Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#45701) zichie válasza vargalex (#45657) üzenetére


zichie
senior tag

Ezt a Netflix addon problémát Widevine L1-es eszközzel Windows, Linux vagy iOS alatt valaki próbálta 1080p-ben vagy 4K-ban? A hibajegynél írták, hogy csak android a problémás. A fejlesztője sajnos nem tud mit kezdeni a hibával. :(

Engem ESN alapján lekorlátozott a Netflix, így a gyári app csak 540p -ben megy, ezért lenne jó a Kodi féle addon, ahol 540p-be visszavéve a minőséget már nincs gond, de ez nem igazán "minőség".

(#45702) brazos válasza vargalex (#45697) üzenetére


brazos
senior tag

Azért a W11-ben jóval leegyszerűsödött az egy hálózaton lévő eszközök kezelése a hálózatkeresés funkcióval....

(#45703) Hrabovszki válasza paolinho (#45221) üzenetére


Hrabovszki
csendes tag

Szia
ezzel kapcsolatban sikerült megoldást találnod? Én már mindent próbáltam az Opensubtitles.org-on, jelszót változtattam, frissítettem stb. Ha PC-n lépek be akkor mindent elérek, tudok letölteni bármit de ha TV-n megyek be, Kodi-n keresztül,- akkor ugyanez a kép fogad. Mindent átnéztem , nem jövök rá a megoldásra. A mappába bemásolt feliratot viszont lejátssza természetesen...

(#45704) vargalex válasza brazos (#45702) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szerencsére már Win7-nél kiszálltam. Az még van, de csak virtuális gépen.

Alex

(#45705) esox2 válasza zichie (#45701) üzenetére


esox2
tag

A két perc után lefagyás hibát minkét 4k-s és egy fhd-s fire stickem produkálja Kodi Omega alatt, a gyári app viszont rendben működik ugyanezen az eszközön. Xiaomi Fhd stick alatt a kodi Netflix addon működik ESN átállítás után. A gyári appot ezen a sticken nem regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

(#45706) Arolotifar válasza Hrabovszki (#45703) üzenetére


Arolotifar
őstag

Csak VIP tagként lehet...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45707) zichie válasza esox2 (#45705) üzenetére


zichie
senior tag

"Xiaomi Fhd stick alatt a kodi Netflix addon működik ESN átállítás után."

1080p-s stream-el?

(#45708) Hrabovszki válasza Arolotifar (#45706) üzenetére


Hrabovszki
csendes tag

De akkor PC-n ugyanezen bejelentkezéssel miért nekem kell VIP tagság?

(#45709) Arolotifar válasza Hrabovszki (#45708) üzenetére


Arolotifar
őstag

PC-n sem lehet korlátlanul feliratot letölteni a .org oldalról :) Arra ott van a .com oldal. De ez már le lett írva szerintem többször is.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45710) Hege1234 válasza Arolotifar (#45709) üzenetére


Hege1234
addikt

van lényegbeli különbség a com és az org között?

az org-ot is lehetne használni korlátlanul, de csak az api nélkül..
csak nem láttam értelmét tovább kalapálni amikor ott van helyette a com..

(#45711) kress válasza Hege1234 (#45710) üzenetére


kress
aktív tag

azt írják a .com az újrangondolt, modern verziója a .org nak
24h-ként 10 felirat van ingyen, meg ahogy nézem vannak külön szintek meg fizetős csomagok plusz dolgokért

miért ingyenes böngészőből? gondolom pont azért amiért a streamingek is kűzdenek a kodi addonok ellen, ott nem nézel reklámot, nem generálsz szép látogatói statisztikát stb. stb.

(#45712) Arolotifar válasza Hege1234 (#45710) üzenetére


Arolotifar
őstag

Felesleges is kalapálnod :) Van elég melód enélkül is :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45713) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

A Kodiban van lehetőség módosítani a remote config fájlt valahogy? :-)

- mozi bolondéria -

(#45714) gyűrű válasza devil-k (#45713) üzenetére


gyűrű
addikt

Arra gondolsz hogy melyik gomb mit csináljon ?
Keymap editor addon.

(#45715) devil-k válasza gyűrű (#45714) üzenetére


devil-k
nagyúr

Van fizikális távirányítóm, azt szeretném beállítani, hogy melyik gomb mit csináljon. :B

- mozi bolondéria -

(#45716) gyűrű válasza devil-k (#45715) üzenetére


gyűrű
addikt

Oké akkor ez pont arra való.
A kodiban a program kiegészítők között lesz, onnan kell telepíteni a kodi repobol. .

[ Szerkesztve ]

(#45717) esox2 válasza zichie (#45707) üzenetére


esox2
tag

Azt hiszem igen, de még nem ellenőriztem. Örültem, hogy elindult mivel előtte hibaüzenettel elszállt. Egyébként itt volt a Xiaomi problémáról szó: [link]

(#45718) devil-k válasza gyűrű (#45716) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm :R

- mozi bolondéria -

(#45720) devil-k válasza gyűrű (#45716) üzenetére


devil-k
nagyúr

Tényleg mindent be lehet állítani, de mégsem mindent. Pl. a legfontosabb, az "ok" gomb. Egyszerűen nem tudom beállítani... Nem tudom, mit kellene tenni. Sajnos, az MPC HC-ban sem működik ez a gomb, de mondjuk a bal alsóra sem tudtam semmit sem beállítani.

- mozi bolondéria -

(#45721) gyűrű válasza devil-k (#45720) üzenetére


gyűrű
addikt

Az ok/enter és a back gombok legtöbbször rendszer vezérlők, azokat néha nem lehet.
Én egyszer valamelyik boxon az entert átállítottam, onnantól már a kodi nem is működött... Manuálisan kellett törölni a gen.xml
fájt mert navigálni sem tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#45722) Jovanny


Jovanny
újonc

Sziasztok!
Tudnátok segíteni filmking addont (filmking.eu) oldalhoz hol találok? esetleg a Movieshark repo-ba nem fog bekerülni ?
köszönöm a választ előre is.

(#45723) Hege1234 válasza Jovanny (#45722) üzenetére


Hege1234
addikt

csak gyorsba néztem rá, szerintem nincs akadálya, hogy bekerüljön

(#45724) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egy új korszak jön az MSRepo életében. Az utóbbi években párszor költözött a repó. Először kézzel voltak megosztva a telepíthető zipek, majd lett repó, ami először talán saját domainen volt, és egy fórumtárs hosztolta, aztán költözött a nagy forgalom miatt offshoregitre talán, majd kötött ki egészen hosszú ideig egy önzetlen felajánlásnak hála a weblap-tarhely-nél, ahol egészen a mai napig üzemelt a teljes repó ingyen az akkori tulaj önzetlen felajánlásának hála. A jelenlegi domaint pedig @xtend fórumtárs finanszírozza önzetlenül évek óta. Köszönet illeti őket!

A weblap-tarhely messze minden igényünket felülmúlta és szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy hálásak vagyunk az eddigiekért. Azonban a napokban megkeresett a fórumtárs, hogy a szerver, ami eddig kiszolgálta a repót hamarosan költözni fog egy újabb hosztra.

Hosszas mérlegelés után úgy döntöttünk, hogy nem élnénk vissza tovább a hoszting jólelkűségével és ideje önálló lábakra állni, hiszen a repó továbbra is nagy népszerűségnek örvend és illene saját hosztról kiszolgálni.

Nézegettem az ingyenes opciókat, de a legtöbb ingyenes statikus hoszt limites (Github, Cf Pages és társai) / lassú, így a VPS-ek felé kezdtem kacsintgatni. Az egyik fórumtárs javaslatára sikerült találni egy egész baráti konfigot évente egy ebéd áráért. Úgy voltam vele, hogy egy hobbira talán ennyit simán ki tudok köhögni, majd max nem ebédelek egyik nap. :D Illetve így lesz lehetőség jövőbeli tervekre is, amelyeket eddig nem igazán tudtam véghez vinni, mert nem akartam túlságosan sok erőforrást elvinni a felajánlott erőforrásból.

Szóval a szerver elköltözött, tegnap be is állítottam a legfontosabb dolgokat és mától már az új szerver szolgálja ki a repót. Annyira azért nem erős konfig az új, mint a régi, ezért a csicsás felületet nem hoztam át, de funkcionalitásban bízom benne, hogy továbbra is el fogja tudni látni az új hoszt a teljes közösséget.

A szerver elérhetősége best effort jellegű. Egyelőre Arch linux fut rajta, majd meglátjuk, hogy jó ötlet volt-e. :DDD

Mint user nektek nincs teendőtök, a cím továbbra is változatlan. Sőt, mostantól az mvshrk.xyz/MSrepo cím is használható, mivel már rég nincs meg a weboldal, nem muszáj a repo.mvshrk.xyz-t mindig beírni.

Bízom benne, hogy nem lesznek problémák!

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45725) Arolotifar válasza Mr Dini (#45724) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha adsz privátban egy számlaszámot, szívesen beszállok a költségekbe :) Nehogy már a topiclakók miatt kihagyj egy étkezést :DDD Anyukám mindig azt mondja, hogy az ebéd fontos :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45726) Mr Dini válasza Arolotifar (#45725) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Azt inkább csak viccnek/iróniának szántam. Elég régi már ez a hobbi, ennyi törődést megérdemel.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45727) Aryes válasza Mr Dini (#45726) üzenetére


Aryes
nagyúr

Pedig én is szívesen.

(#45728) lionshamlet válasza Mr Dini (#45726) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Énis hozzajarulnék egy doboz cigi árával, főleg a streamshark miatt :D

(#45729) God Vazzeg válasza Mr Dini (#45726) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is beszállnék a költségbe szívesen :R

(#45730) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Köszi a felajánlásokat, de tényleg nem ezért írtam. Szerencsére nem szorulok rá. Az adózásból is macera lenne, ha én itt adományokat gyűjtenék... Meg nem is érezném fairnek, mert messze nem csak az én munkám a repó, sőt! Havi 2 euró + ÁFA az, amiről szó van a VPS kapcsán, amiből már 6 hónapot ki is fizettem előre. Meg a VPN $3 per hó. Nem nagy tétel.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#45731) salem007 válasza Mr Dini (#45730) üzenetére


salem007
tag

Azért, nagyon szépen köszön a munkátokat!
Viszont, ha kell bármikor én is beszállnék a fizetésbe,legyen az bármilyen formában.

(#45732) Stealth válasza Mr Dini (#45730) üzenetére


Stealth
aktív tag

Köszönjük!

Simán összejönne annyi, amiből meg lehetne venni a Netflixet is. :DDD

-= Stealth =-

(#45733) hunaqua válasza Mr Dini (#45730) üzenetére


hunaqua
addikt

Üres hassal nem lehet dolgozni! :D

:R :R :R :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#45734) Apaxp válasza Mr Dini (#45724) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ha az utalási részt meg tudod oldani, akkor rám is számíthatsz. :)

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#45740) Arolotifar válasza Mr Dini (#45730) üzenetére


Arolotifar
őstag

Akkor álljuk az első 10 kör sörödet :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45741) Aryes válasza Mr Dini (#45730) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meg nem is érezném fairnek, mert messze nem csak az én munkám a repó

És messze nem csak Te használod a szervert. ;) De Te tudod. :R

(#45742) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

Hege1234 topictárs jóvoltából felkerült a Movieshark repository-ba a Moviedrive kiegészítő 1.0.3-as verziója. A változások:

- változások követése

[ Szerkesztve ]

Alex

(#45743) Csillagember válasza vargalex (#45742) üzenetére


Csillagember
kezdő

Yes,köszönjük.A Moviedrive az egyik legütősebb...

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

(#45747) ioles


ioles
csendes tag

Sziasztok,
a MindigTV kiegészítő updateről nincs hír?
A lejátszás kb 10mp ként megakad,mintha pufferelne. Ugyan ez volt a DigiTV appban is de ott most jónak tűnik.
Esetleg MovieShark repoban a MindigTv pápához nincs ötlete valakinek? Köszi előre is

(#45748) adamp9386 válasza vargalex (#45742) üzenetére


adamp9386
lelkes újonc

De nem úgy volt, hogy nem fogják engedni Kodiról a Moviedriveos srácok? Vagy sikerült megegyezni?

(#45749) Tressy válasza ioles (#45747) üzenetére


Tressy
senior tag

Nekem nem akad egyik kieg sem más lesz ott a baj

(#45750) hunaqua válasza Tressy (#45749) üzenetére


hunaqua
addikt

A CE 21 Nightly alatt akad,nem csak ez hanem a digi is. A CE 21Beta alatt hibátlan.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.