Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok.

    Segítség kellene, hogy rendezzem el a ventiket, hogy a leg optimálisabb levegő áramlást kapjam.

    Most vettem egy matrexx 55 házat, az egyik leg népszerűbb, és olcsóbb verzió, de egy több mint 10 éves házat váltott szóval nekem űrugrás.

    A lányeg hogy rengeteg hely van benne, és ennél is több venti fér bele, nekem eddig 1 volt, most vettem még kettőt, és raktam mindenhova egyet.
    Elejébe középre, tetejére a CPU fölé, és a hátuljára.
    Nem tudom hogy ez mennyire fontos, de pl az első venti kb a GPU-ra fújja a levegőt, ami így viszonylag hűvösebb levegőt szív be, majd tol rá a CPU-ra amiről hátrafele és felfele is leszívja a levegőt 1-1 venti.

    Szóval csak annyi érdekel hogy maradhat így, vagy van egy sokkal okosabb rendszer?

    (off: Van rá mód, hogy egy bizonyos témán belül listázza nekem a fórum a kiemelt topikokat? Nagyon nehezen találok meg olyan kiemelt topikot, amiről nem tudom hogy van, amíg valaki oda nem irányít.)

    Köszi

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés