Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) dunc


dunc
nagyúr

Nincs olyan opcióm, hogy fájlmegosztás.

(#24152) bigsee válasza dunc (#24151) üzenetére


bigsee
addikt

(Milyen gépen van az itunes?)

Elindítod az itunest, rádugod a padot és akkor kérdezget dolgokat (képernyőzár, frissítés, miegymás...) ha ezen túljutsz, akkor eljutsz ide:

a bekarikázott részen jutsz el a padig.

Nincs olyan, hogy fájlmegosztás?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#24153) dunc válasza bigsee (#24152) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen, köszi, el volt állítva a nézetbe, már oké! Köszönöm!

(#24154) Ance válasza dunc (#24151) üzenetére


Ance
őstag

Telepítsd a VLCStreamer programot. A belső hálózatodra wifin csatlakozva mindent le tudsz játszani és le is tudod menteni a filmeket az Ipad-ra.

(#24155) dunc válasza Ance (#24154) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem mobil módon kell, nem hálózatból akarok filmezni.

(#24156) smc válasza dunc (#24155) üzenetére


smc
addikt

VLC azért jó mert iTunes nélkül WiFi-n át tudod húzni a filmeket, böngészőben egy megadott linket megnyitva simán áthúzol mindent amit szeretnél, így átmásol mindent az ipad-re. Persze ez opcionális. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24157) dunc válasza smc (#24156) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi, még annyi kérdessem van, hogy másnál se töltődik usb ? Azt írja ki pl 60%, és feltöltve, nem töltődik.
Valamint x box one gamepadot legálisan tudok e rajt használni?

[ Szerkesztve ]

(#24158) Tigerclaw válasza dunc (#24157) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom attól függ mennyi energiát tud adni a port amibe dugtad. A töltőjével gondolom töltődik. Arra tippelek, hogy van valami handshake a port és az bedugott eszköz között és ha nem tud adni elég teljesítményt, nem is adja ki a buszra a feszültséget, hogy ne terhelje túl a portot.

Kisebb teljesítményű USB töltőkkel szintén nem fog tölteni.

Lehet hogy másik port tudja tölteni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24159) dunc válasza Tigerclaw (#24158) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen az lehet, a huawei m5 öt is csak 80% bírta feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#24160) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok,
Van egy Ipad Mini 1-em. Egy bizonyos alkalmazást szeretnék használni rajta, viszont ennek az app-nak min követelménye az ios 10. Sajnos nincs olyan korábbi verziója sem, mely kisebb igénnyel bír. A kérdésem, hogy ennek ellenére létezik-e esetleg valamilyen megoldás, hogy régebbi ios-re telepítsem?
Illetve létezik-e nemhivatalos megoldás arra, hogy újabb verziójú ios-t telepítsek az ipad-omra, mint ami hivatalosan kijött rá?
Köszi!

(#24161) MauroN


MauroN
tag

Itt iPaden van olyan ramürítéses módszer mint az iPhoneon, ahol a bekapcs gombot kell hosszan nyomni, mint amikor kikapcsolná az ember a telefont, aztán amikor megjelenik a csuszka a ki kapcsoláshoz, akkor a home gombot kell nyomni a képernyő villanásáig?

(#24162) Noxy válasza laccy88 (#24160) üzenetére


Noxy
veterán

-Nincs
-Nincs

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#24163) Noxy válasza MauroN (#24161) üzenetére


Noxy
veterán

Van.
Power+Home gombot 1x-re nyomni az almalógóig.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#24164) smc válasza Noxy (#24163) üzenetére


smc
addikt

És ha nincs home gomb? :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24165) Jaded válasza smc (#24164) üzenetére


Jaded
senior tag

Akkor gondolom ugyanaz, mint a X-nél bevezetett. Hangerő fel-le+kikapcs alma logóig.

Renault Megane IV Limited

(#24166) smc válasza Jaded (#24165) üzenetére


smc
addikt

Okés, megvan. Csak sosem nyomtam elég sokáig a gombot. Akkor már csak az a kérdés, hogy ez mire is jó?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24167) Jaded válasza smc (#24166) üzenetére


Jaded
senior tag

"Soft reset". Pl telefonon múltkor befagyott az iMessage és csak így tudtam működésre beírni, mert semmi másra nem reagált.

[ Szerkesztve ]

Renault Megane IV Limited

(#24168) smc válasza Jaded (#24167) üzenetére


smc
addikt

De ha ugyanitt a kikapcsolásra megyek majd bekapcsolom újra, azzal ugyanezt elérem, igaz?
Bocsi, de első ios eszközöm, így nem ismerem ezeket a trükköket.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24169) Jaded válasza smc (#24168) üzenetére


Jaded
senior tag

Elvileg igen. De így visszakapcsol magától, a másik opciónál már nem. Wonder :DDD

Renault Megane IV Limited

(#24170) Madwe válasza smc (#24168) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez arra valo, ha kifagy a rendszer, es akkor pl a csuszkat se tudnad elhuzni - igy csak gombok segitsegevel ujra tudod inditani :)

(#24171) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Hasznalja valaki az ipad -et tollal egyetemi jegyzeteleshez? Mennyire alkalmas ra?
Van ra olyan alkalmazas, ami az irt szoveget nagy hatekonysaggal felismeri, es digitalis szovegge alakitja ugy, hogy a rajzolt abrak, alakzatok megmaradnak? De fel kellene ismernie a matek jeloleseket (a legjobb az lenne, ha ezt egybol latex -be konvertalna, de ez gondolom eselytelen).

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#24172) #95561216 válasza anorche1 (#24171) üzenetére


#95561216
törölt tag

Használom, tökéletesen alkalmas rá. Szövegfelismerőt nem használok, pont azért, mert úgysem bírna a matematikai jelölésekkel.

(#24173) ArrayOfLilly válasza anorche1 (#24171) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

csak képletre: [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.arrayoflilly.com

(#24174) dunc


dunc
nagyúr

Hí! Fontos lenne a gamepad szàmomra, milyent kell vennem, ami trükk nèlkül működik?

(#24175) Tigerclaw válasza dunc (#24174) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Erre én is kiváncsi lennék. A túlárazott apple storeban kapható Steelseries-t inkább passzolnám az ára miatt.

Gondolom a gamepad támogatás nem univerzálisan elérhető minden játékban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24176) elprimo válasza Tigerclaw (#24175) üzenetére


elprimo
junior tag

Melyikre gondolsz? Dobnál egy linket?

(#24177) Tigerclaw válasza elprimo (#24176) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

[link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24178) elprimo válasza Tigerclaw (#24177) üzenetére


elprimo
junior tag

Köszi

(#24179) bump3r111


bump3r111
tag

2018 ipadra (sima) van esetleg ajánlott smart cover-hez hasonló mágneses, csak előlapot fedő tok?
Ha már a budget ipad-et választottam (amivel amúgy teljesen meg vagyok elégedve), úgy gondolom kissé overkill lenne a gyári smart cover az árazásával.
Szóval van valaki aki olcsóbb alis vagy ebayes covert használ és bevált? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24180) Mr.C válasza bump3r111 (#24179) üzenetére


Mr.C
őstag

ilyet én is keresek, csak a mini 5-höz, eddig eredménytelenül :(

sudo rm -rf /*

(#24181) elprimo válasza bump3r111 (#24179) üzenetére


elprimo
junior tag

Megéri megvenni az eredetit hidd el ;)

(#24182) koxkids válasza bump3r111 (#24179) üzenetére


koxkids
őstag

Én is az eredetit javaslom. Több mint 3 éve van az Air2-n a gyári cover, és köszöni nagyon jól van :)
Pedig utazok vele sokat.

(#24183) ittakary válasza bump3r111 (#24179) üzenetére


ittakary
nagyúr

évekig csak ebayes tokokat használtam 2-3ezerért, teljesen jók

(#24184) DaveHutt válasza bump3r111 (#24179) üzenetére


DaveHutt
őstag

Spigent használok, jobban védi, mint a gyári fél smart cover. Asszony tabletje már karcos a hátlapján gyári tokkal.

(#24186) Alex91


Alex91
félisten

Nem teljesen iPad problema, inkabb iCloud....

Felszolit, hogy vegyek tarhelyet, kozben ha megnezem, akkor messze nincs 5 gb adatom fent. A doksikra ir tobbet, mint 4 gb, de ha megnezem iOS, vagy akar Mac alatt, ez joval kevesebb. Fotok nincsenek szinkronizalva, biztonsagi mentes nem keszul, a Mac sincs beallitva, hogy mentse az asztalt stb...

Valakinek valami otlete? Vagy csak szivatnak?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24187) Madwe válasza Alex91 (#24186) üzenetére


Madwe
nagyúr

Oda mentesz pages-el és társaival esetleg? Iosen files appal körülnéztél mér az icloud tárhelyen?

(#24188) Alex91 válasza Madwe (#24187) üzenetére


Alex91
félisten

Kezzel bemasolom amit Mac-en csinalok, es kell, hogy ott legyen. De ez kicsit tobb, mint 1 GB. Olyan erzesem van, hogy mintha rejtve lennenek a dolgok, mert sehol se latom, hogy mi eszi a helyet...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24190) Alex91 válasza #05304832 (#24189) üzenetére


Alex91
félisten

Es aztan lett eleg helyed? Vagy kesobb ugyanugy eltunik a szabad tarhely?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24192) bigsee válasza #05304832 (#24189) üzenetére


bigsee
addikt

Demijazhogy megcsinálták? :F Pontosan mit kell kérni...?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#24194) seger


seger
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Nem volt almás eszközöm, illetve iphone 3G volt megjelenéskor, azóta nem.
Örököltem egy ipad-ot, és az lenne a kérdésem, mit kellene tennem, hogy gyári állapotba legyen, valamint használható legyen. Androidom van, és tudom ha ott gyári beállítást csinálok, akkor azzal az emaillal kell visszalépni ami be volt állíta előtte. Ipad-nál nem tudom ez hogyan megy, és a most beállított dolgokhoz már jelszót nem tudom megkérdezni.
Milyen lehetőségek vannak?
Köszi

(#24195) Noxy válasza seger (#24194) üzenetére


Noxy
veterán

Örököltem egy ipad-ot,

Az iPhone, az iPad vagy az iPod touch eladása, elajándékozása vagy becserélése előtti teendők

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#24196) seger válasza Noxy (#24195) üzenetére


seger
addikt

Bár ne örököltem volna.... :(
Egyébként minden megvan hozzá, szóval bármilyen hivatalos út szóba jöhet

Köszi a linket

(#24197) elprimo válasza seger (#24194) üzenetére


elprimo
junior tag

Ha nem tudsz ki jelentkezni az AppStore bol / iCloud nem sokat, maximum úgy tudod használni ahogy van jelenleg.

(#24198) Madwe válasza elprimo (#24197) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha megvan a számla hozzá, akkor az apple központja tud neki segíteni, bár lehet az eredeti tulaj tud csak telefonon egyeztetni (ok, ha megadja a tipikus szükséges adatokat megúszható lehet nélküle (szül hely idő anyja neve stb)

(#24199) elprimo válasza Madwe (#24198) üzenetére


elprimo
junior tag

Meg kell próbálni ,hátha :K

(#24200) seger válasza elprimo (#24197) üzenetére


seger
addikt

Sikerült kijelentkezni! De alap helyzetbe még nem állítottam.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.