Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Doki16 válasza Nightmare (#2248) üzenetére


Doki16
addikt

Na most volt egy olyan anno hogy bele akartam nézni a modembe,de sehogy se sikerült ezért előkaptam a cédéjét és keresgetni kezdtem rajta meg is találtam ezt a progit amivel át lehet configurálni a modemet hogy bele lássak ez sikerült örültem magamnak nagyon na de maikor arra akartam menni hogy csatlakozás a netre semmi, hát mondom a rekonfigurálom a modemet ez is sikerült és végre net is volt csak, hogy azota bekettant a modem és egyfolytába ugy érzékeli a gépem a modemet mintha egy másik géphez lenne kötve (ekkor szokott ugyebár az lenni hogy a kapcsolat korlátozott vagy nem jött létre, amikor is hálozni szoktunk), na hát ezt darabig el is visletem mondom biztos a WIN szar , hát újra is raktam és azota is ilyen jó akkor kiprobálom laptopon azon is ez megy. Na akkor nincs más megprobálom uprgrade-ni hátha ugy jó lesz szedtem is ntről hozzá cuccost sikerült is rendeje modja szerint, de ezután megint az a helyzet állt fent mint amit fentebb írtam a modembe bele láttam de a netre már nem mászott fel és hát mit tudok csinálni nyomtam egy reconfigot hogy legalább net legyen van is, csak most meg a @ jel narancsárgán világít és ez nem tom mit jelent. Na mind1 a lényeg a lényeg modmet kéne újrakonfigurálni hogy jó legyen ebbe kéne nekem segítség ha tudnál, mert én már akármit probáltam nem megy.


HuH remélem nem gáz hogy ilyen hosszú lett az élettörténetem. :DDD

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2252) shabbarulez válasza Rent (#2245) üzenetére


shabbarulez
őstag

Anno a weboldalukon ez volt kiírva pár napig, de utána levették:

''1. fázis
Azok a területek érintettek, ahol nem szükséges fejlesztés, csak átkonfigurálás.
Primerek: 24, 27, 28, 33, valamint azon települések (primertől függetlenül), amelyek Ericsson rendszerhez kapcsolódnak.
Ez megközelítőleg 36’000 ügyfelet érint.
A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – április 30. között történik''

Az ok hogy Mogyoród a 28-as primer körzethez tartozik, de a primer központ Gödöllő, lehet hogy csak ott nem volt szükség fejlesztésre. Az megint nem tudhatod hogy a saját településeden Ericsson rendszer van-e vagy sem. Innentől kezdve pedig már ugyanaz igaz rád mint a kistelepülési fejlesztésekre ahol határidő június 30.

Az INRUO szerint Mogyoródon három helyszín van: [link]
HUNGARORING RSU, MDF 2, Hungaroring belterülete
SZENTJAKAB MUX, MDF 3, Szent Jakab parkfalu 176
RSU(kihelyezett fokozat), MDF 26, Dózsa Gy út 21

Ebből az RSU a legtöbb előfizetőt elérő, legnagyobb kapacitással rendelkező, a másik kettő nagy valószínűséggel miniDSLAM-ok megoldás lehet. De ez is csak egy kihelyezett fokozat, ha nem Ericssonos cucc lehet ott és olyan hálózat ahol nem szükséges fejlesztés csak átkonfigurálást, ahogy az Invitel közlemény is fogalmaz akkor rád máris nem igazak azok a feltételek amik az I. fázisba sorolnának.

(#2253) lke válasza Rent (#2245) üzenetére


lke
tag

Nem téged nyugi...

(#2254) Nightmare válasza Doki16 (#2251) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jah, most már világos minden, csak az nem, hogy én hogyan tudok segíteni Neked? :B
Mondd meg, és ha tudok akkor segítek.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2255) Rent válasza shabbarulez (#2252) üzenetére


Rent
senior tag

se a hungaroring belterületén nem lakom, sem a szent jakab parkfaluban. (itt leginkabb mediasztarok laknak, sajat biztonsagi orokkel, be sem lehet oda menni)
en ehhez tartozhatok RSU(kihelyezett fokozat), MDF 26, Dózsa Gy út 21

de nekem tokmind1, ma is irta egy ertekesitesi kollega ezt a levelet amit te bemasoltal:

Tisztelt Előfizetőnk!

A honlapunkon és a korábbi tájékoztató levélben is az alábbi fázisok állnak:

0. fázis
Azokon a településeken, ahol a tesztet végeztük (Algyő, Dömös, Jászárokszállás, Jászfényszaru, Padragkút, Rácalmás, Veszprém, Zirc, Zsámbok), a megelemt sávszélességek maradnak érvényben.

1. fázis
Azok a területek érintettek, ahol nem szükséges fejlesztés, csak átkonfigurálás.
Primerek: 24, 27, 28, 33, valamit azon települések (primertől függetlenül), amelyek Ericsson rendszerhez kapcsolódnak.
Műszakimegvalósítás 2007. március 1 - április 30. közöt történik.

2. fázis
Olyan területeken, amelyeknél az ethernet hálózatot bővíteni kell.
Érintett primerek: 25, 57, 62, 63, 88
Műszakimegvalósítás 2007. március 1 - május 31. közöt történik.

3. fázis
Kisebb településeken, ahol további fejlesztések szükségesek.
Érintett primerek: mindegyik
Műszakimegvalósítás 2007. március 1 - június 30. közöt történik.


Üdvözlettel:
Kristóf Szilvia


ebbol kiindulva, 28as korzetben lakom, aprilis30 ig kell megcsinalniuk.
cafolj meg



[Szerkesztve]

(#2256) Rent


Rent
senior tag

24, 27, 28, 33, valamint azon települések... ~>apr30.

pontosan igy van irva, es csak RSU hoz tartozhatok.

(#2257) LeslieG Jr. válasza Rent (#2256) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

De azt se felejtsd el ami a mondat végén van: ''amelyek Ericsson rendszerhez kapcsolódnak''. Mert ez már egy logikai összefüggés. Mert ugye az első része az vonatkozik rád ugy mint rám is, de a második részében biztos vagy? Az az RSU Ericsson rendszerű? Mert ha nem akkor agyő Ápr. 30. :( Nyugi én meg a 24-ben vagyok és nálam sem történt még semmi. Igaz holnap karbantartás lesz hajnali 4 órától - 6 óráig. Remélem olyan karbantartás ami emeléses karbantartás. :DD De amilyen szerencsétlen ez a körzet Ápr.30.-án fogják megemelni 23:59 perckor. :D Csak legyen jó és stabil a net. Engem nem érdekel hogy néhány hetet csúsznak csak jó legyen minden tekintetben. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2258) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#2257) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én nem kaptam levelet most.Igaz a múltkorinál jól beetettem mindenkit, aztán semmi sem volt. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2259) Doki16 válasza Nightmare (#2254) üzenetére


Doki16
addikt

Hát a lényeg az lenne hogy ne legyen ott az a kapcsolat nem, jött létre ikon vagyis ne ugy érzékelje a modemet mint egy másik hálozatba kötöt gépet. Meg arra is kiváncsi lennék miért narancssárga a @ alakul led.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2260) Rent válasza LeslieG Jr. (#2257) üzenetére


Rent
senior tag

nemtudom, letekertem megnezni, egy fasza kis haziko, invitel matrica rajta. ;)

elvileg ez ugyben a 1445 os technikai vonalon kene felvilagositast, adniuk nem? hogy melyikhez tartozol pontosan es milyen rendszer van ott. :)

namindjart megerdeklodjuk.. :D

(#2261) neduddki válasza Rent (#2255) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

''0. fázis
Azokon a településeken, ahol a tesztet végeztük (Algyő, Dömös, Jászárokszállás, Jászfényszaru, Padragkút, Rácalmás, Veszprém, Zirc, Zsámbok), a megelemt sávszélességek maradnak érvényben''
Arokszallason mindezek ellenere /legalabbis nalunk/ nem topent semmi:- (((

udv

neduddki

p.s. es nme a emeles erdekel mint ma mondam:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2262) LeslieG Jr. válasza Nightmare (#2258) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Én 17.-én kaptam a következő mailt az Inviteltöl:

''Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.04.19-én 04:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 2 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.

Megértését köszönjük.

Budaörs, 2007.04.17.

Üdvözlettel:
Invitel Zrt.

Ügyfélszolgálat: 1443
Technikai ügyelet: 1445
Levelezési cím: 2101 Gödöllő, Pf.407
Fax: 06-28 530-540
Értékesítési vonal: 1288
info@invitel.co.hu''


Ez már a második ilyen levelecske. Talán már történik is valami. Igaz én türelmes ember vagyok. [kép] [kép]

Rent: Éppen ajánlani akartam hogy rongyolj el az RSU-hoz. Feszítsd fel és nézd meg hogy van e benne Ericsson felirat. Ha van akkor reménykedhetsz hogy Ápr.30-ig megemelik. De ha nincs akkor lelocsolod benzinel és felgyújtod. [kép] No ezt persze csak poénnak szántam. [kép]


[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2263) Nightmare válasza Doki16 (#2259) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nagyon szivesen segítenék, de annyira nem értek a hálózathoz, mint a sex-hez. :DDD :DDD

LeslieG Jr.:ja, ilyet kaptunk a múltkor is.Jó a smiley :))

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2264) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Gyerekek imáim meghalgatásra találtak. Na mi történt itt a 24-es körzetben Halásztelken? Na mi? Ime :
[kép]

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2265) Nimrod válasza LeslieG Jr. (#2264) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem cserélünk? :DDD

[kép]

(#2266) LeslieG Jr. válasza Nimrod (#2265) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Kivánom neked hogy nálad is így menjen mint nálam. :R Éppen most húztam le egy közel 200Mb-os MP3-mat és 830Kbyte/s-el jött lefele. :Y El sem hiszem hogy ez itt történik. :DD No remélem még egy kicsit finomítanak a fiúk rajta és stabilan fog menni mint az elmúlt néhány percben.

És még észre se vettem hogy átállították mert nem szakadt a net. :D Ez tök jó :C

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2267) sTERNI


sTERNI
senior tag

Sziasztok,
Még emelés előtt állok, kíváncsiságból megnéztem a modemem adatait és az alábbiakat kaptam:
Local Tx Power: 12.13 dB
Remote Tx Power: 16.86 dB
Local Line Atten.: 31.5 dB
Remote Line Atten.: 46.0 dB
Local SNR Margin: 8.0 dB
Remote SNR Margin: 7.0 dB

A topicban emlegetett kalkulátorral kiadta, hogy 1.7-2.3Mb/s-re számíthatok, ami a jelenlegi 2Mb-es csomaghoz szerintem ideális, viszont emelés után csak 1Mb/4Mb/8Mb közül lehet választani.. amik közül az egyik kevés a másik kettő feleslegesen sok.
Szerintetek mennyit ronthat a jel mínőségén egy 10m-es kábel az aljzattól a modemig? Van jó/rossz mínőségű telefonkábel? Ha igen, hol vehetek jót? :)
Előre is köszia válaszokat.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2268) Digiti Dotto


Digiti Dotto
tag

Dorogról van valakinek infója, h mikor emelnek?

(#2269) tusi74


tusi74
őstag

És elérkezett a nagy nap. Dunaharaszti 24-es körzet:
[kép]

(#2270) tusi74 válasza tusi74 (#2269) üzenetére


tusi74
őstag

Szóval 7037 le, 427 fel. :DD Nagyon meg vagyok elégedve. Érdemes volt ennyit várni. Tök jóóóóó.

(#2271) Nightmare


Nightmare
senior tag

Látom van itt pár dunaharasztis :DD
A speedtest szarakodik, elsőre 3800 D 131 U volt. :((( Aztán egy cfosspeed kalibrálás és 220 UP,a down maradt 3800.

Teccik.Ezért tényleg kár volt sírni :))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2272) Nightmare válasza Nightmare (#2271) üzenetére


Nightmare
senior tag

460 kbájt/sec le, és 27 kbájt/sec fel.Nem olyan rossz, sőt nagyon is jó.És a ping is jó. :R :R :C

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2273) Nightmare válasza Nightmare (#2272) üzenetére


Nightmare
senior tag

Egy kicsit számolgattam.Eddig 1280/160 volt beállítva a modemben, ami azt jelenti, hogy 80% volt a tiszta sávszél.Most 4480/256, ami jelen esetben 85%-ot jelent.Nagyon tetszik.Most mondja vki, hogy nem elég a 3.8-mbit, bár a fel lehetne egy kicsit több is, de nincs ok a panaszra. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2274) Nightmare válasza Nightmare (#2273) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hirtelenjében leszedtem 600 mega drivert...1 megással másfél óra lett volna.Jujj, de örvendek :))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2275) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Halihó mindenkinek! :)

No megnéztem a modem beállításait és a következőképpen alakult a technikai része az emelésnek. ;)

Elötte: (2Mbit) [24xx/256 modem profile] Fast
Local Tx Power: 10.95 dB
Remote Tx Power: 19.69 dB
Local Line Atten.: 3.0 dB
Remote Line Atten.: 9.0 dB
Local SNR Margin: 30.0 dB
Remote SNR Margin: 28.0 dB
A letöltés 250-255kbyte/s-el jött a feltöltés pedig 22-26Kbyte/s-el.

Utánna: (8Mbit) [8096/512 modem profile] Interleaved
Local Tx Power: 10.95 dB
Remote Tx Power: 19.69 dB
Local Line Atten.: 3.0 dB
Remote Line Atten.: 9.0 dB
Local SNR Margin: 7.5 dB
Remote SNR Margin: 20.0 dB
A letöltés 830Kbyte/s-el jön a feltöltés pedig 45-5x között néha 6x kybte/s. :Y

A ping meg 10-20ms között szokot lenni. Hát kb ennyi innen Halásztelekről a 24-es körzetből. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2276) Newyorker


Newyorker
addikt

Segítsetek nekem abban, hogy van egy olyan oldal, ahol be tuok írni egy IP címet és kidobja, hogy hol lakik a tulaja város pontosan. (no meg asszem a szolgáltató nevét is)

Mi ennek az oldalnak a címe?!
köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#2277) sTERNI válasza Newyorker (#2276) üzenetére


sTERNI
senior tag

http://www.ip-adress.com/

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2278) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#2275) üzenetére


Nightmare
senior tag

Szeva szomszéd:)
Hogy ízlik az emelés?Nekem nagyon. :))
Pinget még nem néztem, de a sebesség mellett a honlapok is gyorsak, persze úgy, hogy megy az upload + cfosspeed.
Semmi baj nem lehet a 24-esben :)
A cfosspeed 480-490-et ír letöltésre.
Úgy néz ki, hogy itt a 24-ben tényleg jók a vonalak. :R

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2279) sTERNI válasza Nightmare (#2278) üzenetére


sTERNI
senior tag

A 24-ben vagyok én is, de a fenti példa alapján nekem spárgával kötötték be telefonzsinór helyett.. vagy lehúzták Pécsig a vonalat. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2280) Nightmare válasza sTERNI (#2279) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem jó a letöltésed?Mi van beállítva a modemben?24-ben hol?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2281) sTERNI válasza Nightmare (#2280) üzenetére


sTERNI
senior tag

Lakihegy, Halásztelek felé eső csücske.
Még nem emeltek, de az értékekből, amit a modem írt ( [link] ) nem számítok sok jóra.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2282) Nimrod


Nimrod
addikt

Az oké hogy 24, de itt Szigethalmon már megint/még mindig semmi, leszámítva az akadozást. :O

(#2283) LeslieG Jr. válasza sTERNI (#2281) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát a csillapítási értékeket látva elég zajos a vonalad. :( Szűrőt használsz? Esetleg megpróbálhatod kicserélni a telefonkábelt mert ott valami nagyon nem jó. Mert ennek nem szabadna ilyen zajosnak lenni. :U

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2284) Nightmare válasza sTERNI (#2281) üzenetére


Nightmare
senior tag

Volt itt egy oldal, ami számolt ezen értékek alaplján.
Nem kell sokat visszakeresned. :)


Nimrod , sztem nem kell sokáig várnod Neked sem. :) :B

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2285) sTERNI válasza Nightmare (#2284) üzenetére


sTERNI
senior tag

Kiszámoltattam vele, a hsz-ben ott is van :) max 2.3Mb/s-re taksálta a dolgot. Hazafelé menet veszek kábelt, kicserélem, hátha azzal van a gond.

/me optimista

LeslieG Jr.: szűrőt? A szerelő nemrég cserélt vmi szűrőt mert csak 1 megán ment a dolog.. az zajnak számít, ha felveszem a telefonkagylót és a rádió szól benne? :)

[Szerkesztve]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2286) Nightmare válasza sTERNI (#2285) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor nem túl jó a vonalad.Nekem annyit mondott a szerelő, hogy egy jó minőségű kábelnál nem érdekes a pusz 5-10 méter házon belül.A háztól(kívül lévő csatlakozótól) már nem számít.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2287) Newyorker válasza sTERNI (#2277) üzenetére


Newyorker
addikt

thx

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#2288) sTERNI válasza Nightmare (#2286) üzenetére


sTERNI
senior tag

Létezik telefonkábelből árnyékolt a mezei népnek? Egyáltalán az aljzattól kifelé árnyékolt?

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2289) tusi74


tusi74
őstag

Még egy kicsit hegesztettek rajta:
[kép]

Dunaharaszti 24-es körzet.

[Szerkesztve]

(#2290) Nightmare válasza tusi74 (#2289) üzenetére


Nightmare
senior tag

Grat...ez szép.Ne is álmodjunk jobbat. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2291) LeslieG Jr. válasza tusi74 (#2289) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Húha :Y Ez már nagyon surolja a technologiai határát a letöltésnek. :D De szép látvány az biztos. Még a ping-et szépen leviszik 20ms körülire és nagyon jó kis net lenne belöle. De ne legyünk terhetelenek. :D

Nightmare: Hát én is örülök az emelésnek mint majom a frakának. Eddig csak pozitiv tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Azért tök furi hogy most nem 250Kbyte/s-el jön a manna hanem 83xKbyte/s-el. Legalább is jelen pillanatban. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#2292) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#2291) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nekem is szokatlan, eddig 130...de inkább 125 volt a jellemző, most meg 470.:)

Nyáron lejár a már meghosszabbított szerződésem(2 év lejárt,telefonáltak, -2000hufért aláírtam még egy évet), kíváncsi vagyok mit ajánlanak az idén. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2293) wirelesser


wirelesser
csendes tag

Hi mindenki! Milyen kábelt érdemes venni a fali csatlakozó, és attól kifelé eső részre? Jó a sima csengőkábel, vagy rendes telefonkábel lenne jó? (Eddig ''csengökábel'' volt, de elszakadt, és ki kellene cserélni :B )

(#2294) Nightmare válasza wirelesser (#2293) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mér'' nem jó a telefonkábel?20 métert kapsz már egy ezresért, igazán nem nagy pénz, ha azt nézed, hogy 5 évig biztos jó...már ha nem szaggatjátok szét megint. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2295) sTERNI


sTERNI
senior tag

Azt hiszem emeltek nálam... csak abból sejtem, hogy újraindítva a modemet a feltöltésem megugrott..
[kép]

De azért nem néz ki 8 megás csomagnak, jól látom?

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2296) Winner_hun válasza tusi74 (#2289) üzenetére


Winner_hun
félisten

IE a böngésződ?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2297) plömplöm válasza Nimrod (#2282) üzenetére


plömplöm
őstag

megnyugtatlak, miklóson is semmi... de közelednek! :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#2298) tusi74 válasza Winner_hun (#2296) üzenetére


tusi74
őstag

Firefox. :)

(#2299) Nightmare


Nightmare
senior tag

Dunaharaszti, 1-ől majdnem 4 mega :)

[kép]

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2300) tusi74 válasza Nightmare (#2299) üzenetére


tusi74
őstag

Szerintem a Harasztiak jóljártak.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.