Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Süvi válasza krx21 (#24700) üzenetére


Süvi
őstag

Mennyi a súlya?
Hogyan bírja, ha a cover része teljesen hátra van hajtva?
Koszonom

(#24702) krx21 válasza Süvi (#24701) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát ezekre azért nem tudok válaszolni, mert nincs mérlegem... (az ütésálló tokok nem a legkönnyebbek) Valamint strapa tesztet sem tudok, hisz ma vettem át... A lényeg, hogy nagyon szimpatikus, minőségi cucc...

(#24703) Süvi válasza krx21 (#24702) üzenetére


Süvi
őstag

Mennyibe került a szállítás(sal)?

(#24704) Oldman2 válasza V.Stryker (#24696) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi mindenki "ajánlását", ma reggel rendeltem én is egyet.
:R

Ha jól tippelem, kedd-szerdán megkapom.
:C

(#24705) Luck Dragon válasza Oldman2 (#24704) üzenetére

Ha Istlye oldaláról rendeltek akkor nagy az esélye hogy kedden.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24706) Oldman2 válasza Luck Dragon (#24705) üzenetére


Oldman2
veterán

Ott rendeltem meg.

(#24707) Luck Dragon válasza Oldman2 (#24706) üzenetére

Én is múlt héten rendeltem meg szombat délelőtt , kedden meg is jött a csomag nagy meglepetésemre . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24708) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

A 10.5" Pronak van valami tipushibaja/gyengesege, amire erdemes vasarlaskor odafigyelni?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#24709) Ance válasza r4z (#24708) üzenetére


Ance
őstag

Nincs.

Ne rendelj hozzá cover-t, mert nem ér sokat és sokkal könnyebb lerombolni. Pl. covernél fogva emeled véletlenül. Használj normális tokot.

(#24710) krx21 válasza Süvi (#24703) üzenetére


krx21
nagyúr

19.700- volt kb.

(#24711) r4z válasza Ance (#24709) üzenetére


r4z
nagyúr

Koszi a tippet. Egy vekony szilikontok van csak tervben, hogy ne karcolodjon.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#24712) Oldman2 válasza krx21 (#24710) üzenetére


Oldman2
veterán

Honnan rendelted?

(#24713) Oldman2 válasza Oldman2 (#24704) üzenetére


Oldman2
veterán

Az iPad Pro 10,5-ös típuson Lightning vagy USB Type-C csatlakozó van?

(#24714) Luck Dragon válasza Oldman2 (#24713) üzenetére

Lightning.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24715) elprimo válasza Oldman2 (#24713) üzenetére


elprimo
junior tag

Amit szeretnél, kis átalakítót kell venni hozzá.

(#24716) Süvi válasza krx21 (#24710) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, szerintem az nagyon jó ár volt.

(#24717) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Sziasztok! Az elkövetkezendő hónapok elég "kirándulósra/világjárósra" fognak sikeredni ha minden jól megy, ehhez pedig gondoltam jól jönne egy kis iPad mini mint útitárs.
Mindenképpen a mobilnetes verziót választanám és használtan szemlélem a piacot. Amióta okostelefon létezik csak almákat használok így mondhatni ismerem elég jól az apple termékeket.
Viszont lenne egy kérdésem, ezekhez az utazásokhoz, repülő úthoz, többnyire filmnézés illetve böngészésre használnám, szerintetek egy mini 2 megfelel? Mennyire strapabíró jószág? Sajnos a használt piac elég szűk, mivel nagyobb tárhelyben gondolkodok, így pedig még inkább szűkül az olló, viszont szemet szúrt egy mini 2 ami megfelelne a kritériumoknak. Valaki esetleg használ ilyen típust, tudna pár hasznos infót mondani róla? Illetve ha ti vásárolnátok mennyire ragaszkodnátok a 3-4. generációhoz? Előre is :R !

(#24718) hszilard666 válasza r4z (#24708) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát én sok olyat láttam már a 120 hz es displayeknél hogy fura sárgás fehér foltok jelentek meg, bármi féle fizikai behatás nélkül, általában gariban cserélték az ilyet.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#24719) sid87


sid87
senior tag

Na végül megvettem a 256 gigásat. Sajnos már csak arany színben volt. Nagyon elfogyott a hétvégén, sokan ráharaptak az akcióra.

Esetleg valami tanács, ötlet hozzá? Milyen appot érdemes feltenni pl, mert nem volt még Apple termékem, ha van kedvetek ajánlani.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#24720) Ringman


Ringman
nagyúr

az adata mfi-certes kábelével van tapasztalat?

(#24721) bigsee válasza sid87 (#24719) üzenetére


bigsee
addikt

IamRich? :DDD ;]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#24722) krx21 válasza Oldman2 (#24712) üzenetére


krx21
nagyúr

eBay

(#24723) ArrayOfLilly válasza Don.Corleone (#24717) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Négyes alá nem mennék. A 2-3, az lényegében ua., lassul már azért és az utolsó támogatott oprendszere az IOS12, a szeptemberit már nem kapja meg, pedig az elég jó lesz..

[EveryMac.com/iPad]

http://www.arrayoflilly.com

(#24724) Alex91 válasza Ringman (#24720) üzenetére


Alex91
félisten

Anno azt hiszem, hogy a 3. kabel lett jo... Egyebkent semmi kulonos, szimpla kabel.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24725) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok!

Androidról váltottam, és van amire nem találtam megoldást. Az addig oké, hogy tudok zenét tenni a telóra, de azt hogyan lehet megoldani, hogy megmaradjon egy adott könyvtárban, és ne ömlesztve kezelje. Teszem fel, hogy van egy 90-es évek válogatásom egy ilyen nevű könyvtárban, és azt szeretném, hogy a telón is így találjam meg, ne a többi szám között össze-vissza.

Van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#24726) Alex91 válasza weinmaker (#24725) üzenetére


Alex91
félisten

Playlist...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24727) krx21 válasza Alex91 (#24726) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem hiszem, hogy ez megoldás lenne... :F

(#24728) Don.Corleone válasza ArrayOfLilly (#24723) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Igazából ez volt nekem is a tervem amikor elkezdtem a piacot szemlélni, viszont nagyon elszállt a használt alma piac. Őszintén szóval a fent említett pár dologra kellene főleg, illetve az idei nyár/őszi utazásokhoz. Most elcsíptem egy mini 2-t 30K ha egy négyest választanék akkor bőven a duplája, sőt. Morfondírozok még pár napot, jó lenne egy 4-es, de elég szűk az olló ami a kínálatot illeti. Viszont az ú IOS végett lehet egy Air érné meg, amin futna majd az iPadOS. Elvileg támogatott lesz az Air.

[ Szerkesztve ]

(#24729) Alex91 válasza Don.Corleone (#24728) üzenetére


Alex91
félisten

Az air2, a regi air nem...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#24730) btudos válasza Don.Corleone (#24728) üzenetére


btudos
veterán

iPad Air, Mini 2 és Mini 3 hardver szempontból egy kutya, mindegyikben A7 van és 1 GB RAM, és egyik se kap már több frissítést, iOS 12 a vége ezeknél a modelleknél. Air 2, 2017-es iPad vagy Mini 4 érheti meg, ezek még támogatott modellek.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24731) KZP válasza hszilard666 (#24718) üzenetére


KZP
őstag

Nekem is van ilyen megmagyarázhatatlan fehér folt a kijelzőn. Ahogy olvastam, ez típushiba. És a cserélt (javított) készülékeken is jelentkezik a későbbiek folyamán, legalábbis pár hozzászóló szerint.

(#24732) jófejsrác válasza KZP (#24731) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ki tudnád ezt valahogyan fényképezni? Alul középen nekem is mintha lenne, de enyémen van üvegfólia és arra gondoltam először, hogy amiatt van

(#24733) elprimo válasza Don.Corleone (#24728) üzenetére


elprimo
junior tag

Nem szállt el, az Apple termékek mindig is tartották az árukat :)

(#24734) KZP válasza jófejsrác (#24732) üzenetére


KZP
őstag

Ha rákeresel Google-ban: ipad pro 10.5 white spot, ott láthatsz képeket. Nekem is a Home gomb felett pár centivel van.

(#24735) jófejsrác válasza KZP (#24734) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Na bazz, nekem is ilyen mint a képeken. Egyébként egyáltalán nem zavar, mert ha van felette tartalom nem igazán látni.

(#24736) KZP válasza jófejsrác (#24735) üzenetére


KZP
őstag

Igazából valóban csak akkor látszik, ha görget az ember világos háttérnél. De engem azért bosszant kicsit. Az Apple (még) nem ismeri el ezt szériahibának. Ha tudnám, hogy a szerviz adna helyette egy olyat, aminél már esetleg kiküszöbölték esetleg ezt a hibát, akkor már adnám is be garanciában. De félek, hogy ugyanilyet kapnék helyette,úgy meg nincs értelme. Azért lehet, hogy megpróbálkozik majd egy levéllel a support felé...
Láttam YT-on, a kijelző csatlakozója van ott pontosan, ahol idővel előjön ez a fehér folt.

(#24737) elprimo


elprimo
junior tag

Van itthon Apple hivatalos ügyfélszolgálat ,amely foglalkozik iTunes /AppStore on keresztüli vásárlással ? Találtam 6 számot ,de egyik se ehez a témához kapcsolódott ,nem fogom sorba felhívni ezeket.

(#24738) hszilard666 válasza elprimo (#24737) üzenetére


hszilard666
veterán

0680983435

Mondd azt a robotnak hogy egyéb problémád van, azonnal ügyintézőhöz kapcsol.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#24740) smc válasza #05304832 (#24739) üzenetére


smc
addikt

Ha már egér és vissza gomb.. ipad-en nincs értelme vissza gombról beszélni, vagy ha ez off akart lenni akkor elnézést.
Én a dev beta 1 első napjától használok egy logi m720-at, nem reklámozni akarom, de ha tervezi valaki ipad-hez az egér vásárlást, akkor ajánlott a plusz két gomb az oldalán, mert szépen be lehet állítani őket.
Jelenleg nekem:
Bal gomb: szimpla touch
Jobb gomb: home
Oldal gomb 1: Dock
Oldal gomb 2: assistive touch menü
Görgő: taskview

Így igazából mindent elérek és a karom sem szakad le ha csak szörfözök a neten. (Szigorúan asztalnál, máshol nem használom)
Továbbra is különösen ajánlom a szabadon futó görgős egeret, mert sokkal használhatóbb IOS13-on.

Más. Beleugrottam a kickstarteres bolthub kampányba (usb c hub 3rd gen ipad pro-hoz) ha megjön és érdekel valakit majd írok róla.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24741) smc válasza smc (#24740) üzenetére


smc
addikt

No, új bétában már állítható sok lépcsőben a kurzor mérete, egészen kicsire is, illetve beállítható hány mp múlva tűnjön el! :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24742) Vapor


Vapor
aktív tag

Sziasztok!

iPad Air 2-m Home gombja a héten megadta magát, alig lehet megnyomni, nincs semmi "kattanás" amikor megnyomom.

Keresgéltem neten, a többségnél (pl. az iSamurai) azt írják, hogy lehet cserélni a gombot, viszont akkor oda a Touch ID, mivel az az alaplappal van összepárosítva. Van esetleg valakinek tapasztalata arról, hogy hivatalos Apple szervíz tudja-e úgy cserélni, hogy utána továbbra is működjön a Touch ID?

Munkára is használom a tabletet, így kötelező volt 12 karakteres (betű és szám) jelkódot beállítani, aminek a begépelését, ha egy mód van rá kihagynám minden egyes feloldásnál...

Előre is köszi!

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#24743) Noxy válasza Vapor (#24742) üzenetére


Noxy
veterán

Csak alaplappal 1ütt lehet cserélni hogy működjön a T ID is.
Amugy egy sima 4 karakteres num.. jelkód is bőven elég.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#24744) elprimo válasza Vapor (#24742) üzenetére


elprimo
junior tag

Ha munkára is használod , lehet akkor már jobban jársz egy újabb modell beszerzésével

(#24745) btudos válasza Noxy (#24743) üzenetére


btudos
veterán

Elég lenne, de ha a kedves IT biztonsági "szakértő" nem így gondolja, akkor hiába.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#24746) smc válasza btudos (#24745) üzenetére


smc
addikt

Ha melós gép, akkor meg javítsák meg. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24747) ittakary


ittakary
nagyúr

aki a Beta 3-at felrakta iPad-re (vagy még pontosabban iPad Pro 9.7), pár nap után ha visszajelez mennyi nyűg van vele, azt megköszönném :)

iPhone-ra nem rakom fel, mert annyi mindent nem hoz 7 Pluson a 13, de iPad-en szívesen pötyögtetném

(#24748) Oldman2 válasza Luck Dragon (#24705) üzenetére


Oldman2
veterán

Kedden jött meg, nullára lemerülve!

Ez esetben a feltöltés után kell-e valami kíméletes kezelés akku téren?

(#24749) ittakary válasza Oldman2 (#24748) üzenetére


ittakary
nagyúr

használni kell, nincs semmiféle teendőd

(#24750) Vapor válasza Noxy (#24743) üzenetére


Vapor
aktív tag

Sajnos amint felrakod a BYOD-os appokat cserélned kell a 4-es jelkódot 12 karakteresre.

@elprimo: így az lesz valószínűleg :(

@smc: nem céges, csak arra is használom

Köszi mindenkinek!

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.