Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) dokee78


dokee78
félisten

Valaki futtatta már a játékot ugyanazon a configon 9600GT-vel és GTS250(9800GTX+)?
Mennyi az FPS különbség?

(#14502) dokee78


dokee78
félisten

Van már a játékhoz olyan progi ami kimenti a mentést és vissza is tudja tölteni?

(#14503) bendzso válasza dokee78 (#14502) üzenetére


bendzso
senior tag

(#14504) MONKESZ


MONKESZ
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:
1.Tudok a GTA4 ben saját zenéket lejátszani az autóban?Ha igen, hogyan?
2.Nekem olyan furcsa mosódottnak tűnik a kép játék közben mindha valami tejüvegen keresztül nézném az egészet?Ez ilyen vagy mi?Másnak is volt ilyen problémája, esetleg megoldotta?
(intel E8400;4G DD3;HD4870 1G; játék conf.:1280*1024 very high, csúszkák egységesen 50%-on)

Üdv.!

(#14505) Źşë' válasza MONKESZ (#14504) üzenetére


Źşë'
addikt

a zenékre itt a megoldas, esetleg meg annyi ha bemasoltad akk menj be az audio menube, es ott complete scanra, es mar muxik is ha independensfmet hallgatsz

a mosasra meg megoldas: itt kell a definitiont most nemtom pontosan h mire atallitani

+még pár káp :)

--ez egy textura glitch, 1mas mellett van kb 3db teglalap, alig lehet eszrevenni :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14506) rup1u5 válasza MONKESZ (#14504) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"P"-t nyomd meg játék közben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14507) MONKESZ


MONKESZ
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

Igazából nekem ennyi állítási lehetőség nincs a grafikus menüben, mint a belinkelt képeken, de a "P"-s tanács bejött.Köszi még1x!
A zene könyvtárát meg igazából már korábban megtaláltam, csak valahogy nem bírom beállítani a kocsba, írja hogy nyomjak b-t vagy n-t saját zenékhez, de nem reagál semmit
:(

[ Szerkesztve ]

(#14508) Mariann294 válasza MONKESZ (#14507) üzenetére


Mariann294
őstag

Dokumentumok/Rockstar Games/GTA IV/ User music

Ide berakord az mp3-akat.
Amikor belépsz a játékba akkor Audio menü.És scan.
Ha ez megvan uána a járműben rákapcsolsz az independencre.
Ennyi. :)

Kép a beállitásaimról.Igy nem szövegel a srác,és össze vissza jácca le a zenéket. :)

[ Szerkesztve ]

(#14509) rup1u5 válasza MONKESZ (#14507) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Scan-t futtattál a menüben?

[I]10) INDEPENDENCE FM (USER RADIO)
_______________________

For the first time ever, you can now select your own favorite songs to play through
the in-game radio station Independence FM.

Simply place your non DRM’ed MP3s, WMAs, or M4As (or shortcuts to your music
folders) in the file location below:
My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

Note: Quicktime or iTunes needs to be installed for M4A support.

After accessing Independence FM as you would with any other in-game radio station,
you will also have the following options in the Audio tab of the Pause Menu:

Scanning Modes
Enable Auto Scan - Set this to ON to perform a Quick Scan automatically on game
startup.
Quick Scan - Reads the audio files within your folder, plays back exactly as they are
in the folder.
Complete Scan - Reads the audio files within your folder, performs additional
analysis to enhance user experience.

Play Modes
Sequential - Plays through audio files as they appear in your folder, can skip songs.
Shuffle - Plays through audio files randomly, can skip songs.
Radio - Plays through audio files randomly with radio adverts and DJ banter in
between tracks, cannot skip songs.[/I]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14510) MONKESZ válasza rup1u5 (#14509) üzenetére


MONKESZ
csendes tag

A scan lemaradt, pótoltam, megoldódott minden problémám! :C

Kösz a segítséget mindenkinek!!

(#14511) cNpowa


cNpowa
tag

sziasztok!Azt szeretném tudni h lehet-e warez gétéával hamachin lanozni vagy h kell?
Mert routerem van és nem tom h mit kell beállítani h gamelni tudja haverommal. :F
válaszodat előre is köszi!! :R

Ui.: bocsika a warezért de nem tok semmit tenni :S

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14512) kerlac


kerlac
őstag

Frissíteném a VGA BIOS-t, de találtam egy ilyen hiba üzit:

YOU HAVE NOT CONNECTED ONE OF YOUR VIDEO CARD POWER CONNECTORS TO THE POWER SUPPLY. PLEASE REFER TO THE 'GETTING STARTED GUIDE' FOR PROPER HARDWARE INSTALLATION.

Valaki tudja, hogy ez mi? Vmi nicns csatlakozatva?

(#14513) TTomax válasza kerlac (#14512) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azt írja a 6pines VGA tápcsati nincs rádugva a HD4870-re...elfelejtetted ...

Vettem egy XBox 360-as joypadot.. gyönyörűen viszi a jatékot,csak még nagyon szokatlan.. :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14514) kerlac válasza TTomax (#14513) üzenetére


kerlac
őstag

de ha a tápcsati nem lenne rádugva, nem is nagyon működne, nem? minden fut tökéletesen, kivéve a GTA....

(#14515) TTomax válasza kerlac (#14514) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezt a hibaüzenetet ugye nem a GTA4 dobja...hanem a biost mokolgattad és ott láttad az egyik ablakban... igen ezt is módosíthatod a bios editorral,oda beirhatod például hogy "Jozsi vedd ki a sört,mert elég hideg" és ha legközelebb nem dugod rá a PCI-E 6pin -t akkor az fog pirosan villogni a kijelzőn...
Deh...
mivel ez GTA4 topic így a VGA szekcióban nézz utána a dolgoknak mert itt nem biztos,hogy mindenki erre kíváncsi.Ha a GTA4 fagy ki vagy nem megy azt hibaüzenettel teszi,amihez viszont a topic első hozzászólásában találsz leírást...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14516) kerlac válasza TTomax (#14515) üzenetére


kerlac
őstag

Jawohl Herr Kommadant! Hab' verstanden!

Ámde, igen GTA miatt buzerálom a VGA BIOS-t, itt kaptam ötleteket, ráaádasul jó sok HSZ-en keresztűl ettől függetlenül más témában ment az off, így merészeltem ide írni.

sorrysorry... :U

(#14517) TTomax válasza kerlac (#14516) üzenetére


TTomax
nagyúr

A GTA4 miatt ne buzeráld azt a szerencsétlen radeont... szinte semmit nem fogsz tudni nyerni vele.. én pl egy 9600GSO-val játszom ami igaz csak 384MB-os de olyan szépen viszi mint a mese,mert egy Q9550-en van alátolva meg 4G RAM...hidd el nekem nem a VGA-d a szük kersztmetszet,és elnézést a nyers stilusomért!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14518) kerlac válasza TTomax (#14517) üzenetére


kerlac
őstag

semmi gond, de széjjelvág az ideg már, hogy megvettem, ráadásul kétszer, mert az elsővel sikerült kifognom az első kis pitiáner csalót itt a PH-n, így gyakorlatilag teljes áron, ámde fagyogat szépen...és azt ajánlották, hogy frissítsem a 4870-esem BIOS-át, merthogy az a gond...de nem értek hozzá, és nem megy a dolog...ez a bajombánatom, de abbahagyom a szétoffolást....de nem tudom mit tegyek most...hüppp...iszok mégegy fröccsöt, az tuti...

(#14519) kisza25 válasza kerlac (#14518) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ment pü

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14520) DonMedve válasza kerlac (#14518) üzenetére


DonMedve
addikt

Csaknem kovacsdenes nyomott át???Akkor ketten vagyunk!De azt hiába nyomtunk neki feketét!Még meg se kapta!Pedig nem én vagyok az első,legjobb tudomásom szerint!Én csinálnék galibát nekem már bevésték volna az tuti!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14521) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

sziasztok!

következő a gondom, a játék hibátlanül müködik, aztán egy idő mulva /1-2 perc/ egyszercsak elfogynak a textúrák és a levegőben haladok.:/ ez történik low és high beállításokon is, egyébként az elején egyátalán nem akad.

konfig: Intel Dual Core E5200 @ 2,5Ghz
Sapphire Radeon HD4670 512Mb GDDR3
1Gb RAM 800Mhz

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14522) kisza25 válasza kovacsroli (#14521) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a ramod kevesebb, mint amenyit a játék eszik, nálam 1,5-1,6Gb ramot használ XP játék alatt, a virtuális memória pedig a vinyódat használja, emiatt érkeznek későn a texturák, ezt csak memória bővítésel tudod ovosolni amúgy még akkor is a procid kevés lesz neki :(
a2-nél több magot kedveli, nekem 15-25ről 25-50re nőtt az FPS
és mindkét esetben HD4670ről van szó 1280*1024 med/highest

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14523) kovacsroli válasza kisza25 (#14522) üzenetére


kovacsroli
senior tag

köszönöm kisza, énis erre gondoltam, nem is baj nem drága a ram. de sztem a proci elég lesz med+ beállításokra 1024x768-ban. meglátjuk.

köszönöm a választ

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14524) bendzso válasza kovacsroli (#14523) üzenetére


bendzso
senior tag

Ennek a játéknak semmi sem elég... Az én konfigomon 1680*1050-ben, minden max kivéve a detail distance van 42-őn, és így éjszaka van ~15 fps-em... 3as patch-el. :O :(

(#14525) kovacsroli válasza bendzso (#14524) üzenetére


kovacsroli
senior tag

hát igen, elég bután csinálták szerintem, mert azért a gta eddigi részei a többségnek megfelelő gépigény mellett futottak. elég nagy ugrás ez hirtelen. főleg hogy a cod5 vagy a far2 /szerintem/ sokkal szebb grafikával kisebb gépet igényel..na mindegy lehet hogy nem ilyen egyszerüen működnek a dolgok mint ahogy én ezt gondolom, hát ez van ezt kell szeretni, majd az 5. részt én csinálom :C :B :B

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14526) kisza25 válasza kovacsroli (#14523) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja elöször próbálkozz meg rammal 2Gb-al 3Gbal és 4gb-al próbáltam
2Gb-tól nincs gyorsulás, tehát az elég neki 1280*1024 és 1024*768-ban ugyanazokat az eredményeket fogod kapni, mert nem a VGA hanem a proci lesz kevés nekem is ezt csinálta
Athlon X2 5400+ BE 3Ghz-en (nagyábol a te procidnak felel meg) és HD4670 15-30FPS
Phenom II X3 710 2,6Ghz-en 4670 25-50FPS ugyanazon a felbontáson(1280*1024 med/highhest)
a grafika szép, ha megfelelően erős a VGA-d de igazából az AI eszi meg a gépeket
és főleg a procesort az én 18e Ft-os VGA mon és 29e Ft os procimmal elfut 1280*1024-ben
anno X2 4600+ on(30eFt két éve)és 7600Gt-n(24eFt két éve)futott 1280*1024ben GTA sanandreas úgyhogy nem tudom mit panaszkodtok
egy jó gépet most 125k ból össze lehet dobni, pár éve 250k ból lehetett

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14527) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

fuh hát lehet hogy én vagyok gyenge értelmileg, de kétféle képpen tudom értelmezni a válaszodat.
1. tehát veszek még 1 ramot, és a 2 gigával (?)med(?) grafikán 1024x768ban 20-30 fpst érek el.
2. fejre is állhatok, ezzel a procival /amit 1 hete rendeltem és szereltem be/ nem fog menni.

arra volnék kiváncsi hogy mit tegyek, hogy 1024x768-ban akármilyen graf mellett élvezni lehessen a játékot:)

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14528) Źşë' válasza kovacsroli (#14525) üzenetére


Źşë'
addikt

jo de vedd alapul azt is h hogy nez ki pl a san andreas meg a gta4, realtime fizika, ai interaktiv idojaras es napszakvaltozas, arnyekok, mert sa ban nem volt szamottevo arnyek. fear2 ill cod 5 szimpla mapok, kicsik, nincs komolyabb fizika, talan f2ben egy pici, se idojarasvaltozas stb

sztem relativ az eddigi reszekkel ill egyetlen idiota otlet az az h vramot hasznaljak a fizikai ramok helyett, de ez is ertheto--> konzol :s lehetne 2-4gb os vgakat is gyartani csak azt meg tartogatjak a gyartok a köv. marketing fogasnak - ujabb borlehuzas :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14529) kisza25 válasza kovacsroli (#14527) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az első a helytálló
az 1Gb ram biztos, hogy kevés neki, de az már a legtöbb játéknál így van
2Gb-al már megelégszik és a legtöbb játék is
a helyedben vennék még 1Gb ramot kb 3k,ha jelenleg 2*512Mb ramod van akkor 2*1Gb-ot (DC miatt)
ebből az összes újjabb játékban profitálhatsz és minden más alkalmazás gyorsabban fog futni
ezt a helyedben mindenképpen meglépném én először a 15-30FPS-el nyomtam feléig a játékot
még mindig jobb volt mint anno GTA3 integrált graffal(prosavage)+2Ghz-es cerkával+128Mb-rammal
ott is a rambővítés oldotta meg a problémám és már hasított is a játék 640*480on :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14530) TTomax válasza bendzso (#14524) üzenetére


TTomax
nagyúr

Minden tegyél maxra,még a view distance-t is..csak a texturát hagyd mediumon... olyan sima lesz mint a vaj... :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14531) puttputt válasza kerlac (#14518) üzenetére


puttputt
őstag

Ugyanilyen problémám van a 4650-essel, pedig az 1Gb-os. Minden fantasztikusan fut vele, kivétel a GTA, de az is csak akkor nem, ha az fsb 500 felett van... lényeg, videókártyára panaszkodik a hibaüzenetben. Szerintem érdemes lenne megpróbálni lejjebb szedni a beállításokon. Mióta 445-ön használom, a GTA bírta 1-1,5 óráig is, kilépésig. (A többi progi mindenhogyan jó, tehát nem hiszem, hogy a VGA-bios a ludas.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14532) kisza25 válasza puttputt (#14531) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neharagudj de nem nagyon értem a hozzászólásod a rendszerbusz megy 500as FSB-vel
az nem semmi :B
milyen felbontásban játszol, hogy minden olyan fantasztikusan fut egy 4650 gddr2 1Gb-al? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14533) puttputt válasza kisza25 (#14532) üzenetére


puttputt
őstag

Én meg a felvetést értem kevéssé... Általában 1024x768, alatta semmiképp, de próbálkozom felette is néha. /Bár nem igazán látok különbséget, valamint az is érdekes, hogy mostani beállításon - nem akad ki -, kb. 1150 MB-ot használ fel a játék elmondása szerint, s nemhogy nem fagy le, nem is akad a max. beállításokon; ahol csakúgy nem látni differenciát 50 és 80 View Distance között.../
Épp ezért, nyilván, összetettebb dologról van szó, nem csak a VGA számít, s bár hiába fejtettem ki több fórumban, mindenhol ugyanilyen értetlenkedéssel néztek, vagy elnéztek az általam említett 0x0000010E hibaüzenet mellett... ez pedig tudtommal - külföldi fórumokat alapul véve - VGA-ról szóló kiírás.
Mindenesetre gyanús az is, hogyha visszaveszem a Spread Spectrumot Auto-ra Disabled-ről, akkor javul a dolog, 445 buszsebességen meg sosem fagy le.
(Nyilván, hogy nem babrálok semmit a VCore-on időközben, - eléggé emelt, a buszseb. emelése miatt is - akkor minek is mondogatnám...)
Mellesleg, egy ilyen konfigurációtól igazán elvárható - ld. Adatlap... -, hogy "fantasztikusan" fussanak vele a programok :U Amúgy azt nem értem /nem feltétlen a most címzetthez szól az üzenet/, miért off az, ha megbeszéljük - korábbiakra is gondolva/célozva -, kinek mennyire "optimalizált" ez a bizonyos, topikban is említett játék, - lévén, ez egy számítástechnikai fórum - de ám legyen...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14534) kerlac válasza puttputt (#14533) üzenetére


kerlac
őstag

bármilyen infónak, ötletnek örülök és kipróbálom, vmi csak nem stimmel, de az esetek nagy részében vmi banális kis hiba derül ki... ez az én formám :DDD

(#14535) kisza25 válasza puttputt (#14533) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezekszerint GTA valóban nem is annyira VGA pusztító játék, annál inkább proci
nekem is szépen fut HD4670-el, de csak amióta Phenom II van
grat a 445Mhz-500Mhz FSB-hez :R
azon csodálkoztam, hogy a ddr2 vel ki tudod használni úgy az 1Gb ramot, hogy nem akad
a játék attól, hogy több videomemoriát használ, mint amennyi van nem feltétlenül akad ki nekem is volt olyan az előző 128Mb-os 7600Gt-nél, hogy 260Mb videomemoriát használt elvileg, azt nem tudom pontosan ilyenkor több részletben számolja ki vagy rendszermemóriát hívja segítségül ezt a kérdést passzolnám
azért írtam előző hozzászólásom off-ba, mert nem közvetlen a játékhoz kapcsolódott a kérdésem :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14536) puttputt válasza kisza25 (#14535) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi az infót azért, tőlem is :R Tényleg elgondolkoztató, hogy mit használ fel a játék memóriában... az biztos, hogy a teljeset - 1Gb - látja - van, akinél a 2x1Gb Crossfire-t nem, pl. :U -, aztán szerintem, azon felül beszámol valamennyit a rendszermemóriából is, gondolom... Elképzelhetőnek tartom, hogy azért nem fagyogat, szaggat, mert jó a proci és sok a RAM (2x2). Ezek nélkül igencsak nehézkes lenne ezzel a 4650-vel..., amiről sok infóm nincs, tul.képp kb. fél éve vettem, a RAM mennyiség és az ára miatt.
Tudom említeni a Saints Row 2-t (végigvíve) vagy mostanában a Superbike 09-et, NHL09-et... ezek is eszik a gépet rendesen, de semmi gond velük, semmilyen beállításon.
(Majd a Mafia2-re leszek kíváncsi, ha elkészül...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14537) rup1u5 válasza puttputt (#14536) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A te procidhoz nagyon kevés az a 4650. Oda már egy 4890 kéne! :K
Ugyan ilyen képességekkel rendelkező procim van. 8*500 -hoz kér 1.23v-ot de még úgy is fölösleges 4Ghz-en hajtanom, hogy egy GTX 260 van mellette. Most 3600-on hajtom, mert a vga-nak ez is bőven elég. Igazából nálad sincs értelme a 4ghz-nek míg nem tolsz mellé egy erősebb kártyát.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14538) MONKESZ


MONKESZ
csendes tag

Sziasztok!

Magyar feliratozás készült már a GTA4hez?Ha igen tudtok valami linket ahonnan le is lehet szedni (ami működik is)?

Thx.

(#14539) puttputt válasza rup1u5 (#14537) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi! Igazából sosem értettem ezt a proci-vga kettőst...; hogy miből mennyi kell. Pedig rendesen beruháztam ezzel a kártyával is, meg végül is, egyelőre nem jártam rosszul, hisz ugye a jelen állás szerint 1024-nél feljebb úgysem megyek semelyik progiban, ahhoz meg még jó ez... Megfontolom ezt az ajánlatot, már ami a kártyacserét illeti - a jövőben -, szétnézek, milyenek lennének jók... Te milyet ajánlasz a procim mellé

]MONKESZ: Igen, találkoztam már egy csapat-bemutatkozóval, akik rajta vannak a project-en, de azt írták, hogy mivel rengeteg a szöveg, a taglétszámukat és idejüket figyelembe véve olyan 2070-re végeznének is :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14540) Mariann294 válasza MONKESZ (#14538) üzenetére


Mariann294
őstag

Hali.
Google a barátod de azért itt van,hogy hogyan áll a dolog..

(#14541) puttputt válasza Mariann294 (#14540) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, erre gondoltam én is...

rup1u5: Utánanéztem ennek a kártyának..., max. az enyém beszámításával-eladásával menne valamikor... amúgy, ezek szerint többet nyom a latba a sebesség, mint a VRAM? Pl. egy 1/2GB-os 4890 kenterbe veri a mostanimat, hiába az 1GB?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14542) MONKESZ válasza puttputt (#14541) üzenetére


MONKESZ
csendes tag

Na igen google a barátom, tudom is használni, és ezt én is megtaláltam.Pont ezért kérdeztem hogy valami olyant ami működik is (használható).Mert ez nudli. :)
De akkor ezek szerint negatív, nem tud senki semmit. :(

(#14543) puttputt válasza MONKESZ (#14542) üzenetére


puttputt
őstag

Sajnos még félkészről sincs hír... :N A német verzió meg gondolom... :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14544) MONKESZ válasza puttputt (#14543) üzenetére


MONKESZ
csendes tag

Elvileg németül tudok, elvileg :D De a magyar nyelvben jobbak a káromkodások :DDD

(#14545) puttputt válasza MONKESZ (#14544) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, azt megnézném magyarítva... mondjuk a "fekete néppel" akadhat némi problémájuk... azt még eredeti felirattal sem könnyű lekövetni :DDD /Esetleg magyar szinkron? :Y /

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14546) Mariann294 válasza MONKESZ (#14542) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerinted minek linkeltem be ezt?
Ezaz egyetlen amin dolgoznak de sose lesz kész. :(
Ennyi.. :U

(#14547) rup1u5 válasza puttputt (#14541) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni de mégcsak össze se érdemes hasonlítani ezt a két kártyát.
A 320 stream proci ami a te kártyádban figyel még jó is lenne ha nem lenne agyonvágva az egész a 128bit-es DDR2 memóriával. Gyakorlatilag semmi haszna az 1gigának azon a kártyán csak "parasztvakítás". Egy 512 megás GDDR3-as 3850 is gyorsabb nála.
128bit, DDR2 :( messzire kerülendő. Ha szűkös a keret akkor nézz itt az apróhirdetések között egy 1 gigás 4870-et, vagy 4850-et. Már egész olcsón hozzájuk lehet jutni használtan mióta kijött a 4890. Ezeknél a kártyáknál már van értelme az 1 gigának, mert egyrész van kraft a gpu-ban, hogy telenyomja adatokkal, másrészt 256bit ringbus és GDDR3. :K

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14548) Robi86


Robi86
senior tag

hehe Mr.Fuk's :DDD [link]

(#14549) cNpowa


cNpowa
tag

[link] vki segitsen pls :F

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14550) rup1u5 válasza cNpowa (#14549) üzenetére


rup1u5
nagyúr

miért nem próbálod ki?

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.