Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167) cocka


cocka
veterán

mondjuk ez jobb mint az OTP 500Ft-ja...

Halkan mondom, hogy már 750 Ft.

ez OTP-nél 100 Ft...

Volt régebben. Bankon belül most 110, kívül pedig 180 Ft és most szigorúan csak a netbankban leadott megbízásokról írok.

"eseti megbízási"

Ez egyszeri banki átutalás.

+ az ATM-es pénzfelvétek, mert azért azt is szoktam.

Ha nem OTP-s vagy, akkor a kp.felvéteket jobb, ha elfelejted. Illetve inkább nagyobb összegeket vegyél fel. Ahol lehet, fizess kártyával.

149 ft-ért a hülyének is megéri ingyen utalgatni...

Hajlamos vagy elhallgatni a feltételeket. Ha x összegű jövedelemátutalás érkezik rá, ami még nem is elég, mert még kell 2 netbankban leadott vagy csoportos beszedési vagy állandó vagy eseti átutalási megbízás.

Az átváltási árfolyamaik viszont tényleg nem a legjobbak.

Hát erről csak annyit, hogy amit a CIB átváltási árfolyamok címén rabol tőled, azt az OTP belecsempészi a havi díjakba. Meg netbankért is felszámolnak havi díjat? Hát bekaphatják. CIB-nél senki nem fizet a netbankért.

Közben ki is számoltam, ebben a hónapban 1270 Ft-ot vontak le, pedig ez még Junior számla

Nem elektronikus számlacsomagod van véletlenül? Ott van ilyen magas havi díj, bár ezt egyelőre sehova se tudom tenni, mert az új NET csomag havi díjai vagy 600 vagy 1299 Ft, a régi elektronikusé pedig 1300 vagy 1390 Ft. A Junior számlának meg nincs számlavezetési díja. Régebbi ügyrelekkel fizettetik a 450 Ft-os éves kártyadíjat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.