Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) KrAt válasza Stalker-2572 (#700) üzenetére


KrAt
veterán

Psziho tesztet? nemáá :D azon tuti megbuktam volna :O ;]

(#702) tildy válasza Stalker-2572 (#700) üzenetére


tildy
nagyúr

Talán annyival, hogy nem fogja annyira ''én vagyok a fasza csávó''-nak érezni talán magát...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#703) Kephamos válasza tildy (#702) üzenetére


Kephamos
addikt

Szrintem ez nem koör függő. Ugyanúgy látunk állatokat a 25+ éves kategóriából, mint a 18-asból. :U Kevés rendőr van az utcákon és az szabálytalankodik, mit az állat.

(#704) tildy válasza Kephamos (#703) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem meg igen, méghozzá azért, mert fiatalon sokkal szeleburdibb, sokkal ''szabadabbnak'' hiszi magát az ember, felelőségtudat meg sokszor ohne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#705) sasa311 válasza tildy (#704) üzenetére


sasa311
veterán

erre nem a 18 vagy a 20 lenne a korhatár, hanem kb 25-30+.
Akkor alig állítanának ki jogosítványt, ha a hülyék nem kapnának.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#706) tope


tope
addikt

Helyzetfelismerés alapján kellene jogsit adni, mert lehet valaki 40 éves, de egy hirtelen szembetűnő akadály észlelése esetén lehet, hogy nehezebben reagál, mint egy 20 éves. Tehát nem mondanám egyértelműen, hogy korfüggő, mert a lényeg az, hogy megtudja csinálni az adott helyzetben azt, amit kell.

(#707) Kraptor válasza Stalker-2572 (#700) üzenetére


Kraptor
őstag

Már itthon is 17 évesen kaphatsz jogsit.


#697,

Szerintem az nem lesz mivel már mi is EU vagyunk és valamennyira harmonizálva van az egész. Pl ha jól tudom már nincs is elsősegély mint régebben volt. Csak Kresz, tanpálya majd gyak.


[Szerkesztve]

(#708) tildy válasza Kraptor (#707) üzenetére


tildy
nagyúr

Rosszul tudod. Januárban vizsgáztam , kellett.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#709) Stalker-2572 válasza Kraptor (#707) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Elsősegély oktatás nálunk semmit nem ért :o Erre még konkrétan emlékszem: előttem lévő pasas kihúzza vizsgán a ''nyílt törés tételt'' és néz nagy bambán.
-Na hát mondja el a tüneteket!
-Há' fáááj!!
-Más?
-Mögdagad.
-Jólvan mehet.

(ÁTMENT) :Y

All Black...

(#710) Kraptor


Kraptor
őstag

[link]Itt nem írja, hogy kellene...

(#711) Stalker-2572 válasza Kraptor (#710) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem tudom most kell-e, de 4 éve kellett. Nem árt pár alapvető dolgot tudni, mint mesterséges lélegeztetés, szívmasszázs, valamint a mentők száma :D Ha mást is csinálsz azzal csak ártasz :DDD

All Black...

(#712) Stalker-2572 válasza tildy (#708) üzenetére


Stalker-2572
addikt

tildy valami konkrétum a repülős engedélyel kapcsolatban vagy csak úgy mondtad, hogy van sokféle... :U

All Black...

(#713) tildy válasza Stalker-2572 (#712) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen van, az előző linkben meg is találod;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#714) Stalker-2572 válasza tildy (#713) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Most olvasom... huhhuuu ez aztán nem egyszerű :D Itt aztán felkészítenek mindenre. Pár 10centi vastag könyvet itt is be kell vágni. Meg ha kerozint is neked kell állni :Y Előbb inkább kiismerem a pár sziumlátor minden csínját-bínját és elkezdek spórolni :DDD 80 éves koromra talán összejön :DD

All Black...

(#715) tildy válasza Stalker-2572 (#714) üzenetére


tildy
nagyúr

Esetleg megpróbálsz nyíregyre bejutni (ha még nincs diplomád) a repmérnökire. Évente 6 embert vesznek fel (annak idején a kedvesem 1 ponttal maradt le...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#716) Dictator^ válasza Kraptor (#710) üzenetére


Dictator^
veterán

nekem most lesz forgalmi vizsgám 20környékén, most lesz 2 honapja hogy kezdtem az egészet, eddig minden elsőre sikerült, elsősegély kell, nem tudom miért nincs ott de tölünk kérik ugyanugy.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#717) Stalker-2572 válasza tildy (#715) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nincs még diplomán, de azon vagyok :DD (már késő)

All Black...

(#718) AMD Power


AMD Power
titán

Jövő héten már szerintem megyek vezetni így majdnem 4 hetes kihagyás után! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#719) Dictator^


Dictator^
veterán

én ma toltam Cegléden, elég jól ment, 1 két bénázásom volt. Nem ment rosszul, és még van hátra, 12 óra már ha levezetem egyáltalán...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#720) Kephamos válasza Dictator^ (#719) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem valamiért biztos a túlzott magabiztosságpd. szerintem inkább vezesd le és ne bízz ennyire magadban, mert sokat kell majd javítani az autót. :U

(#721) Dictator^ válasza Kephamos (#720) üzenetére


Dictator^
veterán

ne legyek magabiztos? az nálam nem jó, ha ugy állok hozzá, hogy vmi szar, az nálam szar is lesz, ahol érzem, hogy vmi jó, ott jó is lesz, bár a forgalmit én se hiszem, hogy leteszem elsőre, de én ugy érzem minden nap fejlödök, szóval nálam igy megy.

mod: helyesirás

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#722) Kephamos válasza Dictator^ (#721) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem azt akartzam mondani, hogy ne légy magabiztos, hanem azt, hogy ne bízd el magad. Ha meg úgy érzed, hogy fejlődsz, akkor meg főleg járj végig minden órát. Akkor még fejlettebb leszel mire kezedben a jogsi. :)

(#723) Dictator^ válasza Kephamos (#722) üzenetére


Dictator^
veterán

hát tudod, hogy nem tölem függ, hogy végig járok minden órát...hanem az oktatótól..eddig a rutinra se vezettem le a 10órát..söt ugye 2órás lenne 1 alkalom, és kb másfél órán belül már otthon voltam...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#724) Dictator^


Dictator^
veterán

remélem nem ismer magára ebből senki, de cegléden nyomom a forgalmat, megyek be egyirányú útra, erre bevág elém egy BWM sötétitett ablakok, aztán direkt szopatott a hülyegyerekje, belassit direkt , hirtelen fékez, arra kanyarodna ki amerre én is, csak aztán elegem lett már belőle, kitettem indexet jobbra, a hülyegyerek látta, tette ki ő is, és amikor kikanyarodott kurvalassan, de már ráfordult az utcára, tettem balra az indexet aztán kivágtam balra....jövö héten vizsgázok, de ha ez vizsgaidőbe játszotta volna és miatta kurtam volna el, tuti kiszedtem volna az autójából a fasszopót....szánalom, hogy másoknak az vagányság ha apuci bmwjével játszott a menő gyereket és szopatjuk a tanulókocsisokat...mind1 jövö héten szerdán megvan a vizsga veszek tartalékba egy ladát, és belebikázok az ilyen majmokba...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#725) tope válasza Dictator^ (#724) üzenetére


tope
addikt

Az ilyenekkel nem kell törődni (magyarán: sz@rd le ;] )
Elvileg én is jövő hét Szerdán vizsgázok :U

(#726) Dictator^ válasza tope (#725) üzenetére


Dictator^
veterán

ezek szerint ikrek vagyunk , iker vizsgázok! sok szerencsét előre is :DD kevesebb dugót stb :) de még sztem addig irok, amugy nem vészes a helyzet, csak a kurva sok bicajostól megörülök már..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#727) tope válasza Dictator^ (#726) üzenetére


tope
addikt

Na erre azért abból (kopp-kopp) nincs számottevő errefelé
Neked is :R

(#728) sasa311 válasza Dictator^ (#723) üzenetére


sasa311
veterán

Ez pont, hogy nem az oktatótól függ, mert különben a befizetett pénzedet lopja el.....
Egy vezetési óra 45 perc. Vezetsd csak le. Hogya befizettél 30 órát vezetsd csak le mindet, ne fogadd el a ''úgyis jólmegyez menjél csak vizsgázni'' szöveget. Persze, neki jó, mert 5 órával kevesebbet kell dolgoznia, kevesebb benzint pazarol és ugyan annyi lóvét kap, te meg szívsz, mert ennyivel kevesebbet gyakorolhatsz.

Vezetsd csak le amit kifizettél. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#729) Dictator^ válasza sasa311 (#728) üzenetére


Dictator^
veterán

most valószinüleg meglesz a 20 óra forgalom, illetve napokban számolva talán, ma 3an voltunk lent vezetni cegléden, 3*2 óra lenne azaz 6óra, 8kor indultunk de már 13kor itthon voltunk, tehát még igy is lecsipett mind 3-munk órájából. (1-1,30óra az ut odafele, forgalomtól persze függ)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#730) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na ht nekm ma meglett a siekres vizsgám !! Éjenn végree... :)
bye bye

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#731) Kephamos válasza Kiskokó (#730) üzenetére


Kephamos
addikt

Gratula! Miből is?
Ez a ''bye bye'' azt jelenti, hogy többet ide nem is írsz, mert te nem állsz szóba tanulóezetőkkel? :D

(#732) Kiskokó válasza Kephamos (#731) üzenetére


Kiskokó
veterán

ja nem! dehogy nem azrét votl a bye bye.
Forgalomból.. hát miből vizsgzétam volan emg hogy mrá jogsit kapok utána ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#733) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hy
Valki mdoja mráelhogy kell ajogit igényelni.
mert az oktató aztmoda hogy majd elmdoja cska nics ideje megstb de hát rá lehet várni.. meg most hivtam de nem veszi fel..szal vizsgalap bekelmnei az okányirodába vagy mi?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#734) Kephamos válasza Kiskokó (#733) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem úgy kellett, hogy a vizsga után 3 nappal be kellett menni a vizsgaközpontba a vizsgalappal meg mindennel és ott adtak egy paírt, amivel az okmányirodába kellett menni.

(#735) Kiskokó válasza Kephamos (#734) üzenetére


Kiskokó
veterán

aha nemtom enkem vlami ioylat mondnak hogy elbb egerbe kel küldeni (viszagközpot?) onan visazküldik és utána az okmányiroda.. de az sok idő mire én elküdöm meg visszaküldik egerből.. elmegyek lehet azegyzserűbb lessz

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#736) Kephamos válasza Kiskokó (#735) üzenetére


Kephamos
addikt

Ja, de nehogy te vezess, mert elcsíp egy rendőr és repül a jogsi! A lesz az egy ''sz''

(#737) Kiskokó válasza Kephamos (#736) üzenetére


Kiskokó
veterán

tudom hogy egy ssz..
megsúgom attól hogy alaklmazni nemtudom a nyelvtant tudni tudom ;) :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#738) Dictator^ válasza Kiskokó (#737) üzenetére


Dictator^
veterán

neduddki lettél vagy mi ? :)) Amugy grat..Elsőre lett meg mindened?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#739) tope válasza Dictator^ (#738) üzenetére


tope
addikt

:DDD Nekem is ez jutott eszembe (neduddki)
Én is grat. :C

(#740) Eagl3


Eagl3
veterán

Hali!

Ma du. 4 re megyek EÜ oktatásra, meg tudja mondani valaki, hogy kb. hány óra egy oktatás? 3 napon kell mennem, kb 1 nap hány órát kell ottlenni?

(#741) I_Am válasza Eagl3 (#740) üzenetére


I_Am
veterán

Én nem voltam, de a környezetemben mindenkinek egynapos volt az oktatás. És olyan 4-6 óra közötti időtartam. Ha azt elosztod 3-ra akkor sacc 1.5-2 óra per nap.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#742) tope válasza Eagl3 (#740) üzenetére


tope
addikt

Nekem 4-től 7-ig (7ó15p-ig) tartott 3 alkalommal, persze szünetekkel

(#743) Eagl3


Eagl3
veterán

Thx :)

Nincs sok kedvem több órán keresztül hallgatni vhogy :U

(#744) deicide válasza Kephamos (#736) üzenetére


deicide
veterán

én szerencsére megusztam a jogsi nélkül vezetést (cca 1500km), de azért nem ajánlom senkinek, mert parázós, hogy elmegy az ember fehérvárról kecskemétre és az út mentén többször állnak a rendőrök és reménykedsz, hogy nem téged szúrnak ki.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#745) Dictator^ válasza Eagl3 (#743) üzenetére


Dictator^
veterán

attól függ hol lesz, nekem két nap volt 2 órás oktatással, gyakorlati, meg elméleti, de sztem a eü-t szar utoljára hagyni, már minden lényeges megvan, és egy ilyen miatt nem vezethetsz még...vagyis vezetni vezethetsz... csak..parás..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#746) Kiskokó válasza Dictator^ (#738) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja ja minden elsőre.. örülök is.. főleg a smotani helyeztemben..
jahjj Neduddki.. hányszor akartak mrá megkövezni hogy''neduddki csak egy van ne utánozzam'' meg hasonlók :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#747) Dictator^


Dictator^
veterán

most szoltak, hogy talán olyan biztos lesz aki kenhető, oktató javasolta, hogy ne csináljam mert nem megy olyan rosszul a dolog, bár viszek magammal majd pénzt, hátha ... ma is volt vizsga, persze én jövö héten megyek, és ma amiatt buktatott meg a vizsgabiztos egy srácot, mert egyirányú kétsávos utcánál balrakanyarodáshoz, jobbra sorolt be, késöbb derült ki, hogy a srác nem figyelte hogy egyirányú, igen gyér volt a forgalom + rövid volt az utca.. na mind1 a biztonság kedvéért viszek én is $-t, nem szeretnék még 2 honapig szopni, mert ugye most 20-án ha nem sikerülne legközelebb január - február fele lesz, februárhoz közelebb, és onnan kb még durván 1 hét mire kiállitják...és csak ugye ez a forgalmi hiányzik...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#748) Kiskokó válasza Dictator^ (#747) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ez teljesen jogos.. bukás hiba egyirűnyú utcában ami t csinált.. figyelmetelen votl.. ha rövid votl az utca ha nem..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#749) Eagl3 válasza Dictator^ (#745) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha ez maradt utoljára nincs sok választásom szerintem :)

(#750) Eagl3 válasza Dictator^ (#747) üzenetére


Eagl3
veterán

Nemértem, miért kell azért pénzt fizetni, h. átengedjenek... Ha megbuksz, akkor inkább vegyél pár plusz órát, arra költsd a pénzedet, sosem árt pár plusz óra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.