Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) nemcso válasza Kiskokó (#298) üzenetére


nemcso
senior tag

Mivel (nősülés előtt) Fehérváron laktam, nekem a fehérvári forgalom volt az ''otthonom'', meg a környező főutak és az M7-es. Vezetni mindíg reggel és kora délután vezettem, szóval kijutott a csúcsokból az utakon. De így utólag nem is volt baj, legalább szoktam a forgalmat. Persze Bp.-hez képest ez is csak sétagalopp...

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#302) nemcso válasza Calogero (#300) üzenetére


nemcso
senior tag

Volgával lehetett volna az igazi a rutinpálya és kint a forgalomban a parkolás gyakorlása ! :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#303) Calogero válasza nemcso (#302) üzenetére


Calogero
addikt

Ezért szerettem volna azon tanulni.

A barátnőm Corsán tanult, és egyből egy pici gondott okozott neki a Pajeroval (L200) való parkolás.
Gyorsan lejmoltam az útépítőktől bóját, és egy forgalomtól elzárt területen gyakoroltunk, most már beteszi bárhova (ahová befér) minden nehézség nélkül.

(#304) nemcso válasza Calogero (#303) üzenetére


nemcso
senior tag

''most már beteszi bárhova (ahová befér) minden nehézség nélkül''

;]

Bocsánat, kissé elbágyadtam és ilyenkor előjön a piszkosabbik fantáziám. :D

De egy ekkora kocsival, mint az L200, nem is árt az ilyesféle gyakorlás.... szóval igazad volt. ;) :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#305) DigitXT válasza Motion_Blur (#296) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerencsére már több éve vezettem akkor
Ez elég érdekes, ha idén múltál 22...:DDD

(#306) Rommel6600


Rommel6600
őstag

ÁTMENTEM!!! :)) :R :Y :C :DD

Minden jól ment, egy két bakit elkövettem a nagy idegességemben (világító- és fényjelző berendezéseknél kihagytam a féklámpát, de az oktató lesúgta szerencsére h mi maradt ki :B , na meg a fék: kézifék be volt húzva így ellenőríztem, szólt a biztos úr hogy engedjem ki, ez még nem is volt gáz, hanem mondtam a megtanult sablon szöveget (Nem esik be, a pedálút 1/3áig benyomható ott felkeményedik) erre nekiáll nekem magyarázni h a ami gépekem már nem ez a helyes arány sokkal később keményedik... Na nekem mint vizsgázónak ez pont hiányzott), Aztán a rettentő bonyolult elakadásjelző 3szöget is fel tudtam állitani, kötelező feladatokat megcsináltam, utánna meg egy gyönyörű Y-t. Eléggé el volt szállva magától a vizsgabiztos, nameg olyan hangerővel és artikulációval képezte a szavakat mint aki félálomban van, így többször meg kellett kérdeznem mit is mondott, mert nem lehetett érteni...
Végén közölte h azh elindulást is jelezni kell index-el a kresz-szerint nem csak a megállást, nameg h szerinte ez az ülésbeállitás nem megfelelő a számomra, mert a felsőtesttemmel nem tudom biztonságosan irányítani a gépjárművet...
Vizsga után már mentünk is át Hódmezővásárhelyre ( 30km), h legyen egy kis 2 óra országúti vezetés is. Na itt kaptam pár nyakast, (3asban 60-ig húzattam a gépet, aztán egyből 5.be kapcsolások...) de öröm volt végre nem 50el csoszogni a 70-80-al haladó forgalomhoz képest, és 30 méterenként zebránál megállni.
Most h meglett a vizsga, be lehetett irni az időközben városban levezetett órákat, így kiderült 19órám van már meg a kötelező 31ből :D

(#307) nemcso válasza Rommel6600 (#306) üzenetére


nemcso
senior tag

Te is meglepődtél a sikeren ? ;]

...gratula :)

Városban és azon kívül is én is sokszor 3-ből teszem fel rögtön 5-be.
A vizsgabiztos pedíg nem lenne az ami, ha nem tudna belekötni egy-két dologba. :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#308) Rommel6600 válasza nemcso (#307) üzenetére


Rommel6600
őstag

neem, azért annyira nem volt(am) gáz :B
De még így is hibavonal nélküli a vizsgalapom, hoppá. :D
Erre azt mondta az oktatóm hogy vagy húzgálnak vagy nem. Hát az enyém nem húzgált :P

(#309) Kephamos válasza nemcso (#285) üzenetére


Kephamos
addikt

Köszi! A sorrend jó, plusz egy fél disznó és egy kis fenyegetés. ;]
---------------------
tildy: Szintén köszi. Hány nap...azt nem tudom, de ne csak az úton retegj, hanem a járdán is. ;] (Na, isten ments!)
---------------------
Calogero: Amiket olvastam a kocsidról, az szinte bárhová befér. :DDD Csak elhatározás kérdése.
---------------------
Amúgy én így utólag azt monom, hogy jó autón tanultam (A Vectra 1.7 D TI, szervó). Az elején azt mondtam, hogy nem jó ez, mert nagy, meg minden. A végére azonban rájöttem, hogy gép ez tanulni is, hisz a fogalomban elég volt kitenni az indexet és kissé húzódni az adott irányba és beengedtek. Nemtudom, hogy beengedtek volna , ha egy kis autóval vagyok. Nomeg dízeles és még négyesben is megy alapjáraton, ha nagyon kell. A rutin meg gyermekjáték volt, most, hogy belegondolok, mert a szlalomnál, csak a kuplunggal kelletjátszani, meg kanyarogni.
Úgy látom kezd az ÁTMENTEM!!! szállóigévé válni. Remélem, hogy tényleg az lesz és még sokan fognak itt élni vele. ;) Mindenkinek sok sikert előre is.

(#310) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Holnap elsősegély vizsga...
Már mondanom sem kell tovább, ugye... ;]

(#311) Kephamos válasza Rommel6600 (#310) üzenetére


Kephamos
addikt

Na, oda nem elég a tudásod, esetleg szerencsére is szükséged lesz. Tehát kívánok is neked. :D Sok sikert!

(#312) Rommel6600 válasza Kephamos (#311) üzenetére


Rommel6600
őstag

ÁTMENTEM!!!

Nem volt gáz, jó vizsgáztatót fogtam ki, nem szívatott, rá is ért, nem kellett 5perc alatt eldarálni a dolgot. Meg is mondta csak akkor vág meg ha ''meghal'' a sérült.
4 emberből én kerültem sorra utoljára (hát persze hogy a tanfolyamon is, meg itt is rajtam mutogatták a dolgokat, kötögettek stb :W ), meg az első kettőt majdnem megvágta mert annyira bénák voltak... De a lényeg hogy míg az első kettő legalább 15-15 percig tökölt, szenvedett (egyszerűen leblokkoltak, sajnáltam is őket), addig a mi párunk jól teljesített, kötnöm semmit nem kellett mert kiderült már korában, hogy azokkal ellentétben akik csinálták én tudtam volna :) Kicsit mérges is volt rám mert már sokat súgtam is, aztán már meg is jegyezte h ne súgjak mert felesleges ugysem vágja azt a kötést az illető. Lényeg egyszerű vénás fejsérültet vénás nyomókötéssel/spakakötéssel [kép] ellátam, meg egy sokkost is, persze csak szóban és ez kb 3 perc volt, és már örülhettem is. Pedig hogy be voltam rosálva az elején mert egy tételt sem néztem át (mi több meg sem voltak a tételek, sőt egyáltalán nem láttam tételt :) ) de aztán igaza lett az oktatónak h a leadott anyag tudása bőven elég nem kell tételekkel marhulni, menni fog. Na meg az is segített h míg a többiek vizsgáztak megnyugodtam, mert látszódott h rendes a vizsgáztató, még sokszor könnyített, próbált segíteni is a maga módján.

Szóval mindenkinek jó vizsgáztatót, és sok szerencsét kívánok! De tudjátok is a lényeget mert az kell, jószándék nem elég, tételeket meg felejtsétek el :B

[Szerkesztve]

(#313) nemcso válasza Rommel6600 (#312) üzenetére


nemcso
senior tag

Olyan rendes és türelmes sérült voltál + nem is haltál bele az ellátásba, hogy már csak ezért is átengedtek. ;]

...csak el ne bízd magat, ettől még ne intubálj senkit az út szélén ! ;]

gratula :DDD

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#314) Rommel6600 válasza nemcso (#313) üzenetére


Rommel6600
őstag

dehogynem már csak egy botot kell szereznem, és én leszek doktor House :DDD

intubálás? hogyhogy ne?! meg differenciáldiagnózis meg, biopszia, MR meg minden amit a House-ban láttam, csak mostmár papirom is van róla :DD

(#315) nemcso válasza Rommel6600 (#314) üzenetére


nemcso
senior tag

Csak figyelmeztetlek, hogy az úrvezetői jogsival nem lehet megkülönböztető jelzést használó gépjárművet vezetni, mert törvénybe ütköző. ;]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#316) AMD Power


AMD Power
titán

Nyomom ezt a francos Kresz tesztet de, 57 pontnál nem tudok többet szerezni!:O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#317) Sipi16 válasza AMD Power (#316) üzenetére


Sipi16
senior tag

no para én is úgy mentem el a vizsgára hogy 5tesztből 2őn átmentem... de vizsgán elsőre sikerült.. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#318) Kephamos válasza AMD Power (#316) üzenetére


Kephamos
addikt

Csináld úgy, hogy a teszt megcsinálása után nézd át az egészet, gondold végig a megoldásokt, hogy miért nem jó vagy miért jó. Ha a forgalmi helyzetek nem mennek, akkor kérj meg valakit, hogy segítsen, magyarázzal előről az adott részt. Másik fontos tapasztalatom: Nem szabad kapkodni. Az a 10 másodperc nagyon sok. Annyi idő alatt akár kétszer is van időd végigolvasni a feladatot és gondolkodni.

(#319) AMD Power válasza Kephamos (#318) üzenetére


AMD Power
titán

Persze mindig megnézem, hol mit hibáztam! Nem baj szépen lassan belejövök!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#320) Dictator^


Dictator^
veterán

telepiteném fel a kresz-cd-t és [link] ezt kapom hibaüzenetként...pedig rendesen setupos..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#321) Kiskokó


Kiskokó
veterán

[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#322) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na szóval ez lene az
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#323) csaba001


csaba001
újonc

Sziasztok!
Tegnap előtt (péntek 13) voltam vezetésből vizsgán, és ha valaki Pesti akkor az ismeri a fay utca (13.ker) piacot, mire oda eljutottam már legalább 20 perce vezettem teljesen hibátlanul, a lényeg hogy oda befordultam a Béke út felől, és ugye ha befordulsz egy útra ott elsőbbsége van a gyalogosoknak, de mivel ott a piac nagyon nagy tömeg van az utca szélén, mindenesetre megálltam ott 2x is de senki nem akart átmenni, így tovább mentem, erre mondja a vizsgabiztos az oktatónak, menjünk itt még egy kört, így vissza a békeútra és újra befordulni a fay utcára, szintén nagyon-nagyon lassan mentem és figyeltem hogy nem-e akar valami gyalogos átmenni, és senki nem akart, erre mondja a vizsgabiztos az oktatónak majd álljunk meg valahol, és megbuktam, mondja azért mert ő látta a tömegben egy embert aki átakart menni az úton, mondja az oktató a vizsgabiztosnak, hogy megmondja őszintén ő sem látott ott gyalogost aki át akar menni, a válasz, mehetünk vissza a kiindulópontra és kész.
Most ilyenkor mit lehet tenni?
Semmit, ha nem vagy szimpatikus akkor megbuktatnak?
Semmit nem tehet a hasonló helyzetet megélt tanuló, ha a vizsgabiztos úgy dönt hogy bukta akkor bukta? Hiába mondja az oktató is hogy ő sem látott senkit?
Így jártam és kész?
A következő vizsgán hiába vezetek jól, jobb ha felkészülök egy újabb buktára?
Én nem adtam pénzt, mert nekem azt mondta az oktatóm hogy nemlehet, aki mostanság vizsgázott az adott pénzt, és ha igen hogy? Gondolok arra hogy az oktatón keresztül, vagy ő maga?

(#324) Kephamos válasza csaba001 (#323) üzenetére


Kephamos
addikt

Hogy mit tehetsz? Semmit! Elküldöd a vérbe és reménykedsz, hogy a következő vizsgán nem őt fogod ki. Sajnos, ha meg akar buktatni, akkor meg is fog. Kell a bevétel ekik is, ne légy elszomorodva, legközelebb biztosan sikerülni fog, főleg, hogyha tényleg nem hibáztál. Engem pl. a 43. percben húztak meg, úgyhogy az 20 perc ne aggasszon. ;)
Mod.: Az ideiglenes jogsiért nem szólnak be a zsaruk?

[Szerkesztve]

(#325) Rommel6600 válasza Kephamos (#324) üzenetére


Rommel6600
őstag

idegiglenes jogsi?
sajna csak idézni tudok:
''Ami meg ezt az ''ideiglenes'' papírt jelenti: Én hallottam ilyenről így nagy örömömben meg is kérdeztem az okmányirodában, amikor mentem a jogsit előkészíteni. A nőci azt mondta, hogy ugyan adhat nekem olyan papírt amivel elvileg igazolni tudom, hogy igen is levizsgáztam, és hogy jogom van vezetni, de azt is hozzá tette, hogy úgy vezessek vele, hogyha rendőr megállít, akkor nyugodtan elköszönhetek a jogsimtól 2 évre.''
[link]

(#326) Calogero válasza csaba001 (#323) üzenetére


Calogero
addikt


Most ilyenkor mit lehet tenni?
Semmit, ha nem vagy szimpatikus akkor megbuktatnak?


Semmit, kellesz a statisztikába. Havonta meg kell buktatni x tanulót, a plusz bevételek miatt.

Te már akkor megbuktál amikor a vb beült a kocsiba, csak várta a kellő pillanatot :(

(#327) Kephamos válasza Rommel6600 (#325) üzenetére


Kephamos
addikt

WTF??? :Y Ezért két évre? Akkor ez most jó vagy nem? Hogyha feljogosít rá, akkor hogy pattoghat a rendőr?

(#328) Rommel6600 válasza Kephamos (#327) üzenetére


Rommel6600
őstag

Úgy tudom hogy a rendőr csak a plasztikkártyát köteles elfogadni. Éljenek a jogszabályok
szerk: vagy a régi fajta érvényes jogsit, már ha létezik még ilyen, csak azért irtam nehogy belémkössön vki.

[Szerkesztve]

(#329) Kephamos válasza Rommel6600 (#328) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor mégsem jogosí fel... Imádom a rendszert. Semmi sem egyértelmű. Na, majd rákérdezek az okmányirodában. Remélem, hogy nem kell várni 2 hetet.

(#330) Rommel6600 válasza Kephamos (#329) üzenetére


Rommel6600
őstag

feljogosít de nem jogosít fel :DDD
ez a 22es csapdája :)

(#331) Calogero válasza Rommel6600 (#328) üzenetére


Calogero
addikt

Úgy tudom hogy a rendőr csak a plasztikkártyát köteles elfogadni.

Elfogadják a ideiglenes jogsit is, de csak azt, amit ők adnak ki. Nekem amikor feltörték a kocsimat, akkor jogsimnak és egyéb papírjaimnak is nyomaveszett.
Amíg nem kaptam új plasztikkártyát addig a rendőrség adott egy ideiglenes papír jogsit.

[Szerkesztve]

(#332) Papesz01


Papesz01
tag

sziasztok!
olyan kérdésem lenne, hogy lejárt az autóm müszakia és valami olyasmit halottam, hogy 1 hónapig még lehet vele járni anélkül, hogy a zsaru levenné a rendszámtáblám stb... ez igaz lehet :F

Jobb csendben maradni, és hülyének látszani, mint megszólalni és eloszlatni a kételyeket.

(#333) KrAt válasza csaba001 (#323) üzenetére


KrAt
veterán

Neaggódj, engem is meghúztak (nem is egyszer) ilyenért :) Beletörődtem, majd ment az oktató új időpontot kérni.. :)

(#334) Kephamos válasza Calogero (#331) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor szerinted se mászkáljak azzal, amit az okmányirodában adtak? (Ha nem jó, akkor minek adják? Zavaros ez nekem. :F )

(#335) Papesz01 válasza Kephamos (#334) üzenetére


Papesz01
tag

ha jol tudom akkor ugy van, hogy amit az okmányirodába adnak ˝ideiglenes˝ papirt az biztosan nem jo, csak akkor ha már megvolt elötte a jogsid és pl ellopták vagy hasonló és ezért mászkálsz papirral de ez se 100% :U

Jobb csendben maradni, és hülyének látszani, mint megszólalni és eloszlatni a kételyeket.

(#336) Kephamos válasza Papesz01 (#335) üzenetére


Kephamos
addikt

Pfff. Ekkora f@szságot. Komolyan mondol egy vicc ez az egész procedúra. Egyáltalán nem tudom, hogy miért kell bemennem a vizsgaközpontba legalább 3 nappal a vizsga után. Miért nem lehet azonnal megcsinálni azt a papírt. Azt ne mondják, hogy nincs idejük. Mindíg láttam, ahogy ott ül 3-5 nő, néha beszélnek valakivel és közben látványosan lopják a napot.

(#337) Papesz01 válasza Kephamos (#336) üzenetére


Papesz01
tag

hát igen tudom ebben az országban jó PÁR hülye megoldás van főleg a papir ügyek között amit ép ésszel nem lehet megérteni, hogy miért igy van... de sajnos nem tudunk mást tenni :W :W

Jobb csendben maradni, és hülyének látszani, mint megszólalni és eloszlatni a kételyeket.

(#338) Dictator^


Dictator^
veterán

mint már irtam régebben kaptam egy kresz oktató CD-t és csak win98 alatt megy a setup, véletlen nem tudtok vmi ujjabb amin már xp-n is megy? a www.kresz.com ról lehet updateket leszedni de azzal se jó!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#339) Kephamos válasza Kephamos (#327) üzenetére


Kephamos
addikt

UP! Hátha valaki jobban tudja mi a helyzet az ideiglenes jogsival. Remélem, hogy itt mideki tévedett és mehetek vezetni. ;)

(#340) Calogero válasza Kephamos (#339) üzenetére


Calogero
addikt

Szerintem ne kockáztassál, azt a 1 hetet ki lehet bírni, legalább addig is biztonságban vagyunk ;] (bocsi)


Ha nem a rendőrség adta ki az ideiglenes jogsit akkor tuti nem vezethethecc vele
Van rendőr a családban megkérdeztem, azt mondta vezethecc vele de akkor ne kerülj rendőr kéz alá, mert ha elkapnak akkor plasztik kártyád sem lesz.

Amit a KPM ad ki igazolást az csak azt igazolja hogy mindenből sikeres vizsgát tetél, és befejezted az autós sulit.
Amit az Okmányiroda ad papírt, az csak arra jó hogy ha nem jön időben a jogsi akkor legyen papírod amivel tudsz reklamálni.

[Szerkesztve]

(#341) Kephamos válasza Calogero (#340) üzenetére


Kephamos
addikt

Viszont utánna be kell pótolni azt az egy hetet. :DDD

(#342) Rommel6600 válasza Calogero (#340) üzenetére


Rommel6600
őstag

gyakorlatilag akkor az van amit én irtam

mindegy, lényeg a lényeg: ki kell várni azt az X napot, és amint feltépted a plasztikkártyát tartalmazó borítékot, pattanhatsz is be a gépbe :)

(#343) nemcso válasza Kephamos (#339) üzenetére


nemcso
senior tag

Sikeres vizsgák után, a jogsi megszerzésével csak a plasztik kézhezvétele után vezethetsz.

Ideiglenes jogsi, csak a régi és az új jogsi közötti időre érvényes, nálam például akkor volt ilyen, mikor a lejárt jogsit (régi típusú volt) cseréltettem le az okmányirodán újra.
Akkor adtak egy olyan A4-es papírt, melyen rajta volt az új jogsira kerülő fénykép másolata + egy szabványszöveg az okmányiroda igazolásával, hogy az új okmány elkészítésre továbbítva a BM-hez. Ezt köteles elfogadni a yard. Ha jól emlékszem az ideiglenes jogsi maximális felhasználási ideje 1 hónap.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#344) Dictator^


Dictator^
veterán

tudtok olyan oldalt a ''kresz.com'' on kivül ahol sok kresz, flash animációs szituális gyakrolatok vannak?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#345) Kephamos válasza nemcso (#343) üzenetére


Kephamos
addikt

Azt, hiszem, hogy az ideiglenesen is ugyanez van. Nem? Mindenesetre voltam az okmányirodában és holnapra :Y adott a gép időpontot. Néztem következő időpontot, hátha délutánra van, de asszem, hogy kb. 1 hónap múlva lett volna következő időpont. Na, mondom köszi, akkor inkább beszélek az ofővel :W , hogy eresszen elfele! :DDD Mennyi idő, mire kipostázzák a plasztik kártyát?

(#346) Rommel6600 válasza Kephamos (#345) üzenetére


Rommel6600
őstag

''Mennyi idő, mire kipostázzák a plasztik kártyát?''

szerintem ez az amit senki sem tud neked megmondani...
ugyhogy felesleges is. már csak a tapasztalataim miatt.
Akárhányszor intéztem kártyákat (személyi, adó, diák, om, éljen a bürokrácia) mindig mondtak vmit aminek aztán lett a kevesebb mint a fele, a duplája vagy mégtöbb. Pedig nem a szomszéd pistikét kérdeztem, meg nem is a ph-sokat hanem az ügyintézőket, akiknek urambocsá ez a munkájuk... magyarorszááááág...

(#347) Dictator^


Dictator^
veterán

holnap lesz az elsősegély, átmegyek vagy átmegyek?
... jó lenne...
Múlt héten vagy az előtti héten kezdtem a kresz-t , de eddig még nem volt elsősegély óra. Ma lesz, gyakorlatokkal együtt, és holnap vizsga..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#348) Rommel6600 válasza Dictator^ (#347) üzenetére


Rommel6600
őstag

''eddig még nem volt elsősegély óra. Ma lesz, gyakorlatokkal együtt, és holnap vizsga...''

pfú!
na pont erről beszélt az elsősegély oktatóm, hogy nála kb 25 fős csoportból 1 max 2 ember bukik meg a vizsgán, míg a sok rémhír és félelem azért van mert nem készítik fel a tanulókat rendesen. És hogy mai napigismer olyan sulit ami olyan oktatást ad ahol, még a babát sem mutatják meg az embernek azalatt a röpke idő alatt, nemhogy komolyabban belemélyednének, és mindenki végigcsinálná a gyakorlatokat. Ha ez egy véglet is, de igazságtartalma mindenképp van, itt a bizonyíték. Nekem összesen 10 órás tanfolyamom volt, sejtem akkor veled az egyalkalmas ''oktatás'' után mi lesz a vizsgán mégis mi lenne, kapsz egy csekket ;] , bocsi de: részvétem! így jártál, én otthagynám a rákba azt a helyet és mennék rendes tanfolyamra... Róma sem egy nap alatt épült fel

Mostmár látom igaza volt az oktatómnak, aki valódi tudást adott, és már majdnem az is elég volt ha ott ültél az előadáson, nemhogy ha még tanultál is. Az ilyen egyalkalmasak meg gondolom magolják a tételeket, aztán jó esetben fetreng a vizsgabiztos a röhögéstől akkora állatságokat mondanak.

(#349) Kephamos válasza Rommel6600 (#348) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem asszem kettő, vagy három alkalom volt és én úgy érzem, hogy mindent tudtam, amit tudnom kellett. És az oktatás nagy részében pedig oktatójellegű, de poénos sztorikat mondott az oktató. Jó fej volt, asszem, hogy mentőtiszt az ipse.

(#350) Antonio


Antonio
senior tag

hello

nekem mar van jogsim vagy 10 éve :) és persze lehet megfakult a tudás :)

de ma történ egy eset és nemtudom most én vagyok hülye?
vidéki vagyok :U és mentem fel pestre melóügyben

na ominózus helyszin (remélem van itt olyan pesti aki tudja miről beszélek)

Kerepesi vs. keresztúri út kereszteződés

én jöttem a Kerepesin (Pest felöl) és elakartam kanyarodni jobra a Keresztúri útra
jobra kanyarba volt/van egy lámpa altta tábla (kerestem linknek valót de nem találtam)
amin 2 nyíl van (fordított V alakban) egyik nyíl az egyen sávra másik a jobbra kanyarodóra

piros volt és én úgy értelmeztem hogy nem véletlenül mutat a nyíl a jobra sávra is ezért megáltam ... kis idő mulva valki bekopog az abalkon hogy ''mennyek má ez a piros rám nem vonatkozik'', mível úgy is zöldre váltott mentem

na most kinek volt igaza? elefelejtettem valami (előny) szabályt? vagy mi?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.