Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30951) Irvkhf


Irvkhf
aktív tag

Van egy Hp 510 laptopom. Ahogy bekapcsolom a Windows betöltése után mindig villan egyet a képernyő. Valamiért olyan mint ha akkor állítaná be a videó kártya drivert. Csak nem értem hogy miért csinálja ezt minden egyes bekapcsolás után. Ez normális dolog ? Másnak van tapasztalata ezzel a típussal ?

[ Szerkesztve ]

(#30952) albi31 válasza Irvkhf (#30951) üzenetére


albi31
senior tag

Láttam már nem egyszer,üzemmód váltás,ne foglalkozz vele!

(#30953) Tenken


Tenken
őstag

Német Elitebook garanciáztatás esetén mire van szükségem itthon?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#30954) AxBattler válasza Tenken (#30953) üzenetére


AxBattler
félisten

Vásárlást igazoló dokumentum (számla, vagy adásvételi szerződés), plusz a gépen lévő serial, és product number.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30955) Tenken válasza AxBattler (#30954) üzenetére


Tenken
őstag

Van valami hasonló itt is, mint a Dell-es service tag, aminek utána tudok vásárlás előtt neten nézni?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#30956) AxBattler válasza Tenken (#30955) üzenetére


AxBattler
félisten

ITTEN, ni! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30957) Tenken válasza AxBattler (#30956) üzenetére


Tenken
őstag

Köszönöm! :R

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#30958) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
HP-Compaq 2530p notim van tavaly vettem a notebook store boltba nem is zavart egy ideig de mos már szeretnék bele tenni egy ssd dvd olvasó helyére,és keresek olyan keretet amely biztos,hogy jó bele és azon is van egy plusz usb csatlakozó.Ilyet tudtok javasolni és 3G modemet,mert kivan építve a helye csak az nincsen benne.A 3G modem csak a gyári jó vagy lehet valamilyen olcsóbb verzió is?
Másik:szerintetek menyiért lehetne eladni HP-Compaq 6910p 14×1 WXGA képernyő proci Core2Duo T7700,memória 2×2048MB,hdd 160GB, dvd íro wifi bluetoosh 3G HSDPA modem.Eredeti vista business OP rendszer plusz dvd vissza állító lemez.Van még hozzá NAS dokkoló, és HP 12 cellás Travel aksi.Így 9-10 órát is megy a noti.Van még 1 év HP gari a notin és nagyon szép megkímélt állapotban van.

(#30959) wwhy válasza qwertly (#30958) üzenetére


wwhy
veterán

A plusz USB csati csak a gyári kereten van meg, az pedig nem épp olcsó, sőt, nem árt rendeléskor odafigyelni (hogy a belevaló elektronikát is küldjék/rendeld meg). Olvass vissza, volt erről egy szép sztori :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#30960) qwertly válasza wwhy (#30959) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Hát ezért nem akarok mellé nyúlni amúgy jó kis gépnek tartom de a idétlen hdd méret és a kevés usb bosszant.

(#30961) wwhy válasza qwertly (#30960) üzenetére


wwhy
veterán

Kevés usb ellen vegyél 2 vagy 4es ExpressCardot...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#30962) overland


overland
aktív tag

sziasztok, lehet nem a legjobb helyen, de kérdés lenne:
van 1 hp mini 110, a gép nem akarja tölteni az akkut, töltött akkuval működik meg hálózatról is

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#30963) Dell XPS válasza overland (#30962) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Az alaplapon a töltő-áramkörben hibás vezérlés, egy kapcsoló vagy zárlatos feszültség-szabályzó cseréjével orvosolható. (10K)

Üdv, Dell XPS

(#30964) overland válasza Dell XPS (#30963) üzenetére


overland
aktív tag

köszönöm!!

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#30965) szabop27


szabop27
csendes tag

Pavilion dv6-os gépem kijelzője elkezdett villódzva csíkozódni. Letöltöttem a legfrissebb(2011?) GPU drivert, telepítettem. Most nem érzékeli a külső monitort, se az egeret. Mit tudok csinálni?

(#30966) golyós


golyós
őstag

Üdv!
Van egy HP650-es notim és egy hagyományos képcsöves 100 hz-es 82cm-es JVC tv-m.
Szeretné kirakni a vodeokatt a tévére de nem találok rá jó megoldást.
A tv-n van scart,rca és S video csatlakozás.A notin Hdmi és Vga.
Szerintetek össze tudom hozni a dolgot relatív olcsón?
Elnézést ha nem jó helyen raktam fel a kérdést.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30967) albi31 válasza szabop27 (#30965) üzenetére


albi31
senior tag

és most nem villódzik,csíkozódik?

(#30968) Turbobacsi válasza golyós (#30966) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

VGA-SCART kábel?

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#30969) golyós válasza Turbobacsi (#30968) üzenetére


golyós
őstag

Köszi.
Nem kell semmi beállítás,rádugom és kész nézem a filmet a tv-n?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30970) Répapüré válasza golyós (#30969) üzenetére


Répapüré
tag

Szia!

Hama VGA - Scart adapter

Kábel adapter 15 pólusú HDD és SCART véggel.
Speciális összeköttetés pl. DVD készülék SCART kimenetén keresztül kivetítő monitor bemenetére. (VGA-ból nem csinál Scart jelet!)

Az utolsó,zárójeles mondat fontos lehet.:)

(#30971) Pokesz007 válasza szabop27 (#30965) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Kedves szabop27!

Nekem is dv6-os laptopom.Friss drivert telepítek nekem is az a jelenség van,fekete képernyő. 12.4 -es drivert használok egyenlőre. A villózódva csillogás,valószínű,hogy videokártya hiba szerintem .

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#30972) szabop27 válasza Pokesz007 (#30971) üzenetére


szabop27
csendes tag

Feltettem innen ([link] ) most ezt ( 8.861.1.2000 ) a verziót. Ezzel megszűnt a csíkozódás, és minden működik rendeltetésszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#30973) golyós válasza Répapüré (#30970) üzenetére


golyós
őstag

Közben kiderült, hogy integrált grafikus kártyával nem fog menni a dolog.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#30974) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!
2560p-hez előlapot meg azt a kis rögzíthető lezáró fület a hátuljáról nem tud segíteni valaki szerezni?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#30975) Répapüré


Répapüré
tag

Sziasztok!

HP Dv5-ös laptopom van és ma másodszor figyeltem fel egy különös jelenségre.
Egyik esetben sem ültem a gép előtt, de be volt kapcsolva és netre volt csatlakozva.
Arra lettem figyelmes, hogy hallok egy rövid,dallamszerű sípolást a végén egy kattanás szerű hanggal, mintha fényképet készítene a kamera.
Létezik ilyen?
Nem vagyok paranoiás, tényleg hallottam,de nem tudom, mi ez a hang.:)

(#30976) albi31 válasza Répapüré (#30975) üzenetére


albi31
senior tag

:C

(#30977) Sanyabá válasza Répapüré (#30975) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Meg hacker-tek! Vigyázz mert valahonnan valaki figyel! ;)

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#30978) Répapüré válasza albi31 (#30976) üzenetére


Répapüré
tag

Tőled nem is vártam semmi értelmeset,nem csalódtam, ennyire vagy képes.:)

(#30979) Répapüré válasza Sanyabá (#30977) üzenetére


Répapüré
tag

"Hackeltek" Így kell helyesen leírni.Szívesen, máskor is.:)

(#30980) Dhampir válasza Répapüré (#30975) üzenetére


Dhampir
félisten

A kamera működése estén kigyulladna a LED-fény is, nem? Feltéve, ha nem égett ki, mert akkor elképzelhető, hogy fotóid már fent keringenek a rosszlányok.org-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30981) albi31 válasza Répapüré (#30978) üzenetére


albi31
senior tag

ment pü!mert ide nem szemetelünk!

[ Szerkesztve ]

(#30982) albi31 válasza Dhampir (#30980) üzenetére


albi31
senior tag

ne viccelődj,mert úgy jársz mint én! :K

(#30983) Dhampir válasza albi31 (#30982) üzenetére


Dhampir
félisten

A tréfás mondat előtt igyekeztem valamilyen logikus észrevételt is tenni. :) Bár lehetséges, hogy nem mindig kapcsol be a LED-világítás a kamera működése esetén. :U

(#30984) albi31 válasza Dhampir (#30983) üzenetére


albi31
senior tag

értem én,viszont a reakcióját marhára nem,ezért is ment egy pü!

(#30985) misterfox


misterfox
csendes tag

Sziasztok,

szeretnék venni egy Probook 4530s notit. Amcsiban lett véve de elvileg van rá fél éves gyártói gari és másfél év bolti. Az eladó azt mondja elég a matrica rajta ha érvényesíteni akarom, ez tényleg így van? Bolti garit szerintetek így ér akármit?

Illetve ha valami tippel tudnátok szolgálni hogy mit érdemes lecsekkolnom azt megköszönném. Egyébként hackintosh módban is üzemelne, ezért venném ezt a típust. Ez az i5-2430M, Intel HD 3000, 4 GB DDR3 ramos kiadás. Köszi :R

(#30986) Dhampir válasza misterfox (#30985) üzenetére


Dhampir
félisten

A Probookoknak ez a 4-es széria az alja, az üzleti a 6-os széria.

Ez eléggé fura, csak a sufniban vásárolt mobiltelefonoknál létezik bolti garancia, kivéve, hogyha használt gépekkel foglalkozó üzletből vásárolta a mostani eladó, de azt írod, hogy Ámerikában vette.

Milyen matrica (MS Certificate?), minek az érvényesítéséhez, a garanciához vagy a Windows telepítéséhez?

A szervizgarancia érvényesítéséhez kell a számla is. Csak a Dell NBD garanciánál elegendő a Service Tag bediktálása.

Sokan árulnak Probookokat, megbízhatóbb, rendezettebb adatokkal, javaslom, hogy nézz körül alaposabban a hirdetésekben. Például renew, újracsomagolt, újraforgalmazott gépek is akadnak dokumentumokkal és hivatalos HP szervizgaranciával.

[ Szerkesztve ]

(#30987) misterfox válasza Dhampir (#30986) üzenetére


misterfox
csendes tag

Köszi, igen, érdemesebb másikat nézni. Alapból hackintosht szeretnék és arra azt mondják, hogy a 4530s az egyik legjobb, azért néztem ilyet. Amúgy közben kiderült egy teszt kérése után, h csak i3 van benne...

(#30988) Tenken


Tenken
őstag

Hali!

Azt tudja valaki, hogy milyen a 2560p 90w-os gyári adaptere? Most 65w-os van, de kéne egy nagyobb az i7 mellé. Ez 18,5v-ot ad le. Amiket ebay-en eredetinek ebbe valónak találok azok 19v-osak. Ilyet tudok szerezni apróról is. Ez gyárilag sem egyforma? Nem lehet para az a fél volt? Lehet csak túlreagálom, de jobb óvatosnak lenni.

Előre is köszi a tippeket!

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#30989) AxBattler válasza misterfox (#30987) üzenetére


AxBattler
félisten

Aprón tömegével találsz 15'-os Probook-okat, így 4530s-t is...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30990) misterfox válasza AxBattler (#30989) üzenetére


misterfox
csendes tag

Igen, ezzel az eladóval dumáltam: [link]

(#30991) AxBattler válasza misterfox (#30990) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez már reálisabb ajánlat...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30992) Agostino


Agostino
addikt

üdv

egy hp compaq 615-öt nyúzok már egy ideje. teljesen meg vagyok vele elégedve stb, pár napja viszont furcsa dolgot művelt. gondolt egyet és reggelre nem volt hajlandó töltést felvenni, csak hálózatról megy. "plugged in not charging". néztem akksi diagnosztika progival, de semmi különösebbet nem írt ki. oké, a gép nem egy mai darab, de az furcsa, hogy teszem azt hétfőn még egy órát, másfelet el tudtam akksival szöszölni rajta, kedden még már nem hajlandó tölteni. jól van benn az akku, tiszták a csatlakozók, nem tört meg a kábel, nincsen gond a táp csatlakozójával sem. oprendszer windows 7 64

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30993) Dhampir válasza AxBattler (#30991) üzenetére


Dhampir
félisten

Gamer laptop :DDD

(#30994) Répapüré válasza Dhampir (#30980) üzenetére


Répapüré
tag

Szia!

Újra elolvastam a bejegyzésem, mert kezdem itt furán érezni magam,de bárhogy nézem,egyértelműen fogalmaztam.Egyik esetben sem ültem a gép előtt.Tudod, ha a gép mögött tevékenykedek, nem látom, be van e kapcsolva a LED-világítás.Egy külföldi videócsevegőn elfogadtam, hogy készülhet rólam fénykép, de én ezt úgy értelmeztem, csak akkor ha belépek.:)Bizonyos politikai fórumok látogatása is zavarhat valakiket, de ez egyelőre szóbeszéd,fogalmam sincs.Azt tudom, hogy politikai témában,politikusokat megsértőket idéztek be kihallgatásra úgy, hogy az oldal állítása szerint nem adott ki IP -címet.Egy ismerősöm szerint jó vírusirtó és tűzfal megoldja, de az én víruskeresőm /AVAST/ nem talált semmit.
Köszönöm, hogy Te legalább érdemben próbáltál segíteni.

U.i.:Privát üzeneteket nem olvasok,nem ismerkedési célból vagyok itt, heteroszexuális volnék vagy mi.:)
Csak annak látom értelmét ha érdemben segítünk egymáson,ha valakinek nincs véleménye, nem tud
tanácsot adni, akkor csak azért fölösleges betenni egy tapsikoló figurát, hogy lássuk, ő is ébren van.:)
Nem haragszom én ezért, csak nem tudok ezzel kezdeni semmit.

(#30995) Dhampir válasza Répapüré (#30994) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

Képernyő mentések ellen ad védelmet például a Zemana AntiLogger, amely a billentyűzetleütést naplózó keyloggerek működését is megakadályozza. Ez nem a webkamerán keresztüli kémkedést jelenti, de azért hasznos program.

Néha ingyenes licenccel is beszerezhető.

Fizikai védelmet biztosító egyszerű megoldást jelent, ha egy kis, meghajlított papírdarabkával letakarod az optikát. :)

[ Szerkesztve ]

(#30996) AxBattler válasza Dhampir (#30995) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, ezt kipróbálom! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30997) albi31 válasza Tenken (#30988) üzenetére


albi31
senior tag

18.5V 3.5A=65W
19V 4.74A=90W
Ugye,P=U×I képletből kapjuk a teljesítményt!

(#30998) albi31 válasza Répapüré (#30994) üzenetére


albi31
senior tag

olvasd csak nyugodtan el,aztán legközelebb tudod,hogy reagálj,nem egy homokozóban játszottunk,úgy hogy ennek megfelelőn a mondatokat,nem az életedet forgott kockán,úgy hogy ennek megfelelően!...mellesleg nem rajtad nevettem,hanem a szituációra volt a reakcióm,de ehhez is kellene némi...na mindegy,nem szemetelek!

(#30999) albi31 válasza Agostino (#30992) üzenetére


albi31
senior tag

az alaplapon a töltő áramkör szállt el,javítási költsége 10-12eFt körül van!

(#31000) Sanyabá válasza Dhampir (#30986) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekem nem kellett számla, a service szám lett elküldve, és elfogadták( EliteBook)

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.