Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Dictator^


Dictator^
veterán

hűha, segitsetek, 110.000ft-ba fájt nekem a jogsi elkezdése..
eddigi kiadások: MOD: mármint ugy hirdették, hogy 110.000ft lesz...

25000 elméleti tandij ára.
2500 gyakorlati óra dija (ez gondolom a rutin lenne)
3800 a kresz vizsga dija
+3500 az elsősegély vizsga dija
4080 volt a könyvek ára.. (elsősegélyem volt, tudom hogy ez nincs benne a 110.000ben)

most hivott az oktatóm, hogy 28100at kell vinnem keddre neki..de akkor, hogy jön ki?
ugy számoltam, hogy 25000az elméleti 3800 a vizsga az 28800 és 2500*30óra az 75000ft
és 28800 + 75000 az ...103800 tehát akkor most mi van hogy jön ez ki? :F

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#602) blueMerle válasza Dictator^ (#601) üzenetére


blueMerle
veterán

Most akkor az a baj hogy kevesebb? :F

(#603) Dictator^ válasza blueMerle (#602) üzenetére


Dictator^
veterán

nem, az hogy több lesz... legalábbis még1x átszámolom...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#604) blueMerle válasza Dictator^ (#603) üzenetére


blueMerle
veterán

Ja ok, tudod én meg a matek :D Ha több akkor reklamálj hogy nem erröl volt szó, ennyi.

(#605) Dictator^ válasza blueMerle (#604) üzenetére


Dictator^
veterán

nem nemhiszem, hogy van gond a matekoddal, viszont most kb már értem miért kért keddre 28100.et, 25000lesz a 10 ora vezetés.... ami ugye 5 alkalom mert 2 órákat vezetek, és 3100 meg talán a rutin vizsga :F kb ez lehet de akkor viszont.... ha a kresz meg az elsősegély volt ~32300 .. és 2500ft 2 óra vezetés, és 30órát kell levezetni ugye az 75000ft...32300+75000 = 107300 és talán a forgalmi vizsga is 3000 körül lesz és igy kijön... bár lehet én számolok hülyén..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#606) Snitsky


Snitsky
csendes tag

Múlthéten meglett végre a forgalmi vizsgám is :B
Az elsősegélyt hagytam utoljára. Ezt milyen hamar lehet elvégezni? :F

(#607) deicide válasza Snitsky (#606) üzenetére


deicide
veterán

ez általában 8-10óra elmélet plusz a vizsga, 3 nap volt nekem.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#608) Dictator^ válasza Snitsky (#606) üzenetére


Dictator^
veterán

akkor változó, nekem az elsősegély 2napból állt, elméleti , gyakorlati.. 2-2óra... és elsőre meglett...

viszont most megyek, most kezdem az első rutin órámat !! pá!

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#609) Dictator^


Dictator^
veterán

hejj, über volt az első vezetés xD oktatónak csak párszor kellett belenyulnia az iranyitasba, mondta hogy a többiekhez képest über voltam :R degear :DD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#610) jerry311 válasza Dictator^ (#609) üzenetére


jerry311
nagyúr

LoL :DDD
10 fajta oktató van: (aki ismeri a bináris számokat és aki nem)
- van a ''lebaszós'', csak hogy próbálj jobb lenni
- meg van a bíztatós, hogy legyél mégjobb.

(és van aki Tusit kínozza ;] )

(#611) Dictator^ válasza jerry311 (#610) üzenetére


Dictator^
veterán

és a 11. fajta akit 20éve ismerek :DD

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#612) Rommel6600 válasza Dictator^ (#611) üzenetére


Rommel6600
őstag

1 éves korod óta? nem újkeletű az ismerettség :))

(#613) Dictator^ válasza Rommel6600 (#612) üzenetére


Dictator^
veterán

család barátja az oktató.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#614) rizsaxx


rizsaxx
csendes tag

Nekem volt 2 oktatóm, 3 kocsin tanultam, és 4-szer buktam. Veszprémben tanultam az 1. számú gépjármű vezető oktató mittudoménminél, de azt a csürhe bandát nem ajánlom senkinek! Alkoholista szexmáliás köcsög társulat. Nagyon utáltam őket, az oktatóimat, igaz, azok is engem. Szóval ''jól'' megvoltunk. Az első oktatóm beszólásait még ma is tudom, de vezetni azt nem tanultam meg. Amúgy jogsit magát szeptemberben kezdtem, októberben fejeztem be. (2003 szeptembere, és 2004 októbere :F ) Azóta 3-szor vezettem. Abból kétszer cégautót, kollégám próbált tanítgatni (egyszer tettem egy kört egy parkolóban, másiknál meg kolléga majdnem szívinfarktust kapott, mert emelkedőről nem tudtam elindulni, visszagurultunk, mellesleg mögöttünk kocsik álltak). A 3. vezetésem otthon volt, vaterommal mentünk ki a határba Barkas típusú gépjárművel :) Izomlázat kaptam a kormányzástól, és hazafele menet majdnem elütöttem egy kutyát. :F
Amúgy az első oktatóm beszólásai:
- Ott a Zsófi, e, na, mit találtam neked? (Minden csaj Zsófi volt)
- Na, ennek is akkora picsája van, mint a nagyképernyős Munkácsy TV!
- Na, ez is olyat szarhat mint a Vim-es doboz.
(Megyünk arréb, jó 80-as öregasszony) - Kicsit öreg már, de azért meg tudná tanítani a b@szás fortélyait!
- Meg kell b@szni, mert ha nem b@sszuk meg, megb@ssza más!

Szóval ja. Ez az én formám... :(((

(#615) Dictator^ válasza rizsaxx (#614) üzenetére


Dictator^
veterán

huha az fasza, ilyenem emberek vannak itt is ahol én nyomatom bár jól haladok, oktoberbe kezdtem, és dec 21ig meg is lesz a jogsi ha a forgalmit nem baszom el...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#616) Sipi16 válasza Dictator^ (#615) üzenetére


Sipi16
senior tag

Helló
december 21-én vizsgázol forgalomba?
mert úgy tudom hogy 20. az utolsó vizsganap és utána csak január 8. a következő.
Vagyis nekem az oktatóm ezt mondta én 19 vizsgázok :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#617) jerry311 válasza Sipi16 (#616) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nemtom idén hogy lesz, de tavaly én is nagyon közel vizsgáztam karácsonyhoz. Pontos dátumra nem emlékszem, de valamikor 20 és 23 közt...

(#618) Kiskokó


Kiskokó
veterán

na hello
megvan a 30. órám avgyi holnap megyek a 30.ra de az okkatót mé a vizsgát szóba se ejtette remélem december közepe eflé azért sor kerül rá.. már unom hogy járni kell vezetni jólenne mrá ah ameglenen ajogsi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#619) Dictator^ válasza Sipi16 (#616) üzenetére


Dictator^
veterán

helló

ha jól emléxem 2006.10.05kor kezdem az egészet, most lett meg mult héten elsőre a kresz vizsgám, elsősegély előtte lévő héten lett meg szintugy elősre, durván 1 héttel a kresz után szoltam csak az oktatómnak, hogy mennék vezetni, a vezetést a héten kezdtem, azaz a rutin első órám kedden volt, és most hivott hogy dec 1-én pénteken vizsgázok rutinból...a forgalmi vizsga meg 20tájékán lesz! lehet 20 lehet hogy 21... de tuti hogy 24 előtt...

amugy hol kezdted a jogsit? melyik /minek is hijjjják ezt/ társaság vagy tanulóiskolánál?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#620) Dictator^ válasza Kiskokó (#618) üzenetére


Dictator^
veterán

huh, szerencsések egyike vagy, bár ki hogy nézni, a legtöbb emberrel le se vezettetik a 30órát... a maradék pénzt meg benyulják általába... 10óra rutin, 20óra forgalmi asszem igy oszlik el a 30óra...ezek után talán még vezethetsz +pénzért de ha minden igaz 30 után már vizsgáhatsz...

ha ugy nézem sztem én még a rutin 10órát se fogom megcsinálni, elég jól ment kedden, sztem 6-8óra lesz csak meg..persze kifizettem neki a 30e ft-ot.. de nem lesz rá ideje...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#621) tusi74 válasza jerry311 (#610) üzenetére


tusi74
őstag

:DD

(#622) Dumb válasza rizsaxx (#614) üzenetére


Dumb
senior tag

Huhh. Nem irigyellek.Te is nő vagy? Akkora parasztok lehettek, hogy szédülnek az aszfalton. Vagy tojással fizetnek a Volánbuszon, vagy töpörtyű volt a jelük az óvodában :))

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#623) tildy válasza Dictator^ (#615) üzenetére


tildy
nagyúr

Engem csak az oktatóm akart lekapni, mikor a sikeres vizsga után vitt hazafelé .
De egyébként jófej volt, csak bitang nőcsábász.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#624) Eagl3


Eagl3
veterán

Énmeg csak dec. 13, 14, 15. -ére kaptam eü tanfolyamot... Nemkellett volna a végére hagynom úgyérzem :) Sebaj, a ''nehezén'' már túlvagyok.

(#625) Dictator^ válasza tildy (#623) üzenetére


Dictator^
veterán

tildy megértem az oktatódat, a helyébe lehet én is ezt tetettem volna egy ilyen csodálatos nővel mint amilyen te vagy. :B

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#626) Dictator^ válasza Eagl3 (#624) üzenetére


Dictator^
veterán

az eü elég piti cucc, majd karácsonyi ajándéknak megkapod ;]
amugy nekem szerencsém volt ugymond ezzel mert a két eü-s gyakorlati/elméleti óra után már jött a vizsga (közvetlen az órák utáni napon), magyarul az épp betanult elmutatott cuccot simán el tudtuk sajátitani és vissza mondani a kövi napon..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#627) Kiskokó válasza Dictator^ (#620) üzenetére


Kiskokó
veterán

nekm is ugyvotlmeg a 30 óra.. vagyis 8rutin asszem eg a többi 22 forgalmi.. kiváncsi vagyok holnap megkérdzem mikor szándékozik vizsgára menni vlem.. és kiv vok mit mond..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#628) tildy válasza Dictator^ (#625) üzenetére


tildy
nagyúr

Jujj , ne hozz zavarba:B

Tusi : te is csak iylen nőcsábász oktatókkal futottál össze?

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#629) Grass


Grass
aktív tag

Hi!
Mennyi lehet a kormány holtjátéka?
Mennyinek kell lennie a gumiabroncs mintázatának?
Egy kocsin 4 helyzetjelző, 2 tompított és 2 távolsági fényszóró van igaz?

Előre is köszönöm a segítséget.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#630) tildy válasza Grass (#629) üzenetére


tildy
nagyúr

I..GUMIABRONCSOK ELLENŐRZÉSE:

• A kerekekben megfelelő legyen a légnyomás. /Ne legyen lapos defektes/ Csak szemrevételezéssel.
• A gumikon nem lehet mechanikai sérülés,/ repedés, szakadás, dudor/, szennyeződés, ami roncsolja és rendellenes kopás
• A futófelület mintázatának a mélysége meg kell, hogy haladja az 1,6 mm-t.( kopásjelzőnél látszik)

Ugyan nem naponta ellenőrzendő, de két előírásnak meg kell felelnie a gumiknak .
1.Szerkezetileg, méretileg mind a négynek azonosnak kell lennie. / Radiál v. Diagonál /
2.Egy tengelyen a futófelület mintázatának is azonosnak kell lennie.

II. KORMÁNY BERENDEZÉS ELLENŐRZÉSE :

A kormányberendezésen két szempontot vizsgálunk:

• Nagy mozdulatra a kormány nem adhat rendellenes hangot/kattogó, recsegő hangot, és nem ugorhat.
• A kormány holtjátéka nem haladhatja meg 2-4 cm-t, vagy 15 fokot.


Kormány holtjáték alatt azt a legnagyobb kormány mozdulatot értjük, mely a kerekeken
elmozdulást még nem eredményez. -Végrehajtás: A jármű mellett állva egyre csökkenő módon mozgatjuk a kormányt,

miközben a kerekeket figyeljük.
A holtjáték megnövekedése a kormányösszekötő gömbfejek vagy a kormánygép kopásából
ered.

III./a:VILÁGÍTÓ ÉS FÉNYJELZŐ BERENDEZÉSEK ELLENŐRZÉSE:




VILÁGÍTÓ BERENDEZÉSEK -Végrehajtás: mondom mit kapcsolok -Bekapcsolom a…
• Helyzetjelző világítás .Főkapcsolón ( 1 ) egy kattanás. Elöl kettő gyenge fehér, hátul kettő gyenge piros, valamint a rendszámtábla megvilágítás (összesen 5 db 12V; 5W-os ) Ezekkel egy időben a műszerfal világítás is működik.
• Tompított fényszóró :Főkapcsolón második kattanás. Elöl kettő erős fény.(12V 55W-os) A műszerfalon zöld visszajelző világit. Végrehajtás: Mivel külön lámpák akár egy időben is vizsgálhatók (Fénye legalább 40-60méterre világít)
• Távolsági fényszóró : Főkapcsoló tompított állásban, irányjelző kapcsoló kormány felé húzva kapcsolja. (Fénye legalább 100 méterre világít)
A műszerfalon kék visszajelző lámpa jelzi. Elöl még két rendkívül erős fény. (12V 60W-os)


III./b. FÉNYJELZŐ BERENDEZÉSEK

CSAK GYÚJTÁSON ELLENŐRIZHETŐ Végrehajtás: Be kell ülni ülést beállítani, tengelykapcsolót padlóig benyomni, váltót ell. 0 fokozatban van-e? –Ha nem oda kapcsolni, gyujtást, rákapcsolni.
• Irányjelző: Percenkénti villogások száma 90.+-30. Színe borostyán sárga Ellenőrzése a jármű körbe járásával történjen, de következtetni lehet a villogások számának eltéréséből is. Ha valamelyik oldalon
a villogások száma kétszeresére nő, azon az oldalon ki van égve valamelyik izzó. Egyszerre
ellenőrizhető valamennyi irányjelző az elakadásjelző működtetésével.(12V; 21W-os)
• Hátramenetet jelzőlámpa : Motor áll, tengelykapcsolót padlóig lenyomva hátramenetbe helyezzük a váltót,
Hátul kettő erős fehér fénynek kell világítania.(12V; 21W-os)
• Féklámpa:3db piros fény Segédszemély, vagy tükröződő felület felhasználásával, illetve az elakadás jelző háromszöggel kitámasztva.
A vizsgán vegye igénybe
az oktató segítségét, ha nincs, elindulás előtt a garázs falán vagy a mögöttünk parkoló jármű
fényszóróinak tükrében, vagy egy falfelületre tolatva, ha ez sincs az elakadás jelző háromszöggel kitámasztva.kell a fékpedálra helyezni, így egyedül is megnézhető.(12V;21W-os)

IV. FÉKBERENDEZÉSEK ELLENŐRZÉSE :
• Üzemi fék, vagy lábfék : A fékpedál egyszeri, erőteljes, hosszan tartó lenyomása esetén a / tengelykapcsoló pedál útjához lehet viszonyítani /
pedált a pedál útjának max. egyharmadáig tudjuk lenyomni, ott a pedálnak kemény, szilárd
ellenállást kell mutatnia, ”felkeményedik a fék.” - Ha bármi, ettől eltérőt tapasztalunk, a járművel NEM INDULHATUNK EL ! ! !
javító műhelybe kell szállítani, vagy a helyszínre hívott szerelő hárítsa el a hibát.
Hibalehetőségek : 1. Padlóig beesik a fék: - Elfolyt a fékfolyadék
2. Mélyebbre nyomható a fék, de szilárdan ellenáll: Megkoptak a fékbetétek, régi típusra jellemző (nem önbeálló dobfék)
3. Nem szilárd az ellenállás: Pumpálásra keményedik levegős a fék.
• Kézifék ellenőrzése : A kéziféket lassan behúzva megszámoljuk a kattanásokat, 3 - max. 6
kattanásnál szilárdan, keményen ellen kell, hogy álljon, nem húzható tovább.


Forrás: [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#631) jerry311 válasza Dictator^ (#626) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát nem... Én is későre (december végére) akartam hagyni. Dec 10-15 környékén közölték, hogy most pihi van, majd január második felében lesz vizsga. Nem is lett ka#onyra jogsi.
Szóval menjetek minél előbb elsősegély tanfolyamra meg vizsgára, mert lusta banda!

(#632) jerry311 válasza Grass (#629) üzenetére


jerry311
nagyúr

A kormány megengedett holtjátéka autófüggő, kezelési és karbantartási kézikönyvben megtalálod. De mintha valami 15° környékén lenne a kresz szeint.

[Szerkesztve]

(#633) tope


tope
addikt

Kormány holtjátéka autófüggő, amit az okatódnak el kell mondani, hogy annál a kocsinál mennyi, és ezután neked ezt kell elmondani.

Lámpák:
1. Helyzetjelző (rendszámvilágítás), balra irányjelző
2. Tompított fényjelző, jobbra irányjelző, ködlámpa
3. Távolsági fényjelző, tolató lámpa (rükverc), elakadásjelző
4. Féklámpa, amire megkérsz valakit, hogy nézze meg.

Gumi:
Nincs-e rajta repedés, sérülés; megvan-e a megfelelő keréknyomás (lapos, nem lapos); megvan-e az előírt bordamélység (1,6mm)


[Szerkesztve]

(#634) tusi74 válasza tildy (#628) üzenetére


tusi74
őstag

Az első, az tuti nem akart. Vagy lehet tehetetlenségben ordibált velem, mert látta, hogy nálam a sorompó lehúzva.
A második az normális volt, de nem is próbálkozott. Biztos nem jöttem be neki. :)
De jogsim az lett.

(#635) Dictator^


Dictator^
veterán

nah, jött a tecsi, hogy pénteken vizsgázok, még 1 napot vezessek, az még két óra ugye amit sose nem vezettem le mindig 1:30-1:45 volt...aztmondja ennyi elég nekem xD
szóval rutin vizsgáig 6órát fogok összesen levezetni..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#636) jerry311 válasza Dictator^ (#635) üzenetére


jerry311
nagyúr

A két óra általában olyan mint az iskolában: 2 x 45 perc. Erről elméletileg tájékoztat valamelyik papír...

(#637) Kephamos válasza Dictator^ (#635) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem nem biztos, hogy jó az, hogy keveset vezetsz oktatóval. Oké-oké, hogy nem ott5 tanul meg vezetni az ember, de mégiscsak több szituációval találkozol kontrollált körülmények között, esetleg elmondja neked az oktató, hogy mi a legjobb megoldás adott esetben. (Nem félsz tőle, hogy átvág?)

(#638) burgatshow válasza Dictator^ (#635) üzenetére


burgatshow
veterán

Én a rutinvizsgámra 90 percet vezettem a 600-ból! :D Szerinted? :D Amúgy én is átmentem elsőre! :D A forgalomban szívtam kétszer. :B

(#639) Dictator^ válasza Kephamos (#637) üzenetére


Dictator^
veterán

nem félek hogy átvág , bár elég fura... ha viszont vmit elcsesznék rutinon ami az ő hibája azt odadörgölöm az orra alá..mert igy nem koser sztem, szépen levezethetném a 10-et de nem ér rá a héten és 1.jén vizsga.

tom: gratz :) előtte azért vezettél már vmit nem? :))

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#640) Dictator^


Dictator^
veterán

na voltam ma is, meg megyek csüt-ön is bár a kerek 2órát nem vezetem le soha, ma pl siettünk mármint az oktató sietett kicsit huztam vele városba 60 felett néha :))
ugytünik menni fog ha nem bélázok el vmit, pénteken meg a rutin..indexelést néha elfelejtem a rutinpályán..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#641) jerry311 válasza Dictator^ (#640) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hehe, 60 felett. Egészen a vizsgáig hallgattam, hogy ''ha most vizsgáznál, már rég megbuktál volna. Mindezt mert általában inkább haladtam a forgalommal, mint lassítottam volna a megengedett legnagyobb sebességre. :DDD

(#642) Dictator^ válasza jerry311 (#641) üzenetére


Dictator^
veterán

hát ez a gond velem igazából, a forgalomhoz igazodok, meg én se birom a lassu embereket, meg a ''sportos'' vezetésem se tetszik neki, meg a ''sportos'' váltásom se, de ezt majd a saját kocsinál csinálom...oktató mellett menjek ugy ahogy kéri :DD

ahogy ő mondaná: a GÁZT mindeki tudja nyomni ;]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#643) SLi


SLi
tag

Srácok lenne egy kérdésem minst sokan tudjátok van az a lehetőség hogyha az ember megcsinálja az A1 jogsik akkor két évvel késöbb A korlátlanra is megcsinálhatja mert ugye különben 21 éves kortól lehet namármost kiderül ha igaz hogy van ilyen kategória hogy a1 automata ,a1 mechanikus ha én megcsinálom most a1 automatára akkor kitudom használni ezt a 2 éves mizzériát? vagy nem-e?:) ha hülyeséget kérdeztem hordjatok le!:D

más: vett valaki esetleg 125 ccm es motort amit 50 ccm esnek hazsnáltak és levizsgáztatta azt? ha van ilyen az szóljon lenne pár kérdésem :R :R :R

(#644) mcadam válasza Dictator^ (#642) üzenetére


mcadam
csendes tag

Szerintem így van ez alegtöbb emberrel, köztük velem is. Énnekem több mint 1 éve van jogsim. És én is a forgalom tempoját veszem fel, de néha rámtör a mehetnék és olyankor előzgetek rendesen pesten 80-90es sebességgel. ->nem mindig! :U

Speed Up!

(#645) Dictator^ válasza mcadam (#644) üzenetére


Dictator^
veterán

na de érted forgalminál nem csinálhatom azt amit én akarok, ott be kell tartani minden szart, kivéve ha az oktató nem gameboyozik hátul és szarik rám közbe ;)
majd ha meglesz a jogsi, remélem dec 20körül megvan a forgalmim max később állitják ki az ünnepek miatt. lehet áttolodik januárra, utána majd visszaveszem a saját stiulosmat..
csak az a vicces, hogy forgalmin olyan emberek mentek át már akik olyan bénák mint atom, bátyám se volt nagy góré söt félt is meg annyira nem is vonzotta a vezetés, és elsőre ment át mindenből, de az a tempó amit nyomott hááát nem vágom...lefogadom engem megszivatnak forgalmin, és azt utálni fogom, miért olyannal basznak majd ki aki vágja is ''valamennyire'' a témát?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#646) jerry311 válasza Dictator^ (#645) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mert aki vágja a témát azt inkább meghúzzák, hogy visszavegyen az arcából. Merthogy többen vannak, akiknek az arcuk nagy és csak hiszik, hogy olyan nagyon jól vezetnek, mint akiknek tényleg jól megy.

(#647) Dictator^ válasza jerry311 (#646) üzenetére


Dictator^
veterán

értelek, forgalmin nem is kell arcoskodni, ezért mondtam hogy ott betartani minden korlátozást meg ilyeneket...nem akarok eldölni karácsony előtt, jó lenne még ha idén meglenne..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#648) mcadam válasza Dictator^ (#647) üzenetére


mcadam
csendes tag

Álj hozzá pozitívan és akkor meglesz. Az egyik haverom is mostanság rakja le és ő megbukott forgalmin vagy rutin /(?)->nem tom most melyiken is/ és ahogy beszélgettünk mondta hogy ő is attól félt, hogy tuti meghúzzák és nem megy át meg minden, ez be is jött neki sajnos, de mostmár mondta hogy jol ál hozzá a dologhoz és sikerülni fog és hogy akkor is azt kellett volna csinálnia.N most még asszem csak most fog majdv zsgázni ismét.ugyh majd meglátjuk az eredményt.
A lényeg pozitívan kell hozzáálni!!Sok sikert a vizsgához!

Speed Up!

(#649) Dictator^ válasza mcadam (#648) üzenetére


Dictator^
veterán

köszi, hát én max attól parázok, hogyha most nem jön össze akkor marad a jövö év...ha ugy nézzük több mint 1 honapot csusznék...a forgalmi még talán oké, de a rutin is , na mind1 sikerülni fog remélem, eddig minden ment elsőre..
ha jól tudom most mennek az utolsó rutin vizsgák az évbe ezt sztem már le is irtam vagy irták előbbi hsz-ekbe, és az utolsó forgalmi vizsgák 15-20között vannak

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#650) Dictator^


Dictator^
veterán

rotfl reggel 6-8ig vezettem, nem is ment rosszul már de ez a köd meg kurvasötét...tetszik, azért poén, hogy a tanpályán 3 tanulóautó volt...alig fértünk el...holnap vizsga mennie kell!
pár dologról azért fasza, h nem szolt még az oktató, van az intenziv gyorsulás és megállás két vonal közt..eddig a tag nem mondta , hogy egyedül ött kell biztonsági öv majd a vizsgán, ma rákérdeztem, mondta, hogy a vizsga közbe szólt volna, esetleg lesz még vmi amit nem tudok :F ...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.