Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#575) Ruszki


Ruszki
senior tag

Nahát akkor egy kicsit a "Vasról".

Tegnap kaptam meg de nem sok időm volt vele foglalkozni.
Mint ahogy a többiek is írták pozitív csalódás ért a készülékkel kapcsolatban.
A kép ill. a szöveg megjelenítése nagyon jó.
A borító képekkel nem nagyon van gondom úgy döntöttem ezt nem hackelem meg marad úgy ahogy van!
Talán a margó hacket megcsinálom.
A kezelő gombok megszokhatók de néha a képernyőt akarom nyomkodni csak nem tudom mért mivel nincs semmi olyanom ami érintőképernyős.
A Collection létrehozással egy kicsit bajlódtam de azt hiszem sikerült megoldani.
Most már rendezettek a könyvek.
Internetet nem nagyon próbáltam csak a Google és kész de felesleges mert van itthon laptop és Pc is.
A könyvek konvertálásával nem volt semmi gond kipróbáltam az amazon nyújtotta szolgáltatást is és itthon a calibre nevű programmal is.
Lassan ki lehet tapasztalni mi a legjobb a Kindle3 számára.
Akkumulátorilag egyenlőre még nincs meg a pontos tapasztalat mert tegnap rengeteget szórakoztam vele és még könyvet is olvastam rajta aztán wifi használat de még így is a gyári feltöltés van rajta.
Hát egyenlőre ennyi.
Ha nagyobb a tapasztalat akkor majd többet írok.

_mizu:
hát szerintem nem nagyon tudsz megadni ez az én véleményem de esetleg ha megvan a fuvarszám már akkor talán az UPS vagy a DHL oldalán tudsz írni valami megjegyzést a szállítással kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.