Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31751) MPowerPH válasza asuspc96 (#31744) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nincs elég kondid ahhoz a tempóhoz, amit diktálsz, ennyi. Ha érzed, hogy szúr, akkor lassítani kell, és szép, mélyeket szippantani. :DDD

Don't Tread On Me

(#31752) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Az normális, hogy minden melledzés után izomláz van a tricepszemben is? Gondolom az áthúzás miatt. Lehet érdemes lenne felbontani a karedzést, mell mellé betenni a tricepszet, és akkor a bicepsz mellé mehetne a láb. :U

Don't Tread On Me

(#31753) spammer válasza MPowerPH (#31752) üzenetére


spammer
veterán

Normális. Azt jelenti, hogy túl nagy a súly és/vagy nem tudsz rendesen a mellre koncentrálni és karból nyomod.

Miért nem nyomsz mell-kart? Bic-tric szétbontás helyett.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31754) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

De rohadt meleg van. Mára betervezett aerob helyett inkább elviszem az autót klímát töltetni. :DDD

(#31755) Ijk válasza MPowerPH (#31752) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rosszul nyomsz, azt jelenti. Valamennyit dolgoznia kell a tricepsznek is, de nem annyit hogy izomlázad legyen. A mi termünkben az emberek 90%-a rosszul nyom, nehéz ez a melledzés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31756) MPowerPH válasza spammer (#31753) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor megpróbálom jobban koncentrálni... 35kg -al csináltam most. Csak tudnám mit rontok el... Könyök végig összeszorítva, karom mereven hajlítva tartom az egész gyakorlat során. Mondjuk fura is volt, múlt héten nem csináltam áthúzást, és nem fájt a tricepszem.

A mell-kar már sok lenne.

Don't Tread On Me

(#31757) God Vazzeg válasza Ijk (#31755) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Itt is. Hiába magyaráz az ember, 10. alkalommal is ugyanolyan sz@rul nyomnak, ilyenkor feladom :D

(#31758) Zomb€€ válasza MPowerPH (#31756) üzenetére


Zomb€€
őstag

A srácok nem csak az áthúzásra gondoltam, amikor azt mondták, hogy rosszul mellezel.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#31759) Ijk válasza God Vazzeg (#31757) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem sokan hajlandók visszavenni a súlyokból, pedig más módja nincs. Kisebb súlyokkal meg kell tanulni, aztán emelni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31760) MPowerPH válasza Zomb€€ (#31758) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig csak az áthúzással van a gond. Múlt héten nem csináltam, és előtte sem. Akkor nem fájt a tricepszem, tök rendben volt minden. Meg gyakszi közben is érzem, hogy ott a gond, mert nem a mellem feszült jobban. Szóval nem nehéz kiszűrni, hogy hol a probléma. :)
Az a gond, hogy ez is elég friss gyakorlat, 5 hónapja csinálom, előtte kábellel helyettesítettem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#31761) nepszter1


nepszter1
addikt

Soha többet nem iszok :O

(#31762) God Vazzeg válasza MPowerPH (#31760) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyszerű a megoldás, a karodat ellazítod, a melled meg összefele feszíted, a könyököd szűken van. Ezekre figyelj, és jobb lesz :K

(#31763) God Vazzeg válasza Ijk (#31759) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Így van. Én anno a Vörös Zoli útmutatásai alapján variáltam át a mell edzésemet, azóta van mellem :D

(#31764) drogery válasza God Vazzeg (#31757) üzenetére


drogery
tag

nekem bezzeg nem voltál hajlandó elmagyarázni. :(((

(#31765) MPowerPH válasza God Vazzeg (#31762) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor meg is van a probléma. Karom nagyon feszes a gyakszi közben, valszeg a túl nagy súly miatt. Ma rápróbálok hát előtt, úgyis fáj a mellkasom, megérzem, ha jól csinálom. :DDD

Don't Tread On Me

(#31766) God Vazzeg válasza MPowerPH (#31765) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A karod laza legyen, csak tartsad vele, és ne is szorítsd a súlyt csak amennyire muszáj. A melledre koncentrálj, próbáld összefele nyomni. Jó lesz az, nekem kedvenc gyakim, bedurran tőle a mell mint a labda :K

(#31767) drogery


drogery
tag

legalább egy videót linkelnétek a helyes fekvenyomásról.

[ Szerkesztve ]

(#31768) God Vazzeg válasza drogery (#31764) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A fekvenyomás annyira összetett gyakorlat hogy hiába mondom el, lehet akkor se tudnád helyesen kivitelezni ha megmutatom. Jársz kecskemét fele, szólj, és edzehtünk egyet közösen, szívesen megmutatom neked ahogy én tudom :R

(#31769) MPowerPH válasza God Vazzeg (#31766) üzenetére


MPowerPH
félisten

Oksa, köszi. :R Akkor ma rápróbálok, kíváncsi vagyok. Eddig ez az érzés nekem elmaradt.

Don't Tread On Me

(#31770) drogery válasza God Vazzeg (#31768) üzenetére


drogery
tag

mindig csak a kifogás. :(

(#31771) God Vazzeg válasza drogery (#31770) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Összekeversz valakivel, aki azért van itt hogy neked segítsen. Többféle képpen lehet fekvenyomni, én nem értek hozzá, de vagy 5 féle módját ismerem, mind más és más a befekvéstől a súly letételéig. Ha valaki ért is hozzá, biztos tud még más trükköket is. Javaslom keress egy hozzáértő embert a közeledben, és majd elmagyarázza neked.

(#31772) drogery válasza God Vazzeg (#31771) üzenetére


drogery
tag

nem hiszem. max akkor kellene segítened, ha fizetnék. mondjuk a fals kapitalizmusban ez se garancia. :N

(#31773) asuspc96


asuspc96
senior tag

(#31774) BÁ Nutrition válasza asuspc96 (#31773) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31775) asuspc96 válasza BÁ Nutrition (#31774) üzenetére


asuspc96
senior tag

megértelek én szavak nélkül is :DDD

akkor maradnak továbbra is ezek

(#31776) BÁ Nutrition válasza asuspc96 (#31775) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#31777) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#31776) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ezt imádom, nagyon jó :) bár el nem tudom képzelni hogy tudja ezt valaki állásból indítani, és oda vissza is érkezni...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31778) Zomb€€ válasza mocsanisi (#31777) üzenetére


Zomb€€
őstag

Hát ha állásból indítasz akkor elég nagy erőt kell tompítania az arcodnak földreérkezéskor... :U ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#31779) Tipo16V válasza BÁ Nutrition (#31776) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

azigen. 3000forint...
bár mikor csinál az ember otthon egy ilyet. elindítunk egy sorozatgyártást? ;]
God aki melletted áll srác, állítólagos lacika, ő az a gyerek aki 2 éve fitparádén is kintvolt veled? mert akkor alig volt nagyobb mint én :Y

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#31780) Jim-Y válasza BÁ Nutrition (#31776) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem is ilyenem van, tényleg jó cucc, jó masszív :K

(#31781) headhunter válasza BÁ Nutrition (#31776) üzenetére


headhunter
addikt

Következő "szint" :

[link]

(#31782) spammer


spammer
veterán

Dög melegben edzés nem atta :((( Izzadtam, mint egy macikos :O

A haskerék biztos jó (1x próbáltam teremben, de béna voltam hozzá), de 3000 ezret nem adnék egy műanyag kerékért... Még ha fémből lenne... De ha azt mondjátok, hogy ezzel tuti meglesz a kockahas, akkor előbb utóbb szerzek egyet, vagy elkezdek a teremben bohóckodni vele.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31783) headhunter válasza headhunter (#31781) üzenetére


headhunter
addikt

"Házilag:" :Y

[link]

[link]

[link]
________________________________________________________________

Haskerék "változatok" :

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31784) Dani82


Dani82
senior tag

[link]

:D Kár, hogy messze lakom, de egyszer tuti elmegyek, ha lesz napijegy :D

(#31785) mocsanisi válasza Dani82 (#31784) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Kíváncsi leszek rá milyen emberek lesznek ott, egyszer biztos lenézek 1 edzés erejéig...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31786) spammer válasza Dani82 (#31784) üzenetére


spammer
veterán

A sárga edzőterem ;] Ha a közelben laknék, én is elmennék egyszer :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#31787) God Vazzeg válasza Tipo16V (#31779) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bezony, Ő az :K

(#31788) Kassadin válasza MPowerPH (#31752) üzenetére


Kassadin
addikt

De azért neked kell 6 gyakorlat mindegyik különálló izmodra...

Rosszul edzel mellet. Ferdepados fekvenyomásnál a rudat leengeded a kulcscsontodra, majd vissza addig, amíg érzed, hogy a melled dolgozik, emberfüggő, de nem hiszem, hogy bárkinek is a plafonig kellene dobnia a súlyt, tehát ne akaszd ki a könyököd, kb derékszöget zárjanak be a karjaid, amikor felfelé nyomod(nem mintha tudnád nézni, de azért leírtam). :D Simánál ugyanez a szitu, csak másképp fekszel a padon. Valószínűleg áthúzást is rosszul csinálod, minimálisan kell megérezned mást a végzése közben.

Szerk: Mindegy, ezt neten nem lehet elmagyarázni. Majd kialakul, ha próbálgatod. A nagy súlyt meg felejtsd el, fölösleges. Legalábbis addig, amíg nem tudod megdolgozni a mejjed.

[ Szerkesztve ]

(#31789) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nekem pedig tegnapi mell edzéstől leszakad kb. a mellem olyan izomlázam van, de érzem a tricepszet meg a vállam is. Amúgy 100-ba ment 3, bár a 3.-ba segítettek. Csak 3 gyakorlat volt most, fekvenyomás, 1kezes 30fok, meg 30fok tárogatás. Üdvözletem :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31790) Ijk válasza Kassadin (#31788) üzenetére


Ijk
nagyúr

127,5°-os szöget kell bezárnia az alkarnak és felkarnak fekvenyomás felső pontján.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31791) Tipo16V válasza God Vazzeg (#31787) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

és miccúr? ;]
jól megnőtt. élő példa hogy mit lehet kihozni kb 1,5 év alatt :R

ma váll vót, meleg vót. atta.
holnap tricepsz+aerob ebben a jóidőben.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#31792) Kassadin válasza Ijk (#31790) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezen most nevetnem kellene?

(#31793) Tipo16V válasza Kassadin (#31792) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

igen. röhögj!!!!!!!

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#31794) Jojo5


Jojo5
őstag

Hát+kardió> jóvót'...

HOLNAP\HOLNAPUTÁNRA DRUKKOLNI\SZORÍTANI NEKEM MERT SZÓBELI!!! :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31795) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ma rohadt jó volt a hátedzés. Előtte barátnőmmel összevesztem, szóval megvolt a löket. :K Kipróbáltam előtte az áthúzást, és rájöttem a megfelelő trükkre. Most már rendben lesz.
Hátedzés után 9km kocogás, kb. 50 perc. Majd 20km bicajozás 45 perc alatt. Rendesen elfáradtam, hideg zuhany, vége a meccsnek és lépek is aludni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#31796) Ijk válasza MPowerPH (#31795) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem valami jól csinálod ezt a testépítés dolgot.

Tegnap voltál mellezni, meg nyomod ezt a sok aerob-kardiót. Hagyj pihenőnapot két edzés között, és akkor aerobozz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31797) MPowerPH válasza Ijk (#31796) üzenetére


MPowerPH
félisten

Miért? :) Izomépítés mellett zsírt is kell égetni, van miből. Ezért kell az aerob az edzések után. Már nem esek bele egyikkel sem a kardio tartományba, 130-140 között van a pulzusom maximálisan. Bicaj közben még annyi sem, 120 volt most is végig, pedig téptem neki. Futás közben is úgy lövöm be a tempót, hogy még véletlenül se kezdjem el kapkodni a levegőt, jóformán kipihenten érek haza. Hátedzésnél fáradtam el nagyon.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#31798) Kassadin válasza Ijk (#31796) üzenetére


Kassadin
addikt

Na, most vagy elemedben. :DD

(#31799) wertigo1984 válasza God Vazzeg (#31734) üzenetére


wertigo1984
őstag

God jó a forma! :C

Nem mintha hiányozna (na jó kicsit az ego-romboló beszólásai :R ), de hol van Boxer?

BMW001 ya értem. Ott ossza az igét... :DDD

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#31800) MPowerPH válasza wertigo1984 (#31799) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az Foci EB topicban pl. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.