Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#44601) Hege1234 válasza brazos (#44597) üzenetére


Hege1234
addikt

ohh okk.. látom már hova dugták el a feliratot..
(amúgy a böngésző nálam meg se jeleníti pedig látom, hogy kapcsolható lenne)
https://troyyourlead.com/srt/09865/uk1spixin9p1_hu.vtt
hozzáadok majd pár feliratkeresési formát..

Mozikatalógust is csekkoltam, azzal nincsen probléma nálam

(#44602) hunaqua válasza Hege1234 (#44601) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük ,jó cucc :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44603) vargalex válasza brazos (#44597) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A Movieshark repo-ba felkerült a Filmezek kiegészítő 1.0.4-es verziója. A változások:

- Felirat letöltése (legalábbis voe források esetén)

Alex

(#44604) hunaqua válasza vargalex (#44603) üzenetére


hunaqua
addikt

:C :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44605) Csillagember


Csillagember
kezdő

Szia

Észrevétel :
Nekem nem működik a Filmezek.Az 1.0.0-ásban üresek voltak a mappák, az 1.0.4-esben meg már meg sem nyitja,marad a menüben.

20.2 Nexus Windows 10

[ Szerkesztve ]

(#44606) vargalex válasza Csillagember (#44605) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Logot tudnál küldeni esetleg?

Alex

(#44607) Csillagember válasza vargalex (#44606) üzenetére


Csillagember
kezdő

Elküldtem privátban...

(#44608) djattila12 válasza vargalex (#44606) üzenetére


djattila12
újonc

sziasztok megtudnátok csinalni moviedrive addons mert nem megy üres mapát ad ki

(#44609) vargalex válasza djattila12 (#44608) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hege1234 kolléga megcsinálta. A Movieshark repo-ba felkerült a Moviedrive kiegészítő 1.0.1-es verziója. A változások:

- Random user-agent használata

Alex

(#44610) drr válasza Csillagember (#44605) üzenetére


drr
őstag

Ez volt nálam is, de az alapértelmezett skinnel működik, minden látszik.

(#44611) prisz válasza Csillagember (#44605) üzenetére


prisz
aktív tag

Xiaomi tv box gen2. Itt tökéletesen működik.

(#44612) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Transmission helyett Nexus-on a qBittorrentet szándékoztam kipróbálni, de az Androidos remote-ban bármit írok port számnak, nem látja a kliens. Mi lehet az alap port szám? Vagy hol találom? Kodin a kiegészítő beállításai 1 egész bejegyzésből állnak...
Windows-on futó qbittorrent port száma 8080, de azzal sem jó...

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44613) nfsu17 válasza dave0825 (#44612) üzenetére


nfsu17
veterán

8880?

(#44614) Csillagember válasza drr (#44610) üzenetére


Csillagember
kezdő

Az Estuary skinre gondolsz?Nem szoktam skint változtatni,nálam más a hiba,Cloudflare mögött van.

(#44615) dave0825 válasza nfsu17 (#44613) üzenetére


dave0825
őstag

Ugyanúgy Test failed, nem tud csatlakozni. IP-cím jó, laptopról tudtam pingelni.

Szerk.: meglett itt, csak siettem, nem figyeltem. :D Bocs, köszi. :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44616) nfsu17 válasza dave0825 (#44615) üzenetére


nfsu17
veterán

több info kellene akkor...mit telepítettél pontosan, honnan van az, stb

(#44617) drr válasza Csillagember (#44614) üzenetére


drr
őstag

Nem, az Eminence-re.

(#44618) Csillagember válasza drr (#44617) üzenetére


Csillagember
kezdő

Nem segített,ugyanaz.

(#44619) dave0825


dave0825
őstag

Újabb (lehet értelmetlen) kérdés: youtube beállításaiban miért 720p a legnagyobb felbontás?
Api cuccokkal bejelentkeztem, működik is, de ha yatsén keresztül (pro) küldök a linket, 720p a max, amit lejátszik, nem is tudok nagyobbat állítani.
Inputstream Adaptive-ban minden max-ra van állítva, MPEG-DASH bekapcsolva youtube-ban.
20.2 Nexus
YouTube verzió: legújabb, 7.0.2.2

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44620) nfsu17 válasza dave0825 (#44619) üzenetére


nfsu17
veterán

Fotót kérünk arról a lapról, ahol a 720-at látod.
Nem, nem az a max ideális esetben

(#44621) dave0825 válasza nfsu17 (#44620) üzenetére


dave0825
őstag

Tudom, 9.valamelyik utolsó Leia CE-n nagyobb is volt. Simán a youtube kiegészítő, beállítások, és az első menüpont legteteje (1080p Élő / 720p (HD), ezt írja, később tudok képet, nem vagyok otthon jelenleg).
Utánanéztem Google-ben, több helyen az Inputstream Adaptive-ban írták, hogy a minimum bandwith-et érdemes jó magas értékre (pl. 10.000.000 byte) írni, utána restart, és választható a nagyobb felbontás. Hát nekem nem, viszont érdekes, hogy újraindítás után akár youtube kiegészítőben indítottam videót, akár yatsén küldtem el, 2160p-ben ment ugyanaz a korábban 720p-ben indult videó. Utána viszont nem néztem, a 720p magasabb lett-e a beállításokban, megnézem majd.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44622) nfsu17 válasza dave0825 (#44621) üzenetére


nfsu17
veterán

Az az első sor tök mindegy, nem az állítja be.
Alatta van az mpeg-dash, azt kell BEkapcsolni, és alatta lesznek a beállítások.
1080, 1440, 4k, stb
Hdr
30 fps csak, vagy 60 is
Stb

(#44623) dave0825 válasza nfsu17 (#44622) üzenetére


dave0825
őstag

Ja értem, akkor minden oké, az MPEG-DASH-ben 4K-t állítottam, ahol lehetett, mert emlékeztek régebbről, hogy abban mindent max-ra érdemes, úgy megy a yatse rendesen. Köszi. :)


Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#44624) nfsu17 válasza dave0825 (#44623) üzenetére


nfsu17
veterán

Első fotó.
Bal oldalt a következő menü lefele
Mpeg dash
Ott mit látsz.
De ha így is megy, akkor mindegy is

(#44627) Smafia


Smafia
junior tag

Sziasztok van olyan kérdésem hogy fel telepítettem a kodit smart re de a tv van satellite része kodi keresztül a satellit tv adasokat nem lehet nézni? Előre köszönöm szépen az információt

(#44628) zsiga68 válasza Smafia (#44627) üzenetére


zsiga68
senior tag

Ha a tv-n tudsz műholdas adásokat nézni akkor miért szeretnél a kodin keresztül is? Ugyanazon a képernyőn jelenne meg..
Egyébkét sok feltételnek kell teljesülnie ha valaki tv adásokat szeretne nézni a kodin. Kell hozzá tunel,driver, két fajta kiegészítő, internet kapcsolat hogy beállítsd.

[ Szerkesztve ]

(#44629) Smafia válasza zsiga68 (#44628) üzenetére


Smafia
junior tag

Pl lehet hogy a kodi ra fel lehet tenni addon ként kártya megosztasra cccam vagy oscam mert van akitől kapom a kódot csak nem bírom android ra fel tenni az dolgot

(#44630) csubyy válasza Smafia (#44629) üzenetére


csubyy
tag

Első, hogy lássa a tunert, a többivel csak utána érdemes foglalkozni.

(#44631) Smafia válasza csubyy (#44630) üzenetére


Smafia
junior tag

Jó de hol lehet rá drivert találni? Meg vettem mert olcsó volt a tv de nem néztem utána mit tud a tv. Előre köszönöm szépen a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#44632) zsiga68 válasza Smafia (#44631) üzenetére


zsiga68
senior tag

Van műholdas antennád?

(#44633) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Adott egy Android 13 rajta a legújabb KODI.
Valamiért nem hajlandó megjeleníteni a feliratot a videó közben. :W
A fájl mellékelve van, stimmel is a fájlnév, sőt a beágyazott sem látszik (ami a fájlban van). Minden be van kapcsolva. Ilyet még nem tapasztaltam.
Van valahol az egyik xml fájlban, ami elállítodhatott és tudom módosítani? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#44634) tobias40 válasza Smafia (#44631) üzenetére


tobias40
veterán

Ne haragudj de megkérdezem hogy te magyar vagy ?
Semmi támadás csak érdekesen fogalmazol...

(#44635) consono válasza tobias40 (#44634) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy csak a telefon+autocorrect miatt érzed így.

"In God we trust. All others must bring data"

(#44636) Aryes válasza tobias40 (#44634) üzenetére


Aryes
nagyúr

Írta már, hogy nem.

(#44637) Mike88 válasza Smafia (#44627) üzenetére


Mike88
senior tag

Ennek fuss neki mégegyszer és magyarul, akkor talán tudok válaszolni is, nem teljesen idegen tőlem ez a téma! Tanultad a nyelvet, vagy mi van veled? Mert ha tanultad, akkor megértem a dolgot, nehéz nyelv!
Ha android alól használsz Kodi-t (androidos a TV-d), akkor nem megoldható az, amit szeretnél. Coreelec/Libreelec és egyéb nyúlványai alól (tehát, amikor kvázi rendszer szinten van telepítve a Kodi), megoldható, telepíthető TVHeadend szerver(!), ami kezeli a tunert és telepíthető Oscam is, ami kezeli a kártyaolvasót és akár a sort is, ha sorral TV-zel! Még ha megoldható is lenne, a TVHeadend egy meglehetősen bonyolult történet, annak beállítása nem egyszerű, nem egy könnyen átlátható dolog. Nem olyan könnyen érthető, mint amikor a TV-n vagy egy boxon lekeresed a csatornákat, aztán a távirányító segítségével sorbarendezed a listát és hátradőlhetsz! Kb. 3 hétig kellene magyarázzam mi, hogy működik, hogy megértsd és utána bizonyos, hogy legalább fél évig lennének kérdéseid! Szóval ha mindenáron célod az, hogy Kodin keresztül nézd a TV adást, akkor amire szükséged van az egy olyan box vagy miniPC vagy akármi, amiben van tuner, telepíthető rá Coreelec és ebből az következik, hogy TVHeadend és oscam is. Ezt azonban nem muszáj a TV-dre rákötni, lehet bárhol a házban, azt távolról egy PC-vel, IP címmel is eléred. Android alól futtatott Kodiban TVHeadend klienst azonban minden további nélkül tudod telepíteni, ott van a PVR kiegészítők között. Így a kliens telepítése és annak beállítása után megvalósul az, amit szeretnél, csak éppen nem a TV belső tunerén keresztül, hanem a házban elhelyezett TVHeadend szerveren keresztül!

Consono! Remélem, hogy nem így van! Az autocorrect nem mentség semmire sem! Minden egyes hozzászólást annak kiírása előtt végig lehet olvasni, nincs ez megtiltva senkinek sem! Aki saját magát sem hajlandó végigolvasni, annak felesleges bármit is írni, hisz az a te válaszod sem fogja végigolvasni, csak átfut rajta és felesleges kérdéseket tesz fel!

[ Szerkesztve ]

(#44638) tobias40 válasza Aryes (#44636) üzenetére


tobias40
veterán

Bocs,nem olvastam vissza ennyire...

(#44639) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Szerintem:
Kicsit több megértést és tiszteletet a fórumtársak iránt.
Nagyon nem elegáns valakin akár a magyarságát, akár a nyelvhelyességét számon kérni anélkül, hogy ismerné az ember a hátteret. Ha meg megismerhető pl. némi visszakereséssel, akkor még kevésbé elegáns, és nem a kérdezőt, hanem a válaszolót minősíti.
Lehet a háttérben pl külhoni, hátrányos helyzetű, egészségügi problémás stb. fórumtárs.
De tudtommal akár azok elől sincs elzárva, akik mondjuk egy random google kereséssel találnak ránk, és hozzáértőnek itélik a fórumot mondjuk google translate-en keresztül, és mondjuk ugyanazt használva kérdeznének.
Szerintem.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#44640) Mike88 válasza AlyrArkhon (#44639) üzenetére


Mike88
senior tag

Bármi lehet! Ezért írtam, hogy remélem, hogy nem azért van, mert anélkül írta ki a kérdést, hogy végig olvasta volna, amit írt és ezért is írtam, ha van magyarázat rá, akkor megértem! Hadd tudjuk már, ha van! Én is szoktam translate-el írni (ill. az AI-t szoktam megkérni, hogy fordítson) külföldi fórumra, erre felszoktam hívni a figyelmet, pontosabban előre elnézést szoktam kérni! Úgy gondolom senki sem volt vele modortalan, én is írtam, hogy megértem, ha tanulta a nyelvet, tobias40 is úgy indult neki, hogy "ne haragudj". Ennél jobban "lábujjhegyen" ezt szerintem nem lehet!
Azonban ha nincs magyarázat, akkor viszont meglátásom szerint nem lehet és nem szabad, hogy nagyon nehezen érthető kérdésre úgy válaszolsz, mintha észre se vetted volna azt, hogy a kérdés megfogalmazása nehezen érthető, hogy feladat elé állított annak megértése! Azzal ugyanúgy rosszat teszel, ha szó nélkül hagyod!
Miután több ismerősöm is van, aki tanulta a magyart, sőt testvérem is, így elmondhatom, hogy nem sértődés van abból, ha szólsz, hogy valamit nem jól fogalmazott meg, hanem örülnek neki! Ha nem szólsz, nem tudja, azt hiszi az úgy rendben volt!
Ha meg eü-i magyarázata van, akkor azt megkell érteni, hogy írásban, ha valaki felé extra türelmet és megértést kell esetleg nyújtani, akkor azt muszáj közölni/kérni, az nem jön le csak úgy magától, mint ahogy szóban viszont ez bizonyos dolgokból, jelekből evidens bír lenni!
Ezt részemről lezártam, tehát nem akarok itt vitát indítani ebből, mert egyébként nincs ennek a témának itt helye!
Így, hogy kiderült számomra, hogy nem magyar, leírni örökösen ezt nem lehet, de érdemes beírni ezt aláírásba, és akkor többször nem fordul ez elő. Azt nem lehet elvárni, hogy mindenki olyan sűrűn néz ide be, hogy tisztában legyen azzal, hogy Ő nem magyar!

[ Szerkesztve ]

(#44641) zoyoxy válasza AlyrArkhon (#44639) üzenetére


zoyoxy
tag

Abszolút egyetértek.

(#44642) Smafia válasza tobias40 (#44634) üzenetére


Smafia
junior tag

Attól függ Kárpátalján születtem most meg vajdaságba élek. Gyorsan kérdezek témában és éjszakai munka mellett elég nehéz írni meg munkára is figyelni.

(#44643) Smafia válasza zsiga68 (#44632) üzenetére


Smafia
junior tag

Van arról megy a tv adások egy amiko mini hd265 de úgy néz ki fogok venni inkább egy enigma2 setopboxot mert szerintem nem bírom rá bírni a vivax smart tv hogy a saját műholdas antennaról birjam nézni. A műholdas adasokat le bírom keresni vele csak kódolt azt írja ki van rajta ci modul csak kártyám nincs hozzá. Köszi szépen a segítséget és elnézést ha nem rendesen fogalmazok

[ Szerkesztve ]

(#44644) tobias40 válasza Smafia (#44642) üzenetére


tobias40
veterán

Na látod tudod te ezt érthetően is leírni! :R
Örülök neki mert így sokkal érthetőbb mit szeretnél és mégis csak egy magyar fórumban vagyunk!

Gratula! :C

(#44645) tobias40 válasza Smafia (#44643) üzenetére


tobias40
veterán

Vegyél egy normális Enigma2-es gépet és minden gondod le van tudva!

(#44646) ametza


ametza
csendes tag

Sziasztok
Van valami magyar adatbázisú felírat letöltő ami működik is?
Korábban opensubtitles.org jól működött, de most nem megy.
A super subtitles meg nem is ment nálam soha...

(#44647) blakey válasza ametza (#44646) üzenetére


blakey
titán

opensubtitles.com

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#44648) ametza válasza blakey (#44647) üzenetére


ametza
csendes tag

Köszi ez gyors volt és tényleg működik, míg bejelentkezés nélkül is.
:R :R :R
Jó lenne helyre pofozni a super subtitles-t is.

(#44649) Dolphine


Dolphine
addikt

Android alatt a Beállításokat hol tárolja a KODI? Úgy néz ki, hogy tableten újra kell telepítenem a KODI-t, mert ahogy korábban írtam a feliratotkat valamiért nem kezeli, de ha nem muszáj, akkor nem kezdeném nulláról az egészet ;)

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#44650) gyűrű válasza ametza (#44648) üzenetére


gyűrű
addikt

A supersubtitles tökéletesen működik csak az sorozatokhoz való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.