Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#45151) myname07 válasza Mr Dini (#45150) üzenetére


myname07
csendes tag

Koszi! :R
Mindjart kiprobalom, de a changelogban latszik hogy 2 verzioval ezelott mar atvaltottak az uj API-ra.

(#45152) ametza válasza myname07 (#45149) üzenetére


ametza
csendes tag

Nekem ezek vannak és tudok letölteni mindkét oldaról és csak az egyikben vagyok bejelentkezve.

[ Szerkesztve ]

(#45153) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Az Msrepo-ból próbáltam újra felrakni az M3 online kiegészítőt, hogy a szilveszteri műsort nézzem Kodi-n, de hogy elpakolták az egykori helyéről, már nem tud elindulni a kiegészítő OSMC-n.

https://mediaklikk.hu/m3/ -> https://nemzetiarchivum.hu/m3 nyilván nem ennyire egyszerű a probléma, nem tudom valaki foglalkozik-e még vele, hogy up-to-date legyen a plugin.

Már annak is örülnék, ha menne, de jópofa új funkció lenne, ha a simpleiptv klienssel is lehetne nézni. :R

(#45154) Csigaboly


Csigaboly
csendes tag

Sziasztok,

A MobieShark csomagot feltelepítettem. Ezek után pár kiegészítőt telepítettem a csomagból. FilmPapa HD, Filmezek, JobbMintATv, Onlinefilmekingyen. Eddig egy filmet sikerült megnézni. Kislányommal szerettem volna a Jégvarázst. A FilmPapa HD-ben nema teljes film van meg, csak egy zenés 7perces összeállítás. A Filmezekben meg talál 76 változatot, de már nem elérhetők.
Valaki tudja, hogy hol találom meg és az melyik kiegészítőben elérhető?

Ezek mellett van egy kérdésem, a Kodi és az összes kiegészítője tud stabilan, normálisan működni, vagy állandóan tuningolni kell?

A leírásból meg az ExoSharkot a moderátorok vegyék ki, mert már nem jó.

Köszi a segítséget

(#45155) ametza válasza Csigaboly (#45154) üzenetére


ametza
csendes tag

Netmozin fent van az a verzió amit te keresel.
Csak doods.pro szerverről megy, a többin már nem talál elérhető linket.
Kereséskor ne használj ékezetet vagy szóközt, mert jó eséllyel nem talál semmit.
Ezzel válaszoltam a kérdésedre, ezeket a kiegészítőket sokszor kell tuningolni és rengeteg a döglött link, főleg a régebbi moziknál.
Csak azoknak valók, akik szeretnek az ilyesmikkel bíbelődni.

[ Szerkesztve ]

(#45156) Sandor5


Sandor5
újonc

Én sajnos nem találtam seholsem a streamshark repoját. Van link esetleg?

(#45157) blakey válasza myname07 (#45149) üzenetére


blakey
titán

opensubtitles.com, évek óta az a jobb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#45158) Hege1234 válasza Sandor5 (#45156) üzenetére


Hege1234
addikt

(#45159) vargalex válasza ametza (#45155) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az általad is screenshot-olt listából megy a dood.to és a hqq.ac link is, illetve pl. a Moziklub kiegészítőben is megtalálható a film. Ráadásul utóbbiban FullHD-ban...

Alex

(#45160) Mr Dini válasza Mr Dini (#45147) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ma még volt egy kis időm, szóval befejeztem az 1.00.044-et és felraktam a repóba. Ezzel szerintem minden funkciót sikerült működésre bírni, ami számomra fontos. Egyedül az IMDB bejelentkezésről/mentett listák megjelenítéséről gondolom, hogy nem fog menni, de nem is foglalkoztam vele, mert nincs IMDB fiókom.

Megcsináltam a sorozatok menüben az összes nem működő menüt. Sajnos elég bénán van megírva a kiegészítő ezen része, mert bár IMDB-ről szedi a listát, utána átszalad a TVDB API-n is extra metaadatokért és így nem tudja a kiegészítő listázni azokat a sorozatokat, amik TVDB-n nem szerepelnek, de IMDB-n igen. Ez pl a Sorozatok -> Ma vetítik menüpont alatt látványos, mert simán lehet egy oldalon csak 1-2, vagy éppen semmi... A jövőben átgondolom, hogy hogyan lehetne ezt szebben megoldani.

Ezenkívül megcsináltam a színészre keresést sorozatoknál is.

Megjavítottam a kiegészítő trakt integrációját és azt is, hogy az Eszközök -> Nézet menüpontban a beállított nézet stabilabban működjön. Ha van párosítva trakt fiók, akkor képes a kiegészítő eleve a listázás nézetben jelezni, ha egy adott film/sorozat már meg van nézve. :)

Igazából minden működik nálam, amit terveztem. A csatornák menüpont nem, de azt valószínűleg ki is fogom venni, sok értelme nincs. Bátran lehet tesztelni és bugokat jelezni, meg forrásokat hozzáadni.

Jó lenne még a magyar fordításokat is átnézni, mert elég pontatlan és hiányos néhol. Pl a Film widget legújabb filmeknek van fordítva, vagy a sync source tartalmaknak... Ezt én biztosan nem fogom megcsinálni, mert az én tört magyarommal szerintem csak rosszabbul járnánk. :DDD

Meg esetleg a logót újra lehetne gondolni, akár valami AI generáló cuccal, hogy közelebb legyen a streamcápához / magyar tartalomhoz az indexkép, mint most.

Még kigyomlálom a felesleges beállításokat valamikor, aztán szerintem befejeztem a fejlesztést, hacsak nem jön elő valami érdekes bug.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45161) ametza válasza Mr Dini (#45160) üzenetére


ametza
csendes tag

Köszi szépen a melód. :R
Nekem lenne egy kérdésem, javaslatom...
Azt esetleg nem lehetne megoldani, hogy a kiegészítőd meghívja az elementum kiegészítőt?
Kereshetne ott is, indíthatna onnét is filmeket.
A netmozin sajna elég gyatra minőségben, felbontásban érhetők el a tartalmak.
Az elementum az egy torrentes kiegészítő, a burst része pedig rengeteg track-ert tartalmaz, benne az ncore-t is többek között. Ott ugye rengeteg valódi 4k tartalom van, akár 70-80 gigás minőségben. De van ott ingyenes magyar trackker is az [itorrent]
Ott még a visszatöltéssel sem kell foglalkozni és regisztrálni sem kell.
A másik jó része az elementumnak, hogy nem kell letölteni a torrentet, lehet őket streammelni is közvetlen. Én 70-80 gigás 4k filmet zökkenő mentesen tudok így nézni. Persze, kell hozzá a combos net 😃.
Nem kellene kínlódni a captcha tesztekkel sem, ezek az oldalak nem használnak ilyesmit.

(#45162) teo77 válasza Ro-bika (#44848) üzenetére


teo77
őstag

Sziasztok!

Én ugyanezt a hibát tapasztalom a MovieDrive-nál is (és persze a MovieShark addonnál is), hogy nincs benne tartalom, csak a főmenü elemek, azokon belül viszont semmi, csak 2 pont az egy szinttel feljebb ugráshoz. Sony KD-55XD8005 a hardver, és android TV 9 a szoftver verzió (a rebdszer névjegy szerint).

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#45163) xtend válasza teo77 (#45162) üzenetére


xtend
senior tag

Lehet neked is ugyanaz a probléma, mint az eredeti kérdezőnek:
[link]

(#45164) teo77 válasza xtend (#45163) üzenetére


teo77
őstag

Szia!

Köszi a tippet! Sajnos a "minden videó" nézetben csak a pirossal kiírt "<<Nincs találat>>" felirat jelenik meg a két, szintet visszalépő pont alatt. Misszaállítottam a MovieShark kiegészítő beállításait alapértelmezettre, ki-és bekapcsoltam, de ez sem segített, ugyanaz a helyzet. A MovieDrive viszont most jó, kilistáz mindent.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#45165) Mr Dini válasza ametza (#45161) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ismerem a kiegészítőket, mert annak idején én csináltam a magyar fordítást, meg a legtöbb magyar tracker támogatását. :)

Nem titok, hogy már a hozzászólásod előtt gondolkoztam hasonlón, meg azon is, hogy egy hónapra előfizetek a legolcsóbb debrid szolgáltatásra, aztán megcsinálom ahhoz is a támogatást. De ezek hosszú távú tervek, mert sok mindent fel kell rúgni a mostani forráskódban ahhoz, hogy ez működhessen.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45166) Mr Dini válasza teo77 (#45164) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

A MovieShark kiegészítő nem is fog működni. Elég sokszor volt már róla szó, miért. Röviden: a forrásoldal Cloudflare védelmet használ, ami kb csak a böngészőkön működik effektíven, Kodiból sanszos, hogy sosem lesz megoldva. :( Ha mindenképp szeretnéd használni, csináltam egy megoldást, amiről itt írtam bővebben: [link]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45167) teo77 válasza Mr Dini (#45166) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen! Szép munka, gratula! Sajnos nekem ez túlságosan komplikált, így beérem azzal, ami van. Mégegyszer köszi!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#45168) ametza válasza Mr Dini (#45165) üzenetére


ametza
csendes tag

Gondolhattam volna, hogy ismered az elementumot... :DD Amúgy az lenne az igazi kánaán, ha még ez is benne lenne a te kiegészítődben. Szerintem olyan komplex addon nincs nemzetközi berkekben se.
Sajna a programozáshoz annyira nem értek, de egy képet esetleg összebarkácsolhatok.
Próbáltam AI-val, de ott valami amorf csernobili cápákat tudtam kreálni csak.

(#45169) aldebaran válasza ametza (#45161) üzenetére


aldebaran
őstag

Én feltettem miattad ezt az elementumot, de csak a nas-on lévő filmeket látom benne. Hogy lehet az itorrentes dolgokat nézni benne? Vagy egyéb tényleg 4k-s filmeket?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#45170) zsiga68 válasza aldebaran (#45169) üzenetére


zsiga68
senior tag

Előbb töltsd le a torrentes filmeket, aztán tudod nézni...

(#45171) ametza válasza zsiga68 (#45170) üzenetére


ametza
csendes tag

Nem kell letölteni hozzá filmet feltétlenül. Én csak streamelni szoktam ezzel a beállítással: Azért, ha nincs stabil neted, akkor jobb ha le van töltve valóban.

[ Szerkesztve ]

(#45172) ametza válasza aldebaran (#45169) üzenetére


ametza
csendes tag

Ezt kéne látnod:

(#45174) aprokaroka87 válasza ametza (#45173) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem felnőtt oldalt megosztani itt nem szabad...

(#45175) csubyy válasza aprokaroka87 (#45174) üzenetére


csubyy
tag

?

(#45176) aprokaroka87 válasza csubyy (#45175) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

törölve lett a hsz 🙂

(#45177) ametzalaci válasza Mr Dini (#45160) üzenetére


ametzalaci
újonc

Hírtelen ennyit tudtam logó ügyben kreálni:

(#45178) patex1983 válasza ametzalaci (#45177) üzenetére


patex1983
őstag

…..és ehhez is kellett stabil, combos net? :U

;]

X

(#45179) ametza válasza patex1983 (#45178) üzenetére


ametza
csendes tag

Persze az mindig jól jön. :DD
De befejeztem, visszavonulok.
Tiétek a terep, nincs több poszt részemről...

(#45181) aldebaran válasza ametza (#45172) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi! Sikerült, működik. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#45182) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Egy költözést követően, kisebb megszakítás után gondoltam újra összehangolom a hálószobánk (buta) LCD tv-jét egy Beelink M18-as eszköz segítségével a KODI-val. Nagyjából rendben is mentek a dolgok, és sikerült is az ExoShark repoval néhány kiegészítőt működésre bírni, mint pl. a FilmPapaHD-t.
Lenne viszont két problémám. Az egyik, hogy miként tudnám a félbehagyott filmet könnyen megtalálni a folytatás miatt, másrészt miért nem tudok feliratot alátenni a filmeknek. A Felirat alatt "Hungarian [alapértelmezett] (2/2)" olvasható. Ha rámegyek a keresésre, akkor a Szolgáltatások alatt két szolgáltató található: OpenSubtitles.org, illetve a Super Subtitles. Az elsőnél felhasználó nevet, és jelszót dob hibául, a másodiknál szimplán csak hibát ír ki jobb fent felugró üzenetben.
Létezik ezekre megoldás? Előre is köszi a segítséget!
Még annyi, hogy 9.2.8-as Kodi van az eszközön.

[ Szerkesztve ]

(#45183) Jony2420


Jony2420
tag

Nézzen már rá valaki legyen olyan szíves az ATV kiegészítőre, mert már egy hete hibát jelez, komolyan igy hogy nem működik, nem is volt értelme elkészíteni a kiegészítőt.

(#45184) consono válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


consono
nagyúr

Ejj, de kedves itt valaki...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#45185) the radish válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


the radish
senior tag

:((

(#45186) aldebaran válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


aldebaran
őstag

Ezt normálisabban is meg lehetett volna fogalmazni. :(((

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#45187) Arolotifar válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


Arolotifar
őstag

Mekkora egy dorong vagy...
Szerintem ebben a topicban ezután hiába kérsz bármit is.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45188) Hege1234 válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


Hege1234
addikt

az atv oldal változott a háttárben..

1 hete? azta elég gyorsan előhozta a balf@sz stílusodat..

nem kell elfelejteni, hogy ez csak egy hobbi..
amikor jut rá idő lesz javítva.. persze, ha megoldható
és gondolom ezzel a többi addon fejlesztő is így van

a legtöbb kiegészítőt nem hasznájuk minden nap
én pl. majdhogynem egyiket se..

(#45189) vargalex válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez tényleg egy jól sikerült motiváló hozzászólás Hege1234 (a kiegészítő fejlesztője) számára. Nyilván bármikor változhat a forrás oldal, amit le kell követni a kiegészítőben. Abban biztos vagyok, hogy amikor kiadta, akkor működött.

Én viszont soha nem próbáltam, de most ránézve a webes felületre, a legtöbb műsornál ezt látom: "Műsorunkhoz online felületeinken jelenleg nem érhetőek el feltöltött videók.".

Ha jól látom, az API hívás válaszában a path üres, amit használna a kiegészítő.

Szerk.: Hasonló helyzetben vagyok, mint amit Hege1234 topictárs is írt: több kiegészítőt is "viszek", de napi szinten egyiket sem használom, alkalomszerűen havonta 1-2-t esetleg...

Persze szívesen látunk újabb fejlesztőket, a lehetőség adott. Hege1234 is másfél hónapja csatlakozott.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#45190) Mr Dini válasza Mr Dini (#45160) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Kikerült az 1.00.045-ös verzió a repóba. Kicsit szigorítottam az IMDB filtereken, hogy a megjelenés dátumát is vegye figyelembe a szűrésnél a kiegészítő egyes menüpontok esetében, ahol régebben is volt hasonló filter.

Kiszedtem az épp moziban futó filmek elrejtése opciót a beállításokból, mert nem csinált eddig sem semmit. Az új API-ban nem jöttem rá, hogy hogyan lehetne ilyesmire szűrni, ezért nem tudtam megtartani. Így minden esetben listázza a moziban futó és nem futó tartalmakat is ömlesztve.

Kiszedtem a live TV / Csatornák menüt a főoldalról, mert nem működik már és eleve csak angol TV-re volt jó.

Frissítettem a netmozi keresőt, hogy keressen IMDB-re először. Ez jelentősen felgyorsítja a válaszidejét és pontosabb találatokat ad. Illetve találtam egy érdekes mezőt az oldalon, ami a forrásokról tartalmazhat extra infót. Mostantól ezt is megjeleníti a kiegészítő a szinkron/felirat stb mellett, ha van ilyen megjegyzés az adott forráshoz. Sokszor van benne hint, hogy milyen feliratok tartoznak a médiához, vagy épp, hogy milyen minőségben van fent, szóval hasznos.

Kigyomláltam a régi, nem működő és nem használt IMDB logikát, mert nincs értelme megtartani. Egy része sajnos bent maradt, mert az IMDB saját listákra még mindig nem volt kedvem ránézni.

vargalex közreműködésével beraktam egy filmpapa resolvert is, ami támogatja a sorozatok és a filmek keresését. Sajnos borzalmas a forrásoldal struktúrája és nem éppen kompatibilis az SS kiegészítő forrásoldal logikájával, ezért elég ronda lett a resolver. Sajnos az oldal keresője igen kevés találatot ad vissza és simán lehet, hogy a keresett film pl a második oldalon van. Ilyen esetben a filmpapáról nem fog találatot jelezni a SS, mert nem akarom végiglapozni az összes oldalt, az rengeteg kérés lenne. De nézettség szerint rendezve keresek, így a népszerűbb filmeket mindig megtalálja. Ami ritkább film és olyan neve van, amiből sok a hasonló találat, akkor előfordulhat, hogy nem lesz filmpapa link. Ilyen esetben a dedikált kiegészítőt/más forrást ajánlok.

És a filmpapás fejlesztés haláltusája közben, ahogy többször átgondoltam az élet értelmét lett elegem abból, hogy a kiegészítő régi hívásokkal tölti be a Kodiba a metaadatokat, ami vaskos error logot generál minden egyes megjelenített menüelemnél. Utánanéztem, hogy hogyan kéne frissebb Kodi verziókon megoldani azt, hogy a frissebb metódusok legyenek használva és arra jutottam, hogy rengeteg mező van, amit egyesével ki kéne próbálni. Gondoltam, hogy hátha valaki már végigszenvedte a próbálkozások sorozatát, szóval a kerék újra-feltalálása helyett rákerestem és találtam egy addont, ahol ez meg volt csinálva. Onnan módosítva átemeltem a fixet, mert azért nem mindenre gondolt az a fejlesztő sem.

Viszont ezzel a változással eltört a frissen megcsinált trakt megnézettnek jelölés integrációm teljesen, mivel az még a régi Kodi-ra volt lefejlesztve. A legegyszerűbb megoldás a teljes trakt integráció kidobása lett volna, de gondoltam ha már kínlódtam vele, inkább újraírom a metahandler kiegészítőt, hogy menjen friss Kodi-n. Sikerült működésre bírni, viszont mostantól a kiegészítő csak az általam módosított metahandlerrel fog működni, semmi mással nem. Ha valakinek sok repója van telepítve, simán lehet, hogy valamelyikből lehúzza a rossz verziót a Kodi. Éppen ezért át fogom nevezni a metahandlert streamshark specifikusra a következő verzióban. Eddig azért nem tettem meg, hogy mindenkinek rendben lefrissüljön a kiegészítő először, aztán kvázi észrevétlenül fogunk tudni majd váltani hetek múlva és senki nem fog panaszkodni, hogy nem megy valami.

Meg csináltam pár többnyire lényegtelen egyéb változtatást is, főleg logolással kapcsolatban és frissítettem pár fordítást, hogy ne nagyon maradjon sehol meg a kiegészítő régi forrásának neve sehol.

Elég nagy változások ezek, mert a teljes listázás át lett írva. Simán lehet, hogy nem gondoltam valamire és a Kodi egy üres mappát fog visszaadni valamire filmek helyett. Kodi 20.2-n teszteltem Linux és Android alatt, mindkettőn remekül működött. De ha valami régi verzión nem menne, akkor nyugodtan tessék jelezni és meglátom, mit tehetek.

Frissítésnél érdemes figyelni arra, hogy most az SS kiegészítő, a modulja és a metahandlernek is frissülnie kell.

Ui.: Forrásokra tippeket privátban nem szeretnék fogadni. Az alap elképzelésem az volt, hogy én fogom foltozgatni az addon struktúráját és vállalkozó szellemű egyének fogják az egyes forrásokat implementálni és csinálgatni. Mert elég összetett az addon és elég nehéz mindent átlátni, elég kihívás minden mást hegeszteni. Amiket most tartalmaz a kiegészítő, azokat azért raktam bele, hogy tudjak tesztelni, meg most a filmpapát, mert tudom, hogy sokan szeretik és nem kaptam eddig semmilyen forrást.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45191) Tressy válasza Jony2420 (#45183) üzenetére


Tressy
senior tag

Talán meg kéne köszönni hogy van ilyen kiegészitő....Jut eszembe lehet valahol támogatni titeket? Arena4plus kiegészitőt én kértem és szeretném honorálni egy kisebb összeggel a munkátokat

(#45192) karikusz válasza ametza (#45161) üzenetére


karikusz
tag

Az elementum kiegészítő amiről írsz? Hangot is átviszi veszteségmentesen?
Köszi ;)

Asus PRIME B250-PRO; Intel Core i5-7500 3.40GHz; SSD: WD 120GB Green, WD Blue 500GB HDD: WD Blue 1TB+1TB+1TB; GeIL 24GB Evo Forza Yellow DDR4 memória KIT ;Gainward RTX 3070 8GB; Chieftec 650W turbo Laptop: Acer Nitro 7 32GB (www.karikuszdesign.hu)

(#45193) brazos válasza paolinho (#45182) üzenetére


brazos
senior tag

CoreElec 9.2.8=Kodi v18/Leia. Nem csodálom, hogy nem megy a Super Subtitle, nálam Linux alatt a 19.1-es Kodin sem működik minden esetben, egy-egy esetben néha lehoz onnan feliratot, de leginkább csak hibaüzivel száll ki a melóból. Az OpenSubtitles.org-hoz meg igen, regisztrálni kell, és akkor működik.

[ Szerkesztve ]

(#45194) paolinho válasza brazos (#45193) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt nem tudtam, köszi!
Érdemesebb ezt magasabb szintre emelni? Mondjuk sok bajom nincs vele azon kívül, hogy nem egy mai rom már.

[ Szerkesztve ]

(#45195) brazos válasza paolinho (#45194) üzenetére


brazos
senior tag

Attól függ, van e a gépedhez való friss CoreElec verzió.

(#45196) k0dinerd válasza Mr Dini (#45067) üzenetére


k0dinerd
friss újonc

Fel nem tudom fogni, hogy ki bizik meg ebben, miutan ilyen titkolozva talalod es egyszeru embernek fogalma sincs, hogy mi mit csinal az addonon belul, mert a kod is hatalmas. Bezzeg vargalex kiegeszitoi pont azt teszik, amit kell nekik semmi tobbet. a githubon is elerhetoek.

vigxazzatok vele!

(#45197) tobias40 válasza k0dinerd (#45196) üzenetére


tobias40
veterán

Nahát ,neked is kár volt megszólalnod!
Ha nem bízol benne akkor nem töltöd le de a készítő nagyon régóta tagja a közösségnek és nem ezt érdemli hogy te itt megvádold! :W

Inkább töröld a hsz-t és ne lépjél be többet ide mert ilyen emberekre nincs szükség!!! :U

Nem értem ezeket az embereket akik csak így beesnek ide és beszólógatnak azoknak akiknek inkább köszönetet kellene hogy mondjanak a munkájukért!

(#45198) aldebaran válasza k0dinerd (#45196) üzenetére


aldebaran
őstag

Csakis azért regisztráltál, hogy ezt idehányd? Gratulálok! És ajánlom, járd ki az általános iskola 8 osztályát, hogy megtanulj írni-olvasni. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#45199) Mr Dini válasza k0dinerd (#45196) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nem teljesen értem, hogy mi a probléma, de szeretem a kreatív felvetéseket. Ha arra gondolsz, hogy malware lenne a kiegészítőben, simán lehet, mert még én sem néztem át mindent az eredeti forrásból, de valahogy erősen kétlem.

Én pedig nem terveztem hasonlót elrejteni. Szép ábránd lenne, de nem hiszem, hogy bárki a libreeleces/coreeleces raspi2-n/médiaboxon fog netbankolni, aki meg androidon használja, ott eleve nagy a sandboxing az Android miatt. Ha akarnám se tudnék nagyon rosszalkodni.

A kód pedig ott van a zipben, ha érdekel. Github accesst is adok én bárkinek, ahogy azt korábban jeleztem. A diszkréció meg remélem érthető. Az okát leírtam.

+ Senkit nem köteleztem arra, hogy használja és nem ez az első kiegészítőm. Ha nem tetszik, ez van. Használd nyugodtan a többi kieget. :R

Részemről

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45200) csubyy válasza k0dinerd (#45196) üzenetére


csubyy
tag

Az emberi hülyeség kortalan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.