Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#44401) nfsu17 válasza Aryes (#44399) üzenetére


nfsu17
veterán

És abból a 10-20-30 emberből, aki majd fizetni fog (500-at), abból szerinted majd legálisan hozzá tudnak jutni a filmek jogaihoz?
Vagy a letorrentezett filmeket adják pénzért?
Milyen jogcímen?
Sztem nem gondoltad át.

Amit meg keresel az létezik, csak nem kodiban.
NF, hbo, disney, prime, sky, stb
De ezek nem is 500 ft-ok, cserébe legálisak.
Kéthetente előjön a téma. Nincs ingyen ebéd (sokáig), a végére úgyis megromlik.

(#44402) Szabolcs_76


Szabolcs_76
csendes tag

Sziasztok, tanácsok kérnék, ha valaki tud segíteni.

Külföldön élek, és szeretnék magyar TV adásokat nézni, elsősorban sport csatornákat. Nem igazán tudom, hogy miért, mindent eredeti nyelven nézünk, filmet szinkronnal már nem is szívesen, de ez az egy valamiért megmaradt nekem, mint utolsó dolog otthonról, a magyar sport kommentár. Volt kint magyar műholdas tévém, de a gyakori költözés miatt ez egy idő után elmaradt.

Amiért éppen ide írok az azért van, mert az OnlineStream Kodi addon volt az utolsó amit nézni tudtam, és most már az sincs. Szóval nagyon hálás lennék, ha valaki tudna javasolni valami megoldást.

Egyáltalán nem az ingyenesség ami érdekel, van NordVPN előfizum, van otthon Voda TV-m az összes csatornával, de hiába fizetem ezeket is, nem tudom nézni idekint. Egy ideig ment a Voda TV VPN-el, de jónéhány hónapja már nem. Szóval fizetős megoldás is jöhet, ha tényleg jó, és nem lehúzás, mint egyes HUN IPTV oldalak.

Bocs ha rossz fórumba írtam, és köszi előre is!

(#44403) Jerryyy válasza Hege1234 (#44398) üzenetére


Jerryyy
újonc

Szóval Cloudflare? Hmm. Fent van valahol a NetMozi addon kódja? Belenézek hátha sikerül patcheljem, bár kodi addonokkal még nem foglalkoztam

Edit:

https://github.com/VeNoMouS/cloudscraper Ez lehet működne az addonnal is

Addigis valaki tud valamilyen addont ami legalább annyira gazdag sorikban mint a Netmozi?

Sorikra a srzt.eu-t is be lehetne dobni egy addonként, ott nagyon sok cucc fentvan

[ Szerkesztve ]

(#44404) ebayer válasza Szabolcs_76 (#44402) üzenetére


ebayer
tag

Szia! Én is külföldön élek és nekem Direct One előfizetésem van. Annyi, hogy regisztrációkor magyarországi címet kell megadni, de VPN nélkül tudod használni külföldön (tv-n, PC-n, mobilon stb.). Az Eurosportok kivételével mindegyik sportcsatorna megtalálható náluk, sőt az M4 Sport, Sport1, Sport2, Aréna 4 visszanézhető funkcióval is rendelkezik. Plusz ingyen kapsz TV2 Prémium kódot, amivel tudod nézni a Spíler Extra csatornáit vagy visszanézheted a PL és La Liga bajnoki meccseket (többek között). Mellesleg a HUN IPTV és társaival ellentétben nem kell attól félnem, hogy holnap "bezárnak" és lelépnek a pénzemmel.

(#44405) Szabolcs_76 válasza ebayer (#44404) üzenetére


Szabolcs_76
csendes tag

Óriási! Ez pontosan annak hangzik amit keresek! Köszönöm szépen!

(#44406) cof válasza Szabolcs_76 (#44402) üzenetére


cof
veterán

van otthon Voda TV-m az összes csatornával, de hiába fizetem ezeket is, nem tudom nézni idekint

EU-n belül pedig mennie kéne.

Még esetleg sweet.tv is van, csak magyar IP-vel kell regisztrálni mert úgy kapsz magyar adókat.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#44407) Szabolcs_76 válasza cof (#44406) üzenetére


Szabolcs_76
csendes tag

Köszönom a tippeket! :R

Én nem az EU területén vagyok, szóval a Voda TV-t csak akkor tudom nézni ha otthon vagyok. A VPN-es IP-ket nem tolerálja.

De ez a Direkt TV abszolút bejött, nem tudom hogyan került el eddig. Remélem nem üt be valami földrajzi korlát itt is, mert egy évre előfizettem. :)

(#44408) vargalex válasza Jerryyy (#44403) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Githubon megtalálod a repo-im között. Nekem még nem volt időm ránézni.

Alex

(#44409) Mr Dini válasza Mr Dini (#44394) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Megnéztem egy nulláról belépést, nálam jó. Logot kérnék.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#44410) cof válasza Szabolcs_76 (#44407) üzenetére


cof
veterán

Akkor esetleg még úgy is megoldható, hogy ahol van az előfizetésed csinálsz egy VPN szervert és ahhoz csatlakozol. Jobb routerek ezt már tudják, és nem kell ehhez külön miniPC vagy más egyéb amin futhat ilyen szolgáltatás.

Backup-nak mindenképp jó megoldás a DirecOne mellé.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#44411) vargalex válasza stefi68 (#44362) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Elkészült a módosítás.
Azon kívül, hogy bekerült a funkció, volt még egy pozitív hozadéka: észrevettem, hogy több film esetén van több forrás, így ezt is lekezeltem. Igaz, sokszor az oldal nem jól írja (így nyilván majd a kiegészítő sem), mert "SD"-ként jelöli az indavideo-s linkeket, holott pl. 720p is elérhető.
A Megnézendő és a Kedvencek listába a kiegészítőben is hozzáadható a film/sorozat, illetve nyilván törölhető is a listából (sajnos ilyenkor a lista nem frissül automatikusan). Ezek a funkciók a context menüben (jobb egérgombbal) érhetőek el.

Tehát felkerült a Movieshark repo-ba a FilmPapa HD kiegészítő 1.0.24-es verziója. A változások:

- Több forrás támogatása
- Megnézendő lista támogatása
- Kedvencek lista támogatása

Alex

(#44412) zsiga68 válasza vargalex (#44411) üzenetére


zsiga68
senior tag

Köszönjük. Műkszik. :)

(#44413) vargalex válasza Hege1234 (#44398) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Sajnos úgy nézem, hogy az onlinefilmekingyen is azonos sorsra jutott...

Alex

(#44414) Hege1234 válasza vargalex (#44413) üzenetére


Hege1234
addikt

pff, f@sza..

#44411 vargalex
köszi!

(#44415) haslam3001 válasza vargalex (#44413) üzenetére


haslam3001
újonc

Szia!
A reakciók alapján jól sejtem hogy ezzel nem lehet mit kezdeni? Használhatatlan marad a Netmozi és az online filmek ingyen is?

(#44416) vargalex válasza haslam3001 (#44415) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Hát, eddig nem nagyon volt megoldás a Cloudflare-ra. A kolléga által linkelt github-os megoldás sajnos csak python3 alatt megy, illetve kérdéses a beépíthetősége...

Alex

(#44417) Jerryyy válasza vargalex (#44408) üzenetére


Jerryyy
újonc

Ráírtam Mephistora (Netmozi egyik tulaja) hogy tudnánk ezt orvosolni. Neki sem megoldás, mert sok embert veszít, ezzel a fos cloudflarrel tvn se lehet használni.

Bypasst rá egyenlőre nem leltem. Később egyik addonod alapján ha lesz egy kis szabadidőm megcsinálom srzt.eu-ra az addont

A baj az, hogy egyre több oldal fogja a CF-et bevezetni, mert nagyon egyszerű és jól véd a DDoS ellen, ingyenes is... Csak egy fos, és még Samsung TV-n se megy :D

[ Szerkesztve ]

(#44418) cocka válasza cof (#44406) üzenetére


cocka
veterán

Erre van egy tök egyszerű megoldás.

Külföldi ismerőssel tesztelve:

Rohadtul nem kell semmit előfizetgetni VPN-ekre. Egyszerűen keresel egy magyart, akinek a saját routerén van VPN server funkció és ha jóban vagytok, akkor használhatja a netedet. Ennyi. Hátrány: csak a feltöltési sebességeddel tud letölteni. De legalább magyarnak tűnik kintről. :DD

Ja bocs, most láttam a #44410-est.

[ Szerkesztve ]

(#44419) vargalex válasza Jerryyy (#44417) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Anno az onlinestream is cloudflare mögé került, a tulajjal egyeztetve az lett a megoldás, hogy egy általa kért user-agenttel fordul az addon az oldalhoz és akkor nem a cloudflare-on keresztül megy...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#44420) xcsabo


xcsabo
senior tag

Tudtok ajánlani Kodi alá jó és működő karaoke addont?
Az FTV-t (Fire TV Guru) próbáltam feltenni, de a megadott linken nincs ott a ZIP file.
Lehet, hogy VPN kell?

(#44421) Hege1234 válasza Jerryyy (#44403) üzenetére


Hege1234
addikt

ha jól rémlik ezt a cloudscraper-t már próbáltam, de a netmozi és az onlinefilemek is a v2-es cf-et használják ami már fizetős lenne a cloudscraper-be
(vagy eleve nem is tudja kezelni)

+ bármilyen cf bypass rohadt lassú..

(#44422) hunaqua válasza vargalex (#44411) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44423) vargalex válasza vargalex (#44411) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Találtam egy hibát a keresésnél, így a Movieshark repo-ba felkerült a FilmPapa HD kiegészítő 1.0.25-ös verziója. A változások:

- Keresés bugfix

Szerk: FilmPapa HD kiegészítő 1.0.26. A változások:

- Kiadás éve bugfix

[ Szerkesztve ]

Alex

(#44424) Aryes válasza nfsu17 (#44401) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amit meg keresel az létezik, csak nem kodiban.
NF, hbo, disney, prime, sky, stb

Fizessek elő erre az összesre, hogy havi 3 filmet meg tudjak nézni, amit persze mind különböző szolgáltató kínálatában fogok csak megtalálni, vagy éppen egyikben sem, mert régi/magyar film, ami egyikben se szerepel. Aha. Többe kerülne, mint ha hetente kétszer moziba mennék az egész családdal. :))

abból szerinted majd legálisan hozzá tudnak jutni a filmek jogaihoz?
Ez aranyos, miért, a reklámbevételből részesülnek? :)

(#44425) gyűrű válasza Aryes (#44424) üzenetére


gyűrű
addikt

Fizessek elő erre az összesre, hogy havi 3 filmet meg tudjak nézni,

Igen pontosan.

Vagy a szolgáltatások, vagy a mozijegy árát nem ismered.. :)

Nálam : NF három fiókos 2,500/fő ,HBO-t egyik lányom fizeti, Disney az 2500, a prime +sky 899+999.
Havonta 7000. Ha az HBO-t is én fizetném akkor kb 9.000 lenne

1 mozifilm 4 tagú családnak 8-10.000/film az heti 2*= havonta 80.000 :)

Van még digikábel is 100 valahány csatornával amit sose néz senki , de az optikai net miatt kell fizetni..A prime-ot elég évente 2* 1 hónapot fizetni mert kb. annyit nézzük, a sky-t indulás óta szerintem még semmit sem néztem, szóval ezeket ki is hagyhatjuk.. akkor 5000.

[ Szerkesztve ]

(#44426) consono válasza gyűrű (#44425) üzenetére


consono
nagyúr

Nálunk is kb. ez van, ugyan úgy a Digi csak a net miatt van, csak nálunk a Prime+Sky helyett YouTube prémium van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#44427) Aryes válasza gyűrű (#44425) üzenetére


Aryes
nagyúr

1 mozifilm 4 tagú családnak 8-10.000/film az heti 2*= havonta 80.000 :)

Nem, ahová mi járunk. :D
Nyilván költői túlzás volt, de az egész kérdés abszurd.
A topik arról szól, hogy ingyenes magyar filmes weboldalak kodi addonokkal hogyan nézhetők. Ezek az oldalak akkor is léteznek, ha nem kodival használjuk. Ha a tulaj a kodi-s használatot tiltja, akkor találni kell rá megoldást.

Nálam : NF három fiókos 2,500/fő ,HBO-t egyik lányom fizeti, Disney az 2500, a prime +sky 899+999.
Havonta 7000. Ha az HBO-t is én fizetném akkor kb 9.000 lenne

Múlt héten a Tanú c. filmet néztük online. A felsoroltak közül melyik szolgáltatónál tudtam volna megnézni?

(#44428) consono válasza Aryes (#44427) üzenetére


consono
nagyúr

Ezekre marad a torrent. Ha ennyire kevés és ilyen filmet nézel, akkor az a legegyszerűbb. Mire a moziba odaérnél le is töltődik a film ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#44429) gyűrű válasza Aryes (#44427) üzenetére


gyűrű
addikt

Nem tudom hol van a Tanú.
Talán a Mag.
A válasz az erőteljes "költői túlzás" miatt született.
Ne tegyünk úgy mintha igaz lenne. :)

Nem ördögtől való ha valaki fizet is valamiért. :)

A kodit ezekre a streaming szolgáltatásokra jellemzően a feliratos filmek miatt használom, mert ott egyformán be tudom állítani rendesen.

Ettől függetlenül én is töltök le, de egyre kevesebbet .

[ Szerkesztve ]

(#44430) Aryes válasza consono (#44428) üzenetére


Aryes
nagyúr

És azért megkapja a gyártó a jogdíjat? ;]
Nem csak ilyen filmet nézek, de legtöbbször adhoc nézünk filmet, nem mindig tudjuk előre mit és mikor, tárhelyem se nagyon van az egyszer nézős filmekre, vagy sorozatokra, amiket néha nézni szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#44431) Aryes válasza gyűrű (#44429) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem tudom hol van a Tanú.
Talán a Mag.

Fent volt valamelyik streaming oldalon. Problem solved.

Nem ördögtől való ha valaki fizet is valamiért.

A gyerekeim gépén lévő játékok 90%-a legálisan megvásárolt, van, amit két példányban is meg kellett venni, igyekszem is őket arra nevelni, hogy a letöltés lopás. Náluk ez működik is, mert ebben nőnek fel. Én még a régi rendszerben nőttem fel, ahol a dolgokat okosan szokták megoldani. ;] :))
Régi klasszikus filmeket szoktunk együtt nézni, most például az Indiana Jones sorozatot (ez biztos fent van valamelyik streaming-nél, de minek, ha van okos megoldás ;] ), az új filmeket jellemzően moziban szoktuk megnézni (pl a fent említett Indiana Jones legújabb részét is), szóval nem vagyok képmutató, de szerintem helyén kezelem a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#44432) Arolotifar válasza Aryes (#44431) üzenetére


Arolotifar
őstag

Én még a régi rendszerben nőttem fel, ahol a dolgokat okosan szokták megoldani.
Pl. Symbian korszak? :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#44433) Dilikutya válasza Aryes (#44431) üzenetére


Dilikutya
félisten

Régi klasszikusokra pont nem jó a stream. Vagy nincsenek is fent, vagy fent van de sok esetben valami vacak új szinkronnal. Meg is lepődtem, amikor a Disney+on Schwarzenegger lófaszozott egyet a Kommandóban az eredeti szinkronban. Egy új filmnél, vagy olyan réginél, amihez nincs szinkron, nem gond az eredeti nyelv, de a régi klasszikus szinkronokhoz ragaszkodom, és nem csak a régi emlékek miatt, van amit felnőttként először nézni az eredetivel is jobb élmény. Nemrég megkívántam A Pusztítót, de a HBO/Netflix/Disney+/Sky kombó sem volt elég, csak a Google Play-en van fent. Mivel eredeti DVD-n megvan, csak épp lejátszó nincs már, így ebbű bizony másolat lett pendrive-ra alternatív műsortárból. :)

Amit utálok a stream-ben, hogy van itthon is egy rakás szolgáltató, de nincs valami olyan felület, ahol meg tudnám nézni, hogy ami eszembe jut, hogy megnézném, az ugyan melyiken van fent. Persze aki csak háttérzajnak használja ezeket, meg a trendi sorozatokat darálja, annak ez nyilván kevésbé zavaró, ahogy a klasszikus filmek és szinkronok hiánya is, de én, akinek korlátozottan van ideje filmezni, tudatosan nézelődök, és az új filmekre sincs túlzottan nagy igényem (tegnap egy 67-es angol kémthrillert néztem Michael Caine-el).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44434) hunaqua


hunaqua
addikt

Android box------Kodi------CastagnaIT repo-------Netflix

MSLError: Request failed validation during key exchange

Ezzel a hibával nem indul a lejátszás. Működésre lehet bírni?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#44435) Aryes válasza Dilikutya (#44433) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pedig sok mindent meg lehet fent találni. Néha meglepődöm, hogy mik is fent vannak online. Ami nincs, azt nyilván letöltöm. A régi szinkron problémája most az Indiana Jones kapcsán pont előkerült, mert gyerekkoromban nem ezzel a szinkronnal néztem, hanem VHS kazettán, magyar alámondással, de az a verzió sehol sem volt fent. :))

(#44436) Aryes válasza Arolotifar (#44432) üzenetére


Aryes
nagyúr

;)

(#44437) Dilikutya válasza Aryes (#44435) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első Indiana Jones-nak van rendes klasszikus szinkronja is, az sincs sehol. :) Mondjuk annál pont nem rossz a későbbi sem.
A narrátorokat én is hiányolom a kínálatból, a régi Mokép többnarrátoros szinkronokat nyugodtan fel lehetne használni plusz egy hangsávnak. :)
A közelgő tél miatt a Függő játszmához is kedvet kaptam, az sincs a nekem előfizetett helyeken. :) Van még hova fejlődni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44438) eboostr válasza Dilikutya (#44433) üzenetére


eboostr
aktív tag

, de nincs valami olyan felület

De van, justwatch.com

(#44439) gyűrű válasza eboostr (#44438) üzenetére


gyűrű
addikt

Köszi, ezt nem ismertem, szuper.
Utána nézek a kodi addonnak.

(#44440) ebayer válasza Aryes (#44427) üzenetére


ebayer
tag

Ha magyar filmeket akarsz nézni, akkor ott van a Filmio. Pl. az általad említett A tanú c. klasszikus. Kölcsönözni is lehet filmeket, nem muszáj előfizetni.

(#44441) Aryes válasza ebayer (#44440) üzenetére


Aryes
nagyúr

👍 köszi!

(#44442) stefi68 válasza vargalex (#44411) üzenetére


stefi68
addikt

Köszönjük a fáradozásodat! :R Majd este kipróbálom....

Már csak azt kellene megoldanom, hogy rootolatlan androidon (TV) hogyan tudnám menövelni a pufferméretet.
Az advancedsettings.xml fájlhoz ebben az esetben nem férek hozzá.

Mostanában egyre sűrűbben meg-megáll a lejátszás és tölt pár mp.-ig.
Ilyenkor ha elfogy a türelmem, PC bekapcs, film letölt (3 perc), kimásol és megnézést folytat...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#44443) cocka válasza stefi68 (#44442) üzenetére


cocka
veterán

Az offline lejátszás általában hatalmas előny, csak ahhoz tárhely is kell. :DDD

(#44444) gyűrű válasza stefi68 (#44442) üzenetére


gyűrű
addikt

Az advancedsettings.xml-t , a kodi saját fájlkezelőjével tudod a profile mappába másolni.

(#44445) bpmcwap válasza vargalex (#44411) üzenetére


bpmcwap
senior tag

:R Köszönjük! :R

Túrista vagyok

(#44446) stefi68 válasza gyűrű (#44444) üzenetére


stefi68
addikt

OK, tehát létrehozok egy advancedsettinds.xml fájlt, és bemásolom a Profil mappába a kodi fájlkezelőjével.
Mi legyen az xml-ben?
Ezt találtam: [HOW-TO:Modify the video cache]

<advancedsettings>
<cache>
<buffermode>2</buffermode> ->Only buffer true internet filesystems (streams) (http, etc.)
<memorysize>52428800</memorysize> ->50 MB elég vajon?
<readfactor>4</readfactor> ->az alapértelmezett 4 vajon elég neki?
</cache>
</advancedsettings>

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#44447) zsiga68 válasza stefi68 (#44446) üzenetére


zsiga68
senior tag

Például:
<!-- Created using Easy Advanced Settings addon -->
<advancedsettings>
<cache>
<buffermode>1</buffermode>
<memorysize>314572800</memorysize>
<readfactor>15</readfactor>
</cache>
</advancedsettings>

Még infó:
Buffermode:
1 - Mindent betölt előre, internet és belső hálózat.
2 - Csak internetes tartalmat
3 - Nem tölt be semmit
Cachemembuffersize :
1mb= 1048576
50mb = 52428800
100mb = 104857600
150mb = 157286400
300mb = 314572800
500mb = 524288000

[ Szerkesztve ]

(#44448) consono válasza zsiga68 (#44447) üzenetére


consono
nagyúr

Nem is tudtam, hogy létezik "Easy Advanced Settings addon" :) De akkor ezzel is lehet konfigolni, nem? Nem kell kézzel szórakozni... Vagy rosszul értem mire van?

"In God we trust. All others must bring data"

(#44449) zsiga68 válasza consono (#44448) üzenetére


zsiga68
senior tag

Van ám, próbáld ki: [link]

(#44450) consono válasza zsiga68 (#44449) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, meg fogom nézni, ha hozzáférek a dobozhoz :)

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.