Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31051) Richard! válasza Radnix (#31050) üzenetére


Richard!
addikt

gondoltam,h ti már ilyen "kemények" vagytok ;] most kicsit fel vagyok buzdulva h én is "kemény" lehetek ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#31052) asuspc96


asuspc96
senior tag

Béke ;]

Ki mit eszik nap mint nap ? elolvasva, szintén, ez is, ez nem tartozik hozzá de jól jöhet

ez a kérdés azért lenne fontos, mert a nyári idő alatt rendesen meglehetne csinálni a tömegelő szakaszt.....

eddigi étkezés: (függetlenül az edzéstől)

1. gabona(pehely)+tej
2. rizs+csirke/marha
3. ami van itthon ebéd (semmi nyalifali-édesség, cukros sz@r)
4. tojás+rizs
4. gyümölcs+zöldség (kb fél kiló)

előre is köszi, asuspc96 :R

(#31053) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Sziasztok

Én még új vagyok itt, ezért lenne pár kérdésem a "nagyokhoz" :D

1. milyen kogszot kell beszedni hogy olyan nagy legyet mint ti? :F
2. mit kell ennem ahhoz hogy izmos legyek? De ne nagyon, csak mint a vándámm, vagy a csáknorrisz? :F
3. ugye a fehérjétől nem áll fel majd a vesém?? :U :D
4. mijaza póverpró? :U

Ha hüJeséget kérdeztem, nyugodtan mondjátok meg, de tudom hogy nem, mert a Boxi már barátom, és elmagyarázott ám sok mindent, azóta már 34-es a kezem, meg vettem egy tömegnövelő massz20-at is, mert azt mondta hopgy a 2kg-tól 5,234kg száraz izom jön rám, és én hiszek neki, mert izmos az avatárja :K

:D ;]

[ Szerkesztve ]

(#31054) 30z.Samu válasza Radnix (#31048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Neked megjött az edzőtársad, így nem is akartam nagyon bepofátlankodni. :D

Sic Parvis Magna

(#31055) Dani82 válasza Radnix (#31045) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezt a terhelés növelést te hogy csinálod? Nekem mióta edzek, igaziból az a gondom, hogy nem tudom pl. előző héten mennyivel csináltam bizonyos gyakorlatokat.
Lényegében nem is gond, mert sosem gondolkozom rajta, de pl nem tudnám megmondani, hogy ma hány kilóval csináltam a scott padot, vagy hány kg csináltam múlt héten a felhúzást.
A gyakorlatok 90%-ban fogalmam sincs mennyivel nyomok :F

GodVazzeg: Csodálkozom, hogy a póverpro-ról nem is kérdezel ... :DD

[ Szerkesztve ]

(#31056) mocsanisi válasza God Vazzeg (#31053) üzenetére


mocsanisi
senior tag

1. heti 3000mg tesztoszteron propi, minden vasárnap beadva
2. sok csokit, meg pacalt meg túróscsuszát. hülye aki mást mond. ja meg rizst is abba van a fehérje :)
3. nagyon vigyázz vele, max. napi fél evőkanállal, és csak vízzel, mert a tejtől meghalsz :Y

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31057) God Vazzeg válasza mocsanisi (#31056) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Köszönöm :R Tudtam hogy jó helyen teszem fel a kérdéseimet :K :D

(#31058) mocsanisi válasza God Vazzeg (#31057) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nincs mit, örülök hogy segíthettem :B

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31059) God Vazzeg válasza mocsanisi (#31058) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azé azt a doowasle nevűt még megvárom mit mond :D ;]

(#31060) Radnix válasza mocsanisi (#31056) üzenetére


Radnix
senior tag

Azt kihagytad, hogy levezetésnek igyon minden nap 1 hétig 1 filter májvédő teát :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31061) Radnix válasza Dani82 (#31055) üzenetére


Radnix
senior tag

Először is: ha nem tudod megjegyezni miket, mennyit, mennyivel csináltál, akkor vigyél magaddal füzetet, papírfecnit, wcpapírt, amire felírhatod. Ha mégis meg tudnád jegyezni, akkor írd le otthon, én így szoktam.
Csinálj végig így egy hetet. És hétvégén/pihinapon nézd át az előző heti edzést, és tervezd meg előrea jövőhetit, mondjuk fekvenyomás 25 kg 3x10 ismétlés előző héten, akkor most 3x11, és így tovább az összes gyakorlattal. Amikor pedig végzel egy előre megtervezett edzéssel, belenézel a füzetbe és piros tollal/cerkával/zsírkrétával kipipálod ami megvolt, ami meg nem azt odaírod, hogy mennyivel kevesebb, és már tervezheted meg a jövőhetit ez alapján.
Nem nagy ördöngösség, csak kell hozzá egy kis elmeháborodottság, meg egy kis szabadidő :D

(#31062) spammer válasza God Vazzeg (#31053) üzenetére


spammer
veterán

Valami szurisat nyomjá + hamburgert, de ne kólát igyá mellé, me' az cukros szar, hanem igyá meg egy dupla adag zsámbót, abban sok a protein, de lehet, hogy a fehérje sok, nem tudom pontosan. A vesédde ne töröggyé, úgyis van kettő, nem? Egyik beszarik, ott a másik, szóval nem kell aggódni tessó!

Amúgy meg jó lenne kiolvasni a tosztoszteron magazinokat, szoktak ide beszúrni okosságokat, mert tudod sok itt az elméleti gyúrós, már lassan a doktorijukat írhatnák gyúráselméletekből!

Arra figyeljé' még, hogy fekvenyomjá sokat, me' az ALAP, érted? Ágyba feksző otthon, akkor is nyomjá nagyokat, ha nincs súlyzó az ágy mellett, akkor nyomjad az asszonyt!

A Boxer srácot ismerem, együtt voltunk ektó táborban, láttam, hogy egyszer megevett egy egész tányér levest egyedül, oszt úgy bedurrand a bicepsze, hogy másodikat már nem tudta megenni, mert nem bírta fogni az evőeszközt. Én mondom neked, kemény a srác, nem szarozik, csak óvatosan vele!

Na jó gyurmázást tesó, aztán képeket majd villancsá, de a faszbukra is rakd ki, ha nőtt már a farkad karod vagy fél centit!

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31063) God Vazzeg válasza spammer (#31062) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kólát baxom el mindig, köszi :D Szoktam nyomni az ágyba nagyokat, reggelre tiszta büdös van :K :D Képeket majd rakok ide a Boxiról, de hogy nő-e vagy férfi faxsetuggya :F :D

;]

(#31064) asuspc96 válasza spammer (#31062) üzenetére


asuspc96
senior tag

(#31065) Dani82 válasza Radnix (#31061) üzenetére


Dani82
senior tag

Igen, ez mármár beteges :D de valszeg csak így lehet progresszíven edzeni. Be is vezetem a héten, max a telefonomba irogatom, hogy azért mégse papirral meg cerkával menjek edzeni :D
Ezek szerint inkább ismétlésszámot emelsz, mint súlyt?

(#31066) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#31053) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Weeks 1-5
500mg daily of test enanthate
152mg daily of parabolan
150mg daily of dianabol
150mg daily of halotestin
20 IU daily of HGH
20 IU daily of Insulin

Weeks 6-8
300mg daily of masteron
152mg daily of parabolan
250mg daily of winstrol tabs
150mg daily of halotestin
50mg daily of winstrol inj
24 IU daily of HGH

Weeks 9-10
200mg daily of masteron
100mg daily of winny inj
200mg daily of halotestin
400mg daily of winny tabs
24 IU daily of HGH
Insulin daily
IGF -1 daily

ez esetleg? :F
;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31067) tween


tween
őstag

shopbuilder-ről történő rendelés vonzataként kaptam pár termékmintát...az egyik egy Brutal Nova..edzés előtt fél órával benyomtam..az hagyján,hogy valami bődületesen okádék szaga van, de az íza az valami kegyetlen..kínvallatni lehetne vele...közvetlen edzés előtt meg olyan hányinger kapott el azt hittem papot kell hívni hozzám...

(#31068) BÁ Nutrition válasza Radnix (#31050) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te amúgy mióta gyúrsz? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31069) Jojo5 válasza BÁ Nutrition (#31066) üzenetére


Jojo5
őstag

ezt embernek vagy állatnak adták ? (ha jól rémlik a Münzer is hasonló adagokban működött egy ideig... :U )

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31070) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#31066) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jónak tűnik :K ;]

(#31071) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Péntektől hivatalosan is úszómester vagyok, hát a 3 óránkénti kaját elfelejthetem, mert 12 órás műszakban 2*20perc, 8 órásban 1*20perc szünet van. Na nem baj, majd iszogatok turmix-ot, abba nem köthetnek bele. Jah igen, termet is váltottam, az eddigi túl messze volt. Igazából ide jártam régebben is ahova most...

Ma mell-bic. volt:

Fekvenyomás: 20kg*20, 50kg*15, 60kg*15, 80kg*6, 90kg*5, 100kg*3 (nemtudom mennyit segített itt a mögöttem lévő srác, nem edzőtárssal voltam)

30fokon egykezes: 20kg*8, 26kg*8, 26kg*8, 30kg*15

Fekvenyomó gép: 4 széria, súlyokat nemtudom

Kábeles összetolás: 15kg*8*4

Egyenes rudas bic.: 20kg*15, 30kg*8, 35kg*6, 30kg*9

Scott-pad: 25kg*8, 30kg*8*3

Kalapács: 12kg*8*4

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31072) spammer válasza BÁ Nutrition (#31066) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31073) Radnix válasza Dani82 (#31065) üzenetére


Radnix
senior tag

Igen, elég hülyén néz ki az ember ha ott jegyzetelget a teremben, pláne hogy meg lehet jegyezni azt a pár gyakorlatot, vagy ahogy mondtad telóba is lehet, bár az nekem nehézkesnek hangzik, még érintőssel is.
Az ismétlésszám az csak egy példa volt, nem lenne értelme egy bizonyos határ fölé növelni az ismétlésszámot... A lényeg az hogy egy "icikepicikét" minden héten többet érj el, ráadásul értelmet is ad az edzésnek, minden edzésnek lesz egy kis "szemmel látható" célja, amiért érdemes küzdeni.

BÁ Nutrition: 3, de inkább 3,5 éve

(#31074) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem ha valami eszembe jut amit el akarok érni, meg akarok valósítani, azt dátummal beleírom egy füzetbe. Ilyenek voltak benne hogy úszómesteri vizsga elvégzése elsőre, mikor meglett, kipipáltam pirossal, és mellé dátumot hogy mikor. Ilyenek vannak még hogy guggolás 100kg-ba 10, meg 80kg-ra tömegelés. Na most lefekvés előtt elolvasom a még nem teljesített célokat, elképzelem magam hogy megcsinálom, és kitalálom hogy lehet elérni. Amiket meg kipipáltam, azokra jóleső nézéssel tudok gondolni :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31075) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#31069) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez pont az utolsó kúrája volt ;]
Godnak pont megtenné kezdésnek, ha Chuck Norrist rakta mércének.
bár lehet dupláznám inkább :DDD

Mocsamisi: akkor most majd sokan megfogják a bicepszed :K ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31076) szőröscica válasza mocsanisi (#31071) üzenetére


szőröscica
addikt

Az az érdekes, hogy bicepszre simán edzek akkora súlyokkal, mint te, sőt kalapácsozni a végén 14 kilósokkal szoktam, de fekvenyomásban szerintem a 70 sem menne ki. Most 45-tel csinálom döntött padon.

(#31077) Ijk válasza szőröscica (#31076) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mekkora a a karod? És mennyire dominál a bicepszed?
Egyébként hogy mennyivel bicepszezel és mennyivel nyomsz fekve, annak nem túl sok köze van egymáshoz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31078) szőröscica válasza Ijk (#31077) üzenetére


szőröscica
addikt

Legutóbb 38-as piszkafa volt.
Talán a karom a legjobban fejlődő testrészem. A tricepsz sem rossz, de a bicepsz mindenképp hangsúlyosabb, hiába edzem le előbbit is olyan szinten, hogy a végén már csak rúddal bírok homlokra engedni.

(#31079) spammer válasza Ijk (#31077) üzenetére


spammer
veterán

kancsöccsel nem lehet fekvenyomni, marad a karból nyomás ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31080) Ijk válasza szőröscica (#31078) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy csináld a bicepsz gyakorlatokat hogy a könyököd szorosan a derekadnál tartod, sokan ott basszák el hogy kiengedik, és úgy tartják a kezüket mint madár a szárnyát. :DDD
Nekem az álló franciarudas a kedvencem, iszonyatosan meg tud gyötörni. Leengeded majdnem teljesen kinyújtott karig, majd felhúzod ameddig csak lehet, fent megtartod 1 másodpercig és megfeszíted a bicepszet, majd lassan visszaengeded.
Persze tömegelésnél bele kell csalni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31081) mocsanisi válasza szőröscica (#31078) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nekem 39-es aszem most full eresen, ehhez jön egy 173centis magasság, 70-71kg. :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31082) szőröscica válasza mocsanisi (#31081) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem meg 192 centi, 89 kiló és kancsöcs. :DDD Pedig az alkarom belső oldala már tapinthatóan eresedik.

Ijk: Kegyetlenül durran a bicepszem, szóval legalább ezzel nincs gond. :) Mondjuk most, hogy másfél év után megtanultam mellezni, remélem, hogy az is jobban fog fejlődni, mint eddig.

(#31083) Ijk válasza szőröscica (#31082) üzenetére


Ijk
nagyúr

Melledzés kulcsa pedig mindig a negatív szakasz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31084) mocsanisi válasza Ijk (#31083) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Meg minimum 1 nagysúlyos, odabaxós gyakorlat.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31085) Jim-Y


Jim-Y
veterán

jelentem minimum egy honapig foleg gyurni fogok jarni, ugy alakult, kivancsi vagyok mit fogok szolni a szakasz vegen, es hogy mekkora lesz a fejlodes, megszupportalom azt az 1-2-3 honapot 100% whey comlexel meg bcaa-val:)) majd felnyomok egy kepet hogy ilyen allapotban kezdtem, vegen egy ilyen lettet is..

(#31086) mocsanisi válasza Jim-Y (#31085) üzenetére


mocsanisi
senior tag

1 hónap alatt semmit se lehet elérni, ez nem az a sport... Sőt egyik se az a sport... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31087) Tomics válasza Jim-Y (#31085) üzenetére


Tomics
addikt

Egy hónapig? Nem semmi :Y

PH! addikt since 2004

(#31088) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Na EZT a fizikumot fogom én elérni. Ez a cél :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31089) Kassadin válasza Jim-Y (#31085) üzenetére


Kassadin
addikt

A múltkor még azt írtad, hogy te nem fogsz gyúrni járni. Mi történt? :Y

(#31090) Jim-Y válasza Kassadin (#31089) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nincs időm elmenni edzésre, nekem pesten az 3,4 óra minusz utazással együtt, egy konditerem pedig ott van az utcámban, ott másfél óra alatt megvagyok, záróvizsga miatt ez most szükséges lépés :) Amúgy nem azt írtam, hogy nem fogok gyúrni járni, csak hogy nem gyúrni járok. Egy hónap tényleg semmire sem elég, de lehet nyáron nem is fogok visszamenni CF-ezni, mert kevesebbet leszek pesten, így vidéken marad a kondi, szóval mindjárt nem 1 hónapról beszélünk hanem többről. Na de akkor kérdés: múlkor megkérdeztem, hogy 2 napos bontásban mit edzzek (mell-kar , váll-hát), kaptam választ is köszönöm, de ha 3x megyek akkor:
1. nap: mell-kar
2. nap: váll-hát
3. nap: láb

az vállalható ugye?:)

(#31091) Woodslave válasza God Vazzeg (#31059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

teljes testet ne edzzél, mert az lófaxt nem ér, az biztos :K :D

Egy érdekes táblázat: [link] sok ismeretlen gyártó proteinje, de pl. a Gaspari Myofusion-ön ledöbbentem, de úgy általában elég érdekes eredmények :Y :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#31092) Tamoo válasza mocsanisi (#31081) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

39-es b+ :DDD Már lassan nekem is, kár hogy 43-ról. :O és nem látom, hogy javult volna a forma.

[ Szerkesztve ]

(#31093) drogery válasza Woodslave (#31091) üzenetére


drogery
tag

American Pure Whey Whey Blend :DDD

(#31090) Jim-Y: miért nem olyan dolgokat csinálsz, ami esetleg a cf teljesítményed javíthatja? :F

(#31094) deniro2 válasza Woodslave (#31091) üzenetére


deniro2
senior tag

Jó kis táblázat, meghökkentő eredményekkel, bár egy szájtek minta még kellett volna rá:)
Jó hír, hogy az MP Impact whey veri az ON GS-t féláron, szóval minden király:)
Ilyen bio tyúk protein kell nekem is, főleg, hogy fehérje alig van benne, biztos a tollából csinálják... :D

[ Szerkesztve ]

(#31095) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Lehet kipróbálok pár hétig teljes test edzést. Vesztenivalóm már úgysincs. ;]

(#31096) Woodslave válasza drogery (#31093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

abban miafax lehet? :F :D

Deniro: igen, asszem ha még egyszer protein vásárlásra adom a fejem, akkor myprotein lesz. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#31097) drogery válasza Woodslave (#31096) üzenetére


drogery
tag

ha cukor, akkor fincsi lehet. :C
pedig venni akartam myofusion-t. állítólag finom. :W

(#31098) natë


natë
nagyúr

Jancsi3D-sek, próbáltatok már kék Monstert tolni edzés előtt? Elég állat.

(#31099) Tomics : kevesebb benne a sugár. :D

(#31100) Eagl3 : az a kutyát nem érdekli ;]

[ Szerkesztve ]

(#31099) Tomics válasza natë (#31098) üzenetére


Tomics
addikt

Mé pont a kéket? :Y

PH! addikt since 2004

(#31100) Eagl3 válasza Tomics (#31099) üzenetére


Eagl3
veterán

hatalmas dózisú L-karnitine van benne ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.