Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:03:10

LOGOUT.hu

Amit a Coffee Lake-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7023) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

MNA!
Tegnap csináltam egy bios update-et, és gondoltam megosztom a tapasztalatokat. Egy Asus TUF pro gaming alaplapról van szó amin még a januári 1003-as BIOS volt fenn, most meg a legújabb júliusi 1602-es verzió ment fel, ezzel áttugorva 3 verziót :DDD
a legnagyobb veszteség az az volt hogy az update törölte a kimentett oc profilokat, így mire mindent belőttem, ráment vagy fél óra is, a venti profilokat beleértve, szóval javaslom a profilokat usb-re menteni :) .
az eredmény több mint meglepett, talán a cpu-z ben látott eredmény a legmeggyőzőbb, íme:

ahogy látni, jelentősen javult a magok köztu kommunikáació, 5,58-ról 5,94-re ugrott a változó.
Egy sor másik programban is teszteltem, a cinebech-ben szintén szép eredményt értem el, az Aidában meg a ramok olvasási sebessége ugrott kb. 1000 megabájtot, ami mér bőven a hibahatár feletti, a többi nem nagyon változott.
A legfontosabb talán mégis a játék tesztek, ROTTR-ban az átlag fps nagyjából 1-el nőtt, ami nem sok, de a minimum fps volt amikor 29-ről vált 42-re! :C

Végeredményben a bios update megérte, és javaslom mindenkinek, aki szintén szokta hanyagolni, mint én. ;]

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.