs (#5602) üzenetére


LouiS22
veterán

Te is pontosan tudod, hogy nem erre gondoltam. Nyilvánvalóan mindenki a te rendezvényed streamjét akarja nézni és egészen biztosan milliók választják ebben a topicban is a német közszolgálati csatorna adásait.

Bármilyen kereskedelmi csatorna jelének bámilyen továbbosztása jogsértő. Ezt meg a törvény mondja - meg a szerződés, amit valaki (nem te!) aláírt a szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5605) elmouse válasza elmouse (#5598) üzenetére


elmouse
aktív tag

Megoldottam. Ügyes vagyok.

Ka nama kaa lajerama!

(#5606) lord.lakli válasza zento (#5565) üzenetére


lord.lakli
őstag

Alap (állami) tévék egy része nézhető a Phoenix kodi kiegészítővel.

(#5607) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Valahogy IOS esetén a KODI movieshark által játszott filmek kiküldhetőek smart tv-re?

(#5608) Fatraktor


Fatraktor
csendes tag

Sziasztok, szokta valaki használni a BHTV-n belül az online TV -ket? Nállam a zenei csatornáknál eddig csak a radio 105 indul el.Ha esetleg van megoldás, szívessen fogadom, win7 kodi 16.0-n probálom.

plugin.video.world.online.media-1.0.1.zip plugint is szerettem volna telepíteni, de azt a hiba üzenetet kapom, hogy a függőségek telepitsése nem sikerült. Mi kell hozzá esetleg? Lib torrent fennt van, és minden kiegészítő telepítve a movieshark pluginek közül. Válaszaitokat előrre is köszönöm.

Üdv : Csepi Zsolt

(#5609) rooney8 válasza huliganboy (#5607) üzenetére


rooney8
aktív tag

vezeték nélküli megoldás az airplay, de natívan a tv-k nem tudják az airplay-t, kell hozzá egy külső eszköz (pl. apple tv, vagy 3rd party eszközök). egyébként most kipróbáltam az én iphone-omon az airplayt, de csak a hangot vitte át, ha pedig tükrözni akartam, akkor crashelt a kodi. szóval elvileg ez így akkor sem jó, ha van airplay képes eszközöd a tv-hez.
vezetékes megoldás pedig ez az adapter lehet, de ezt nem tudtam tesztelni, mert nincs ilyen a birtokomban. igen, b@szott drága, de szerintem ebay-en ki lehet fogni olcsóbban (na persze nem az 500 forintos kínai sz@rt)

[ Szerkesztve ]

(#5610) Fatraktor válasza huliganboy (#5607) üzenetére


Fatraktor
csendes tag

Szia, hogy raktál Ios-re kodi-t?

(#5611) gabywap válasza Fatraktor (#5608) üzenetére


gabywap
tag

Szia elvileg ezek a függőségei. :)

script.module.beautifulsoup-3.2.1.zip

script.module.simplejson-3.3.0.zip

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#5612) rooney8 válasza Fatraktor (#5610) üzenetére


rooney8
aktív tag

vagy jailbreak-elt készülékre cydia-ból telepíthető, vagy kell hozzá egy mac, azon pedig xcode-al telepíthető (viszont ezzel a módszerrel 7 naponta mindig újra kell telepítened, ha free ios dev accountod van)

(#5613) Fatraktor válasza gabywap (#5611) üzenetére


Fatraktor
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget, igy már működik is :)

Respect Mindenkinek aki beletsz ezekbe a pluginok hogy nekünk jo legyen.

(#5614) vazzemiko válasza nightelf (#5603) üzenetére


vazzemiko
tag

Szia!

Konkrét nem letoltheto peldat tudnal mondani szolgaltatoval?
En most neztem meg es par filmnel, mas-mas szolgaltatonal is szepen dolgozik.

URL_Resolve a legujabb van fent?
Letoltes menuben a beallitasokban meg van adva a célkonyvtar? (hálozati drivera emlekeim szerint nem ment!, lokal mappat kell megadni)

Udv,
vazzemiko

(#5615) DaeMonS


DaeMonS
tag

sziasztok,
beallok en is a sorba.

xbmc hasznalatat kezdtem meg evekkel ezelott, most mar minden atkoltozott kodira,
es az iptv temakorben keresve talaltam ra a forumra, igy mostantol olvasoja/hozzaszoloja leszek en is.

Koszonom a kiegeszitoket es a melot amit eddig fektettek bele a keszitok, nem semmi munka.

IPTV temaban mar kertem hozzaferest, es varok turelemmel.

Kovetkezo kerdesem lenne, hatha csak en nem tudok rola. DigiTv elofizetesekhez jar az online tv-nezes lehetosege, erre nem keszitett veletlenul valaki kiegeszitot?

(#5616) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Kérek mindenkit, hogy iptv listát ne tőlem kérjetek! Én csak idéztem egy hozzászólást.
EZ AZ EREDETI!
Köszönöm, és elnézést, hogy nem válaszolok mindenkinek egyenként, de valamiért már nem tudok privátot fogadni és küldeni. Remélem nem okoztam nagy kavarodást. És elnézést mégegyszer.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5617) nightelf válasza vazzemiko (#5614) üzenetére


nightelf
tag

Köszi, megoldódott!

(#5618) rabalint


rabalint
csendes tag

MediaKlikk-ben az elo tv M4-es geo kodolva van es ezert nekem nem muxik.
Nos be tettem egy ingyenes hu proxyt a Kodiba probabol de ugy sem muxik.
a System Settings Internet access-hez irtam be, mashova kellene irnom?
koszi
roland

(#5619) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!

Telekomnál ha van tv előfizetésed, akkor ingyenesen tudod nézni a weboldalukon keresztül a megvásárolt tv csomagban található műsorokat élőben.
Nincs valami kodi kiegészítő, amivel ugyan ezt meg tudnám tenni?
Van felhasználói nevem és jelszavam a szolgáltatáshoz, böngészőn keresztül tudom nézni, de mégis jobb lenne a kodin kezelni, távirányítóval.

(#5620) Joshi válasza PistiSan (#5619) üzenetére


Joshi
titán

(#5621) PistiSan válasza Joshi (#5620) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi, de kodi alatt szeretném valahogy futtatni, hogy a tv-n menjen az adás.
Lehet erre nem lesz megoldás, sehol nem találok hozzá segítséget.

(#5622) unravel válasza PistiSan (#5619) üzenetére


unravel
őstag

nem vágom, ha van tv előfizetés akkor megy a tévén a műsor, minek ehhez kodival trükközni?

¯\_(ツ)_/¯

(#5623) Tressy válasza unravel (#5622) üzenetére


Tressy
senior tag

Mert mondjuk másik eszközön akarja mert ő mást nézne

(#5624) zento


zento
csendes tag

Az iptv-és dolgot feladtam de lenne más kérdésem,hátha ebben előrréb jutok.
Online film keresésnél, amikor ki listázza a filmeket,valahogy meg lehet oldani hogy a film tartalma is megjelenjen? A Port.hu kiegészitőt engedélyeztem de e célból nekem nem történt semmi változás.
Ebben tudnátok segiteni,gondolom itt is valamit elbénázok.
Köszönöm.

(#5625) huliganboy válasza zento (#5624) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

port.hu már rég nem működik. Keress rá itt az API KEY-T kifejezésre.

(#5626) zento válasza huliganboy (#5625) üzenetére


zento
csendes tag

Kicsit bővebben lehetne..:)?

(#5627) Joshi válasza PistiSan (#5621) üzenetére


Joshi
titán

Miért a TV Play áruházban nem tudod letölteni külön app-ként? Nekem telefonon működne ha lenne felhasználónevem és jelszavam.

(#5628) Fatraktor válasza PistiSan (#5619) üzenetére


Fatraktor
csendes tag

Szia én probáltam a tv go alkalmazást androidos mediabox-on, de az a baj, hogy azt irja : külső kijelzö nem támogatott.

Valaki kérdezte miért kell trükközni ha van tv előfizetés? Nos nállunk (veresegyház) t home iptv van meg 35 digitális csati. No mármost 3db iptv boxot lehet bérelni T-től, 4 tv-nk van....gondoltam veszek egy ilyen tv boxot és meg is van oldva... nahh nem mert nem megy vele. Bár raktam fel masik rom-ot a kütyüre, akkor nexus 10-nek ismerte fel magát, lehet ugy ment volna...azt a tanacsot kaptam t-s szerelötöl, hogy érjuk el azt a gépel hogy ne tv boxnak ismerje fel magat lehet ugy megy...

(#5629) LouiS22 válasza Fatraktor (#5628) üzenetére


LouiS22
veterán

Azért nem fog menni, mert a tartalomszolgáltatók (értsd: a tévécsatornák) nagyon komoly biztosítékok fejében adnak jogot arra a kábelszolgáltatónak (értsd: Telekom) arra, hogy stream formájában továbbíthassák a műsort. Ezek közé tartozik például az is, hogy ezekből az alkalmazásokból ne lehessen továbbosztani a jelet. A TVGO-ba a Telekom nagyon komoly védelmet épített be, a root például alapból kizáró tényező és azért vannak egyéb módok is arra, hogy ki lehessen szűrni az ilyen-olyan próbálkozásokat.

Tessék elfogadni, hogy fizetős dolgokról van szó, nem jóléti szolgáltatásról, ami "jár". Mind a tévécsatorna, mind a szolgáltató nyereségorientált vállalkozás, pénzt szeretne keresni. És felesleges a "de szar, nem jó, nem HD, stb" lózungokat bedobni - ha nem tetszik, nem nézed. Ennyire egyszerű.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5630) PistiSan válasza unravel (#5622) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

Nincs tv előfizetésünk, de tesóméknak van, viszont ők nem használják az online nézési lehetőséget, és volt olyan kedves hogy megadta a hozzáférést hogy ha akarjuk, tudjuk nézni a neten keresztül az előfizetésüket.

Nekem a webes megtekintés elég kényelmetlen, kodin keresztül jobb lenne a HTPC-n nézni a tv-n, ráadásul ubuntu server és kodi páros van a gépen, csak azért nem raknék rá grafikus felületet, és a kényelem is elveszne. Linux alatt amúgy is elég problémás a tvgo használata ahogy olvastam, szóval nem biztos hogy megéri a kínlódást.

(#5631) consono válasza PistiSan (#5630) üzenetére


consono
nagyúr

Windowson a Chrome Launcher addon megoldás lenne, de látom linuxon fut a szerver..

"In God we trust. All others must bring data"

(#5632) PistiSan válasza consono (#5631) üzenetére


PistiSan
addikt

Közben látom, hogy wine alatt is fut, majd kipróbálom.
[link]

(#5633) kalifa777


kalifa777
tag

Sziasztok!
Én is új user vagyok és én is elérhetőséget szeretnék kérni.
Konkrétan tud valaki segíteni olasz csatornák elérésében?
Mindegy milyen téma de a sport, hírek, filmcatornák lennének a legjobbak.
Előre is köszi

(#5634) Arolotifar válasza kalifa777 (#5633) üzenetére


Arolotifar
őstag

Majd ha tag leszel, kérhetsz :) [link]

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#5635) tjnet válasza kalifa777 (#5633) üzenetére


tjnet
aktív tag

IPTV stream igy keresd a Google-ben

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#5636) PistiSan válasza Arolotifar (#5634) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia, én kértem korábban, de sajnos nem kaptam.

(#5637) huliganboy válasza PistiSan (#5636) üzenetére


huliganboy
addikt

Kitöl és mikor?

(#5638) PistiSan válasza huliganboy (#5637) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

Pont tőled, legutoljára 2016-06-02-kor írtunk privátot.
Bár akkor nem tudtam foglalkozni a dologgal én sem, és a topic figyelése elmaradt, de ha lehet még listát kérni, azt megköszönném.

(#5639) huliganboy válasza PistiSan (#5638) üzenetére


huliganboy
addikt

Akkor abban egyeztünk meg keresel! :K

[link]

(#5640) icemad válasza zento (#5624) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a felszínek közül a Chrona-t használom. Moviesharknál írja a tartalmat filmekhez és sorozatokhoz is. Meg pontszámot is, de azt nem tudom micsoda. (Talán imdb, de nem biztos.)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#5641) PistiSan válasza huliganboy (#5639) üzenetére


PistiSan
addikt

Jogos, írtam is privátot a linkelt hozzászólás szerinti adatokkal.

Köszi előre is.

(#5642) Fatraktor válasza LouiS22 (#5629) üzenetére


Fatraktor
csendes tag

Értem én, hogy fizetős a szolgáltatás, de miért kell lehúzni az embereket iptv-boxokkal, mikor ott a digitális tv, ami miatt vesszük a televizió készüléket. Mert felvenni a tv-vel pl csak a tuneren keresztül lehet, minek tuner ha HDMI-n rádugok egy dobozt egy kijelzőre....A másik pedig, hogy ha 4 boxot szeretnék akkor kössek új előfizetést...hát persze és béreljek 3db boxot havi 870-ért. Tudom ha nem tetszik nem kell elöfizetés, ezt is értem.....

(#5643) Aryes válasza Fatraktor (#5642) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezért nagy szerencse, hogy nem csak egy szolgáltató van.

(#5644) consono válasza Fatraktor (#5642) üzenetére


consono
nagyúr

IP TV =/= Digitális TV, teljesen más a technológia. Én mikor vettem a TV-t, már akkor is tudtam, hogy csak "monitor" lesz, mert IPTV-m van. Sajnos az "ipari" TV-k, amikben nincs tuner jóval drágábbak... A felvételt meg a set top box megcsinálja. Mondjuk én nem T-s, Inviteles vagyok, meg egy TV van a lakásban (bár már érik egy ideje a második), nem négy, szóval minek is dumálok? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#5645) djnice


djnice
veterán

Kodi 17 alatt a MovieShark-nál másnál sem jelennek meg a filmek borítói vagy nálam van a hiba?

(#5646) doberman válasza kalifa777 (#5633) üzenetére


doberman
senior tag

Itt egy kalkulátor amivel számolható ki mikor éri el a szintet, mikortól kérheti...
:K

8lnu

(#5647) PistiSan


PistiSan
addikt

Köszi szépen srácok, meg van az IP TV lista, működik is, viszont az EPG nem akar menni, már 2x állítottam be ugyan úgy, de továbbra sem jó... üres a lista.

Kiegészítés: Aki Ubuntu linux alatt akarja használni az ip tv-t, ahhoz itt kell a KODI SIMPLE IPTV CLIENT ami alapból az ubuntus kodi releaseben nincs benne, telepíteni kell még 1 csomagot hogy működjön.
apt-get kodi-pvr-iptvsimple

Kell hozzá a kodi tárolója is, bővebben itt lehet róla olvasni: [link]

Azért osztottam meg ezt veltek, mert szívtam vele egy sort délután mire rájöttem a turpisságra.

(#5648) huliganboy válasza PistiSan (#5647) üzenetére


huliganboy
addikt

EPG esetén valamit elronthatsz ugyanis kérés sem érkezett a szerver felé.

(#5649) Fatraktor válasza Aryes (#5643) üzenetére


Fatraktor
csendes tag

Igen nagyszerű hogy válogathatunk :) Mosstanság jön a digi kis városunkba, talán realizálódnak is a dolgok :)Invitel volt 4 évig, bődület rossz volt(bár akkor 2002-ben 384/64 es nettel nagy királyság volt) , és közel 8 éve t-home, a net jo, iptv nem tetszik....ez van :)

(#5650) PistiSan válasza huliganboy (#5648) üzenetére


PistiSan
addikt

Igazad van, a leírásban szereplő címet próbáltam használni a kapott link helyett, most már jó. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.