Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) puttputt válasza WhiteWalker (#15050) üzenetére


puttputt
őstag

Hát, sikerült "átmoddolni" fotorealisztikusra (nem elégszem meg a táblákkal)... egy szép nyugodt délután kellett csak hozzá :DDD (Na, ha ez igaz is lenne, akkor valóban én vinném a GTA5 "prodzsektet" és engem átkoznának a gépigény miatt - bár, ha az enyémen "elfutott" :U )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15052) dokee78


dokee78
félisten

Erre varjatok gombot egy sráccal vitázom,Q6600-a van alapórajelen:
Ezeket írta:

"A GTA 4 sem használja ki a 4 magot"
"Persze h nem hasznaja ki tejeen a 4 magot en ma csak tom ha nekem is meg volt.s inditotam egyszere 2 jatekot is a GTA-t meg az far cry2-t is s ment rendesen.s ebol ki derult h nem hasznaja ki a 4 magot,legalabis nalam ha ki hasznalna akko nem tutam volna mind a ketot futatni.amiket irnak nem mindig igazak a forumokkon nem csak erol a forumrol beszelek hanam masrol is"
[link]

(#15053) DonMedve válasza puttputt (#15049) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon szép kép!Igen jó!Hogy csináltad?Ez a mod nekem is kell! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15054) DonMedve válasza dokee78 (#15052) üzenetére


DonMedve
addikt

Mond meg neki,hogy kihasználja!Mint ahogy a COD2 kihasználja a két magot,meg a UT3 is!Lanon a haverem futtatta egyszerre a kettőt, akkor? :U

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15055) WhiteWalker válasza dokee78 (#15052) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hülyékkel nem érdemes vitatkozni,mert csak lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! :DDD

(#15056) DonMedve válasza WhiteWalker (#15055) üzenetére


DonMedve
addikt

ÉÉÉs milyen igaz! :U ;]

De valaki mondja meg a bankrablós küldetésnél lesz szarabb??Mert kb 5*-re sikerült megcsinálnom! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15057) puttputt válasza DonMedve (#15056) üzenetére


puttputt
őstag

Csak nemrég jutottam át rajta én is..., eddig csak könnyebbek voltak, azóta :K

A mappolásom keresőfázisa véget ért, már "csak" a szerkesztés van hátra... Manhattanban pl. rengeteg a szerkeszteni-való...

Hogy honnan van a mod? "Googlesearch-modification" ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15058) Źşë' válasza DonMedve (#15056) üzenetére


Źşë'
addikt

lesz, az uccso kuldetes, hosszusaga illetve a sok ellenseg miatt, meg ugyesnek is kell lenni :D sokan szenvedtek vele ahogy olvastam, jomagam is elso alkalommal csak 3-4xre tudtam megcsinalni mert eloszor keves elettel mentem, utana meg a helikopteres resznel az egerem eleg furan mozgott :D lezuhantunk mint a szar xD (ez sztem az alap 1.0as gta4nek volt koszonheto, most 1.3assal siman ment 1.re)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15059) WhiteWalker válasza Źşë' (#15058) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azzzal én megszenvedtem,legalább 10-re sikerült,sík ideg voltam ,de meglett :C

(#15060) DonMedve válasza Źşë' (#15058) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor jó! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15061) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Befejeztem a single-t! :)
6 hónapba tellett!
69%-nál tartok így.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15062) DonMedve válasza rup1u5 (#15061) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak a Multival együtt tudod 100-ra megcsinálni?Ne mááá!Tele csalókkal?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15063) Robi86 válasza puttputt (#15057) üzenetére


Robi86
senior tag

pffff én meg már majdnem elhittem hogy ennyire sikerült ügyeskedned a modolással, hogy ilyen szép lett. De inkább kivártam :D

(#15064) Mariann294 válasza DonMedve (#15062) üzenetére


Mariann294
őstag

A fenét! :DDD Ő csak eddig a küldiket csinálta meg.Sok más cucc van még hátra:
Beállni zsernyáknak,galambok,ugratások stb.Bár van 1-2 multis küldetés is de a csalók ebben nem tudnak megakadályozni. :)

puttputt: Amikor megláttam a képet azt mondtam.Másnál ilyen szép lenne a GTA?Hát de mondom ez nem lehet rohadt élethű....basszus ez maga az élet és nem is játék xD Ugyhogy végülis rájöttem. :) Nagyon szép amugy! :K :C :)

[ Szerkesztve ]

(#15065) Źşë' válasza Geryson (#15042) üzenetére


Źşë'
addikt

ugye probalgattuk a skypot :s ahogy nezem nagy a gond, v hangkari v alaplap :s, jobbik esetben alaplap, mert akk fogom azt atteszem masik slotba talan m1 ugy is a miki :s
mit szivtam vele ne tudd meg, haverral akartunk gridezni multiban, erre megint nem volt jo a hang, 1-2 percig mukodott de aztan tiszta suket, lettem, nem hallott uu ahogy te.
azt szetkaptam a gepet ugy h el se indult :s :D azaz nem volt kep, utana meg megigazitottam a hangkarit es jolett :S aztan meg xprol nem tudtam bebootolni xd de mostmar ez is jo 1 ora szenvedes utan :s holnap allhatok neki kicserelni a halokarit meg hangkarit :s ha igy se lesz jo akk hangkari teszt masik gepbe:s ha ott se jo akkor gari remelem van meg ra :S :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15066) Chapel válasza puttputt (#15049) üzenetére


Chapel
addikt

Szia.

Kicsit ferde a horizont,illetve elfordítottad a kamrát így az alja ferde.

De gyönyörű....tényleg te lőtted? :F :C

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15067) DonMedve válasza Mariann294 (#15064) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem!Köszi!
A képnek én beugrottam! :B Nagyon korrekt!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15068) bognar110


bognar110
őstag

Hello aszt szeretném megkérdezni hogy nekem xp alatt a gta 4 ugy akad mint a rohadás de mitől tudná valaki?

(#15069) Geryson válasza rup1u5 (#15061) üzenetére


Geryson
addikt

Pont tegnap akartam neked írni, hogy nem multizunk-e egyet erre látom, hogy a "a dish served cold"-ot csinálod és csodálkoztam is, hogy hogyhogy, de akkor ezek szerint te még tényleg csak most pörgetted ki. Hát innentől jönnek a vadászgatós, gyüjtögetős feladatok. :)

puttputt: Ez tényleg screenshot? A kocsik meg a napellenzők is mások mint a játékban, ennyire bele tudtál nyúlni?

Źşë': Húbakker, nem gyenge elolvasni amit írtál. :) Volt itt anno egy gyerek (régebbiek biztosan emlékeznek még rá) aki hasonló módon írt, megizzadtunk vele. :D Amúgy nálad az volt a baromi furcsa, hogy a játékhangokat hallottam csak téged nem. Hallottam ahogy kerget a rendőr meg lő rád! :D

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15070) puttputt válasza Chapel (#15066) üzenetére


puttputt
őstag

Jaja, amolyan jó kis átejtős akart lenni, megirigyeltem Zse fotóját :D Sajnos nem én lőttem - szerintem nincs elrontva az alja, egyszerűen, csak oldalirányból lőtték a képet...-, bár... jó lenne egyszer eljutni oda, talán sikerül egyszer. Egy jó kis multiplayert a helyszínen, PH-s találkozót... ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15071) puttputt


puttputt
őstag

Ma folytatom a "tényleges" moddolást... már készülnek a reklámtáblák nagy erőkkel!
(Nem mindent cserélek át, a kávézót és a csirkés vendéglőt meg a burger shot-ot meghagyom, mivel a játék szerves részét alkotják, hangok, társalgások vannak hozzá.... - bár ez utóbbira (BurgerS) készítettek már McDonalds modot, azt lehet tölteni, keresgélni..., úgy, ahogy az internet kávézót is Gamer-es, realisztikus átalakítással csinálta valaki, a Pizza Huttal, Time Square moddal együtt -. A jobb plakátok megmaradtak, de sok új - cserélt - is lesz.
Majd érdemes lesz ellátogatni abba a kerthelyiséges kocsmába, amelyikbe Roman viszi Nikot első ízben... ott lesz egy meglepetés plakát is pl.! :K Szóval igyekszem vele elkészülni...
A közlekedési táblák szövegei nagyrész le lesznek cserélve - realizálva -, az elég vegyesen sikeredik, meglátjuk... sok mindenhez nem enged hozzáférést, de lesznek alakítások. Így pl. néhány körzeti rendőrség, tűzoltóság, s a reptér logója is cserélődik az igazira.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15072) puttputt


puttputt
őstag

"The essence of life":

[link]

Hehe :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15073) puttputt


puttputt
őstag

Még egy kis "ízelítő":

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15074) puttputt


puttputt
őstag

Aki eltalál "hazánk fiához" és csinál róla majd egy "ingame screenshot"-ot, jutalomban részesül! :C

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15075) Mariann294


Mariann294
őstag

Kicsit sok a hsz-ed puttputt.
Szerkesztésgomb pls! :D
Amugy azt a magyart nem értem.Belinkeled majd a modot és aki megtalálja amit linkeltél az győz? :)

[ Szerkesztve ]

(#15076) Narancs válasza bognar110 (#15068) üzenetére


Narancs
őstag

XP-vel nekem is szarozott...Win7-el fasza :K

Beauty is pain

(#15077) Mariann294 válasza bognar110 (#15068) üzenetére


Mariann294
őstag

Meséltem már én is hogy xp-vel nagyon szarul ment.Szaggatott mint állat és a live sem jött össze... :U

(#15078) Mariann294


Mariann294
őstag

Vennék 1 giga memóriát.Szerintetek elég 1?Vagy hamár veszek akkor vegyek 2-őt?Gyorsabb lesz valamivel a játék? :D

(#15079) puttputt válasza Mariann294 (#15075) üzenetére


puttputt
őstag

1. Nem nekem sok a hsz-om, nektek kevés...
2. Nézd meg a köztes-szerkesztési időket, aztán szólj rám :U
bocs..., akarom mondani: Ne irigykedj :D
Igen. Egy ajtóra rákerült ez a magyar zászló, azt kell megtalálni. Még én sem tudom, hol van :) Nyer valamit, vélhetően, valami modot :)) Amúgy, most készültem el a plakátokkal-egyéb embed alakzatokkal /persze lesznek hiányosságok, de ez sem kevés.../, most jön a maradék útmenti tábla.

Én már eleve azt nem látom, mennyi ramod van most. 2 Giga szerintem mindenképp kell a játéknak, nekem 4 van, azzal okés. (Nincs már akkora árdiff. manapság - DDR2-nél -... Elég alacsonyon pörög a procid. Hogyhogy mégis ilyen jól megy a game?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15080) bendzso válasza Mariann294 (#15078) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerintem érdemes, de akkor telepítheted fel a 64bites oprendszert, ha ki is szeretnéd használni. ;]

(#15081) puttputt


puttputt
őstag

Tulajdonképpen nem is mod lesz ez, hanem grafikai update, amit sem nem telepíteni kell, csak Spark sem kell hozzá... egyszerűen be kell importálni és menteni a majd küldendő wtd és wdr kiterjesztésű fájlokat a jelzett helyükre.
- Mariannak komm.: Ismét kicsúsztam az 5 percből... :C

Küldtem amit kértél, bendzso!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15082) proof88 válasza Mariann294 (#15078) üzenetére


proof88
addikt

Nálam jobban szaggatott 2 gigával, mint 4-gyel (azaz 3-mal, 32 bites XP-n), de nálam a textúrák is high-on voltak akkor meg minden, egyébként lehet elég a 2 giga is...

(#15083) Mariann294 válasza puttputt (#15079) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát csak azért irtam mert volt vagy 6 hsz-ed.De akkor bocs hogy mertem szolni. :U
Ha az adatlapomra rámész láthatod hogy most van 2 giga ramom.
A procim AMD X2 4000+ 2.1 Ghz.Alapjáraton elég szarul megy de föl van huzva 2.5 Ghz-re akkor átlagban megvan a 30 fps. :)

[ Szerkesztve ]

(#15084) puttputt válasza Mariann294 (#15083) üzenetére


puttputt
őstag

Semmi gond nincs azzal, hogy szóltál. Direkt ott volt "feloldásként" a ":D ". Nézd meg jobban.
Meg legközelebb a hsz-ek közti időt :DDD

Érdekes, nekem is annyi, pedig erősebbnek néz ki a kaszni... - Lehet, grafikai beállítás-különbségek miatt...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15085) Narancs válasza Mariann294 (#15083) üzenetére


Narancs
őstag

Szerintem erősebb proci jobb lenne, nálam sokat dobott a 2.6->3GHz-re váltás.
Rammal nem tudom mi a helyzet, van egy olyan gyanúm, hogy sima RAM-ból alig eszik a játék. Ha megnézed a feladatkezelőben játék közben 600-700 megát eszik (nálam), de videómemóriából meg szinte semmi sem elég neki. Konzolban ha jól tudom csak VRAM van, Rockstaros fiúk meg nem sokat pöcsöltek normális PC-s átirattal.
De nem tudom, ki kéne próbálni, engem is érdekelne, hoz-e érdemi gyorsulást +1 vagy 2gb...

Beauty is pain

(#15086) Mariann294 válasza puttputt (#15084) üzenetére


Mariann294
őstag

Jó rendben.Sorry. :)
Hát én ugy jáccok hogy minden high kivéve a textúra.A csuszkák pedig teljesen le vannak huzva 1-re vagy 0-ra.Vsync be van kapcsolva.A felbontás 1200-as.Igy megvan a 30 fps és a játék is szép. :)

Narancs: (ill Brendon :DDD ) Később nyáron ha minden igaz végre megkapom a processzorom amivel márvagy fél éve szemezgetek.AMD Phenom X4 9950 2.6 Ghz-es Black Edition példányrol van szó. :K

[ Szerkesztve ]

(#15087) puttputt válasza Mariann294 (#15086) üzenetére


puttputt
őstag

Érdekes megoldás... ilyenre nem is gondoltam még :N
Nálam minden max., kivétel view dist., az most 58.
Próbáltam 1280-on is ugyanezt, gond nélkül ment, csak 20 perc után kiestem a játékból.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15088) proof88 válasza Mariann294 (#15086) üzenetére


proof88
addikt

minden high kivéte a textúra... <-> csúszkák teljesen le vannak húzva...
ehh...
ismerősömnél ugyanez volt, asszonta nála akadás nélkül megy a GTA4, minden high-on van (kivéve textúra)... mondom biztos nem, mert senkinek nem megy teljesen fullon akadás nélkül... asszondja de neki megy... mondom küldjön screenshotot a beállításairól...
na nála kb ez volt, csúszkák lehúzva... ez aztán nagyon minden high... :DDD
forgalom is 25-ön volt neki... én tartogatom 30-40 körül azért, legalább annyi autó közlekedjen... de annak ellenére, hogy 1 gigás a kártyám, csak medium textúrákat használok, mert highon hiába folyamatos a kép, ha több a beszaggatás...
bár múltkor volt itt egy ember, akinek nagyon jó beállításokkal ment jól a játék elmondása szerint, és azt mondta, hogy ezt csak szűz rendszerrel tudta elérni, különben neki is beszaggatott a játék, vagy kilépett néha... viszont szűz rendszeren sokkal jobban ment... na ezt még nem próbáltam ki...

egyébként vsyncet pont ki kell kapcsolni, hogy gyorsabb legyen. akkor kell bekapcsolni, ha zavaróan törik a kép.

[ Szerkesztve ]

(#15089) Źşë' válasza Geryson (#15069) üzenetére


Źşë'
addikt

jah, ekezet nelkul jobb es gyorsabb irni, angol billem van es utalom keresgelni a betuket.. neha azert megprobalok helyesen :D

ugy nez ku h hangkari lesz, 1-2 percig jo aztan megszakad a hang nalam, azaz a mikrofon bemenet elszallt :s v az is lehet h egy kondi ment gallyra, ezert meg nem fogok vnni uj hangkarit hisz hang van, ez a lenyeg, ami bosszant viszont h 4 honapja jart le a gari :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15090) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!Szerintem mindent szeret ami hardware csak sok legyen belőle,meg gyors! ;] Direkte a game kedvéért,mámint a GTA4,vettem meg a Quadot.Nem bántam meg!Megy mint a rongy!Sokat segit a +2mag,és a gyárihoz képest +1120MHz sokat dobott rajt,de még memóriát is akarok neki venni!Ja,és még a VGA is rántva van elég rendesen!De még igy is beszaggat!De az enyémnél jobb gépen is.De szerintem ez már az optimalizálatlanság! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15091) puttputt válasza DonMedve (#15090) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, részint én is emiatt bővítettem, ill. jó kiindulópont volt az "építkezéshez" :)
Milyen felbontásban... játszol?
Nálam megy rendesen...
Megkaptad végül is a játékot a késés ellenére?

Manhattan, Queens és Brooklyn fele van még hátra, már csak táblaügyileg, aztán kész... szerintem kb. 2 nap...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15092) Mariann294 válasza proof88 (#15088) üzenetére


Mariann294
őstag

Szted minek irtam oda a mondtat második részét?Pont azért hogy félre ne értsétek. :U
Ha ebből a konfigből kihozol jobb beállitást azt megnézném. :U

(#15093) proof88 válasza Mariann294 (#15092) üzenetére


proof88
addikt

Jajj ne haragudj, ezt nem bántásként írtam... csak az elején olyan fura volt, hogy minden high... mert az ismerősöm is így kezdte... persze tudom, odaírtad a csúszkákat, ő nem mondta, csak a képről derült ki...
De nem leszólni akartalak meg semmi rosszat nem akartam, ne haragudj! Meg nem is a géped tehet róla, ilyen a játék, nagyon jó gépen sem megy elég jól... ennek a játéknak minimum kétszer gyorsabban kéne futni a gépeken, csak sajnos nem töltöttek vele sok időt, a PC-átiratra...
Bocsi! :U

(#15094) puttputt


puttputt
őstag

Innen: [link]
lehet (Savegame felett eggyel ill. kettővel, Download section-ban) screensaver-eket és háttereket tölteni... nem rosszak!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15095) Mariann294 válasza proof88 (#15093) üzenetére


Mariann294
őstag

Oké oké én már azthittem bántani akarsz. :) Semmi gond! :)

Ujabb machinia videó: (egy két részt azér nem értek belőle de nemrossz :DDD :DDD :DDD )
[link]
A végén még bakik is vannak! :C

[ Szerkesztve ]

(#15096) cNpowa válasza Mariann294 (#15095) üzenetére


cNpowa
tag

[link] ez tegnapi a jó öreg ultra ben buja kocka barátunk megint alkotott :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15097) proof88 válasza Mariann294 (#15095) üzenetére


proof88
addikt

Nem-nem! Nőt amúgy sem bántok! :B

(#15098) DonMedve válasza puttputt (#15091) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen!Megkaptam!Amúgy 1680x1050-ben játszom!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15099) Chapel válasza puttputt (#15070) üzenetére


Chapel
addikt

Fotós szemmel néztem ;)

Úgy legyen, ott találkozunk Ph Gta 4 talin!! :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15100) Mariann294 válasza proof88 (#15097) üzenetére


Mariann294
őstag

;)
Ezt láttátok már? :DDD :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.