Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31801) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#31800) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ki hogy bírja a meleget edzés közben?
nekem picit megcsappant az erőm úgy érzem
tavasszal megy mindig a legjobban :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31802) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#31801) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem ősszel ;]

(#31803) drogery


drogery
tag

ephedrine hcl-el van vkinek tapasztalata?

(#31804) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#31801) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lent a teremben 20 fok van, ami nagyon kellemes, bár a téli 16 fokok jobbak voltak. :) Csak aerob közben zavaró, én is érzem, hogy csökken a teljesítő képesség. Van két kis palack vizem, 0.33-as, jéggé fagyva. Azt szoktam magammal vinni, tenyeremben fogom. Még anno olvastam, hogy így lehet hűteni a vért, ha túlmelegszel. És tényleg van benne valami.

Ijk: Egyébként tartok pihenőt. Szerda és a két hétvégi nap arra szolgál. Maximum has, és egy kis bicaj jöhet szóba, plusz egyik hétvégi nap kocogás.
Most főleg nehéz belőni az edzéseket, vége a vizsgaidőszakomnak, és néha eljárok kartonozni. Tegnap hajnalban is 2 raklap tűzállót kellett felhordanom az elsőre, szóval az is nagyon lefáraszt. Ma nem kellett mennem, de holnap csarnokot csinálunk, 5m-es magasságban ilyenkor kemény >60 fok körül van ott fent. Na, az a megterhelő. :o

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#31805) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ezt a myprotein -t még szoknom kell. Finoman szólva is érdekes az íze. :DDD Egy Cytogen -es kanál púpozva 25g, szóval ez lesz az 1 adag.

Don't Tread On Me

(#31806) God Vazzeg válasza drogery (#31803) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Van :K

(#31807) drogery válasza God Vazzeg (#31806) üzenetére


drogery
tag

:R

bunny ki tett magáért, elismerésem.

(#31808) Ijk válasza MPowerPH (#31804) üzenetére


Ijk
nagyúr

Súlyzós edzések közt érdemes egy nap pihenőt tartani, mert úgy is túledzed magad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31809) a4ből


a4ből
csendes tag

sziasztok,

bár nem gyúrok, hanem küzdősportokat csinálok, ide jöttem megkérdezni, hogy - az edzőm kérésére - milyen izotóniás italokat érdemes fogyasztani? ezek milyen minőségben kaphatók? porok? vagy már be vannak oldva folyadékba? hol lehet ilyet kapni? nem tudom milyen minőségű ez a mainstream Powerade, meg Gatorade, én valami komolyabbra gondoltam. előre is köszönöm

(#31810) Hopkins_001 válasza MPowerPH (#31805) üzenetére


Hopkins_001
tag

Érdekes íz alatt mit értesz ? :D
Nagyon agyalok,hogy vegyek én is ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#31811) Jim-Y válasza a4ből (#31809) üzenetére


Jim-Y
veterán

A legjobbat úgy hívják, hogy ásványvíz, az ilyen csodalöttyök helyett -szerintem- inkább vitamint vegyél, amit naponta szedsz, és akkor edzés alatt csak vizet igyál.

(#31812) Markgx10 válasza a4ből (#31809) üzenetére


Markgx10
őstag

Powerade meg a Gatorade azért a világon piacvezető márkák, izotóniás ital az amúgy is cukros víz, nem tudom abban, hogy lehet ezeknél komolyabbat találni. De ha sok pénzed van, akkor vegyél Muscletech IntraVol-t, az a legkomolyabb edzés közben ital, de az nem is csak sima izotóniás és nem is 3000ft, mint az Isostar és társai.

Én egyébként pont a powerade, isostar, gatoradenél olcsóbbakat keresnék helyedben, van is egy a DM-ben, profi biciklisták használják, összetételben 100%-ig megegyezik és fele olyan árért még több adagot is kapsz. Cukros vízért minek többet fizetni?

Ja, én próbáltam és pont küzdősport mellé és jó volt, de most, hogy semmit nem iszok közben így is jó, pedig nálunk sem üldögélésből áll a két óra, ezzel azt akarom mondani, hogy drágát, meg komolyat semmiképp nem érdemes, mert minek, edzés végén bunyónál mondjuk az ötödik menetet 20mp-cel tovább bírod, ami edzésen nem olyan lényeges, versenyen, meg max két meccs között kell inni, oda jó a sima olcsó is. Szerintem ;)

(#31813) MPowerPH válasza Hopkins_001 (#31810) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, ö... Nem tudom megmondani. Mint a tejpor, de teljesen lecsonkítva. Tehát az íz tompa, nincs cukor. Fura, hozzá kell szokni. De ugye nem az ízéért iszod, hanem a hatásáért. És egyébként is, az ízesítettben kevesebb a fehérje, mégis drágább.

Don't Tread On Me

(#31814) BÁ Nutrition válasza MPowerPH (#31813) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem pont tökéletes, nem olyan mint a prowerprotein hogy 8 liter vízben kell feloldani, mert túl intenzív az íze.. ez csak simán kellemes

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31815) MPowerPH válasza BÁ Nutrition (#31814) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, én se bírom, ha túl émelyítő. Ezt meg kell szokni, nekem még kicsit fura.

Don't Tread On Me

(#31816) Dani82


Dani82
senior tag

Szerintem pont olyan ize van mint a masfeles tejnek. Az egyetlen hatrany hogy mivel 5kg igy lenyegesen batrabban es gyakrabban merem az adagokat mint eddig az 1kgos cuccoknal :)

(#31817) G.Ogre válasza a4ből (#31809) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Lehet kapni Isostar port, ezt magadnak kevered ki, rajta az adagolási útmutató. Talán valamivel gazdaságosabb mint a fél literes Gatorade meg Powerade. Amúgy ki kell próbálni, ebben a nagy melegben rengeteg ásványi anyagot veszít az ember a verejtékezéssel, versenyszerű sportolóknál nem véletlenül alkalmaznak edzésen izotóniás italt, ami az összes olyan ásványi anyagot és nyomelemet tartalmazza, ami elvileg feltölti az elektrolit háztartást. Amit érdemes kipróbálni, hogy egy sima ásványvízhez képest mennyivel ad neked többet ha ilyet iszol(rendes ásványvízre gondolok, nem csapvízre). Amit én pl. nem javaslok(még mielőtt kapnál rá ötletet), hogy sózd meg otthon a vized, mert az izotóniás italnak pont az a lényege, hogy be van lőve a 0,9% sókoncentráció, amit otthon elég nehézkesen tudsz pontosan beállítani, a szervezetnek meg ugye nem mindegy.

(#31818) God Vazzeg válasza G.Ogre (#31817) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia

Én 0,91-re szoktam itthon belőni, az már nem jó? Ja és nyersen vagy főzve méred? :F

:DDD ;]

(#31819) a4ből


a4ből
csendes tag

köszönöm mindenkinek!

(#31820) Hopkins_001 válasza MPowerPH (#31813) üzenetére


Hopkins_001
tag

Köszi az infót :)

BÁ Nutrition
Lassan elkopik a bioteches vaníliás power proteinem,ennél minden csak finomabb lehet :D
szerencsére ezt nem vettem,hanem shop buildertől kaptam tesztelésre...

[ Szerkesztve ]

(#31821) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Az isostar amúgy nem rossz cucc, egy hosszabb bringázáskor sokat dob. Olcsóbbaknál volt, hogy nem éreztem semmit, de ez bejött. Edzéshez viszont nem költenék rá.
Amúgy iso-ból amikor én nézelődtem ezt találtam a leggazdaságosabbnak: [link] (venni viszont még nem vettem)

(#31822) littlelion21 válasza Markgx10 (#31812) üzenetére


littlelion21
addikt

"van is egy a DM-ben" - ez egész pontosan melyik termék? :)

(#31823) umek7


umek7
őstag

Az Isostar tényleg jó, szerintem gazdaságosabb is mint a Gatorade/Powerade. Én azt tudom ajánlani.

(#31824) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Este hülyére kajálom/iszom magam a trófeába, aztán hatalmas buli. Érettségi kipipálva :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31825) Jojo5 válasza mocsanisi (#31824) üzenetére


Jojo5
őstag

Gratula! :R
Mi is trófeában kajáltunk... rakat húst ettem, szinte már kinéztek... :DD
Nekem még holnap Gyakorlati vizsga, ma volt a szóbeli!

ÉRTEM MÉG SZORÍTANI ÁM SKACOK! :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31826) Badb0y


Badb0y
addikt

1.
Mostanában sok helyen olvasom, hogy scitecet az ember így ne úgy ne vegyen, de sehol nem találok indokot ár miért is ne ? Mi a probléma scitec cuccokkal ? Amit itt mondanak, peak, aminostar, olimp, gaspari. Ezek lennének a non plus ultra ?

2.
Napi szinten próbálom tartani a 300g csirkét, eszek túrót, tejet, pulyka vagy csirke felvágottat, tehát napi 100g minimum meg van. Napi szinten fehérje ami nekem kell 110-120g. Érdemes mellé enni még valamit (port) ? Mert max 50g kellene számomra.

3.
Nagyobb kihagyás után pár hónapja megint edzek fehérje nélkül, és most vennék vmi fehérjét. Néztem illetve olvastam koncentrátumokról és izolátumokról. Annyi szar van már, hogy lehetetlen dönteni mi is kellene nekem. Így kérdésem, mi a rákot vegyek ? Rengeteget olvastam, rengeteget beszéltem, rengeteget kérdeztem, így ha lehet valami olyat mondjatok, ami tényleg jó.
Véleményem szerint 1-2 mérő kanálnál nem kellene több. Este lassú felszívódású fehérjének jó lesz túró, viszont edzés után és reggel gyors felszívódású cucc kellene. Mit ajánlotok ? Weider CFM, aminostar cfm, iso best ?

4.
Fenti izolátummal a problémám, hogy tökéletes fehérje, de nincs benne sok más cucc. 100% why pro pro tele van glutamin bcaa ... mindennel, de koncentrátum, és elviekben nem olyan jó mint a cfm-es izolátumok. Ezek az izolátumok mellé mit kellene még szedni, hogy minden fedezve legyen és ne kelljen a vödrökben dobozokban orra bukni ? Mega daily one elég vagy mi a rák?

Thx a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31827) God Vazzeg válasza Badb0y (#31826) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A szájtekes fehérjében köztudott hogy nagyon kevés protein van, ezért nem szabad vásárolni :(

;] :DDD

(#31828) Tamoo válasza Badb0y (#31826) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem szar a szkájtek, csak drága.
Általában azt veszi az ember amire futja/nem sajnálja a lóvét. Ár/érték arányban a myprotein a bajnok, ezért többnyire azt ajánljuk. De pénztárcafüggő a dolog... Az, hogy melyikben milyen szupermátrix van meg mi a marketingszöveg az meg megint egy másik dolog. (aminosavak mindben vannak, mivel azok alkotják...emiatt ne legyen álmatlan éjszakád). A mondanivalóm lényege pedig az, hogy tökmindegy melyiket veszed meg (vagy veszel-e valamit.) :U

(#31829) spammer válasza Badb0y (#31826) üzenetére


spammer
veterán

1. Semmi baj nincs vele, csak lehet mást kapni olcsóbban, ami ugyanolyan jó. (itt a fórumon a myproteint ajánlják sokan)

2. Ha megvan a napi szükséges fehérje kajából, akkor nem muszáj kiegészítés, de mivel edzés után jobb a gyors cucc, ezért érdemes lenne venni 'port". :K

3. A koncentrátum bőven megteszi (vagy konc+izolátum keverék), mert a rendes izolátum annyival drágább, hogy kurvára nem éri meg.

4. Nem tudom milyen az a fehérje, amiről beszélsz, de minden fehérjében van minden, ami kell (aminosav), az extra vitaminok vagy ilyesmik meg olyan kis adagok, hogy gyakorlatilag elhanyagolhatók. Amúgy meg whey , nem why :)

Vitaminnak megteszi egy MDO, igen.

De ahogy látom, nálad elég zavarosak még a dolgok :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31830) Badb0y válasza spammer (#31829) üzenetére


Badb0y
addikt

2. +50g kaján felül
4. kimaradt e valóban. 100% whey protein professional amiről beszéltem.

Valóban zavaros, ha nem lenne az nem kérdeznék több sorban ;)

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31831) asuspc96


asuspc96
senior tag

Estét' !

ennél van jobb a maga kategóriájában ?
ennek az adagolása, kb hogy zajlik ?

asuspc96

(#31832) spammer válasza Badb0y (#31830) üzenetére


spammer
veterán

Nyugodtan vehetsz bármilyen tejsavófehérjét (whey), ami jó árban van. Elég a sima koncentrátum hobbi szinten. Ha Scitec akkor azt, ha myproteint veszel a fórumon, akkor azt, ha találsz máshol jó áron valamit, akkor azt. Gyakorlatilag tökmindegy, csak ne vaterás WPC vagy hasonló szar legyen :D

--

(#31831) asuspc96

"ennek az adagolása, kb hogy zajlik ?"

Kanállal bazmeg! ;] :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31833) Tamoo válasza asuspc96 (#31831) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jobb van, jobb ár/érték arányúról nem tudok.
Adagolása hogy zajlik? Felnyitod a zacskót, fogsz egy kanalat, aztán belelapátolsz a sékerbe amennyit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#31834) asuspc96 válasza Tamoo (#31833) üzenetére


asuspc96
senior tag

spammer
"Kanállal bazmeg!"

de bázmeeg' számomra mennyit kell bevinni ? 10-20-50g ? ;] :P

(#31835) Tamoo
gondolom nincs felsorolva rajta az adagolás ergo ki kell következtetni nemdebár ?
(nektek meg ez a kisujjatokba van....)

[ Szerkesztve ]

(#31835) Tamoo válasza asuspc96 (#31834) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#31836) spammer válasza asuspc96 (#31834) üzenetére


spammer
veterán

39,39994 grammot, mégis honnan tudjam?

Vagy az adagolás szerint raksz bele, vagy ha méred a kaját és számolod grammpontosan a napi bevitelt, akkor ahhoz igazítod, magyarul aszerint egészíted ki.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31837) szőröscica válasza asuspc96 (#31834) üzenetére


szőröscica
addikt

5 kilót szárazon.

(#31838) Badb0y


Badb0y
addikt

Még egy kérdés lenne:

Azon a napon, amikor nem edzek, akkor is érdemes a 2 mérőkanál fehérjéből, vagy elég, ha edzésnapon van 2 (1 reggel, 1 edzés után), pihenő napon 1 (reggel) ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31839) macikos válasza asuspc96 (#31834) üzenetére


macikos
addikt

Már megakartam kérdezni:
Te orvosi felügyelet nélkül jársz-kelsz az emberek között?

(#31840) nepszter1 válasza macikos (#31839) üzenetére


nepszter1
addikt

:DDD

(#31841) Badb0y válasza asuspc96 (#31834) üzenetére


Badb0y
addikt

Ahogy nézem itt off topik meg üres hozzászólások jobban mennek mint a segítség ;)

Töltsd ki ezt, és nagyjából megkapod mi kell neked.

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31842) spammer válasza Badb0y (#31838) üzenetére


spammer
veterán

Minden nap érdemes, csak ugye nem olcsó. :DDD (Vagy inkább :O )

Ha spórolni akarsz, akkor edzésnapon (főleg edzés után) igyál, az a legfontosabb.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31843) littlelion21 válasza Badb0y (#31841) üzenetére


littlelion21
addikt

Úgysem fogja fel, már n-szer el lett zavarva alapismereteket, sárga kapszulát, tesztoszteron.hu-t, meg még a jó ég tudja mi a búbánatos 'stenf@szát olvasni, de még mindig jön a blődségeivel.

(#31844) Badb0y válasza spammer (#31842) üzenetére


Badb0y
addikt

Nem akarok spórolni, csak nem tudom szükséges-e.

Thx hszeket, rendeltem egy mdo-t meg 2 isobestet. Meglátjuk jó-e valamire.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31845) asuspc96 válasza macikos (#31839) üzenetére


asuspc96
senior tag

(#31846) spammer válasza Badb0y (#31844) üzenetére


spammer
veterán

Ha nem akarsz spórolni (tele vagy lével ;] ), akkor igyál minden nap, akár 2x-3x is, csak előnyöd lehet belőle :)

Isobest? 0,9 kg majdnem 9 rugó :Y Hát, te tudod, én mondtam, hogy elég lenne a koncentrátum is. :U

Pííííz nem számít :DDD

---

(#31845) asuspc96: Az első értelmes hsz/link tőled. Szabad neked már ilyen néniket nézegetni? :U

;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31847) BÁ Nutrition válasza spammer (#31842) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

edzésnapon fehérjét? :F
de csak olyat amiben protein is van nem?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31848) Badb0y válasza spammer (#31846) üzenetére


Badb0y
addikt

Dehogy vagyok tele, ha tele lennék akkor személyi edzőm lenne illetve dietetikusom.

Nem iszok annyit, egyszer csúnyán sokat ittam, fél-1 évig szenvedtem allergiával mire kiürült a szervezet. Nem hiányzik megint :(

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#31849) spammer válasza Badb0y (#31848) üzenetére


spammer
veterán

Laktóz érzékeny vagy? Mert ha igen, akkor izolátum (vagy növényi fehérje), de nem írtad, hogy az lennél. Ha nem vagy az, mennyit ittál, hogy allergiád lett tőle?

(#31847) BÁ Nutrition: :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31850) Badb0y válasza spammer (#31849) üzenetére


Badb0y
addikt

Nem vok laktóz érzékeny meg hasonlók, igazából bőrgyógyász is lehúzott csak, meg felírt minden szir-szart, hogy kenjem, ideiglenesen mindig elmúlt, de visszajött a kötsög.

Hogy mennyit :F Nem tom, de szünet sosem volt se myomax 10:1-ben után se kreatin után, tehát ökör módjára ment :) Esélyes, hogy ez volt a gebasz.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.