Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4901) Kassadin válasza Manitou (#4900) üzenetére


Kassadin
addikt

Én csoffadt vagyok még mindig. :O

(#4902) Eagle16 válasza Kassadin (#4901) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja én is :D

Sikerült ráejtenem a 10kg-os súlyzót a kisujjamra :) De azért egyben van. Ez is kell nah, harci sérülés. Megjött ma a vitamin is meg a szénhidrát is, szóval minden megvan, az első cél az, hogy visszamenjek 72 kilóra, amennyi 1 éve voltam. Szerintem hamar meglesz, múlthéten már feljött 2 kg. (a sok rizs csodákra képes :) )

Most meg küzdök a kajával, pedig egy nap csak 200g rizs megy le, de ehhez még jön a zöldség, hús, reggeli turmix, edzés utáni turmix, esti turmix :D Szóval nem egyszerű.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4903) Ijk válasza Eagle16 (#4902) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te egy nap alatt megiszol annyi turmixot, mint én egy hét alatt:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4904) ForexGuru válasza Eagle16 (#4902) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

'múlthéten már feljött 2 kg"
abból 1,9 kiló izom többi meg ér?

(#4905) Eagle16 válasza Ijk (#4903) üzenetére


Eagle16
addikt

Sokan csak edzés után isznak...de én reggelire is meg estére is turmixolgatok, könnyen lecsúszik sok tápanyag, ezért szeretem. A reggelibe csak izolátum van, estibe meg túró is.

Néha még az iskolába is viszek turmixot, mert nem mindig van időm enni szilárdat (pl. éppen sietni kell a buszhoz, vonathoz), ezt meg benyomom 2 perc alatt és 2-3 órára betölt.

ForexGuru: úgy úgy ;] 1 hete kezdtem újra edzeni, ezzel együtt vagy 2x annyit eszek naponta, szóval tényleg ennyi jött. Persze nem izom, de majd idővel az is :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4906) Eagl3 válasza ForexGuru (#4904) üzenetére


Eagl3
veterán

bárcsak felszednék hetente 2 kiló izmot.. :U

(#4907) Manitou válasza Kassadin (#4901) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem hát-váll volt most, adta. :K Most nem voltam erősebb, de gyengébb se. Viszont fogytam a héten minimum 1kg-ot, egész héten annyit idegeskedtem meló miatt, mint máskor összesen fél év alatt szerintem :W enni se tudtam úgy ahogy kellett volna.
De legalább nem gyengültem, ez is valami.

(#4908) headhunter válasza LOTR (#4896) üzenetére


headhunter
addikt

[link]
___________________________________________________________

Láb, vádli bedurrantva... :U

[ Szerkesztve ]

(#4909) tome.jr válasza headhunter (#4908) üzenetére


tome.jr
addikt

Kicsit továbbgondolva, hogy valami köze is legyen a topikhoz :DDD

techno viking 1

techno viking 2

(#4910) macikos


macikos
addikt

Találtam végre egy tuti edzésmódszert Kassadinnak és Tomicsnak: [link]

;]

(#4911) gaborbol válasza macikos (#4910) üzenetére


gaborbol
őstag

Azt a durva eletbe, hat ez nem gyenge.

Ez most komoly? Mert viccnek eros lenne.

(#4912) Tomics válasza macikos (#4910) üzenetére


Tomics
addikt

Azta büdös mocskos életbe. és ezt komolyan gondolják? :D

PH! addikt since 2004

(#4913) Boxer001 válasza Tomics (#4912) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezek a videjók pont a te agyi kapacitásodhoz lettek kitalálva. ;]
Megyek ma edzeni, de lábazás lesz. :O :D

[ Szerkesztve ]

(#4914) kovsol válasza Tomics (#4912) üzenetére


kovsol
titán

kétlem nagyon :B

indulok mindjárt edzeni, hogy letudjam hamar a mai napra

May the Force be with you!

(#4915) SzlobiG válasza macikos (#4910) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#4916) ForexGuru válasza SzlobiG (#4915) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

Kassadin amikor meglátja macikost a buszon? ;]

(#4917) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Na akkor holnap senki se lesz fitparádén? :F

(#4918) #11527168


#11527168
törölt tag

Na basszákmeg tegnap kiraboltak a teremben. Kipakolták a szekrényemet, elvittek mindent táskástól: pénztárca, iratok, óra, utcai ruháim, cipőm, kocsikulcs. Lett vagy 500k károm. :W :W :W

(#4919) ForexGuru válasza #11527168 (#4918) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

sok brazil van a terembe ahol edzel?

(#4920) Manitou válasza God Vazzeg (#4917) üzenetére


Manitou
addikt

Váltság van, meg recepció.

És ki fizetné a jegyünket? ;]

Aydan
az szép :W nálunk a kézisúlyzók szoktak eltünni úgy félévente egy-egy darab főleg ilyen 10-12kg-osakat szokták lopkodni, gondolom azt könnyen ki tudják vinni.
A szekrényben meg nem szoktam hagyni semmi iratot/pénztárcát/telefont, azt viszem magammal a terembe és ott tartom mindig közel magamhoz, ahol éppen edzek.

[ Szerkesztve ]

(#4921) #11527168 válasza ForexGuru (#4919) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez az, hogy 1 sincsen. Drága terem, ránézésre nincs egy olyan ember sem, aki rászorulna. Összesen 8-an voltunk edzeni, úgyhogy sejtem ki volt. Ez után kiben bízzon az ember, ha egy olyan valaki lopja meg akivel már 4 éve együtt edz?

(#4922) ForexGuru válasza #11527168 (#4921) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

feljeletés megvót?

(#4923) #11527168 válasza ForexGuru (#4922) üzenetére


#11527168
törölt tag

Meg persze. De keresnem kell új termet. Bár ha egy kibaszott csili-vili drága szarból is lopnak, akkor mit keressen az ember ...

Manitou az se rossz. Itt még eddig nem volt semmi ilyesmi. Az a baj ,hogy én ha magammal cipelem a cuccaimat az öltözőből, akkor biztos otthagyom, már volt rá 2 eset, de akkor a pénztárcámat visszahozta egy srác 80.000 Ft-al, semmit nem vett el! Pffffff..... :W

(#4924) God Vazzeg válasza #11527168 (#4918) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Felesleges másikat keresned, mindenhol megtörténhet az ilyen.. :( Övtáskát fikázza mindenki, lassan rájöttök miért is jó :K

(#4925) Woodslave válasza macikos (#4910) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahány embernek itt nője van, ha ez a módszer működne már mindenki izmos lenne :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4926) God Vazzeg válasza Woodslave (#4925) üzenetére


God Vazzeg
veterán

... de leginkább a csajok :D

(#4927) kovsol válasza #11527168 (#4923) üzenetére


kovsol
titán

én ahova jártam régebben az a rendőrségi konditerem, na ott a telefonok szerte szét elhagyva a teremben és senki nem nyúlt a másikéhoz soha, sőt még volt talált tárgyak doboza is kirakva

mostani helyen meg mindenki aki belép azt számítógépbe beviszik így lehet tudni kik voltak ott ha esetleg történik valami.
Amúgy ilyen sok kp -t ne hordj magadnál, nálam 10-15k nál több sosincs egyszerre, ha meg nagy dolgot akarok venni ott úgyis elfogadják a kártyámat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4928) LOTR válasza #11527168 (#4918) üzenetére


LOTR
addikt

nagyon sajnálom ami veled történt, azért ez nem kis érték, és nem is írtál pontos adatokat, meg tudom vannak emberek akik nem szeretnek pénz nélkül járni, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a 21. században mi a fenéért kell annyi kp-val rohangálni pláne ilyen helyen?

én átlagban 1-2k ft-tal szoktam menni szinte minden hova, ha elhagyom a pénztárcám, akkor az iratokon és a fent említett kp-n kívül 2 bankkártya veszik kárba amik pótlási értéke mondjuk 3k, kártyával szinte mindenhol lehet fizetni és sokkal biztonságosabb is
a mai világban sajnos az a helyzet, hogy aki máshogy tesz az sajnos csak "felkérés keringőre" eset és előbb utóbb elég jó eséllyel -harmadszorra is sajnos- be fog következni és szerintem jobb nem kockáztatni

kovsol
én sajnos nem így tudom, ott pont hogy nagyon durva lopások voltak akkoriban mielőtt elkezdtem ott edzeni, aztán a szekrények átpakolásával már szerencsére tettek ellene

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#4929) kovsol válasza LOTR (#4928) üzenetére


kovsol
titán

én kb 2 évet edzettem ott és nem volt semmi gond

May the Force be with you!

(#4930) szki válasza #11527168 (#4923) üzenetére


szki
őstag

Másik terem helyett a házadban/lakásban kellene kijelölni egy edzőszobát, és felszerelni gépekkel.
Sajnálatos szitu, de alkalom szüli a tolvajt :U Szóval jobban kell vigyázni értékeinkre!

Hogy ON is legyek: holnap 8 órás duatlon napot tartok :D

[ Szerkesztve ]

(#4931) ForexGuru válasza szki (#4930) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"holnap 8 órás duatlon napot tartok "

Majd ird le mennyit hozott :DDD
mivel ez gyúrós topik ;]

(#4932) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Van esetleg közöttetek olyan aki a Sport utcába jár kondizni az Előre SC-hez?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4933) Boxer001 válasza #11527168 (#4918) üzenetére


Boxer001
veterán

Az gáz... :( nem akarlak kioktatni, de ne járj ennyi értékkel... :U

(#4934) szki válasza ForexGuru (#4931) üzenetére


szki
őstag

Sokat gyúrok arra, ami kívülről nem látszik: szív, tüdő, sejtanyagcsere, porcízületek, szalagok:) De azért filózok azon is, mekkora izomzatú felsőtestet csináljak. Szóval gyúrok, de nem erőemelő akarok lenni.

(#4935) ForexGuru válasza szki (#4934) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem hiszem hogy túl egészséges lenne 8 óra intenzív mozgás egyhuzamban

(#4936) #11527168 válasza kovsol (#4927) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszi az együtérzést srácok. Sajnos kénytelen vagyok sok kp.val járni, hogy ki tudjam fizetni a szállítóimat ha úgy alakul, meg a zárás utáni megmaradt váltó is nálam szokott lenni, onnan megyek edzeni. Mostantól inkább teszek egy kitérőt. Lehet, hogy kifigyeltek .... Az én hibám mindenesetre, de akkor is kiábrándító a dolog. Főleg az órám hiányzik nagyon, múlt héten vettem, már évek óta nézegettem mire eljutottam oda, hogy meg tudtam venni. :( A kocsit a héten viszem "zárcserére" (nem lesz olcsó mulatság), addig is egy havernál van a garázsban. Saját gépeket otthonra nem szeretnék, jobban szeretek emberek között lenni.

[ Szerkesztve ]

(#4937) Jojo5 válasza Klemens (#4932) üzenetére


Jojo5
őstag

lol... kőbánya alsó megállóból megy oda villanyos... ha igen akkor, én néha lenéztem oda... :)

Aydan: ajj bazzeg, őszintén sajnálom... remélem megkerülnek a cuccaid minnél előbb:K és ha nem is tudnak maradéktalanul, de legalább nagy részben kártalanítanak téged... :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4938) Klemens válasza Jojo5 (#4937) üzenetére


Klemens
őstag

1-es villamos jár arra amit én tudok.
Erről van szó pontosan.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4939) Jojo5 válasza Klemens (#4938) üzenetére


Jojo5
őstag

akkor igen... néha lenéztem oda... jó kis terem van minden ami kell, csak a hely kicsit kevés szerintem :(

1 alkalom 500 volt ami jó dolog, de van 1 bibi, hogy ha valaki nem bírja a brazilokat akkor ne menjen oda mert ott vannak ám dögivel... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4940) szőröscica


szőröscica
addikt

Aydan, sajnálom. :(

Nekem ma váll-hát volt, ahhoz képest, hogy a héten beteg voltam, jól ment, ugyanazt a szintet hoztam, mint az előző edzésemen.

Ebédre vettem egy gyros tálat visszatöltésnek. ;]

(#4941) Klemens válasza Jojo5 (#4939) üzenetére


Klemens
őstag

Oda csak BKV-s mehet azt tudom és havi 4K a bérlet.
Annyit tudok, hogy jó hely csak sokan vannak.
Mikor voltál ott?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4942) #11527168 válasza Jojo5 (#4937) üzenetére


#11527168
törölt tag

Jojo, joamilestoné :R A cuccaimban már nem reménykedem, talán az iratok meglesznek, de remélem lesz még hely neki Buci mellett a sitten.

(#4943) Jojo5 válasza Klemens (#4941) üzenetére


Jojo5
őstag

én nem vagyok BKV-s se haverom sőt azt sem hiszem, hogy a terembe sok BKV-s járna... :D

Utoljára nyár előtt voltam ott... :U

Aydan: remélem nem a bretyót vitted magaddal... de a legjobb az lenne ha minden megkerülne... ;) :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4944) Klemens válasza Jojo5 (#4943) üzenetére


Klemens
őstag

Én a múltkor kérdeztem egy kolegát, nekem ezeket mondta.
Mondjuk a legegyszerűbb az lenne, ha benéznék valamelyik délután munkából hazafelé. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4945) Manitou válasza LOTR (#4928) üzenetére


Manitou
addikt

Én se szeretek sok kp-val mászkálni a terembe. Ilyen pár ezernél többet nem is viszek magammal sosem. Bankártyám meg van, de sose hordom magamnál, jó mi? ;]

Amúgy hallottam már másoktól hogy nálunk is volt már lopás, nem is egy. Meg azt az öltözőszekrényt kb egy óvodás fel tudja törni, amibe a cuccot kell betenni :W

(#4946) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ahova én járok ott nincs is öltöző. (vagy legalábbis én még nem láttam) Meg mondjuk általában ketten vagyunk a haverral.

Mondjuk ezt Aydant nem vigasztalja.... :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4947) Manitou válasza Manitou (#4945) üzenetére


Manitou
addikt

Jó hogy nem Bann kártyát írtam :DDD :O

Woodslave

Jó, de te egy templomban edzel , nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#4948) Woodslave válasza Manitou (#4947) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja onnan meg ki lopna :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4949) LOTR válasza Manitou (#4945) üzenetére


LOTR
addikt

mondjuk azért én pénz nélkül nem szeretek elindulni sehova, különben meg próbálom a legbiztonságosabban intézni a hasonló helyzeteket

amúgy én nem csak a teremre értettem, hanem úgy általánosságban ne legyen sok kp az embernél, mondjuk ha autóval utazik valaki akkor az megint más, akkor jó ha van, de bkvn meg gyalogosan csak plusz veszélyforrás

One Ring to rule them all

(#4950) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi!

Megvolt a mai aerob, haverommal megmásztuk cangával mindkét soproni kilátót, faxa volt. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.