Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) kchris78 válasza Don.Corleone (#25099) üzenetére


kchris78
veterán

vagy veszel egy lightning/usb-c HDMI átalakítót.

(#25102) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Szerintetek mini 5-öt érdemes venni?
Kellene egy ~8colos tab, nem túl nagy a kínálat.
Ellene szól nálam a kinézete, ami annyira oldschool🤦😂
Viszont hardveresen okés lenne, elég jó az a soc benne.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#25103) hengelhof


hengelhof
senior tag

Szasztok! Remélem tudtok segíteni.
9,7” iPad Pro, legfrissebb oprendszer. Rendszeresen használom a telefonom (iPhone X) hotspotját netezésre, mert a melóhelyemen nincs net. Szóval amikor ide-oda futkosva visszatérek, az iPad nem kapcsolódik vissza a netre. Sőt. A Wi-fi listán sem látom a telefont, hogy rá tudjak kapcsolódni. Össze vissza, ki és bekapcsolgatva a hotspot, és wi-fi kapcsolókat, nagy nehezen összekapcsolódnak. Ez nagyon frusztráló. Most odáig jutottam, hogy elég a telefonon belépni a hotspot menübe, és akkor talán kapcsolódik. Miért van ez? Hiszen automata kacsolódás be van kapcsolva, csináltam már hálózati resetet mind a két eszközön. Miért nem látszik a wifi listán az iPad?

(#25104) Luck Dragon válasza *Mukeey* (#25102) üzenetére

Hosszú távon az egyik legjobb "befektetés" , használati eszköz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25105) volandy válasza Luck Dragon (#25104) üzenetére


volandy
senior tag

Én is szemezek vele! Mennyire szervizigényes a készülék? Kijelző vagy valami más?

(#25106) Süvi válasza *Mukeey* (#25102) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon jó készülék, bátran vedd meg.
Nekünk mini2 is volt már, azt is nagyon szeretjük, most azt fogja váltani (ha megérkezik a munkahelyről)
(A mini mindig nálam van, így a telefonom cseréje is még várhat)
Mivel sokat jegyzetelek vettem hozzá egy paperlike fóliát, kíváncsi vagyok, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#25107) Luck Dragon válasza volandy (#25105) üzenetére

Mini 5-el nincs tapasztalatom, céges sima 9,7-es ipadet haszálva ,kimondható hogy szinte igénytelen eszköz, folyamatos nyúzás ellenére semmi baja sincsen.
Saját Ipad Pro-m csak másfél hónapos talán, sok tapasztalatom ezzel sincs. De szerintem teljes körültekintéssel és egy kis odafigyeléssel nem lesz velük különösebb bajuk ezeknek az eszközöknek.

Na meg a támogatás is ezek melett szól, legalábbis én így gondolom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25108) volandy válasza Luck Dragon (#25107) üzenetére


volandy
senior tag

Köszi az infókat!
Mini 5 szinte ugyanaz mint a korábbi minik! Azért is kérdeztem!
AppleCare Protection Plan iPad készülékekhez. Érdemes megvenni?

(#25109) Noukoum válasza *Mukeey* (#25102) üzenetére


Noukoum
veterán

Simán. Design meg megszokható, amúgy is a kijelzőt nézed.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#25110) Luck Dragon válasza volandy (#25108) üzenetére

Ha neked megér 90 napon át ingyenes telefonos műszaki támogatás, valamint plusz egyéves jótállás 25,000-FT plusz összegért akkor igen, de ezt neked kell mérlegelni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25111) volandy válasza Luck Dragon (#25110) üzenetére


volandy
senior tag

Hát igen! Így van!
Köszi az infókat!

(#25112) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Köszi a válaszokat!

iPad os tudni fogja a fájlok mozgatását/másolását? Tehát mondjuk egy mp3/film feltehető lesz itunes nélkül?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#25113) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
(Első ios eszközöm így tudatlan vagyok.)
Vásároltam egy ipad 3.-at.Szeretnék rá tenni youtube-ot és world-öt de frissebb rendszer kellene neki....Van rá megoldás hogy rá lehessen ilyen alap dolgokat tenni?Vagy ha már nem frissíthető,nem tudom haszálni "semmire"?

[ Szerkesztve ]

(#25114) Csabee. válasza korcsillio (#25113) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szia!
Safariban tudod használni a youtibeot s ha van office 365 öd akkor szerintem azt is szintén.

Üdv: Csabee.

(#25115) korcsillio válasza Csabee. (#25114) üzenetére


korcsillio
őstag

Telepíteni sehogyan nem lehet?Nincs valam megoldás?Ennyi?Dobjam el az eszközt ha már nem frissítik?
Kissé zavar hogy most vettem de semmire sem tudom használni.Eddig droidos voltam...de úgy hiszem vissza is kell térnem...🤔

[ Szerkesztve ]

(#25116) jófejsrác válasza korcsillio (#25115) üzenetére


jófejsrác
senior tag

2012-es eszközt vettél, sajnálom de utána olvashattál volna.

(#25117) Csabee. válasza korcsillio (#25115) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A droidos eszközökre még ennyi frissítés sincs rendszer szinten.
Az lehet hogy ott tudsz korábbi app verziókkal mahinálni.
Javaslom neked a storeba keress youtube alternativ programot. 1-2 App biztos létezik, de konkrétumot sajnos nem tudok ajánlani. Safaris nem jó?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#25118) korcsillio válasza jófejsrác (#25116) üzenetére


korcsillio
őstag

Értem.Ha 2012 akkor meg sem kellene venni...Kuka...Dridban miért lehet használni a régi eszközöket is?Elnézést ha én voltam a hülye hogy meg mertem venni egy régebbi eszközt(droidnál nem volt ilyen gondom,nem is értem miért akartam váltani)!Első és egyben utolsó ios úgy érzem!

(#25119) korcsillio válasza Csabee. (#25117) üzenetére


korcsillio
őstag

Sulihoz kellett volna feleségemnek(rajz,world stb.) és én ajánlottam hogy ios boztos jobb,de sajna tévedtem.

(#25120) jófejsrác válasza korcsillio (#25118) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Rajzolni csak az újabb eszközökön lehet nem éppen olcsó ceruzával és az office csomagot is előfizetéssel tudtátok volna használni mókolás nélkül.
Ha hajlandóak vagytok több pénzt beleölni, akkor valóban stabil és megbízható eszközt kaptok a pénzetekért. (Egyetemhez használom én is )

Máskülönben lehet Androidos eszköz után nézni, de abban itt nem hiszem, hogy tudnak segíteni.

(#25121) korcsillio válasza jófejsrác (#25120) üzenetére


korcsillio
őstag

Tudom hogy ez nem droid topik.
Azt gondoltam vannak alternatívák itt is....,ennyi.Elavult ez a platform úgy látom sajnos ...

(#25122) danilla válasza korcsillio (#25121) üzenetére


danilla
őstag

“én ajánlottam hogy ios boztos jobb,de sajna tévedtem.”

“Elavult ez a platform úgy látom sajnos ...”

Jottel trollkodni? :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#25123) galaxys80 válasza korcsillio (#25121) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez jó poén volt.😂
A 7 éves eszköz amit vettél az elavult.

[ Szerkesztve ]

(#25124) kezo0 válasza korcsillio (#25119) üzenetére


kezo0
addikt

Azt a szövegszerkesztőt pedig, amit másodszor nevezel “World”-nek, úgy hívják, hogy Word. No offense.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#25125) Csabee. válasza korcsillio (#25121) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A 7 éves droidokon 8gb háttértár van, amiből a gyári appok megesznek 6gb-ot. A maradék 2gb-ra feltolod a facebookot és már meg is halt a készülék...
NO iOS-en ilyen nincs soha!

Üdv: Csabee.

(#25126) korcsillio válasza danilla (#25122) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem.Nem trollkodni akarok csak csalódtam....

(#25127) korcsillio válasza kezo0 (#25124) üzenetére


korcsillio
őstag

😂
Elnézést... 🙈

[ Szerkesztve ]

(#25128) korcsillio válasza Csabee. (#25125) üzenetére


korcsillio
őstag

Itt egyszerűen telepíteni sem lehet ;)
Nem lehet youtube-ot tenni rá,mert régi sz@r...üzletpolitika 5ös!Vegyél újat,azon majd megy a jutub 😂

[ Szerkesztve ]

(#25129) #95561216 válasza korcsillio (#25128) üzenetére


#95561216
törölt tag

Tavalyig android cuccaim voltak, nem hogy 7, de 2-3 éves eszközök is használhatatlanok voltak, mégis mit vártál? És akkor még meg vagy sértődve :D Igen, jó üzletpolitika, szerencsére az előzetes tájékozódás nélküli vásárlásoddal megfinanszíroztad a kolléga új eszközét ;)

(#25130) galaxys80 válasza korcsillio (#25128) üzenetére


galaxys80
veterán

5 éves Samsung tv-n nem megy màr a YouTube.
Álomvilágába élsz ha azt hiszed a mai világban kompromisszumok nélkül használhatsz egy műszaki cuccot 7-8 évig.

(#25131) Caldera1 válasza #95561216 (#25129) üzenetére


Caldera1
tag

Tavalyig android cuccaim voltak, nem hogy 7, de 2-3 éves eszközök is használhatatlanok voltak

Hát valahogy úgy, ahogy mondod.

Droidot én bottal se piszkálnék. :N :DDD

(#25132) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mik azok a modellek, amik még ajánlottak használtban? Az új os-t még tudja majd mindenképp. Szeretnék kipróbálni egy ipad-et most, de nem vagyok képben hardveres szinten sem velük.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#25133) btudos válasza *Mukeey* (#25132) üzenetére


btudos
veterán

Mini 4, iPad 2017, vagy Air 2 kell minimum az iPad OS-hez.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25134) kchris78 válasza korcsillio (#25118) üzenetére


kchris78
veterán

azert le lehetne irni hogy 7 eve milyen androidos cuccok voltak es azok mennyire hasznalhatoak, anelkul hogy mokolna az ember rootolassal amivel talan jo +1-2 verzio...
note2 galaxy s3... azokon most mi futna??? szerintem sz.r se....

(#25135) korcsillio válasza kchris78 (#25134) üzenetére


korcsillio
őstag

Pl. a youtube fut rajta gond nélkül,nem úgy mint ezen ...Hagyjuk is a témát,sajnos szóra sem érdemes!
Azt gondoltam hogy lehet valamit kezdeni vele és hogy segítőkészek lesznek ez ügyben az emberek(nem lehülyéznek),dehát mit is vártam.... 🤔

[ Szerkesztve ]

(#25136) Serpiko válasza btudos (#25133) üzenetére


Serpiko
addikt

iPad 2018 van nekem tökéletes alap dolgokra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#25137) kchris78 válasza korcsillio (#25135) üzenetére


kchris78
veterán

de komolyan azt nem ertem mit vartal? ez nem egy old timer klub vagy bor hogy minel regebbi annal jobb.. 7 ev baromi sok ido foleg hogy abban az idoben meg ugrasszeruen fejlodott a mobilvilag nem ugy mint az elmult 2-3 evben. es azert hulyeznek le mert az ios lenyege hogy relative sokaig van tamogatva de utana szivas - mert a fejlesztok NEM tamogatjak visszamenoleg a regi ios verziokat, mert frissiteni kell ez ios alapkoncepcio, nyilvan ezert tudtad gondolom jo olcson megvenni - a hasznalt arak jol visszaadjak azt hogy hany eve lehet hatra az adott tipusnak. emiatt nem kell a szoftverfejlesztoknek 2x megirniuk a programokat: ujra es regire.. Androidnal ugy szet van darabolodva az hogy a felhasznalok milyen verziokat hasznalnak hogy a fejlesztok inkabb nem hasznaljak ki az ujabb droid verzio adta lehetosegeket mert olyan sokan csak a regivel toljak, igy az uj programok futnak a regi verziokon is - nem akarnak felhasznalokat vesziteni.
Szoval a yt hianya az hogy a google fejlesztette a szerver oldalat a yt-nak (ezert nem mukodik a regi kliens) de a kliens programot nem irta meg csak az uj ios-re. Mert a gyarto nyomja a frissitest..

Sajat velemenyem hogy mielott megveszem kicsit korbejarom a dolgot ha mar ennyire ismeretlen az Apple vilag.. most vettem en is egy 2017-es ipad prot es 2 orat biztos eltoltottem a ficsorok elemzesevel hogy ne inkabb az ugyanannyiba kerulo ujabb nem pro-t vegyem e meg mert ujabb... valoszinu ez -1 ev az ios tamogatasban - ami mostmar mar apple oldalrol nem annyira hardveres / szakmai dontes mint inkabb uzleti - hany evig optimalizaljak az iost 1-2-3 GB RAMos gepekre, procikra etc.

(#25138) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Láttam egy tech2es cikkben(remélem nem baj a forrás, hisz együtt dolgozik MAval is)
hogy developer változatban már a 13.1 is kijött. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor jelen esetben a kiadásra jelölt verzió az már késznek tekinthető? Mert tavaly is olyankor tettem fel az ios 12t, és az jó volt nagyon. Most is így járnék el ha már megvan a kiadásra jelölt :)

(#25139) Urgot válasza kkdesign (#25138) üzenetére


Urgot
kezdő

Nyugodtan feltehető a jelenlegi verziót, már teljesen bug mentes :K

[ Szerkesztve ]

(#25140) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Gyors kérdés: 13.0 public beta profil van telefonon és ipaden is fennt nekem. Stabil 13.0-ra szeretnék majd áttérni, ha megjelenik szeptemberben. Jól sejtem, hogy innentől ne update-eljek tovább public 13.1-re?

Mindenesetre a beta profilt töröltem az eszközökről es az automatikus frissítést bekapcsolva hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#25141) krx21 válasza DaveHutt (#25140) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha a beta profil be van állítva, akkor mindig újabb, de beta-s firmware lesz rajta?
Mert akkor én törlöm... Azt hogy kell? Köszi

(#25142) Csabee. válasza krx21 (#25141) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Így van.
Beállításoknál töröld ki a tanúsítványt. Kérni fog egy újraindítást. Ezt követően én recovery módba tettem az ipadet és rádugtam itunes-re, és ráraktam az ios12-t.

Üdv: Csabee.

(#25143) korcsillio válasza kchris78 (#25137) üzenetére


korcsillio
őstag

Nagy kutakodás után sikerült megoldást találnom a problémára :)
Mindent tudok telepíteni,az új appokat is.Köszi hogy (ti nem) segítettetek! 👍

(#25144) krx21 válasza krx21 (#25141) üzenetére


krx21
nagyúr

Bocsi, de hol tudom ezt törölni?

(#25145) krx21 válasza krx21 (#25144) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem profilt szerettél volna mondani?

(#25146) *Mukeey* válasza korcsillio (#25143) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezt így egy kicsit erősnek érzem.
Ha te magad is rájöttél, akkor minek kellett ez a cirkusz?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#25147) Csabee. válasza korcsillio (#25143) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jailbreak?

Üdv: Csabee.

(#25148) kchris78 válasza Csabee. (#25147) üzenetére


kchris78
veterán

Nem, van egy trukkos megoldas, ha a szoftverfejleszto nem torli a regi verziot es egyszer mar letoltotted. A programot. Illetve ezt is ki lehet okosan jatszani.. iTunes ma mar nem tarolja backupban a telepitett appokat fizikailag csak letolti - ezert ekkora gond ez reset eseten ha egyszer mar fel volt teve. De ehhez az kell hogy a szerveroldal meg mukodjon az adott regi programmal.

(#25149) kkdesign válasza Urgot (#25139) üzenetére


kkdesign
senior tag

Köszi, tul sokat vártam, vagy benéztem az információt, mert már a public is 13.1en megy, azt akarta leszedni, így a kiadásra jelöltről lecsúsztam, mert a 13.1et nem akarom bétázni :) ezt a 2 hetet már nagynezen csak kibirom :)

(#25150) smc válasza kkdesign (#25149) üzenetére


smc
addikt

Azt rebesgetik hogy day one update-ként jön ki a 13.1.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.