Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) sopruk válasza wanted5 (#14844) üzenetére


sopruk
aktív tag

Felhívtam őket és a kártya megújításakor a 2., 3. évben is 1390 Ft lesz az éves kártyadíj.
Első évben 0 Ft
Hirdetmény szerint hó végéig lehet igényelni...
Kiszámoltam, Otp-nél majdnem 6-szor ennyit fizetek jelenleg :(((

(#14852) wanted5 válasza sopruk (#14851) üzenetére


wanted5
őstag

Én meg már meg is nyitottam a számlát, pont pár perce fejeztem be a videóhívást.
Szerintem ettől olcsóbb nem lesz egy darabig az én felhasználói szokásaimmal.
Jövőhéten átutalom rá a pénzem aztán megyek az OTP-be megszüntetni.

(#14853) sopruk válasza wanted5 (#14852) üzenetére


sopruk
aktív tag

Gratula!
Én is meg fogom lépni szerintem, de most nincs időm vele komolyabban foglalkozni.
De mielőtt kiszámlázzák az éves kártyadíjat, nekem is le kell bonyolítani...

(#14854) cocka válasza RR-13 (#14845) üzenetére


cocka
veterán

Fontos lenne hangsúlyozni, hogy ez a csomag a cibnél már vmilyen folyószámlával rendelkező ügyfeleknek nem érhető el. (legalábbis a kedvezményei)

(#14855) cocka válasza sopruk (#14851) üzenetére


cocka
veterán

MOST kártyát is 3 évre adnak?

Hogy őszinte legyek nem igényeltem most kártyát, mert úgy voltam vele, ráér. Adjanak normál, névvel ellátott bankkártyát.

(#14856) RR-13 válasza cocka (#14854) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi a javaslatot! :K
Természetesen az alap részleteket, feltételeket ki fogom hangsúlyozni.

(#14857) axioma válasza RR-13 (#14856) üzenetére


axioma
veterán

Ahol tudod jelezd, hogy munkaberkent megjelolt vagy barmilyen utalas megfelel a beerkezo "jovedelem" cimszo alatt. Raiff -nak barmi kulso vagy bankon belul ceges szamlarol erkezo utalas jo, egesz a Select-ig biztosan.
CIB nekem magat a jovedelmet kerte odautaltatni, de az lehet hogy a hitelkedvezmeny miatt, nem a szamla miatt kell.

[ Szerkesztve ]

(#14858) sopruk válasza cocka (#14855) üzenetére


sopruk
aktív tag

Hirdetményben az szerepel, hogy 2022.január 31-ig érvényes és a megújított kártya MC standard nem dombornyomott lesz. Így akkor kb 1,5 év a megújításig.
Azt írják a honlapon, hogy ugyan olyan lehetőségeket biztosít mint amilyen a megújított lesz.
Nekem nem számít ha nincs rajta név csak a Revolut és a Curve megegye :)
Van valakinek negatív tapasztalata vele?

(#14859) cocka válasza sopruk (#14858) üzenetére


cocka
veterán

Sejtettem, hogy nem tart ki 3 évig. És mivel már meglévő kártya mellé nem rendelhető (csak számlanyitáskor igényelhető), ezért erről már nem tudok nyilatkozni.

(#14860) dptrsk válasza sopruk (#14858) üzenetére


dptrsk
addikt

MC rendszerében a kártyabirtokos neve is rögzítésre kerül.
Csak a plasztikon nincs rajta a neved.

(#14861) cocka


cocka
veterán

Elolvastam az OTP Smart meg Bázis csomagajánlatait. Úgy látom 16 év alatt sem sikerült megújulni. Ez a sok kitétel meg pl. ilyenekkel bűvészkedés, hogy netbankhoz csak lekérdezői státusz ingyenessé tétele, felqrta az agyam. A jelen cibes számlacsomagom árával összehasonlítva (kártyadíjakat bele se számoltam) ilyen fantasztikus eredmények jöttek ki a havi díjra:

1005, 1249, 1643 Ft

Az külön gáz, hogy min. 235 Ft egy átutalás netbankban, de ha ezt nem akarod vegyél még hozzá extra havi díjakért utalási csomagokat és az se korlátlan.

Csak összehasonlításképp: most 815 Ft a cibnél a havi díjam és a feltételek teljesítése is könnyebb.

(#14862) RR-13


RR-13
őstag

A Téma összefoglalóban új téma került beillesztésre:

"A bankok számlacsomagjainak, kártyadíjainak, egyéb díjainak az összehasonlítása (akár a legnagyobb bankéval is)"

Ezért a szabályokon módosítottam a legnagyobb bankkal kapcsolatban, a fenti témán belül, a tegnapi hsz-ek figyelembevételével.

Ez még nem a javaslati módosítás, csak egy előzetes változtatás, hogy élhetőbb legyen a Topik. :K

[ Szerkesztve ]

(#14863) RR-13 válasza RR-13 (#14862) üzenetére


RR-13
őstag

Ismét frissítettem, pontosítottam az összefoglalót. :U

(#14864) RR-13


RR-13
őstag

Utaltam CIB számláról CIB számlára, és egyiknek sem jött Push értesítése, vagyis ez a hétvégén nem működik a Push dolog még mindig fennáll. :(((

(#14865) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Az utóbbi napokban itt olvasott infók alapján felmondanám az OTP Tempó csomagomat, és átmennék más bankhoz. Bepötyögtem a Bankmonitor oldalára a számlahasználati szokásaim, és kiadta, hogy a Raiffeisen Premium Gold 2.0 és a CIB BM ECO / ECO Plusz a jó választás nekem. Ez utóbbi kettő között mi a különbség?
Valamint amit nem számít a BM, de nekem fontos lenne, az a használhatóság. Elég sokat fizetek telefonon keresztül NFC-vel, szinte csak online használom a számlám, és nem akarok pluszba fizetni a belépő SMSekért, stb, ezért jó lenne ha lenne olyan megoldás pl mint az OTP-nél Simple app, és a QR kódos beléptetés.
Valamint van a Budapest Banknál egy hitelkártyánk, amivel intézzük a napi bevásárlásokat, és minden hónap elején ráutaljuk az összeget. Jó lenne ezt a kettőt egy bank alá hozni - bár ezt most úgy sem lehet, de nem árt előre érdeklődni :)
Szóval, tudtok nekem segíteni, hogy melyik bank fele nézelődjek?
Köszönöm :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14866) Jadro válasza LógaGéza (#14865) üzenetére


Jadro
veterán

A Rafinál be tudsz lépni mobilappos aláírással, SMS nélkül. NFC-s mobilfizetés viszont nincs. Legalábbis androidra. Applewatch-ot említette a hölgy hogy azzal lehet, Iphone-t nem tudom, de talán azzal is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14867) Sanyi.mTs válasza RR-13 (#14864) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Mármint az utalásról nem jön hétvégén push üzenet. Mert vásárlásról jön.

Az utalás amúgy milyen dátummal szerepel a tranzakciós listában? Nekem már volt olyan, hogy pl. 07.01-én az egyik tranzakcióra 07.03-at írt teljesülésre :DDD

(#14868) RR-13 válasza Sanyi.mTs (#14867) üzenetére


RR-13
őstag

Igen az utalásról, egyik oldalon sem érkezik meg a Push. :(
A vásárlásról nem tudok. :N

(#14869) dptrsk válasza dptrsk (#14801) üzenetére


dptrsk
addikt

Pár nap tapasztalata alapján mondhatom iOS esetén a PUSH belépés működik. 10ből 9szer megjön a PUSH, úgy is, hogy előtte nem volt használva az app pár órája.

(#14870) dptrsk válasza LógaGéza (#14865) üzenetére


dptrsk
addikt

iOS esetén van CIBnél ApplePay.
CIB belépés is App segítségével megy, nincs SMS díj.

(#14871) wanted5 válasza LógaGéza (#14865) üzenetére


wanted5
őstag

a google pay-t meg elvileg meg lehet oldani és az működik minden kártyával (nem próbáltam még mert sajna nincs nfc a telómban)

(#14872) .tnm válasza LógaGéza (#14865) üzenetére


.tnm
addikt

a belépős és tranzakciómegerősítő sms-ekért szerintem egyik bank se kér díjat, vagy ha mégis, akkor az a kivétel. (persze ettől még nem olyan kényelmes, mint a push, vagy a QR kód)

OTP smart-ot használhatod, akkor is ha nincs OTP számlád, de persze plusz költséggel. gránit-nál megy az android-os nfc fizetés (itt viszont nincs hitelkártya egyáltalán), és azt hiszem már erste-nél is.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14873) wanted5


wanted5
őstag

A gránittal kapcsolatban felmerült egy olyan kérdés, hogy kp-t, hogy lehet befizetni a számlára?
Nyilván a bankfiókon és egy másik számla használata nélküli lehetőségek érdekelnének.

Gondolok itt olyanra, hogy ha nincs számlám pl az otp-nél, de beslattyogok oda hogy utaljanak el x összeget akkor az úgy valid? Vagy mondjuk postán? stb
Egyértelmű, hogy ennek egy nagyobb költsége lesz, csak mint lehetőség érdekel, ha nagyon nincs más megoldás.

(#14874) dptrsk válasza wanted5 (#14873) üzenetére


dptrsk
addikt

Postai csekkel tudsz szerintem befizetni, 2-3 munkanap mire jóváíródik, a díja kérdéses.
idegen bankfiókban esélytelen.

(#14875) kleinguru válasza Jadro (#14866) üzenetére


kleinguru
addikt

Kell használni Curve-öt és most talán éppen megy a google pay vele :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#14876) cocka válasza dptrsk (#14870) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem nagyon ritka az a bank, ami előírja (vagy lehetőségként felkínálja, ha van másik opció, de most tegyük fel, hogy az ügyfél ezt választja), hogy a belépéshez szükséges megerősítő smsekért fizetni kell.

(#14877) RR-13 válasza dptrsk (#14874) üzenetére


RR-13
őstag

A Gránitnak nincs befizetős ATM-je :F
Már, ha egyáltalán van elég ATM-je az országban. :U

[ Szerkesztve ]

(#14878) .tnm válasza RR-13 (#14877) üzenetére


.tnm
addikt

szerintem kevesebb, mint 10 ATM-je van, azok se túl régóta. viszont nem is tesz különbséget, aközött, hogy saját, vagy idegen ATM-ből veszel fel pénzt, szóval ez nekem pozitívum, mert bármelyik ATM-hez mehetek. (befizetni azonban valóban nem lehet ATM-en keresztül)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14879) RR-13


RR-13
őstag

CIB Bank Rendszerfejlesztés:

2020. július 13-án (hétfőn) 22:00 órától 2020. július 14-én (kedden) 01:00 óráig a CIB által kibocsátott kártyák használatában a kártyatiltás, aktiválás, limit módosítás nem lesz elérhető.

(#14880) RR-13 válasza .tnm (#14878) üzenetére


RR-13
őstag

A CIB sem viszi túlzásba, mert neki meg befizetős ATM-je van összesen 45db az országban, amiből csak 16db azonnali jóváírású, a többi borítékos. :U

Összesen 123db ATM-e van viszont. :K

[ Szerkesztve ]

(#14881) Jadro válasza kleinguru (#14875) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi a tippet, utánaolvasok! A rafi számlám még vadi új, curve-öm meg már van.
Egy kérdés csupán: Az első éves kártyadíj a csomagomban ingyenes. Jövőre akkor lesz ingyenes, ha a kártyával 500.000,- forintot elvásárolok egy év alatt. Ez akkor is működik, ha curve kártyát használok úgy, hogy mögé a rafi kártya van csatolva vagy csak a rafi kártyával működik?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14882) kleinguru válasza Jadro (#14881) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, a curve vásárlás is költésnek számít :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#14883) LógaGéza válasza Jadro (#14866) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igazából ha csak ennyi az ellenvetés a Rafi ellen, hogy nincs NFC-s mobilfizetés, akkor azt meg tudom oldani (Google Pay + Revolut).

dptrsk

Androidot használok.

.tnm
Lehet rosszul fogalmaztam, az utalásos/fizetés utáni SMSekért se akarok fizetni, de ahogy látom ez a nagyobb csomagokban benne van.

Szóval akkor mind a kettő (Raiffeisen Premium Gold 2.0 és CIB BM ECO / ECO Plusz) csomagok jók lennének nekem? Jól látom, hogy az ECO Plusz inkább sokat külföldön vásárlóknak való?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#14884) axioma válasza LógaGéza (#14883) üzenetére


axioma
veterán

Nincs igazan elonye a hitelkartyat mozgatni, foleg manapsag! A meglevonek szinte biztos hogy jobbak a feltetelei, mint amivel most kapnal (az ev vegeig ervenyes plafon miatt leginkabb nem kapnal vagy nagyon kicsit).

Raiff premiumom van, es cib-es bm eco csomagom is, igaz utobbi egy hitel miatt.
Raiff hatranyok:
- keves automata, es napi max. 300e Ft (vagy dragan megemelteted ideiglenesen)
- visszateritest nagyon megnyirbaltak (bar legalabb van), es nem havi hanem negyedeves 600e szoval ha epp tulkoltenel nem %-osra akkor bukod a kesobbi vasarlasok visszateriteset
- premium szamlanal milla feletti hitelkartyanal is 15 tranzakcio per nap max., ha 3 dollar alatti szarsagok az ebayrol akkor is (erre mondjuk en pont a Revolut-ot hasznalom, jobb is hogy a virt.kartyat adom meg, ha gaz van csak torlom, feltolteni meg a betetirol szoktam, azt ingyen kapsz)
- netbankban idegesito az, hogy a szamlatortenetben megvaltoztathatatlanul a sorban allo tetelek vannak az elejen (es nem is logikusan, mindegyik 1x, a havi meg az eves rendszeres utalasok is), lapozni kell hogy a valoban friss tranzakciokat lasd
Elony:
- nem kell fizeteskent erkezzen a szamlara a jovedelem (nalunk MAK kiutalasbol van meg a select)
- elvileg van prioritas ha fiokba kell menned - korabban csak a "honos" fiokodban, de mintha legutobb mar kiterjesztettek volna barmelyikre; valamint van egy nev szerinti bankos kapcsolatod aki igen szoros hataridovel koteles valaszolni pl. emailre (hetvegen, szabija alatt is irt, mar a vegen inkabb nem irtam neki mert hiaba irtam bele hogy nem surgos...) - aztan meg szo nelkul lecsereltek alolam, en kellett nyomozzak hogy hova irjak
- jelenleg korlatlannak latszik a kedvezmenyrendszere, a CIB BM 2 evre van
- egyszer kellett es ingyen adtak dev.szamlat melle (igaz kifele mar nem ingyenes mozgatni rola)
- nekem a fentin kivul nincs bajom a netbank/mobilbank parossal
CIB hatrany:
- mobilbank azon nehany alkalombol amikor hasznalom akkor se mindig jo (jelentosebb %-ban mint amit elviselne'k fo bankomnal)
- kulon regisztracio ket kulon letezo netbankra, funkciok nem egyeznek
Masra nem hasznalom szoval fiokokrol/atm-ekrol tapasztalat nincs, azert itt a kozelunkben (Pomaz) tavolsagilag jobb
- me'g tavaly at akartam valtani a regi hitelkartyamat egy visszateritesesre, kozoltek hogy nincs tipuscsere csak uj hitelbiralat, hagytam is a fenebe
CIB elony:
- a fizetesemre (igaz utcarol) ertelmesebb hitelt kaptam mint a Raiff regota premium userekent
Emlekeim szerint a devizavaltas amikor utoljara neztem olcsobb volt a Raiff-ben, de erre nem eskudnek mert miota revolut azota az mindkettonel tuti jobb. Talan az 1-3% visszateritest nezve is igaz lehet.
De egyebkent semmi akadalya hogy kombinald a kettot mint en. A fizu a cib-be erkezik (a hitel miatt kellett), jon a push hogy megjott, atutalom a Raiff-be, ott hasznalom. Csak telik az ingyenes 2 eved, ha nem hasznalod ki a cib elonyeit, akkor nem biztos hogy megeri most kerni.

(#14885) RR-13


RR-13
őstag

Az Téma összefoglaló szerkesztése elkészült, és már az új tartalommal olvasható.
A Téma tudnivalók is kiegészítésre került.

Amennyiben valakinek észrevétele lenne azt köszönettel veszem, amit a következő Téma összefoglaló szerkesztésnél - lehetőség szerint - figyelembe fogok venni.

[ Szerkesztve ]

(#14886) axioma válasza RR-13 (#14885) üzenetére


axioma
veterán

CIB BM eco: nekem (hitelkartya)szamla nem zavarta az igenylest, folyoszamla nem lehet eppen aktiv a CIB-nel (meg valahany honapra visszamenoleg). Sok evvel korabbi az mar nem volt akadaly.

[ Szerkesztve ]

(#14887) dptrsk válasza RR-13 (#14885) üzenetére


dptrsk
addikt

Jogszabályi ingyenes kp. felvétel nincs megemlítve csak CIB esetében, pedig az minden banknál adott.

(#14888) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Az okostelót inkább csak netezésre használom, legtöbbször wifin van, a hálózat repülő üzemmódban…
Ezért az OTP-nél a nyomógombos telóm száma van megadva.
Revolut feltöltésnél például a nyomógombos telefonomra érkezik az OTP-től az sms a tranzakció jóváhagyásáról. Így biztonságosabbnak is érzem…

A Gránit Banknál is működhet ez így, hogy regisztrációkor a nyomógombos telefonszámomat adom meg? Azon tudnak elérni, ha keresnek valamiért, meg az sms-t is ott kapom meg, ha érkezik hasonló mint az otp-nél.
Az okostelón, a Gránit app-ban pedig megérkezhet az iSMS…

Ez így működőképes? Vagy valamiért szükséges, hogy az okosteló száma legyen megadva, amelyiken az applikációjuk fut? Vagy nincs összefüggés?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#14889) dptrsk válasza sopruk (#14888) üzenetére


dptrsk
addikt

Gránit esetén normál SMS jöhet a buta telefonra, ha nincs mobilappod.
Ha beindul az iSMS belépés akkor, ha van mobilapp regelve a számládhoz, akkor okostelóra jön az iSMS belépés is.

Tranzakcióknál nincs extra SMS mivel appból teljesen tiltható a kártya, amikor nem használod.

(#14890) RR-13 válasza dptrsk (#14887) üzenetére


RR-13
őstag

Benne van az összefoglalóban ez a szöveg, ami egyébként mindenre vonatkozik:

"* A leírt feltételek tájékoztató jellegűek, és nem minden esetben lettek teljes körűen idézve!"

(#14891) axioma válasza RR-13 (#14890) üzenetére


axioma
veterán

Raiff is vagy-vagy. Tudom, te copypaste-elsz, tehat az van kiemelve ami az adott felsorolasban a bank marketingese szerint fontos, es ezzel me'g egyet is lehet erteni - masreszt olvasva tenyleg fura igy, hogy elteronek latszik.

(#14892) cocka válasza sopruk (#14888) üzenetére


cocka
veterán

A Gránit Banknál is működhet ez így, hogy regisztrációkor a nyomógombos telefonszámomat adom meg?

Simán. A telefonszám megadásakor kutyát nem szokta érdekelni, hogy az ahhoz tartozó SIM-et milyen telefonban használod. Tehát simán lehet nyomógombos is.

Amúgy megsúgom, hogy még egyetlen olyan mobilappal sem találkoztam, mely kifejezetten igényelte volna a működéséhez (értsd: szükséges feltétele lett volna) a SIM kártyát.

Így tudok használni okostelefon meg tablet nélkül egy rakat appot. Az egyik részét emulátoron futtatom, a másik részét meg androidos boxon.

A Gránit ebank esetében annyi aprócska probléma van, hogy a cucc rootolt eszközökön nem fut, tehát emiatt csak az emulátor marad. És mivel az emulátort indítgatni kényelmetlenebb minden webes belépéskor, ezért maradtam a hagyományos smsnél. Az legalább garantáltan megérkezik mindig.

(#14893) cocka válasza dptrsk (#14889) üzenetére


cocka
veterán

Amúgy be lehet állítani az appban, hogy hogyan értesülj:

[link]

Ugyanakkor ők írják ezt, hogy július 7-től ez a mérvadó:

a NetBanki szolgáltatáshoz szükséges belépési kód és a megbízások aláírásához szükséges tranzakciós kód SMS helyett, díjmentes iSMS formájában kerül kiküldésre azon ügyfeleknek, akik aktivált eBank szolgáltatással és internet kapcsolattal is rendelkeznek a kód küldés pillanatában.

Magyarul automatikusan átváltottak mindenkit a középső opcióra, függetlenül a beállításaitól. Na most miután az előző hsz.-ben leírtam, hogy nem fut az emulátor, ha a weblapon akarok a netbankba belépni, ezért a "nethiány" miatt SMS jön mindig.

Különben elég idegesítő lenne, mert a butatelefonon egyetlen gombnyomással megnyílik az sms, míg ha emulátorba/okostelefonra érkezne az isms, akkor ha már azt megnyitom vagy a kezembe kerül, annyi erővel a mobilappba is beléphetek. És ahhoz is ugyanúgy kell belépési pin. Tehát innentől kezdve az sms egyszerűbb, gyorsabb. Garantáltan megérkezik.

(#14894) cocka válasza RR-13 (#14890) üzenetére


cocka
veterán

Azt esetleg bele lehetne írni (bár nem tudom mennyire érdekelhet másokat), hogy melyik bank melyik mobilappja nem megy rootolt eszközön. Mondok mindjárt kettőt: OTP, Gránitbank. (tehát azokat gyűjteném oda, amik kategorikusan elutasítják a rootolt eszközöket)

(#14895) merqree válasza sopruk (#14888) üzenetére


merqree
őstag

A gránitbank applikációnak internetkapcsolat kell (wifi vagy mobilnet), nem nézi, hogy a készülékben van-e SIMkártya.
Tudomásom szerint a SMSért fizetni kell (kivéve a belépéshez és utaláshoz szükséges engélykódok), míg az iSMS díjmentes. Azaz, ha tranzakció történik a számlán, akkor fizetni kell az SMSért.

(#14896) merqree válasza cocka (#14893) üzenetére


merqree
őstag

"...Ugyanakkor ők írják ezt, hogy július 7-től ez a mérvadó:...."
Nekem ezidáig sima SMS jött/jön, ha be akartam lépni és/vagy utalni, pedig az applikációban iSMS van beállítva.

(#14897) MrPeekaboo válasza merqree (#14896) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én is csak SMS-t kapok, igaz iOS-en vagyok, ahol nem érkeznek meg az iSMS-ek már hónapok óta, csak ha belépek az app-ba. Az App Store-ban már 2.8-nál jár az app értékelése, amin nem csodálkozom.

(#14898) dptrsk válasza RR-13 (#14890) üzenetére


dptrsk
addikt

Amit axioma írt az adatok forrásáról remélhetőleg nem igaz és a topik összefoglalóban szereplő információk az ÁSZF/Hirdetmény/Kondiciós listából valók, amit kötelező a bankoknak tartania, nem pedig a bankok reklám oldaláról.

oké, hogy ott a csillagos rész, de az összehasonlításnak a lényege, hogy azonos dolgokat hasonlítunk, márpedig a jogszabályi 150ezer minden számlához kérhető.

Gránit esetén kimaradt a fizetési kérelem szolgáltatás működése

(#14899) RR-13 válasza dptrsk (#14898) üzenetére


RR-13
őstag

Az infók a Bankmonitor, és a bankok oldalairól valóak!
Talán láttad is a linkeket, amikkel kezdődnek a részletek. (kértem tőled linkeket korábban, nem válaszoltál, így magam oldottam meg azokkal a linkekkel)

Amik az összefoglalóban vannak, azokon szerzői jog védelme miatt nem lehet, és nem is fogok változtatni, "átemelés" után!

Az összefoglaló célja pedig nem a hirdetmény bemásolása, és nem is a 3 bank összefoglalós összehasonlítása, hanem iránymutatás a jelenleg 3 bank legkedvezőbb számlájához, megkönnyítve az olvasónak, hogy nem kell külön már megnyitni a bank oldalait, hanem azonnal olvashatja a főbb szempontokat, részleteket, feltételeket.

A bankok összehasonlítása a Topik témája, és a fórumon beszélhető meg.
A Gránit bank saját összehasonlító táblázat linkje plusz infóként került be oda, hogy megnézhető legyen, hogy valóban a legkedvezőbb Gránit csomag-e, az ajánlott csomag.

Bízom benne, hogy azért valaki hasznosnak is tartja az összefoglaló új részeit, mert azért elég infó van ahhoz, hogy lehessen választani így is.
És nem jelenti azt hogy, ha valahova nincs leírva valami, akkor az az adott banknál "nem létezik".

A 20 ezer Ft-os díjmentes utalást, meg kb. mindenki tudja már, aki ide jön, aki meg "nem" az is meg tudja kérdezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#14900) RR-13 válasza cocka (#14894) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi, az ötlet jó, de megkérdezem illetékesektől, mert ez kicsit talán "kényes" téma :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.