Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) deicide válasza Eagl3 (#500) üzenetére


deicide
veterán

:C

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#502) Eagl3 válasza deicide (#501) üzenetére


Eagl3
veterán

Hirtelenkedsz? :D

(#503) nemcso válasza AMD Power (#497) üzenetére


nemcso
senior tag

Természetes dolog. ;)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#504) AMD Power válasza Kephamos (#498) üzenetére


AMD Power
titán

Flórián-tól el Újpestre valami tanpályára.... Ott gyakorlás majd vissza Óbudára.

Baromira elfáradtam. Néha még egy picit béna is voltam! :B

(#505) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Holnap forgalmi vizsga. Remélem sikerül.

"Later Nerd!"

(#506) Eagl3 válasza Dr.Burn (#505) üzenetére


Eagl3
veterán

Sok sikert, simán meglesz, nem nagy cucc ;)

(#507) Kiskokó


Kiskokó
veterán

nemigza még mdig van 7 órámm.. ez a az oktató kikészot..
1 hónapja modtam hogy haladjunk már ert nemakrok rossz időben vizsgázni ere még ő baszott le hogy ne nyugtalankodjak mrá október végére simán emglesz.. ja látom..
nemigaz .. an majd holnap modnom mrá neki kiváncsi vagyok mit mond..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#508) Eagl3 válasza Kiskokó (#507) üzenetére


Eagl3
veterán

Énis egy éve csinálom... nemkell úgy odalenni :D

(#509) Dr.Burn válasza Eagl3 (#506) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi. :R Remélem én is. :B

"Later Nerd!"

(#510) Kiskokó válasza Eagl3 (#508) üzenetére


Kiskokó
veterán

én júni óta.. de már midnenkinkek megvan a jogsi akikkel mentem..
jóigaz én 1 hónappal később mentem vezetni emrt szeptemberi vagyok de hét hónap alatt 21 óra az fika..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#511) Kiskokó válasza Eagl3 (#508) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bele se merek gondolni mi lesz ha megbukok.. ÁÁÁ

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#512) Rommel6600


Rommel6600
őstag

Velem pont fordítva van, inkább én nem akarok annyit vezetni :B
el volt csodálkozva az oktatóm hogy mi az hogy a szüntetben nem akarok?!

na mindegy ha velem csinálnák ezt h 7 hónap alatt 20 órát tudok vezetni már rég otthagytam volna bárkit, nemhogy ha egy vadidegen oktató az illető. Ha megbuksz válts oktatót, h utánna rendesen tudj tanulni

(#513) Kiskokó válasza Rommel6600 (#512) üzenetére


Kiskokó
veterán

őő a 7 hónapot ugy értsd hogy ha nekm szól hogy akor kezdte ma kreszt..
vezetni szeptember elje óta vezetk szel iylen 10óra / hó..
de mások akitismerek más oktatónál 20 óra / hó....
na midn1 csak ebben az évben legyen meg..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#514) Dictator^ válasza Kiskokó (#510) üzenetére


Dictator^
veterán

az komolyság!
én 1 honapja kezdtem, elsősegélyt 2 héten letudtuk, jövö héten kresz vizsga, és ha jól menne minden karácsonyra meglenne a rutin is meg a forgalmink...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#515) Rommel6600


Rommel6600
őstag

nálunk dec elejétől (asszem 5-e) jan elejéig nem lehet forgalmi vizsgázni. Hogy az autós-sulik miatt vagy a kf miatt azt már nem vágom, de nem lehet.

(#516) Blaise válasza Eagl3 (#489) üzenetére


Blaise
veterán

Én simán átmentem a főorvosnál másfél éve :DDD
Tanulni kell ennyi az egész :C

[Szerkesztve]

(#517) Kiskokó válasza Rommel6600 (#515) üzenetére


Kiskokó
veterán

mi mi ?? na midn1 edigtuti vizsgára jutok.. csak ne mbukjak..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#518) tusi74 válasza Rommel6600 (#515) üzenetére


tusi74
őstag

Tavaly Pesten kb. december 15-január 15-ig nem voltak forgalmi vizsgák. Itt a KF. miatt. Szerintem ez olyan szemétség azzal, aki szeptemberben kezdi el tanulni a vezetést, és pont erre az időszakra esne forgalmi vizsgája. Amikor én jártam, többen mondták is, hogy akkor nem is járnak január közepéig tanulni, minek, úgysem lehet vizsgázni. Aztán januárra meg jól kiestek a gyakorlatból.

(#519) tildy válasza tusi74 (#518) üzenetére


tildy
nagyúr

En pont igy jartam. Dec 12en megvagtak , mert atakartam menni a sargan, legkozelebb mar csak jan 23an volt vizsga

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#520) Dr.Burn válasza Dr.Burn (#505) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Sikerült a forgalmi vizsgám. :C :DD

Sikerült minden elsőre. Már csak a jogsimat kell várnom hogy küldje a posta.

"Later Nerd!"

(#521) Eagl3 válasza Dr.Burn (#520) üzenetére


Eagl3
veterán

Gratula

(#522) tope válasza Dr.Burn (#520) üzenetére


tope
addikt

Jó neked, nekem még csak most jön a rutin vizsga Hétfőn

(#523) Kiskokó válasza Dr.Burn (#520) üzenetére


Kiskokó
veterán

kabbe ! irigyelkk nekm még 7 órám van.. nemigaz jólenne már..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#524) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Meg lesz nektek is hamarosan. :R

Csak akor vezethetek, ha megkaptam a jogsimat? Az mennyi idő mirre ki küldik?

"Later Nerd!"

(#525) Eagl3 válasza Dr.Burn (#524) üzenetére


Eagl3
veterán

1hét kb.

Sztem ne erőltesd a vezetést amíg nincs meg a jogsid, mert a végén nemis lesz meg egy darabig ;)

(#526) Kiskokó válasza Dr.Burn (#524) üzenetére


Kiskokó
veterán

hát haveromnak 4 nap alatt küldték a papirt egerből és kb 5 nap alatt a jogsit.. remélem nálam is igyelsz.. jó emrt ilynekor kevesebb a vizsga mint nyáron és igy nem kell 2-3heet várni a papirokra..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#527) Rommel6600 válasza Dr.Burn (#524) üzenetére


Rommel6600
őstag

Elvileg vezethetnél de olyan remek törvényeink vannak, hogy gyakroltatilag csak a plasztikkártyával tudsz.

(#528) blueMerle válasza Dr.Burn (#524) üzenetére


blueMerle
veterán

Most komolyan, miért nem lehet kivárni azt az egy hetet? Annyira fontos most azonnal útra menni? Olyan hatalmas a tapasztalatod, hogy fú, ess neki azonnal a vezetésnek? :(

Szvsz az elsö hsz-be bele kellene írni: NEM lehet vezetni addig, amíg a tisztelt leendö soför meg nem kapja a plasztikkártyát. Nem, azzal a papírral sem, amit kaptál. Az NEM ideiglenes jogsi és ilyet NEM is kérhet senki csak azért, mert friss jogsit szerzett, és azonnal vezetni akar, mert nem bír a seggén maradni még egy hétig.

(#529) Dr.Burn válasza Rommel6600 (#527) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Szóval akor nem. :U

"Later Nerd!"

(#530) Dr.Burn válasza blueMerle (#528) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Igen, azért mentem el jogsit csinálni hogy tudjak vezetni, más meg, milyen jó lenne elmeni és úgy eldicsekedni az ismiknek hogy meg van jogsim, sikerült meg minden. Mért 1hét múlva nagyobb vagy több tapasztalatom lesz? Ezt nem teljesen értem, akor te azt mondod hogy nevezess, mert nincs elég tapasztalatod?! :o Nem értelek. :F

"Later Nerd!"

(#531) blueMerle válasza Dr.Burn (#530) üzenetére


blueMerle
veterán

Nembaj, csak az a lényeg hogy várj :)) És sose bízd el magad. SORRY a kirohanásomért de egy 1 NAPOS jogsis ma húzta végig a kocsimat. Ne hari az oltásért, csak irtó ideges vagyok :((( :((( :(((

(#532) Dr.Burn válasza blueMerle (#531) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Persze kitudom várni azt az 1hetet, nem gond, csak nem voltam tisztában azzal hogy hogyan müködik ez a rendszer. Most már tudom mivel elmondták. Nekem ott az oktató nem mondot semmit.

Hát igen az idegesitő az biztos. :( Én azért érzem úgy hogy ilyen dolgokat nem fogok csinálni, mert oda figyelek hogy mit hogyan. Nem vagyok az a vadállat féle, vagyis úgy érzem. Jah és nem haragszom, béke van. :R Valakit a családból úgy is megkérek hogy az első vezetéseimnél legyen ott velem. Ne hogy valami hülyeséget csináljak, mert úgye most már nincs ott az oktató aki korigálja a helyzetett.

További szépestét. :R

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#533) I_Am válasza Dr.Burn (#532) üzenetére


I_Am
veterán

Én a helyedben nem mennék emberrel.

Vágj bele egyedül, bízz magadban, ne kapkodj és menni fog.

Haverom elkövette azt a ''hibát'' amire Te most készülsz. Nem mert egyedül közlekedni eleinte. 2 év alatt végre sikerült leküzdenie a félelmét és még most is figyelmetlen néha. Persze, mert mindig volt aki rászólt.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#534) Rommel6600 válasza blueMerle (#531) üzenetére


Rommel6600
őstag

Bizonyára nem lett volna kirohanásod ha 1 HETES jogsis húzott volna meg...
Remélem érted a célzást...

Mellesleg nem az a gond h nem lehet, hanem az h törvényileg nincs rendesen szabályozva. Ugyanis vezethetnél azzal a papirral amit az okmányiroda ad (pölö ha személyit készíttetsz igazolhatod vele magad vagyis használhatod. És a jogsi? miben más?! :((( ), csak épp a rendőr nem köteles elfogadni csak a plasztikot. De ha a készülő személyid A4es papirját nyújtod oda igazoltatáskor, az nem gáz... magyarország...

(#535) Dr.Burn válasza I_Am (#533) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi a válaszod. :R Igazad lehet, megfogadom a tanácsod.

"Later Nerd!"

(#536) Blaise válasza I_Am (#533) üzenetére


Blaise
veterán

Mondjuk nem tudom...de szerintem nem sok ember adja oda a kocsiját a fiának friss jogsival teljesen egyedül :F

(#537) I_Am válasza Dr.Burn (#535) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kell elsietni, elsőnek arra menj amit már ismersz. Pölö vizsgaútvonalak, ha az oktatód volt olyan jó fej és ''betanította''.
Vagy a lakhelyed körül, hogy megszokd a kocsit. Aztán ha már jól érzed magad a kocsiban, akkor irány a város, de még ott is óvatosan. Egy a lényeg, bízz magadban és a többi autósban. Ha betartod a megfelelő sebességet akkor az apróbb bakik is beleférnek és nem kell félni, mert a többi autós is figyel Rád, ahogyan Te is figyelsz rájuk. (bizalmi elv)

Csak ügyesen. ;)

Én friss jogsisan felhajtottam a Mexikói úton a villamos sinekre a megállóba, mert elnéztem a kanyarodó sávot. Nevettek páran, én meg rüki és letolattam, aztán megköszöntem a részvételt a nézőknek és nyugodtan folytattam az utam. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#538) blueMerle válasza Rommel6600 (#534) üzenetére


blueMerle
veterán

Ugyanez a helyzet nálunk is
Szlovákia beállt a sorba :(

Tiszta OFF: Vicces de magyarországon most azért tuntetnek, amik nálunk már réges rég, évek óta mennek. Ezen csak mosolyogni tudok, itt erdekes modon sose volt tuntetes. Lenyeltuk, es erdekes modon tenyleg jobb lett a gazdasaga az orszagnak. Par evig szar volt, mostmeg jo. Ez a lenyeg, nalatok is igy lesz

(#539) Calogero válasza Dr.Burn (#520) üzenetére


Calogero
addikt

Először is [kép] [kép], és baleset mentes vezetés kívánok.


Újabb mazsola az utakon ;] :P
[kép]


Bár be is adtad az kérelmedet?

1. A viszga után 3 munkanappal után mehetsz a Közlekedési felülethez-hez kikérni az igazolást hogy sikeres vizsgát tettél.
2. Kérsz időpontott az okmányirodába és viszed ezt az igazolást, és ott követed az utasításokat ( kapsz egy csekket (4000 Ft), amit a postán befizetel, elkészítik a fotót, kitöltik a nyomtatványt amivel tudod igazolni hogy beadtad az igénylésedet.

2 héten belül postázzák a jogsit.

Én majdnem másfél hónapot vártam rá, amikor én csináltam, mert valahol elkallódott.
Reklamáltam, és az lett az eredménye hogy lett két jogsim. Nha mire az egyiket megszüntettem.... az is belekerült pár napomba---

(#540) Kiskokó válasza blueMerle (#528) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez hülyeség...
mert ha nálad vana plaszti kegy hét után az tapaszalaatot ad vagy mi?? 1 hét múlva is ugyan ott vagy mint egy héttel előte csak van egy kibaszott kártyá d róla..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#541) Kiskokó válasza I_Am (#537) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ien ez igy van..
ismert helyen kell menni
amugy fenteb britakra énis azt tzudo modnai hogy én tuti nem fogom más kocsiját meghúzni.. nemtudom miért.. de megm odjuk az hogy meghuzni az azt jelenti hogy a tanuló vagyia friss jogsis az álló autód húzta meg..
na mdin1 nekm az érzékme nagyon jó.. nagyon jól érzem ak ocsit kiváncsi vagyok mit icsnálok majd a SHarannal a rövid orrával.. na az tök más..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#542) Dr.Burn válasza I_Am (#537) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Én is arra gondoltam arra megyek amit már ismerek. Aztán szépen lassan szerintem majd alakúl a dolog. És köszi szépen a segitséget. :)

"Later Nerd!"

(#543) Dr.Burn válasza Calogero (#539) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi. :D

Igen az oktató azt mondta hogy valami papírokat elrendez és majd keres. Gondolom akor majd csak a 4ezret kell befizetnem nekem. Na majd felhivóm egyik hétfőn hogy mit sikerült intéznie. Remélem nálam nem kevernek el semmit. :)

"Later Nerd!"

(#544) blueMerle válasza Kiskokó (#540) üzenetére


blueMerle
veterán

Ésszel használd a magyar nyelvet. :((( :((( Arra gondoltam, hogy talán azalatt az egy hét alatt elmúlik a ''láz'' hogy fúúú jogsi meg minden, átgondolja az ember hogy mekkora felelösség.

(#545) Kiskokó válasza blueMerle (#544) üzenetére


Kiskokó
veterán

ahha értem de sztem az sem múlik el!
élő példa egyik haveromű
2 napos jogsi kocsit megktpa estére .. azt szélel hut aa kicskét
majdaz elsz avégehogy a kuplungnak annyi.. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#546) Blaise válasza Kiskokó (#545) üzenetére


Blaise
veterán

Nehogy te is így járjál :D

(#547) tusi74 válasza I_Am (#537) üzenetére


tusi74
őstag

Én meg a Lágymányosi híd budai hídfőjének lejáratánál, ott ahol az ELTE Lágymányosi épületei vannak, véletlenül az alsó rakpartra hajtottam a felső helyett.
Észrevettem a hibát, és mintha egy kis faluban lennék, fogtam hátramenet visszatolattam.
A mögöttem levők döbenettől még anyázni is elfelejtettek. Volt olyan fickó, aki a telefonjával felvette a manővert. Én meg csak intettem egyet és mentem tovább. :)

(#548) KrAt válasza tusi74 (#547) üzenetére


KrAt
veterán

Az komoly lehetett :C :DD

(#549) tusi74 válasza KrAt (#548) üzenetére


tusi74
őstag

Ja és azt lefelejtettem, hogy persze ezren jöttek mögöttem, de ilyen apróság engem nem akadályozott meg, hogy én nem arra akartam menni, hát nem is fogok. :D

(#550) Kiskokó válasza Blaise (#546) üzenetére


Kiskokó
veterán

ÁÁáh :D
már csak azért se mert csaját kocsim nemelsz itthon emg mind a 2őt automataváltós :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.