Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) joiner007 válasza Mauzes (#14250) üzenetére


joiner007
aktív tag

Mindkettőnknek van külön bankszámlája, közöset egyelőre nem szeretnénk. Azt akarjuk, hogy ha elmegyünk valahova, ne kelljen "osztozkodni" hogy ki mit fizet, hanem legyen egy olyan kártyánk, amire feltöltünk egy összeget és a közös dolgainkat abból fizetjük. Nem lényeg, hogy kinek a nevén van, meg az egyéb jogosultságok sem.

Revolut is játszik (nekem van) , vagy más ilyen jellegű (ingyenes) dolog is, hogy ne legyenek + költségek.

[ Szerkesztve ]

(#14252) RR-13 válasza joiner007 (#14251) üzenetére


RR-13
őstag

Konkrét közös tulajdonú bankszámlát már nem is lehet nyitni, kb. sehol.
Ezt a bankok már egy ideje kivették a lehetőségek közül. :K

Te lényegében egy olyan hazai, "feltölthető" bankkártyát szeretnél, amire mindketten feltöltötök bizonyos összeget, és azzal fizetnétek a közös dolgokat.
Jelenleg nem tudok olyan hazai banki plasztikkártyát, ami így működne.

Amit én tudok az az OTP-n belül egy digitális kártya feltöltése, amiről itt olvashatsz.
Ezzel kapcsolatos további kérdéseket pedig az OTP Topikban teheted fel. :U

(#14253) joiner007 válasza RR-13 (#14252) üzenetére


joiner007
aktív tag

Köszi, ezt néztem.....hát nem tudom...nem ingyenes

(#14254) dptrsk válasza joiner007 (#14253) üzenetére


dptrsk
addikt

Amire Neked kell, nem nagyon lesz ingyenes megoldás.

Gránit Banknál van lehetőség társtulajdonosra is, talán itt a legolcsóbb a feltétel nélküli bankolás. Kérdés, hogy az ide utalási díjak+kártyadíjak megérik-e ezt a kényelmet.

Jelenleg hol bankoltok?
Nem lenne megoldás valamelyikötök számlája mellé egy takarék/megtakarítási számlát nyitni, amin elkülönülten lehet gyűjteni a közös pénzt és ha kell, akkor onnan fizetitek a közös kiadást a Te/Párod kártyájával.

(#14255) hodostamas válasza joiner007 (#14253) üzenetére


hodostamas
addikt

Kérjetek hitelkártyát, társkártyával. Mi is így csináljuk. Amennyi jön visszatérítésből fedezi az éves kártyadíjakat stb, sőt még bőven pluszban is vagyunk. Havi 1x visszatöltitek a pénzt aztán kész :)

(#14256) RR-13 válasza dptrsk (#14254) üzenetére


RR-13
őstag

A jelenlegi leírásuk szerint a digitális csomagokhoz valóban hozzárendelhető társtulajdonos, de ez a gyakorlatban is működne? Vagy csak odavan írva... :U

Egyébként náluk sem lehet minden csomagnál társtulajdonost hozzárendelni, pl. a Gránit Basic számlacsomagnál nem lehet társtulajdonos:

"Egyéb jellemzők:
A számlacsomagnak csak egy számlatulajdonosa lehet, társtulajdonos, illetve rendelkező nem kapcsolódhat hozzá."

(#14257) dptrsk válasza RR-13 (#14256) üzenetére


dptrsk
addikt

Valójában is társtulajdonos a Gránitnál, OTP régi csomagok esetén is van társtulajdonos(, ha valakinek pl. még Net,Tempo,JUMP, stb csomagja van).

A Basic csomag nem éri meg senkinek szerintem, az a kötelező EU-s csomag, aminél minden banknál tiltva van a társtulajdonos lehetőség.

(#14258) RR-13 válasza dptrsk (#14257) üzenetére


RR-13
őstag

Nem is azt írtam, hogy nincs "amott" sem társtulajdonos, hanem azt, hogy kb. sehol nem lehet így már szerződni új számlára.
Természetesen ahol még régről megmaradtak a társtulajdonosok azok vannak. :K

(#14259) dptrsk válasza RR-13 (#14258) üzenetére


dptrsk
addikt

Amit írtál teljesen helytálló.

Azért egészítettem ki az OTP vonallal a hozzászólásomat, mert ha a fórumtársnak esetleg régi számlája van, ott még jogosult társtulajdonost hozzárendelni.

Az már más kérdés, hogy megéri-e...

(#14260) merqree válasza RR-13 (#14256) üzenetére


merqree
őstag

Nekünk közös tulajdonú a bankszámlánk a Gránit Banknál

(#14261) Mauzes válasza joiner007 (#14251) üzenetére


Mauzes
őstag

Mondjuk úgy, hogy azért nem létezik dedikált megoldás az igényetekre, mert ez annyira ritka (értsd: mindenki meg tudja oldani máshogy) hogy senki se akart erre külön terméket fejleszteni. Szerintem nyissatok egy bankmonitor cib eco számlát egy bankkártyával, és ezt nevezzétek ki közösnek aztán utalgassatok erre.

(#14262) huan


huan
őstag

Gránit Bankosoktól kérdezném, hogy a kp befizetés és személyes ügyfélszolgálat valóban ilyen nehézkes a bankfiókokban? (Google értékelés 2,8-3,5)

(#14263) dptrsk válasza huan (#14262) üzenetére


dptrsk
addikt

Személyes ügyfélszolgálatról nem tudok nyilatkozni, mindent online intézek. (online az átlagos banki ügyintézőkhöz képest jól felkészültek, ha valami kérdésre nem egyértelmű a válasz utánajárnak s visszahívnak)

Kp befizetés csak a központi fiókban lehetséges.
Nekem, amikor egyszer kellett 10 perc volt (nem csúcsidőben menten, hanem kb 13 óra magasságában), 4-5en voltunk az ügyféltérben, folyamatosan jött-ment 1-1 ember.

Ahogy olvasom ügyfélazonosítás miatt volt nagyobb leterheltség, amit szintén online is lehetett intézni, így nem értem miért ment be a sok ügyfél emiatt.
Sok dolgot nem tudom miért ott intéznek az emberek, lévén digitális bank, szinte mindent lehet online intézni...
A készpénzfelvételes posztokat sem értem, hisz kártyával felvenni olcsóbb, mint bankfiókban...(de, aki a saját pénze ellensége..)

[ Szerkesztve ]

(#14264) huan válasza dptrsk (#14263) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm.
A kp befizetés érdekelne.


[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14265) Mauzes válasza huan (#14262) üzenetére


Mauzes
őstag

Én most voltam pár napja, nem volt senki, kb 5 perc alatt lezajlott a kp befizetés. Persze most a járvány miatt nem járnak sokan bankba, de gondolom a Gárnitos ügyfelek körében amúgy is kisebb a kp használat. A régi központi fiókjuk tényleg szar volt, de ez az új szerintem tök kulturált és az utcafrontról lehet bemenni. A parkolás tényleg nehéz, de hát ez a belvárosban sok helyen így van, szerintem ezért nem kell a bankot lehúzni.

Szerintem ez a két hozzászólás elég komolytalan, amit mutattál.

(#14266) petipetya válasza huan (#14264) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Lechner megközelítésével nem értek egyet. A 24-es villamos a Nagyvárad tértől szinte a bank szájában tesz le, gyalog pedig 10 perc a Borárostól vagy a Közvágóhídtól kényelmes tempóban (ennyitől senkinek sem szakad le a lába).

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#14267) joiner007


joiner007
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, utánanézek....

(#14268) huan válasza Mauzes (#14265) üzenetére


huan
őstag

Igen, sejtettem, hogy némely hozzászólás túlzás.
Ez az új fiók: Lechner Ödön fasor 8 ?

[ Szerkesztve ]

(#14269) Mauzes válasza huan (#14268) üzenetére


Mauzes
őstag

Igen (a régi központ épületében, csak utcafronti).

(#14270) .tnm válasza dptrsk (#14263) üzenetére


.tnm
addikt

Egyébként ha lenne több ATM-jük és ott lehetne pénzt befizetni, vagy esetleg olyan idegen ATM-eknél lehetne befizetni, amik már most tudják ezt (gondolom erről rohadt messze vagyunk), akkor már ezért se kéne bemenni a fiókjukban.

De egyébként igen, kerülöm a kp használatát, és abban több, mint 6 évben, amióta ott vagyok kétszer voltam a fiókjukban, egyszer a nyitáskor (videobank még nem volt és nem akartam fizetni azért, hogy kijöjjön az ügyintéző), egyszer pedig költözés után az állandó lakcím változása miatt. Valszeg ez utóbbit is lehetne mostmár videóbankon keresztül.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14271) cocka válasza .tnm (#14270) üzenetére


cocka
veterán

már ezért se kéne bemenni a fiókjukban.

A fiókjukban hová? :DDD Bocs, ezt kár lett volna kihagyni.

(#14272) .tnm válasza cocka (#14271) üzenetére


.tnm
addikt

ehh, telón írtam. :D

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14273) Mauzes válasza .tnm (#14270) üzenetére


Mauzes
őstag

Kérdeztem az ügyintézőt, van-e már idegen ATM-es befizetés, és azt válaszolta, hogy még nincs, de kb. úgy, mintha amúgy házon belül már lett volna szó róla. Nyilván ha budapesti vagy, el lehet viselni ritkán ezt a kötöttséget, de ha ezt is megoldanák, akkor tényleg eléggé rendben lenne a Gránit Bank. Bár a netbankjuk elég régi fos.

(#14274) dptrsk válasza Mauzes (#14273) üzenetére


dptrsk
addikt

A netbank design régi, de legalább gyors, mint a raiffeisen volt 2 éve mikor ügyfél voltam.
OTPhez képest felüdülés, hogy nem kell várni fél percet minden kattintás után.

K&H pedig a kettő ötvözete, modern a design és gyors is.

(#14275) .tnm válasza Mauzes (#14273) üzenetére


.tnm
addikt

Netbank-kal én is úgy vagyok, hogy maradjon csak ilyen. Összehasonlítási alapom ugyan az utóbbi években csak az erste-vel van, de ahogy az erste netbankját szétbarmolták, a dizájn jegyében, úgy inkább ne variáljanak valami olyanon, ami működik. Legfeljebb egy kicsit többet szinkronizálhatna a telefonos alkalmazzással (pl. utalási sablonok, vagy a telón is jöhetne notification, ha üzenet írnak). Igazából már a netbank-ba se szoktam belépni, csak szabadformátumú üzenet miatt.

Jut eszembe, ha valakit elkerült volna, a Gránit netbank belépő és tranzakció megerősítő sms-ei helyett is isms-t küldenek majd (amikor lehet).*

*Elvileg legkésőbb július 7-től.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14276) cocka válasza dptrsk (#14274) üzenetére


cocka
veterán

Hát ez minden, csak nem gyors. Minden kattintásra másodperceket kell várni. A CIB javás cuccához képest csigalassú. A CIB webes szarjához képest viszont gyors.

(#14277) RR-13


RR-13
őstag

Budapest Bank felhívása:

"A koronavírus-járványhoz kapcsolódó fertőzésveszély visszaszorítása érdekében bankfiókjainkban 2020. május 5-től kötelező a szájmaszk, vagy szájat eltakaró kendő, illetve sál viselése.
A szigorúbb korlátozásokra való tekintettel a budapesti és Pest megyei fiókokba már most kizárólag az arc eltakarása mellett léphetnek be az ügyfeleink, míg a vidéki bankfiókok esetében egy hét türelmi időt biztosítunk, így ezek esetében 2020. május 14-től kell ügyfeleinknek kötelezően maszkot viselniük."

(#14278) petipetya válasza RR-13 (#14277) üzenetére


petipetya
nagyúr

"nincs rá lezsóidő"

(#14279) dptrsk válasza cocka (#14276) üzenetére


dptrsk
addikt

Almát a körtével?

A JAVAs app esetén a grafikai elemek ott vannak az appban, csak szöveges információ közlekedik(mi legyen aktív, mi legyen látható, stb), míg a webes appnál újra tölt mindent szerintem.

A webes felületet a webes felülettel érdemes összemérni.

(#14280) merqree válasza Mauzes (#14273) üzenetére


merqree
őstag

"Bár a netbankjuk elég régi fos."

Mielőtt a Gránithoz mentem volna (előtte Budapest Bankos voltam 1997-2014 között), a bankok netbankjának a demoját néztem meg. Pont az fogott meg a GránitBank netbankjában, hogy halál egyszerű, semmi csicsa nincs benne.
Nem csak halál egyszerű, de számomra piszkosul jól kezelhető is. A "szabadformátumú levél", mint kapcsolattartási lehetőség a netbankon keresztül viccesnek hat, ellenben hétköznap rövid időn belül válaszolnak rá.
A másik nagy dolog, videobank, imádom.

A mobil applikáció (androidon használom) néha ismeretlen okból (sejtésem szerint amikor az android a playből valamelyik google összetevő frissíti saját magát) elfelejti a bankkártyát, ilyenkor nem tudok a telefonnal (NFC) fizetni, újra hozzá kell adnom. Az applikáció költségvetési kimutatást is készít, így nincs szükség külön programra, vagy excel buherára, sőt ez a része öntanuló, azaz, ha pl az Auchanban vásárolsz, és azt akarod, minden Auchan-os költésed a (hülye példa) gépkocsi törlesztés kategóriába tartozzon, akkor ezt megjegyzi és újabb "tanításig", így is kategorizálja.

Egy kezemen meg tudom számolni, hogy mióta ügyfelük vagyok hányszor mentem be a "fiókba".

(#14281) MrPeekaboo válasza .tnm (#14275) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Remélem addig a jelenleg sem működő iOS-es push üzenetek megérkezését is javítják...

(#14282) RR-13


RR-13
őstag

FONTOS TÁJÉKOZTATÁS!

Ma éjféltől leáll a lapcsalád új szerverre költözés miatt!

Elvileg pár óráig fog ez tartani!

[ Szerkesztve ]

(#14283) pictigjis


pictigjis
senior tag

szerettem volna erste wizz hitelkártyát max visára cserélni, de nem lehet, leállt a típusmódosítási szolgáltatás

Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy a hitelkártya típusmódosítást egy technikai probléma miatt nem tudunk teljesíteni. A kért szolgáltatás átmenetileg nem elérhető. Kérjük, érdeklődjön később a módosítás lehetőségéről.

van, akinek pár hetet mondtak telefonban...

(#14284) axioma válasza pictigjis (#14283) üzenetére


axioma
veterán

Nekem mindketto van, most mar enged az erste ket hitelkartyat egy szemelynek. Mondjuk az is lehet hetek mire meglesz, de az igenylest gondolom jobban erdekuk vinni mint a modositas hibajat amilyen prioritassal fogjak jelen helyzetben kezelni...

(#14285) pictigjis válasza axioma (#14284) üzenetére


pictigjis
senior tag

nekünk jobb lenne a módosítás. a wizz hitelkerete elég magas, nem is szívesen kérnénk mellé másikat. az egy százalékkal való bohóckodást viszont meguntam (és a wizz járvány alatti magatartása sem tetszett, de ez részben mellékes). másik hitelkártyaszámlához van már egy max kártyánk, a cél az lenne, hogy három helyett hat 4 százalékos kategóriánk legyen

egyébként az idióta moratórium miatt új kártyát igényelni egyáltalán nem lehet. már a kihirdetéskor rákérdeztem, hogy ez a kártyatípus módosítást érinteni fogja-e, akkor azt mondták, nem. valahogy azonban úgy érzem, ennek a "technikai hibának" lehet köze ahhoz, hogy új kártyát nem lehet jelenleg igényelni

[ Szerkesztve ]

(#14286) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sok pénzintézetnél még egy ilyen oldalirányú váltás is egy új hitelbírálatot követel meg (eltérő kondíciók, kamatok lehetnek) amit meg most sok helyen szüneteltetnek.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14287) pictigjis válasza Hintalow (#14286) üzenetére


pictigjis
senior tag

az ersténél ez nem jár semmilyen plusz bírálattal, csináltam már: bejelented 5 munkanappal fordulónap előtt, fordulónapon tiltják a kártyát (ha nincs rajta tartozás), elindul az új gyártása, kb. 10 nap múlva pedig megkapod (pin kód ugyanaz, mint a régi esetében). hatékony, egyszerű, de most nem működik

(#14288) RR-13


RR-13
őstag

CIB Bank:

"Bankunk AFR weboldalán saját mobiltelefonszámuk mellett már e-mail címüket is regisztrálhatják másodlagos számlaazonosítóként.

A regisztrációhoz először be kell lépni a regisztrációs felületre".

(#14289) RR-13


RR-13
őstag

Erste Bank:

Tájékoztatjuk, hogy a magyarországi Erste Bank Csoport elektronikus rendszerein 2020. május 22. péntek 22:00 - 2020. május 23. szombat 06:00 óra közötti időszakban tervezett és ütemezett karbantartási munkálatokat végzünk, mely digitális szolgáltatásaink működését befolyásolhatja.

(#14290) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
A véleményetekre vagyok kiváncsi.
Mostanában gondolkodom a bank/bankszámla váltáson. Jelenleg a K&H banknál vagyok és okos bővített plusz számlacsomagom van életbiztosítással. Így kb. havi 3-4 ezer megy el a bankszámla fenntartására(csomagdíj + mobilinfo üzenet díj).
Mit ajánlotok helyette, ha szinte csak elektronikusan bankolok. Bár a többi bank mobilalkalmazását nem ismerem, de a K&H banké szerintem piacvezető.
Jelenleg ez az egyik dolog még ami itt tart, a másik pedig, hogy már 16 éve a bank ügyfele vagyok, így egy későbbi hitelfelvételnél(lakáshitel vagy személyi kölcsön) gondolom számít. Bár nem tudom mennyire vagyok jó ügyfél, mert hitelt még csak egyszer vettem fel náluk(kb. 7 éve 500 ezer forintot).
Sajnos a koronavírus az én fizetésemre is hatással volt és a tavalyi átlag kb. 315 ezres fizum idén 225 ezer körüli összegre csökkent. Így egy esetleges K&H személyi kölcsönnél is csak a magasabb 13% körüli THM-val kapnék pénzt az alacsonyabb kb. 8% helyett( min. 300 000ft havi jövedelem esetén).

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#14291) axioma válasza tonyi (#14290) üzenetére


axioma
veterán

Felejtsd el, hogy barmit szamit hogy 16 eve ott vagy. Nekunk KH a 12,6M-nak indulo, jelenleg mar 5M alatt tarto lakashitelunk, a fo szamlatulaj 25+ eves multja mellett dragabban adtak volna +3M lakascelu hitelt, mint amennyiert felvettuk vegul szemelyi kolcsonkent a CIB-nel. [Persze ehhez hozzatartozik hogy a vegen 2M-t vettunk fel es 1 evre, kamatlabban tobb de ertekbecsles tobbtizezer 2x stb. miatt iszonyat koltseg lett volna, mas meg az o terhelesuk miatt nem adhatott lakascelut.] Megjegyzem a Raiff ahol meg ha nem is ilyen tobb evtizedes de sok eve premium ugyfel vagyok ok is pont ugyanannyiert adtak volna szemelyi kolcsont, mint egy utcarol beesonek. Nem is tudom, hogy van-e me'g valahol ahol a banki mult meglete szamit...
Sot inkabb az a trend, hogy a bankok ha valamit, hat azt jutalmazzak, ha uj vagy (uj = nem voltal az elmult 12-24 honapban naluk semmilyen termekkel).

[ Szerkesztve ]

(#14292) RR-13 válasza tonyi (#14290) üzenetére


RR-13
őstag

Szia.
Mi is voltunk K&H banknál... és amikor Zérót kivezették minden előzetes egyeztetés és "kedvezmény" nélkül felmondták a számláinkat. Nem érdekelte őket, hogy 5 éve ott voltunk. :(((

Az előttem lévő hsz.-el egyetértve szerintem sem érdekli a bankokat, hogy hány éve vagyunk ott... nagyon azt sem veszik figyelembe, ha a pozitív adóslistán vagyunk... :(

2 évig díjmentes számlavezetés, utalás, bankkártya éves díj szempontjából jelenleg a CIB BM ECO számlát javaslom.
A Mobilbankja átlátható, nekem pl. azon kivül, hogy nem tudok képernyőmentést csinálni, semmi bajom nincs vele. :N
Többen dicsérik a Gránit bank Mobilalkamazását, viszont teljesen díjmentes számla ott 2 évig tudomásom szerint nincs, a fenti CIB BM ECO -nál leírt lehetőségekkel.
Ugyanakkor a Gránit az digitális bank, fiókja nagyon kevés van, de ez nem számít, aki főleg Netbankon szeretne ügyintézni. :U
A Gránit Bankról bővebben a többiek tudnak majd nyilatkozni, akik használják is.

[ Szerkesztve ]

(#14293) dptrsk válasza tonyi (#14290) üzenetére


dptrsk
addikt

Ahogy írod a K&H egy modern, de drága bank jelenleg.
Hozzá hasonló nem nagyon van, az igényekből lejjebb kell adnod, ha olcsóbbat szeretnél.

A munkáltatódnak nincs partnerprogramja valamelyik bankkal?(Érdemes megkérdezni)

Mindegyiknek van előnye-hátránya.

A Gránit Banknál, ahogy írták 2 évig teljesen 0 forintos csomag nincs.
Ha tudod garantálni, hogy 150ezer forint mindig lesz az egyenleget a Bajnok vagy Bajnok Plusz csomagot megnézheted, egyéb esetben a 225ezer beérkező miatt csak átlagos csomag van, ami annyira nem jó, ha aktívan bankolsz és nem csak kártyával vásárolsz.
Netbank régi design, de cserébe gyors, mobilapp egész jó, de azért a K&H szintjét nem éri el(ahogy egyik magyar bank appja sem, szerintem).

Előny a gyors, távoli ügyintézés lehetősége.
Hátrány, hogy pénzt számlára befizetni csak Budapesten tudsz 1 helyen(van akinek fontos).

[ Szerkesztve ]

(#14295) .tnm válasza dptrsk (#14293) üzenetére


.tnm
addikt

225 állandó bejövő mellett a bajnok plusz tuti nem éri meg. Általában feltételezhető, hogy aki ide jön tanácsért az nem vesz fel rendszeresen havonta több, mint 450ezer kp-t ATM-ből, vagy utal/csop. beszed 900ezer felett.
Szerintem akinek ilyen forgalma van havi szinten az nem itt fogja megkérdezni, hogy melyik számla a legjobb neki (vagy legalábbis külön le fogja írni, hogy ilyen extrém bankolási szokásai vannak).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14296) .tnm válasza tonyi (#14290) üzenetére


.tnm
addikt

ha nem éled fel rendszeresen a fizudat, akkor azt is vedd figyelembe összehasonlításkor, hogy a különböző rövid lejáratú betétek milyen kamatokat adnak. (a Gránit pl. ebben jó, de vigyázz, mert a bajnok 150ezres feltételhez kötött ingyenességéhez csak a folyószámla egyenlegét nézik, a lekötéseket nem.)
pl. 100ezer ft, 3%-os ebkm-re, 3 hónapra lekötve a Gránitnál valószínűleg többet fog kamatozni, mint a banki költségeid (ha az ingyenes számlavezetés és a 3%-os kamat feltételeit teljesíted)

Továbbá ha van gránit-os ismerősöd, akkor elvileg ajánlás útján történő nyitáskor mindketten kaphattok egyszeri 5-5 ezer Ft-ot (feltételekhez kötött, de elég egyszerűen teljesíthető feltételek)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14297) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!

Erste diak (lejaro diak miatt) ---> CIB valtast tervezek. Hogyan tortenik a regi szamlarol az ujra az atutalas? Van koltseghatekony megoldas?

Koszi

(#14298) RR-13


RR-13
őstag

Erste Bank:

Tájékoztatjuk, hogy a magyarországi Erste Bank Csoport elektronikus rendszerein 2020. május 24. vasárnap 11:30 - 2020. május 24. vasárnap 23:00 óra közötti időszakban tervezett és ütemezett karbantartási munkálatokat végzünk, mely digitális szolgáltatásaink működését befolyásolhatja.

[ Szerkesztve ]

(#14299) RR-13 válasza wmarci (#14297) üzenetére


RR-13
őstag

Szia. CIB BM ECO számla az irány? :U

(#14300) wmarci válasza RR-13 (#14299) üzenetére


wmarci
senior tag

Szia!

Ugy tervezem! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.