Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) puttputt válasza rup1u5 (#15300) üzenetére


puttputt
őstag

Nem is magammal, Mariannal, akinek küldtem szépséges dolgokat, de nem válaszolt még :DDD Mellesleg, most tárgyalok egy new yorki fickóval arról, hogy mennyire vannak jó helyen a feliratok...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15302) puttputt


puttputt
őstag

Niko életvezetés - folytatás :DDD :

A drogról:[link]

A szexről: "Nem kéne mindenkinek odaadnod magad, akit meglátsz az utcán..."

Mcrearynek: "The world is full of bad people..."

Niko a tanító! :))

Amúgy, mi a "jutalom", ha lenyirbálod a galambokat?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15303) puttputt


puttputt
őstag

Jó kis misszió:

1. Telefon...
[link]

2. Nem..., nem "Sanyika" az :DD :
[link]

3. Vicces a kiscsávó..., milyen komolyan gondolja, hogy vannak esélyei:
[link]

Nos..., igen ...:DDD :
[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15304) Mariann294 válasza puttputt (#15296) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi! :R
Mindjárt kipróbálom a modot aztán beszámolok! :R

(#15305) Mariann294 válasza Mariann294 (#15304) üzenetére


Mariann294
őstag

Nos meg is van!Íme! :)
Viszont a KITT-eset sehol sem találom.... :(

(#15306) puttputt


puttputt
őstag

"Biztos-úr?..." Detective Bellic kalandjai... (Halálos fegyver c. film 6. :DDD )

[link]

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15307) Mariann294 válasza puttputt (#15306) üzenetére


Mariann294
őstag

Hahó!!!! :DDD

(#15308) puttputt válasza puttputt (#15306) üzenetére


puttputt
őstag

Ennek sincs rossz festése..., jó kis verda:

[link]

Robi: Láttad a sopronis plakátot? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15309) Robi86 válasza puttputt (#15308) üzenetére


Robi86
senior tag

Még nem, nem mertem felrakni a modot, félek hogy elbaltázok valamit, mert most nagyon szépen fut a game. Nem fagy le, nem lép ki, de ez szerintem csak szerencse, ha változtatnék benne valamit, úgy gondolom megint megnyekkenne, és hiába raknám újra stb, kb.megint csak imádságokkal lehetne ilyen "stabillá" varázsolni mint amilyen most :DDD

De azért lőhetnél képet arról a plakátról :)

(#15310) puttputt


puttputt
őstag

"Eat a very Big Mac" :D :

[link]

"A láthatatlan ember, a tökéletes bűntény elkövetéséhez":
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15311) puttputt válasza Robi86 (#15309) üzenetére


puttputt
őstag

Újralinkelve (érdemes mindkettőre ráközelíteni):

Budweiser, Rolling Rock, Heineken: [link]

Soproni: [link]

Amúgy, semmi sem romlik el a modtól, nekem egyszer sem fagyott még... pedig sok játékidő eltelt.
Az american.gxt-t ne rakd fel, ha multizni akarsz, jobban mondva rakd vissza az eredetit a multihoz, aztán a single-hez mehet az átírt. Más "gond" nincs vele.

Mariann: "KITT újratöltve" :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15312) Mariann294 válasza puttputt (#15311) üzenetére


Mariann294
őstag

Na mostmár szuper!Igaz kissé pixeles de itt van KITT!
Köszi szépen puttputt!!!! :R :R :R
Istenkirály vagy! :D

(#15313) leftyke


leftyke
aktív tag

Hali kérnék egy nagy segítséget. Raktam egy win7-et az xp mellé csak az a baj hogy a játékban olyan 75%-nál járok és nem akarom újra kezdeni. V.ki privátban leírná nekem mit kell tegyek hoy a mentést áthozzam az xp-ről és azt letörölhessem, csak emiatt hagytam rajta. De bejön ez a win 7 magyar is fullra így ezen szeretném folytatni.

(#15314) Mariann294 válasza leftyke (#15313) üzenetére


Mariann294
őstag

Első hsz.

(#15315) puttputt válasza Mariann294 (#15312) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon szívesen! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15316) puttputt


puttputt
őstag

Egy jó kis Ducati motor (a híd alatt találtam):

[link]

És pár szép kép-realizáció:

[link]

[link]

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15317) Geryson válasza puttputt (#15316) üzenetére


Geryson
addikt

Bakker puttputt, Te aztán aktív egy hozzászóló vagy! :D

Figyu, látom Te feltetted ezt a sebességmérős izét. Mi a leggyorsabb (mi a legnagyobb érték) amit el lehet érni? Moci, vagy ennél még gyorsabb a heli is, nemde? Mocin ha a legnagyobb fokozatban vagy, akkor érdemes előredölni?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#15318) Puma K válasza Mariann294 (#15293) üzenetére


Puma K
veterán

Atallitottam a nyelvet angolra meg mindent amit csak tudtam Vistan belul de most az a gondom hogy nem tudok mar tobb Windows Live accot csinalni 1 napig... Annyira irritalo hogy semmit nem tamogatnak ami magyar... dogoljenek meg :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15319) Mariann294 válasza Puma K (#15318) üzenetére


Mariann294
őstag

Oprendszerben szerintem nem kell turkálni,csak ott ahol irtam szerintem.
Miért nem tudsz csinálni acc-ot 1 napig? :F
Ha már nagyon nem megy akkor segitek,csinálok neked egy olyat ami müködik :)
Éshát igen a magyarokat mindig megszivatják..elmehetnek oda ahova gondolom.. :((

(#15320) puttputt válasza Geryson (#15317) üzenetére


puttputt
őstag

Hali! Mikor, hogy :DDD Mikor csinálok valamit, akkor az.

Nem, tréneren belül van a seb.mérős. Elég korrektnek (valósághűnek) tűnik. A max. olyan 170-180 volt eddig motoron, de nem nagyon volt lehetőség kitolni jobban, reptéren talán...
Szerintem érdemes előredőlni... meg valószínű, hogy a moci és a heli a leggyorsabb, jobban mondva, talán bizonyos moci és a Comet (Porsche).

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15321) Mariann294 válasza puttputt (#15320) üzenetére


Mariann294
őstag

A heli mindenkit elver. ;] :) (Leteszteltük)

[ Szerkesztve ]

(#15322) puttputt


puttputt
őstag

Hát nem aranyosak? :DDD :

[link]

Én állandóan lezuhanok a helivel ;] :U :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15323) Mariann294 válasza puttputt (#15322) üzenetére


Mariann294
őstag

Érdekes izlésed van! :DDD

(#15324) Robi86 válasza Mariann294 (#15321) üzenetére


Robi86
senior tag

A buszt nem veri :DDD [link]

(#15325) puttputt válasza Robi86 (#15324) üzenetére


puttputt
őstag

Valami gond lehet a handling.dat-oddal :DDD

Ez meg milyen misszió? [link]
Már megint a magyarok? :DDD :N

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15326) bendzso válasza puttputt (#15325) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerintem rátenyerelt a num5-re. :))

(#15327) Robi86 válasza Robi86 (#15324) üzenetére


Robi86
senior tag

Vagy mégis? :D Ez a max. nálam...valaki ennél többet? :)

bendzso leleplezett :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15328) Robi86


Robi86
senior tag

Carmageddon a rendőrökkel...nyertem ;] [link]

(#15329) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát pár napja tesztelem a játékot... nyugodtan ki lehet jelenteni,hogy egy HD4850/GTS250-nél 1680X1050-re erösebbet nem szabad a jaték miatt venni.Egy rakat bughalmaz az egész,szinte mindegy hova mit álligatok grafikában low-on 40-70fps teljesen kimaxolva (1,5G VRAM) 30-50 fps..igazábol azért irom ezt mert folyamat figyelem a a GPU és CPU terhelést...a két mag 40-55% van terhelve ami egy vicc...ehhez a jatékhoz tudtam hogy processzor kell,de hogy ennyire azt nem gondoltam volna... amugy egy 3.6GHz-re huzott quaddal toltom...és hát lehetne erösebb is...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15330) Mariann294 válasza puttputt (#15325) üzenetére


Mariann294
őstag

LOOOOOOOL!!!!!!!! :DDD :DDD :DDD

(#15331) Puma K válasza Mariann294 (#15319) üzenetére


Puma K
veterán

Sikerült megcsinálnom... :DD Csak úgy ment hogy angolra állítottam mindent majd regisztráltam mindenhol ahol kellett... egy ismerősömnek is be kellett segíteni hala az angol Win7 nek :R Vegig kell pörgetnem a játékot de közben azért bele fér majd egy kis funolas :D

Akit tudok felveszek friends listára! :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15332) puttputt


puttputt
őstag

Két jó szöveg még mára:

1. "Meggyűrődtek a melleim!"
Miután Carmennel a randin (Michelle után maradt Carmen, Kiki meg Kate, mint "barátnő") sikerült fejre állni egy ugratás után...

2. "Végezzünk gyorsan, már nagyon éhes vagyok..."
Egy rendőr, bevetésen.

Senki sem tudja, hogy mi jár azért, ha "lenyírod" az összes galambot? Illetve; kell teljesíteni a "hitman-célkeresztes jelű" missziókat a sima single-story végigjátszáshoz, vagy olyanok, mint Bruce kocsijai, csak pénzszerzésre???

Robi: Ez egész elfogadható még egy helitől... - vannak modok, amik ennél jóval többet hoznak ki a kocsikból, egyébként.
Te milyen modot használsz? :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15333) Mariann294 válasza puttputt (#15332) üzenetére


Mariann294
őstag

Csupán csak pár %-ot a 100%-os kijáccáshoz.. :U
Meg a végén amikor kinyirod az utolsó "repülő patkányt"akkor kiir vmit.Ennyi. :(

(#15334) Robi86 válasza puttputt (#15332) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát a trainert, amit tőled kaptam. :K Van benne egy Car speedup dolog amit ha menet közben vadul nyomok, felviszi 300 környékére. Tovább nem, de nekem elég ez is.

(#15335) Źşë'


Źşë'
addikt

niko a sanchezbajnok :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15336) Mariann294 válasza Źşë' (#15335) üzenetére


Mariann294
őstag

Nagyon zsir kép! :K :C
Kicsit bővült ez az album.
És mutatok még pár képet:
Ezt csupán azért mert szép :)
Ez meg mi a szösz?
Bevásároltam,most pakolok :)

(#15337) Puma K válasza Mariann294 (#15336) üzenetére


Puma K
veterán

Mivel tudod kinyitni az ajtokat/csomagtartot/motorhaztetot?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15338) G@bi90MR válasza Puma K (#15337) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Simple Native Trainer. Teli van csudijó opciókkal. :K

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15339) puttputt válasza G@bi90MR (#15338) üzenetére


puttputt
őstag

Itt is a legújabb: [link] :K
Csak be kell másolni a gyökkönyvtárba, aztán F3 és lehet állítgatni!
(Kiderült, a fagyás más miatt volt, Trainernek nem volt hozzá köze...)
Zse: Romannak nem tetszett, nekem igen :DDD
Mariann: Mit vásároltál? Csak nem valami "fagyasztottat"?:DDD ill. jó forró az a 73 fokos GPU... :U :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15340) Robi86 válasza puttputt (#15311) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát lol :C Valahogy elkerülte a figyelmem a hszed. Azthiszem mégiscsak felteszem a modot lesz ami lesz, ezért már megéri :D

(#15341) mexel


mexel
veterán

Nem olvasgattam a topikot, de megkérdem hátha van változás: nincs még megoldás arra, hogy a kamera kövesse az autót? (pl mint a régebbi gta-kban) Azért nem játszottam eddig a játékkal mert ez nagyon idegesít, hogy kanyarodáskor oldalról látom az autót. Nem csinált rá még senki megoldást? Ha lenne ilyen akkor újra nekiállnék :)

(#15342) Robi86 válasza puttputt (#15311) üzenetére


Robi86
senior tag

Na egyelőre működik is. Szóval helyileg hol lehet Sopronit kapni? :D

(#15343) X Factor válasza mexel (#15341) üzenetére


X Factor
addikt

Figy eleinte engem is qrvára irritált, de valahogy idpvel pont az ellenkezőjét váltotta ki, mostmár kifejezetenn szeretem.

Make things work

(#15344) #93228288


#93228288
törölt tag

Szeretnék multizni GTA4-el eredetibe van meg, de fogalmam sincs hogyan kellene elindítani! Valaki help! msn címem: trussardi2008@windowslive.com Vegyetek fel, aki nagy játékos!

(#15345) Mariann294 válasza puttputt (#15339) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez forró? :F Huzva van,meg a proci is.
Direkt megérdeklődtem hogy hány hőfokig engedhetem fel.Azt mondták hogy 120 C fokot bir,de ne engedjem 100 fölé.Meglestem játék közben sose megy 70 fölé.
Eddig ugy jáccottam hogy szinte egész nap levettem a gép oldalát,de igy nagyon porosodik,meg már idegesitett hogy mindig levegyem. :)
Szerintetek? :F

mexel: Nemtudom téged mi a fene idegesit ezen szerintem nagyon jó hogy az egérrel körbe tudsz nézni!Engem soha sem idegesitett...sőt. ;)
oroszlansziv: Nemrég volt erről szó olvass vissza 1-2 oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#15346) Robi86 válasza Mariann294 (#15345) üzenetére


Robi86
senior tag

Ha nem megy 90fok fölé, úgysem, ha visszateszed a gépház oldalát, bőven jó vagy :K A "lélektani határ" a 100 fok.

(#15347) Mariann294 válasza Robi86 (#15346) üzenetére


Mariann294
őstag

Megfigyeltem ezzel a kis progival hogy mi van akkor ha visszarakom a házat.
Akárhogy tesztelgettem nem igen ment 70 fok fölé.Asszem a max 75 volt szóval még sose volt 80. :)

(#15348) puttputt válasza Robi86 (#15346) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, szerintem én tévedtem... mármint nyugodtan mehet a tanácsolt fokokig, csak először tűnt furcsának.
Ezt most, így nem tudom megmondani... az egyik ivó (kerthelyiséges) az, ahol megtalálod :)
Nincs olyan sok, ami biztos, hogy olyan középtájt van a térképen, úgy emlékszem...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15349) Mariann294 válasza Robi86 (#15342) üzenetére


Mariann294
őstag

Ott ahol lehet Dartsozni. :)

(#15350) Robi86 válasza puttputt (#15348) üzenetére


Robi86
senior tag

Megvan már, és szerencsére stabil is maradt a game :R

Mariann: az ilyen zárt helyeken, ahol lehet bowlingozni, dartsozni + a tenger közepén nincs cpu limit, és ilyenkor bizony nálam is "felsír" a vga hűtő, ezeknél lehet legjobban megnézni mennyire melegszik fel a gpu. Jók azok a hőmérsékletek, szerintem hagyd fent a ház oldalát, ha a proci sem melegszik túl, mert a port nem igazán kedveli a gép :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.