Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32151) spammer válasza Szplöttyy (#32150) üzenetére


spammer
veterán

Ha vannak jó fejek, adnak tanácsot, de konkrét dolgokat neked kellene összeállítanod magadnak. Részletes, pontos étrendet meg az rak neked össze, akinek fizetsz... ;]

A hurkagyurkás téma dettó. Ha valaki faszfej veled, vagy lenéz, azt az embert le se szard, mert annyit se ér... Ha valaki jó fej, az meg segít, ellát tanácsokkal majd, ha látja, hogy bénázol.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32152) BÁ Nutrition válasza Szplöttyy (#32133) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ilyen esetben én kedd, csütörtök este 8 órás edzést javaslok, vagy ha pesti vagy akkor reggel 5kor kelj és menj a gildába :D +hétvégén még kétszer amikor akarsz
én úgy csináltam hogy a hétközi edzéseken letoltam a kisebb izomcsoportokat, hétvégén meg pihenten a nagyokat. vagy az is elmegy ha hármat edzel, mondjuk szerda szombat vasárnap osztásban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32153) Jojo5 válasza Szplöttyy (#32150) üzenetére


Jojo5
őstag

eddig mindenki Vin Diesel-t mondott aki filmeshez akart hasonlítani... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#32154) Woodslave válasza Jojo5 (#32153) üzenetére


Woodslave
nagyúr

.és mindenki qrvára túloz ;]

amúgy jó ez :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32155) drogery


drogery
tag

(#32156) Tamoo válasza drogery (#32155) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem legalább ekkora teljesítmény volt 4:45kor az ágyból felkelni. :DDD

(#32157) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]
Levrone őszintén a szterodiokról :D Azért a szokásos a szterotid a lista alján van, a lényeg a kemény munka és az elhivatottság duma megvan, de nem ítélem el, hiszen elvileg példát kellene mutatnia. Az, hogy a régi önmagához képest úgy néz ki mint aki életében nem látott termet arra már nem ad magyarázatot :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32158) drogery válasza Woodslave (#32157) üzenetére


drogery
tag

hűha. profi testépítők használnak teljesítményfokozó gyógyszereket. :Y

(#32159) spammer válasza drogery (#32155) üzenetére


spammer
veterán

[link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32160) drogery válasza spammer (#32159) üzenetére


drogery
tag

ennek mi köze a funkcionális edzéshez?
az amúgy is egy bumhug.
mondd nekem azt, h te nem funkcionális edzést csinálsz..

(#32161) Ijk válasza Jojo5 (#32153) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, de azóta már összecsoffadtál. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32162) spammer válasza drogery (#32160) üzenetére


spammer
veterán

"Funkcionális edzés (Kettlebell, TRX, CF, Súlyemelés és még sok minden más)"

Mivel ez a faszi nem testépítő, hanem strongman/súlyemelő, inkább oda tartozik, mint ide. :U

(Sőt, ezen kívül van még külön fegyenc és kettlebell topik is, úgyhogy mindennek megvan a helye)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32163) drogery válasza spammer (#32162) üzenetére


drogery
tag

értem. szóval egy erős embert linkelni már derogál neked :R
ezek szerint tóth dani, tozó számtalan és a külföldi
testépítőt nem is említve, mind funkcionális edzést csinálnak csak azért, mert TRX és KB is szerepel a programukban.
az elemelés tényét inkább nem említem, mert nyilván te vagy a szakértő :R

(#32164) Woodslave válasza drogery (#32163) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak Bunny által jóváhagyott témák lehetnek ezen túl itt :K

ráadásul a csávó 10-et húz, ami szerintem inkább testépítés mint erőemelés ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32165) Tamoo válasza Woodslave (#32164) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Myproteint se lehet reklámozni. Csak a szkájtek.

(#32166) drogery válasza Woodslave (#32164) üzenetére


drogery
tag

inkább kardió az arckifejezéséből ítélve. ;]

(#32167) Boxer001: az aquapark bejáratánál van egy büfé, ahol lángosba töltött gyrost árulnak. kegyetlen. :K

[ Szerkesztve ]

(#32167) Boxer001 válasza Tomics (#32117) üzenetére


Boxer001
veterán

Mindenkinek aki felköszöntött, annak puszi. :R :D

Milyen pincetermet, hol?
Ez most csak ilyen két napos kempinges állatkodás volt, pár hét múlva megyek még 6 napra rendes faxa szállásra, aztán ki is fújt a nyári üdülés.
Ha hiszitek ha nem...nem volt sok izmos emberke, mi ott haverral komolyan látványosságnak számítottunk, ki is húztam magam. ;]
Megyünk kajákat nézegetni, eladó csaj kínálgatja a kóstolókat. Egyik haver (egy dagival voltam, meg egy tömegesebb, izmosabbal, a dagi mondta) mondja neki, hogy adjon már neki valamit, nézzen már rá (mármint rám), nem eszik. :D A nőci megszólal: jó teste van! Haver üvölt nekem, hogy hallod jó a tesssted. :DDD
Gyerekek ennyi...elég az is, ha az átlagnál jobb vagy egy picit, még izmosnak se kell lenni, és megnéz a másik nem...fiatal buxák, milfek... :D Úgy hogy kuss a nevetek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32168) Woodslave válasza Boxer001 (#32167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valami fizetett statiszta lehetett ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32169) Boxer001 válasza Woodslave (#32168) üzenetére


Boxer001
veterán

:D
Haver is mondta utána, hogy ne szállj el magadtól, mindenkinek ezt mondja. :DDD
Szombat délután megjelent Kathi Béci, meg vele egy full full bomba nő (az a jó kis izmosabb, de nem durván, pont jó). El is kullogtunk hazafelé. :D

(#32170) Tamoo válasza Boxer001 (#32167) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ennyi! Beachboy!

(#32171) Zomb€€ válasza Woodslave (#32164) üzenetére


Zomb€€
őstag

Szerintem meg funkcionális, mert tízszer tud úgy felállni, hogy 5 db 70kg-os karatekid legyűri :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32172) nepszter1


nepszter1
addikt

a mellemen megjelent egy ér :Y

(#32173) bobalazs válasza Dani82 (#32080) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Pénz kérdése az egész. Csirkemellel, illetve fullra betartott diétával könnyen le lehetne adni onnan azt az egy két kilót.Nálam ez is haladás, és legalább így lesz további cél is.

(#32174) Zomb€€ válasza bobalazs (#32173) üzenetére


Zomb€€
őstag

Vigyázni kell a diéta alatti sok csirkemellel, mert kancsöcs helyett csirkemelled lesz.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#32175) littlelion21 válasza Woodslave (#32164) üzenetére


littlelion21
addikt

ráadásul normál fogással csinálja az elemelést, nem fordítottal; ember az ilyen...? ;]

(#32176) Woodslave válasza littlelion21 (#32175) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de gurtival :(
szánalmas egy figura, jobb is ha a fegyencedzősökkel baromkodik inkább ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32177) Ijk válasza Boxer001 (#32167) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szálkás formát szeretik a nők.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32178) Dani82


Dani82
senior tag

nagyobb mennyisegu l-karnitint sulyzos edzes elott erdemes tolni, vagy annyira nem lenyeges?
Azert kerdem, mert kene valami cucc l karnitin es a koffein melle a dietahoz, de a termo zsiregetok nekem nem jottek be. Legalabbis amire eskudoztek a szkajteknel adipokill , hogy mekkora fasza cucc, semmit nem ereztem tole, illetve a thermokra azt irjak, hogy ezeket pihenonapokon kell szedni. De en minden nap edzek, ugyhogy feleslegesnek erzem oket.

(#32179) drogery


drogery
tag

nesztek akkor testépítő.
;]

(#32180) Ijk válasza Dani82 (#32178) üzenetére


Ijk
nagyúr

Edzés előtt a 100.000-esből szoktam 20ml-t.
Csináld a diétát, és nyomd a karnitint, plusz aerobot. Nálad ez mind megvan, a szálkásítás is időigényes folyamat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32181) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Holnap indulunk le Hévízre, ha van arra valaki, csüt vagy péntek leugrunk Tapolcára edzeni egyet, lehet csatlakozni! :D Lehet még hétvégén is lent leszünk, haver nyaralóját megpróbálom elkérni :K

(#32182) Möhe válasza God Vazzeg (#32181) üzenetére


Möhe
addikt

Hévízről képes vagy átmenni Tapolcára? Nincs Keszthelyen rendes terem? Akkor már miért nem jössz fel Zeg-re? Van pár értelmes terem is. Meg a falumúzeum ,hogy adj egy kicsit a kultúrának is :DDD ;]

szerk: Dani82
Próbáld ki a pajzsmirigy aktivátorokat,nekem pl a SAN-T3 bejött.

[ Szerkesztve ]

(#32183) God Vazzeg válasza Möhe (#32182) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ott vannak haverok, azért megyek oda :D

(#32184) Möhe válasza God Vazzeg (#32183) üzenetére


Möhe
addikt

éétem :D

(#32185) Dani82 válasza Ijk (#32180) üzenetére


Dani82
senior tag

Kibaszott beteg az lkarnitin igy dupla adagban. Olyat melleztem mint meg soha es most jon a bicepsz. Szakad rolam a viz de meg full az energia. Totàl betegàgy 25ml edzes elott :D

(#32186) spammer válasza Dani82 (#32185) üzenetére


spammer
veterán

Te edzés közben a teremből fórumozol? :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#32187) Dani82 válasza spammer (#32186) üzenetére


Dani82
senior tag

Ja, de tartom a max masfel perces pihenoket es egy kommentet 3 gyakorlat alatt irok meg :D

(#32188) Markgx10 válasza spammer (#32186) üzenetére


Markgx10
őstag

Én mindenhonnan szoktam írni (igaz én főleg az indexre írok, persze nem gyúrós fórumra), focimeccs közben, kirándulás közben, budiról, mindenhonnan :D Igaz edzésről nem, mert bunyó közben nincs idő, gyúrós edzésen meg úgy el vagyok foglalva a beszélgetéssel, hogy nem jut időm fórumozni ;] :D

Amúgy mostanság kétszer is találkoztam Jeffyvel sajnos az edzőteremben :( ;] ;] :D

(#32189) megint én


megint én
őstag

Szevasztok!

LABRADA BCAA Power

Valaki PLS véleményt!!! :R :R :R

Puncs ízű.. Nem is tudom :U :U :U De összetételre frankó, nem? És hozzá egy G-bomb és minden okés.

[ Szerkesztve ]

(#32190) Radnix


Radnix
senior tag

Progress log :DDD :))

Az első kajám után 35-40 perccel mentem edzeni ma, (50g zab, 2mérőkanál fehérje, 2ek lenmagolaj), és meglepően jó volt! :Y

30°-os pad kézivel 32kg 5*8
húzódzkodás 10-9-9-8-8 össz. 44, előző héten is ennyi volt, megakadtam, mivel nő a súlyom :(
oldalemelés 12,5kg 3x12
szűkennyomás keretben tricepszre +42,5kg 3x10
T-rúd +45kg 3x11
+has, alkar...

36.nap volt a tömegelésben, még 20 nap, már várom a méreckedést, remélem sikerül legalább 0,1 centit nőni karban, vádliban sem ártana :(
most 78,6kg-t mutatott a mérleg reggel, de olyan 78 a reális, nem látogattam wc-t előtte :DDD

megint én:BCAA az BCAA, nincs különbség, vegyed amelyiket olcsónak találod, azt mondják a bcaa fontosabb, de ha van pénzed glutaminra is, hát vegyed, fogyaszd egészséggel, de rendesen küldjed, ne 3 grammonként nyammogj rajtuk, meg persze a kaja legyen rendben, de ezt remélem nem is kell modnani ;)

[ Szerkesztve ]

(#32191) drogery válasza megint én (#32189) üzenetére


drogery
tag

hogyha innen rendelsz. gondolom nem, akkor inkább ez.

(#32192) Ijk válasza Radnix (#32190) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bukásig szoktad nyomni a sorozatokat? Nekem hihetetlen fáradékonyak az izmaim, fekvenyomásnál 27,5-össel bemelegítés után kimenne 20 is, utolsó negyedik sorozatban pedig 8-9-el is néha megszenvedek. Húzódzkodást amikor csináltam, először 12 is megvolt, a végén alig 4. Lehúzásokból 60kg-al melegítek be 16 ismétlés lazán, aztán a 70-el meg küzdök, végén 60-al alig bírok 12-t.
Persze a mellről nyomás a legjobb, össz. 30 kilóval alig megy ki a 12, a végén 10. Rendkívül gyenge a vállam és nagyon nehezen bírom fejlődésre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32193) megint én válasza drogery (#32191) üzenetére


megint én
őstag

És esetleg EZ? Brutál mennyi van benne, ennés "koncentráltabbat" nem is nagyon láttam, főleg ennyiért.

És ez sincs rossz áron.

[ Szerkesztve ]

(#32194) drogery válasza megint én (#32193) üzenetére


drogery
tag

tele van felesleges dolgokkal. :K
ha csak bcaa-t akarsz venni akkor a legolcsóbbat és kész. ha g-bomb-ot is akarsz mellé venni, akkor anyagilag jobban jársz az xtend-el.

(#32195) Radnix válasza Ijk (#32192) üzenetére


Radnix
senior tag

Elvileg örülnöd kellene ennek, még valahol ezer éve olvastam, hogy a fáradékonyabb izmok gyorsabban fejlődnek (mert hogy a gyors típusú izomrostok vannak túlsúlyban).
Amúgy nem szoktam bukásig vinni, végig nehéz de mondjuk az első 3-ban simán menne még 2, az utolsó előttiben mondjuk még 1, de az utolsóval meg kell már küzdeni.
A húzódzkodásban szintén úgy csinálom, hogy nem megyek el a végletekig, kivéve az utolsó kettőben, ott már erősen szenvedek, főleg az utolsó sorozatban, ott van hogy kénytelen vagyok rest pause szisztémában nyomni, tehát abbahagyom max 3 mp-re, aztán újra nyomom tovább, jelen esteben 8-ig.
Vállból nekem annó ami nagy löketet adott pont a mellről nyomás állva, hirtelen megugrottak a súlyok a sima ülős kézisúlyos változatnál is.
Szerintem minden héten próbálj picivel többet teljesíteni, mondjuk célozd meg a sorozatonként +1 ismétlést, ha csak az elsőben megy +1, nem baj, már fejlődtél, de a következő edzésen megint NÖVELNI KELL, soha nem csinálhatod kevesebbel, mint előző edzésen! (ehez persze vagy le kell írnod miből emnnyivel mennyi ment, vagy nagyon jó memória kell :D)

(#32196) Woodslave válasza drogery (#32191) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a 2:1:1 arány már tudományosan igazoltan elavult ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32197) drogery válasza Woodslave (#32196) üzenetére


drogery
tag

hamarosan várható facelift a bcaa termékekhez.
szkájtekben is ennyi van. izmos leszel tőle. KÉSZ. ;]

(#32198) Ijk válasza Radnix (#32195) üzenetére


Ijk
nagyúr

Leginkább annak örülök ha azt meg bírom csinálni, amit szoktam. Ezért is számolom az ismétléseket, mert tudom hogy azt a 12-t ki kell nyomni, ha megszakadok is. Persze sokszor sokkal hamarabb van bukás, ilyenkor csökkentem a súlyt és belenyomok pihenő nélkül megint bukásig. Vannak gyakorlatok ahol ezt csinálom, mert segítség nem sokszor van, és az erőlködéstől már sikerült fasza húzódásokat összeszedni.
Sajnos a kaja a szűk keresztmetszet, egyrészt ez a testkompozíciós étrend messze nem tömegelés, másfelől nem tudok és nem is akarok többet zabálni, ha tovább emelem a napi 600g húst és 120g fehérjét, akkor elkezdek zsírosodni. A (viszonylag) szálkás formát pedig nem akarom eldobni.
Olyan határán vagyok a testemnek, hogy szignifikáns fejlődést valószínűleg csak egy extrém tömegelés hozna, de visszaszálkásításnál meg a feljött izom nagy része elmenne. Azon a ponton vagyok hogy elég. Az edzésekbe beleviszem a maximumot, de már szarok rá, soha nem akartam nagy izomtömeget, az ízületeim ezzel a 92 kilómmal még jól elvannak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#32199) Woodslave válasza drogery (#32197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

MUSCLE BCAA’S
Leucin alapú anabolikus BCAA mátrix 8:1:1 már megtörtént ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32200) littlelion21 válasza Ijk (#32198) üzenetére


littlelion21
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.