Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Dictator^ válasza tusi74 (#1350) üzenetére


Dictator^
veterán

;]
amugy az én esetemben, amikor a barátom barátnője rossz jelzést adott és a barát begurult, azt nem tudtam mire vélni, tényleg segitett volna a barátosnő erre kapott egy nagy oltást és egy 10 perces mosolyszünetet. (viszont ha a vezetésbe szólt volna bele akkor én is pipa lettem volna, mint Calogero)
én ezt másképp reagáltam volna le, de hát nem én ültem a volán mögött (csak néző voltam:) )

Hát a mit szólnékhoz nem tudok válaszolni, egyelőre nincs olyan nő akinek a vezetésébe beleszolnék is ugy reagálná le, hogy kirak a puszta közepén :) Ha lesz ilyen azonnal megirom:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1352) Irukanji válasza tusi74 (#1350) üzenetére


Irukanji
csendes tag

Tusi!
Ezek szerint csak én látom úgy, hogy I_am ön és közveszélyes volt? Bennem lenne e hiba?
Vagy egyszerűen csak öreg vagyok már, és a jól megmutatonm nekik helyett úgy vagyok vele, hogy a balesetis nővér helyett a fiaimnak akarok esti puszit adni, még akkor is, ha le kell nyelnem a mérgem? :F

Minden egészen addig utca, míg ki nem derül róla, hogy mégsem...

(#1353) Irukanji


Irukanji
csendes tag

Háát, nem tudom. Én sokkal többre becsülöm a párom, bár ő már feleség státuszban van, hogy így oktassam ki. Egyszerűen, a lehető legbűbájosabb hangomon megkérdezem: Akarsz esetleg TE vezetni? Ennyiből ért. H ameg ő bénázik vezetés közben, egyszerűen megvárom míg odaérünk, és akkor jelzem az észrevételeim.
A módszer nem éppen macsós, de nagyon hatásos, és mosolyogva érem el a célom.
És ahogy a a bölcsek mondják: Egy mosoly többet ér 100 pofonnál.

Minden egészen addig utca, míg ki nem derül róla, hogy mégsem...

(#1354) tusi74 válasza Irukanji (#1352) üzenetére


tusi74
őstag

Irukanji!
Hát az tény és való, hogy nem szívesen ültem volna I_am mellett. Dehát nem vagyok a barátnője. ;] csak a fórumtársa. :)

Miért lenne benned hiba? Ahogy láttam, 1 hozzászólásból lekövetted a szitut, leírtad a véleményed. Azért van a fórum, hogy leírjuk, ki mit gondol. Ezért miért lennél hibás?

Másrészt, az tény és való, hogy a korral nő a felelősségérzet, főleg, ha már gyerekek is vannak. A nőkbe pedig genetikailag kódolva van az óvatosság. Úgyhogy nyugi, jól láttad. :)



(#1355) tusi74 válasza Irukanji (#1353) üzenetére


tusi74
őstag

Akkor Te egy álompasi vagy. :C

Egy földi pasinak néha eldurran az agya miattunk, nők miatt, aztán, a csaj vagy úgy jár, mint I_am barátnője, hogy egy kicsit megkocsikáztatják, vagy úgy, mint én, hogy gyalogol 10 percet, addig kiszellőzik legalább a feje. Sajnos el kell ismerni, mi nők sem mindig tudjuk, hogy hol a finito.

(#1356) tusi74 válasza Dictator^ (#1351) üzenetére


tusi74
őstag

Dictator^! Írdd is meg! :DD

(#1357) tbs válasza Irukanji (#1352) üzenetére


tbs
addikt

''...csak én látom úgy...?'' Nem. ;]

(#1358) divot válasza tbs (#1357) üzenetére


divot
veterán

Vagyunk még egy páran. :)

(#1359) I_Am válasza Irukanji (#1347) üzenetére


I_Am
veterán

De hol gurult volna ki labda, meg gyerek elém éjjel? :D Ja igen a nyóckerben. :))
Amugy a hungárián mentem és a need for speed style alatt azért ne a full sebességet értsd, hanem a kigyorsításokat. Az meg elég érezhető a gépemben, mert mikor zár a torsen difi ilyenkor akkorát rúg, hogy beleültet keményen az ülésbe. :D

Nem szoktam én sem ön sem közveszélyes lenni, mert a gyors autókázás nem egyenlő a felelőtlen vezetéssel. ;)

Jó most jön a kövezés a nyugdíjasoktól. :D

szerk:

tusi: az én párom viszont bika jegyű, tehát ilyenkor csak ezek a módszerek jönnek be. Azóta amugy nem szol bele, mit hol merre.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1360) tbs válasza I_Am (#1359) üzenetére


tbs
addikt

Nem inkább zár a torsen..? ;] Boccs... :DDD (Javítsd, oszt töröld... ;) Csak az adrenalin beszél belőled..! :D -> PAFF!!! -> :DDD )

[Szerkesztve]

(#1361) I_Am válasza tbs (#1360) üzenetére


I_Am
veterán

Jáj de :DDD

Javítom. :)

adra meg nem sok van, nem rég jöttem meg edzésröl, még a koránytekergetés is kimeritö volt hazafele, ugy lehajtottam magam. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1362) dragonfx válasza I_Am (#1359) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor nem is tudsz driftelni az audiddal???

De sajnállak, pedig az elmult hetek esős/havas idők elég jó alkalmat biztosítottak erre :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1363) I_Am válasza dragonfx (#1362) üzenetére


I_Am
veterán

Dehogynem. Tartottam is egy bemutatót multkor a Thököly - Stefánia sarkán lévö buszmegállóba állóknak este. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1364) tbs válasza dragonfx (#1362) üzenetére


tbs
addikt

A drifthez önzáró difi kell. Anélkül béna tévelygés lesz csak belőle.

(#1365) dragonfx válasza I_Am (#1363) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD

Nem tom mi kell a drifthez, de rájöttem hogy sikerül nekem :B
1est kell nyomnom amíg megy ;] és hirtelen kanyar, már 1ik spanom mondta nem ül be mellém többet öv nélkül :DD ...de én csak lájtba nyomom, ezek olyan 100as driftek nem több 200esek :C

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1366) tbs válasza dragonfx (#1365) üzenetére


tbs
addikt

Hát nem ez kell a drifthez. Hanem egy önzáró difi, és 1000kg/130LE. Meg aszfalt (esetleg nedves), ahol gázadásra elpörgeti a kereket. Lsd. -> [link], vagy [link]

LSD -> Limited Slip Differential... :DDD Mennyünk vmi autós topikba, ne itt...

(#1367) Xantomas válasza tbs (#1366) üzenetére


Xantomas
őstag

''Mennyünk vmi autós topikba, ne itt...''
Akartam ajánlani ;] ez nagyon gonosz volt

Tudtok róla mi megy most a műjégen, városligetben? Ajánlom, kb, hajnali 2-ig nézzetek ki, sztem megéri


Hogy on legyek:
Holnap Kresz vizsga, szurkoljatok...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1368) Dictator^ válasza Xantomas (#1367) üzenetére


Dictator^
veterán

sok sikert rá, és nem szerencsét :DD
programmal zuztad?
ha ott megcsinálod 10/10-szer faszára akkor nem hiszem, hogy beszivod élesbe.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1369) Xantomas válasza Dictator^ (#1368) üzenetére


Xantomas
őstag

hátőizé a warez csúnya dolog... gyakorolok eleget, de többnyire egy olyan 1 pontos kérdés mindíg becsúszik amit elrontok. Hárompontosat csak rendőröset rontok, vagy, balról jövő villamosost.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1370) Dictator^ válasza Xantomas (#1369) üzenetére


Dictator^
veterán

hát nálunk az volt, hogy volt 4 cd, 12en indultunk akkor a jogsiért, és végig küldtük a cd-ket egymás közt :)
amugy ha nem akarsz warezolni, ott vannak a neten az ingyenes kresz tesztek, csak googleba beütöd hogy ''kresz teszt'' azt kidobja őket:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1371) tusi74 válasza Xantomas (#1367) üzenetére


tusi74
őstag

Xantomas, egy kalappal. Figyeld meg, hogy az 1 perc milyen sok idő. Inkább 2x olvasd el a kérdést, és nem lesz baj. Nagyon szurkolok!

(#1372) tusi74 válasza I_Am (#1359) üzenetére


tusi74
őstag

''De hol gurult vona ki labda, meg gyerek elém éjjel?''

I_Am! Irukanji azt csak elméletileg írta, hogy mi van, ha kigurul. Nekünk azt vésték az autóssuliban a fejünkbe, hogy minden kiguruló labda után várható egy gyerek. Namármost ha a labda kigurulásánál mész ezerrel, a gyerek érkezéséig nem tudsz belassulni.

De a 8. kerületi Üllöinél vegyük ezt úgy, mint rohagáló gyalogosok. Mert ott meg az a divat. Nem megy el a zebráig, vagy az aluljáróig, hanem ott ahol eszébe jut átrohan.
Mondjuk én sem voltam különb 10 évvel ezelőtt, de mára benőtt a fejem lágya. :)
De nyugdíjas még nem vagyok, és szerintem Irukanji sem. :)

(#1373) tildy válasza tusi74 (#1355) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, egyelőre szerencsés vagyok, mivel max a sebességtúllépésbe szólok bele.
Viszont néha nem szeretek navigálni, mert ha mutatom, akkor az nem tetszik neki.
Múltkor volt egy balra kanyarodó főút , meg így y alakban egy másik út ágazott ki belőle. Ha azt mondom neki, hogy menjen egyenesen, akkor lement volna jobbra a másik útra, mivel geometriailag az volt az egyenes, csak nekem a főutat jelentett az egyenesen. Na lyenekből szokott lenni kis vita.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1374) tildy válasza tusi74 (#1372) üzenetére


tildy
nagyúr

Üllőiről fordultam rá a Könyves Kálmán körútra (vagy hogy hívják a stadionok felé a Népligetnél. Mellettem hugom. Lehetett kb este 6. Egyszercsak egyik ablakmosó félnótás úgy gondolta átszalad az úton, pont előttünk. Csak éppen eltaknyolt. Még szerencse, hogy nem úgy mentem mint I_am, hanem komótosan fordultam ki, de az ablaktisztító rúdját így is csak kb 15 centire tudtam csak kikerülni, baloldalon .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1375) Xantomas válasza tildy (#1374) üzenetére


Xantomas
őstag

A szurkolást köszönöm. 11-kor lesz a vizsga a Petzvár utcában, és még életemben nem voltam ott. Lasan indulhatok.

Hétfő 2 körül:
József utca, és József körút kereszteződésénél, piros lámpa az autós forgalomnak. Biciklis megy az úttesten mint az őrült, egyszercsak egy rövidtávfutú képességekkel megáldott lányka fut át a zebrán, a neki kjáró zölden, ahol a bringás úgy elkapta villamos megálló elött, hogy még azoknak is fájt akik a megállóban voltak. Mire kapcsoltam, addigra a lányka bicegett tovább, a bringás pedig kerekében egy elég látványos nyolcassal elvonult. El lehet képzelni, hogy milyen sebességgel szaladhatott bele.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1376) mefistofeles válasza Xantomas (#1375) üzenetére

Gondolom ezt már nem olvasod a vizsga előtt, de egy kalappal!

Amúgy szerintem aki gyakorol valamiféle tesztsorokon (több kell!) akkor maximum akkor ronthatja el, ha túlságosan izgul. A kérdések felére az utcáról bejőve is megadható a válasz. A 3 pontos közlekedési szitukat kell tudni, és akkor már nagy baj nem lehet!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1377) AMD Power


AMD Power
titán

Bent a munkahelyemen beszélgettem két öreg ''rókával'' a jogsiról és annak letételéről. Ők ,hogy és mint tették le anno a 50-60-s években. Mind a ketten a seregnél tették le. Az egyiknek mindig rúgták a lábát ha nem jól kuplongolt! A másik kedves ismerősömnek pedig a kezét verték levágott seprűnyéllel ha rosszul váltott.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1378) tusi74 válasza AMD Power (#1377) üzenetére


tusi74
őstag

''az egyiknek mindig rúgták a lábát ha nem jól kuplongolt! A másik kedves ismerősömnek pedig a kezét verték levágott seprűnyéllel ha rosszul váltott.''

Na ez a módszer sincs közel a Smink&drive-hoz. : :DDD

(#1379) AMD Power válasza tusi74 (#1378) üzenetére


AMD Power
titán

A másik fele pedig. Ment a teherautóval , megkérdezte tőle a tizedes.

-Milyen tábla mellet mentünk el?
-Mondja nem tudom.
-Piszkos volt ugye?
-Igen

Elmentek egy buszmegálló mellett. Kérdezi a tizedes.

-Milyen táblák mellet mentünk el?
-Nem tudom.
-Piszkosak voltak?
-Lehet

Vissza kellett tolatni! Lemosni az összes táblát szegénynek!!! Utána vissza a laktanyába felmosni az egész barakkot. Bejött a tizedes , felrúgta a vizes vödröt és ezt mondta. Ez piszkos , elölről az egészet!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1380) tusi74 válasza AMD Power (#1379) üzenetére


tusi74
őstag

Hihi én is így szoktam rá a tükörhasználatra. Folyamatosan referálni kellett, hogy milyen színű autó van mögöttem, indexel-e, mit csinál. A tanulás alatt ezt nagyon gyűlöltem, mert épp elég volt előre figyelni, de utólag igazat kell adni az oktatónak. Ugyanis az egész arra ment, hogy minden pillanatban tudni kell, hogy épp mi történik mögötted.

(#1381) AMD Power válasza tusi74 (#1380) üzenetére


AMD Power
titán

Persze ez hasznos de a ismerösöm esete azért kicsit más! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1382) tusi74 válasza AMD Power (#1381) üzenetére


tusi74
őstag

Hát igen, velem az oktató nem mosatott fel. :) Azt próbálta volna meg!
Amiról te írsz az tipikus újonc szívatás a laktanyán nem?

(#1383) AMD Power válasza tusi74 (#1382) üzenetére


AMD Power
titán

De igen sajnos! Képzeld ha nekem az oktató ütné a kezem váltás közben! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1384) tildy válasza Xantomas (#1375) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy kalappal!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1385) chokeee válasza I_Am (#1331) üzenetére


chokeee
aktív tag

faja gyerek vagy. milyen autód van? :U

gumiczuczli

(#1386) tusi74 válasza AMD Power (#1383) üzenetére


tusi74
őstag

Nem láttalak még élőben, de az avatarodból ítélve nem próbálnám ki. :)

(#1387) I_Am válasza tusi74 (#1372) üzenetére


I_Am
veterán

A nyóckert ironikusan írtam. Végig 3 sávoson mentem a belsőben. Üllöin is (határ út előtt fordultam meg) és a hungárián is a belsöben. Szóval csak ezért írtam a labdára a nyóckert, mert labdázós helynek még a közelében sem voltam. :))

chokeee: audim van, jöhet az általánosítás, meg a komplexusaim elemzése, akár az avataromat is belekeverhetjük az általánosításba. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1388) tusi74 válasza I_Am (#1387) üzenetére


tusi74
őstag

I_am! Általánosítsak egyet??? :DDD De előre szólok ne sértődj meg! Az Audisok egy külön világ. (Állatfajt akartam írni, de visszaszívtam, nehogy engem is megkocsikáztass. :DDD ) De csak humorizáltam, nehogy komolyan vedd!

Mod: A Merdzsósok is.

[Szerkesztve]

(#1389) Calogero válasza tusi74 (#1388) üzenetére


Calogero
addikt

BMW tulajokat kihagytad

(#1390) I_Am válasza Calogero (#1389) üzenetére


I_Am
veterán

Meg a terepjárósokat is. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1391) chokeee válasza I_Am (#1387) üzenetére


chokeee
aktív tag

milyen fajta AUDI? A4, A6 stb...?

gumiczuczli

(#1392) AMD Power válasza tusi74 (#1386) üzenetére


AMD Power
titán

Az avatar kicsit csalóka! A lelkem mélyén érzékeny vagyok! ;)

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1393) nemcso


nemcso
senior tag

De AMD lelke olyan mély, hogy érzékenysége nem tud a felszínre tőrni... szóval csak ovatosan vele ! ;] :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#1394) tusi74 válasza AMD Power (#1392) üzenetére


tusi74
őstag

AMD! :)

(#1395) I_Am válasza chokeee (#1391) üzenetére


I_Am
veterán

mivel midsize ezért talán a4

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1396) Foglalt név válasza I_Am (#1395) üzenetére


Foglalt név
addikt

Csak nem 1.8as? :DDD Szerintem lassan írd ki inkább aláírásba ;)

(#1397) Xantomas


Xantomas
őstag

Ne acsarkodjatok, inkább féljetek, megyek vezetni. Meglett a Kresz. Már csak a Kresz oktatótól kapott számot kéne felhívnom, hogy egyeztessek az oktatóval, hogy mikor menjek vezetni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1398) troland26 válasza Foglalt név (#1396) üzenetére


troland26
őstag

komoly lenne :D

A4-es AUDIM van , csak így lehet győzni! :D

(#1399) tusi74 válasza Xantomas (#1397) üzenetére


tusi74
őstag

Xantomas! Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1400) tbs válasza Xantomas (#1397) üzenetére


tbs
addikt

Grat. Innentől móka és kacagás... Vizsga után meg VÉRES valóság... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.