Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) cNpowa válasza bognar110 (#15798) üzenetére


cNpowa
tag

azért mert lehet hogy nem a videoeditorral vette fel hanem egy külön progival és az miatt beakad nálam is az volt mikor frapssal akartam felvenni 5 FPS lett a 25 ból :D Am nekem 26 és 18 FPS között mozog a gém. Igaz nem egy atomreaktor de azért játszhato a 7900 gto és az e5200 3.0Ghz-n

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15802) Mariann294 válasza cNpowa (#15801) üzenetére


Mariann294
őstag

Láccik a videon hogy nem video editorral van csinálva hanem fölvette frapsal vagy valami más progival,és szerintem Bogi is igy gondolta.

(#15803) Robi86 válasza Źşë' (#15799) üzenetére


Robi86
senior tag

A crysishez viszont egy atomerőmű is kevés 1080pben :)) :( Kicsit meghaladta a korát...

(#15804) cNpowa válasza Robi86 (#15803) üzenetére


cNpowa
tag

kicsiT?:D hát a crysis az crytek. vmelyik részét a magyarok csinálták ha megtudták csinálni így a crysis-t akkor miért nem csinálnak a magyarok önálló gémet pl grand theft auto Budapest vagy Nagykanizsa és akkor lehetne benne index meg stb :D :D

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15805) Puma K válasza bendzso (#15793) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi szépen a képet! :R

Amúgy a játék tényleg jobban fut és a fizikán valóban javítottak. Tegnap már francia szerveren voltak is cheat-ek kérdezgettem őket hogy mit szedtek le de csesztek válaszolni... lehet 2 pofára tömték a csigát a szájukba... ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15806) Źşë' válasza Robi86 (#15803) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam szépen ment fullhdben, de nagyon nem jön be a game, olyan üres gta4hez viszonyítva a crysis optimalizáltabb szvsz :D úgy értem h a kiadott javításokkal gta4 még mindig uugy megy nekem mint az 1.3as peccsel :s 1.2nel volt egy jelentős változás de ezt is tönkrecseszték, crysis elment simán 25-30 fpsel nálam ultra beállításokkal 1080pben

picit mérges lettem most amúgy, deatmatcheltem egyet, de akkora de akkora egy szemét a netkódja ennek a játéknak mint az állat :((( ugye új pecs asik kilőve, gyerek lelő akkora távolságról h az nemigaz uzival, én is lövöm de nem ér oda a skullo?! látni, mert nem fröcsög a vér a fejéből :s közelharc: lőjük 1mast mint a szemét, erre lelő, mérges is lettem mert lőttem a fejét rendesen... újjáéledek és latom h miután abbahagytam a lövést kb 5 v 6 secre halt meg, mikor már ujjáéledtem :s wtf :F
8/512es a netem, ez nem elég?! ennyi idő után sem képesek megcsinálni h kiírja a játék a pinget?! hol élünk r* könyörgöm :s a multija tényleg csak funra jó másra nem :/

crysis @ fullhd ultra config ccc mod =)

szerk: én nem láttam komolyabb javításokat, fps uannyi, (talán a benchmark javult fél fpst :s most 49,5 :s de ez is gáz mert a játékban meg hol van ennyi? mintha laggzana vagy én nemtudom, mert röcögve megy)
annyit észrevettem h a kocsik törése változott, textura bugok még mindig vannak, későn jelentkező, eltünedező texturák, pedig 482ből 388 mb van lefoglalva :s kiértiezt?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15807) cNpowa válasza Źşë' (#15806) üzenetére


cNpowa
tag

csak a rockstarosok értik ezt de remélem a kövi pacth-ek kijavitják a hibákat mint single-ben mint multiban és mariann is ebben bizi :K :) még nem tettem fel az uj pecset de szentem nem is fogom mivel 1. nem kockulhatok 2. már végig vittem és csak funolni akarok szal a simple native trainert nem akarok törölni :)

nájsz képek :)

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15808) Źşë' válasza cNpowa (#15807) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen látványvilága az tényleg van de talán ebben ki is merül maga a játék
van ott egy összehasonlító kép a sima far cryról meg crysisról :d ég és föld :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15809) MS74hu válasza Źşë' (#15765) üzenetére


MS74hu
tag

IntelCore2duo, Centrino2, 2.26ghz up to 2.6ghz, Nvidia GF9600mGT. A cpu cibáláshoz nem nagyon értek.Van rivatunerrem,de még csak ismerkedek vele.Notiknál kicsit körülményesebb a cibálás.

Lenovo Y700

(#15810) G@bi90MR válasza cNpowa (#15807) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Pont ez a problémám, rakjam újra a játékot megint, hogy működjenek a marhaságok benne? :O Nem lehet visszaerőltetni az 1.0.3.0-át valahogy? :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15811) Źşë' válasza MS74hu (#15809) üzenetére


Źşë'
addikt

ez igaz, ahogy nézem már eleve húzott a dolog, hát ugye pici a "ház" így a hűtése se megoldható ily mértékben, végiggondolva a dolgot újra én a helyedben nem nagyon húznám pont a szűkös hely miatt, nagyon hamar besülne szvsz, noti nem egy játékra kitalált pc de ami érdekes h játékra is gyártanak notikat o.O h hogy oldják meg a hűtésüket, arra kiváncsi lennék

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15812) MS74hu válasza Mariann294 (#15767) üzenetére


MS74hu
tag

Majd ha nagy leszek ako lejjebb veszek pár dolgot. :DDD Igazábol csak probálom megtalálni a gép határait.Persze kis megalkuvással,de ahogy látom(a Rockstar jovoltábol) még lesznek lehetöségek kitolni a határokat.Most eggyelöre a minöségre megyek. Single-ben nem veszélyes. Multiban meg mindig is jo volt az fps.

Látom van uj pacs,ugyhogy tiplázok föl. :))

Lenovo Y700

(#15813) MS74hu válasza Źşë' (#15811) üzenetére


MS74hu
tag

A gx620-as elég játékos noti. :B Amugy 15"-ös és 512gbvram a kari.és 2x2gb memoria. A hütésével nincs gond mert aluminium és fém a noti "ház",bár mostanában gondolkozom hütöpad vételén hogy hosszabb életü legyen a drágaságom. :DD

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#15814) rup1u5 válasza Źşë' (#15806) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jók a képek!
Mindezt egy 8800GTS-en HD-ben? :Y És nem szaggat? Hogy csinálod? Nekem annó a GTS-em megküzdött a Crysissal 1680*1050-ben de koránt sem volt gyors. El tudod küldeni nekem ezt az ultra ccc mod-ot? Vistán is használható?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15815) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Gond nélkül vissza lehet rakni a korábbi 1.0.3.0-ás patchet. Felrakom a legújabbat és házasíto ma korábbival. :D Kiszedem az újból a fizikáért és autókért felelős fájlokat a többit hagyom 1.0.3.0-nak. Remélem így élvezhetem a javításokat a fizikában és autóknál és a scriptekről sem kell lemondanom.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15816) Robi86 válasza cNpowa (#15804) üzenetére


Robi86
senior tag

Nagykanizsa lol :DDD Eljön majd az az idő is egyszer, hogy a Google Earthben, vagy valami hasonlóban programban mászkálhatunk (lövöldözhetünk, indexelhetünk stb ;] ) bárhol...

Źşë': Ahogy írtad az I am legendet, eszembe jutott, hogy nekem az a film valahogy kimaradt, szóval meg is néztem most így hirtelen felindulásból, és...hűha :D Elég jó, de nem egy vidám alkotás, olyan szomorú lettem utána, hogy meg kellett innom még néhány sört, hogy jobb kedvre derüljek. Amúgy nem is off ez annyira, mert New Yorkban játszódik, és néhány városrész ismerősnek tűnt a gtaIV-ből :))

Az a crysis mod hogy működik? Van hozzá valahol valami leírás? Megnéztem a képeket, és... :Y Én max.1280x1024-ben tudok játszani, talán elég is lenne hozzá a HD3850-em? Most 20fps környékén szenvedek, de nekem bejön a game :K

(#15817) cNpowa válasza Robi86 (#15816) üzenetére


cNpowa
tag

mekkora lenne a google earthben a szomszéd kijönne az utcára te meg várod az uzival osztjól legyilkolod :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15818) Źşë' válasza rup1u5 (#15814) üzenetére


Źşë'
addikt

tied is g92 512mb edition volt? en akkor szerettem ebbe az xfxbe bele mikor lattam az elso tesztet rola :d akkora tuningpotencialal rendelkezik, a teszt utan sokkal tobb pontot kapott 3dmark2k6ban 2 magon nálam mint ott 4en :D mikor még nem volt kaphato itt mgyon nemetbol akartam megrendelni :d sokat filoztam rajta, es mire elszantam magamat mar kaphato is volt kis hazankban, nagyon bestbuy volt ez nekem ;)):) na meg még most is, nincs olyan nv vga amiert lecserelnem!

felraktam ide, innet lehuzhatjatok ;) vistan megy e ezt nemtom, de vista sux, ott a jatekoknak is tobb kakao kell :s

(#15816) Robi86 installos, mar picit regota megvan uh lehet van ebbol ujabb verzio is, es igen van leirasa

ez a mod amugy egy ilyen optimalizacionak is tekintheto, olvastam vhol h ez alapjan keszult a warhead is, tenyleg vki crysis wars multi? :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15819) MS74hu válasza Źşë' (#15811) üzenetére


MS74hu
tag

http://notebooktv.hu/video/arbajnok-hobbijatekos?p=5

Igy könyebb. :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#15820) Źşë' válasza MS74hu (#15819) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon dizájnos, akk ez mégis egy gamer noti :) de én még azert így is csínján bánnék a húzassál, mert ha bele gondolok nekem itt a házban a c2dmen van egy coolermaster bazinagy hűtő no meg a vgan is egy kilo alumínium borda :D hát nemtom nagyon figyeld majd a hőfokokat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15821) rup1u5 válasza Źşë' (#15818) üzenetére


rup1u5
nagyúr

g92-es evga volt az enyém és járt hozzá egy eredeti crysis is. :K
nagyon szerettem de a jeges pályán 17 fps-re is leesett maxon, szóval tuning ide vagy oda el nem tudom képzelni, hogy hogyan mehet nálad HD-ban, ilyen minőségben ahogy a képeken is látszik akadás mentesen! Tudnál csinálni egy crysis benchet a beállításaiddal? kiváncsi lennék a minimum fps-re. jöhet privátban is, hogy ne ide offoljunk.

a 820mhz tényleg komoly tuning!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15822) Źşë' válasza rup1u5 (#15821) üzenetére


Źşë'
addikt

már nincs fenn a gépen, nekem nagyon sablonosnak tűnt a koreai beszéd, meg a játékmenet is, meguntam azt lekaptam :d amúgy arra figyeljetek h ez a cucc a mentesekkel babrál, ha visszatöltesz egyet (amit nem a cccvel mentettél) akk valószínűleg elszáll a game hibával

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15823) bendzso


bendzso
senior tag

Ma jön valaki multizni?

(#15824) Źşë' válasza bendzso (#15823) üzenetére


Źşë'
addikt

már megyek is ;):D csak kár h nem lehet funolni asikkal :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15825) Mariann294 válasza bendzso (#15823) üzenetére


Mariann294
őstag

Visszaraktam az 1.0.3-as paccsot,és ezzel vissza is jött a 30 fps-m.
De igy ugye nemtudok multizni.... :O
Ugyhogy azthiszem engem most egy jó ideig nem fogtok látni.. :(((

(#15826) dokee78


dokee78
félisten

F....m kivan,újraraktam a rendszert,erre GTA4 FATAL ERROR MMA10 megint.

(#15827) MS74hu válasza Źşë' (#15820) üzenetére


MS74hu
tag

Jonagy hütö. :Y Azért mondtam hogy lehet hogy veszek notihoz hütöpadot.

Lenovo Y700

(#15828) snataniel


snataniel
tag

Helló!
Egy GTX260 & E8500 @ 3.4 -essel Mennyi FPS-re számíthatok? 1024*768-as Felbontásban....:D ?

Kárpátia!!!

(#15829) MS74hu válasza Mariann294 (#15825) üzenetére


MS74hu
tag

Irtál a Rockstarnak hogy mi a problémád?Hátha mükszik. :U Vagy más forumokon segitséget kérni? :U
u.i:vagy eladod a játékot és másik gta4-et venni? :U

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#15830) Mariann294 válasza MS74hu (#15829) üzenetére


Mariann294
őstag

Uristen dehogy.. :Y
Gondolj bele.Ha az 1.0.3-as paccsal 30 fps..a legujabbal meg alig 18.Valószinű sőt biztos hogy azért mert javitottak a grafikán és ezt már az én gépem nem birja...
Hülye lennék eladni,meg segitséget kérni mert semmire se mennék vele...
A rocksztarnak talán irok vesziteni semmit se fogok vele..
Más:
Csináltam pár háttérképszerűséget.Megtekinthetők itt.
Azért párat kiemelnék :) :
Dukes
Dukes 2
Mocis
Mocis 2
Peyote
Peyote 2 (avagy: Niko nézi a naplementét :) )

[ Szerkesztve ]

(#15831) Źşë' válasza snataniel (#15828) üzenetére


Źşë'
addikt

hát időjárástól és napszaktól függően úgy 19fps-50fps között, de leginkább olyan 25-30 raszámíthatsz

Mariann szuperek a képek! ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15832) bendzso válasza Mariann294 (#15830) üzenetére


bendzso
senior tag

Szépek a képek, csak egy kicsit kicsik. :) Ne hagyd el most már te is a multit. :O

(#15833) snataniel válasza Źşë' (#15831) üzenetére


snataniel
tag

Hááát.... azért nem hinném :D
Mostani 9600GT & E6600 @ ghz
Megvan a 25-30 FPS

Kárpátia!!!

(#15834) Źşë' válasza snataniel (#15833) üzenetére


Źşë'
addikt

a high beállítást nem írtam sry :D
kérdezd Bendzsot neki quad cpuja van és egy 280as gtx e és mégis kb így megy neki... optimalizálatlanságról nem hallottal ?:)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15835) bognar110


bognar110
őstag

Valaki leírná nekem pontosan hogy a gta 4 mentéseit honnan szedjem ki pls :F

(#15836) Źşë' válasza bognar110 (#15835) üzenetére


Źşë'
addikt

benne van az 1. hszben is meg én is írtam :)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15837) Scorpio06


Scorpio06
aktív tag

Egész jó volt ez a kis multizás. :)
Az a bugos csónak nagyon tetszett! :))

[ Szerkesztve ]

(#15838) bendzso válasza Źşë' (#15834) üzenetére


bendzso
senior tag

Azért tegyük hozzá, hogy úgy néz ki, van egy zsák vírusom... :D :((

(#15839) Puma K válasza bendzso (#15838) üzenetére


Puma K
veterán

Havernak is volt egy zsák vírusa és addig tudott eljutni a játékban hogy Romannal elmentek az első lakásig, mentett a srác majd kijött az utcára el akart menni balra vagy jobbra és megfagyott az egész :DDD Vírus keresők tömegét szedtük le amikkel próbáltuk egyenként kiirtani a vírusokat de nem volt mit tenni win reinstall kellett és utána szépen ment a game

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15840) Puma K


Puma K
veterán

Már 2. napja szórakozom azzal hogy a cheat-eket működésre bírjam 1.0.4.0-ás patch-en... de semmi...

Találtam egy oldalt ahol van mindenféle okosság pl "GTA IV FILE CHECK FIX PLUGIN v1.0.4" (kicsit lentebb) ami azért jó mert most már elindul a játék a főkönyvtárban lévő asi-kkal
csak nekem valamiért nem akarnak működni. Majd körbe kérdezősködőm. Aztán leírom nektek is.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15841) dokee78


dokee78
félisten

A vinyómmal lehet valami,hogy fekete kép és a GTA4 exe hibát észlel?

(#15842) Kommy válasza dokee78 (#15841) üzenetére


Kommy
veterán

Hát azt nem tudom, hogy amiatt lehet e , de hard disk sentinel-lel meg tudod nézni az állapotát

(#15843) bognar110 válasza Źşë' (#15836) üzenetére


bognar110
őstag

Kösszi a segitséget :C

(#15844) Źşë' válasza dokee78 (#15841) üzenetére


Źşë'
addikt

[OFF]
előfordulhat, pl hawernal bot sectoros egy wd80 as hdd, es az xpt nem tudtuk feltelepíteni rá, mindig kiírta h a cdn levő filet nem tudja olvasni :D én kapásból memora gyanakodtam (mert nekem olyan volt h ahogy bebootoltam xpre ami programot betöltött induláskor szinte mind elszállt hibát okozott ablakkal (win installnal se tudott filokat olvasni), kivettem 1iket ill másikat, külön teszteltem mire arra jutottam h 1ik hibás :s)
1x a gépéről leirtottam vmi 1800 férget :D

aztán fel lett particionálva a hdd, és a dre meg minden további gond nélkül felment :D hd sentinel jó cucc, érdemes ráereszteni
[/OFF]

(#15837) Scorpio06 nagyon jó volt, bar asival még lehetett volna fokozni a hatást :D én meg jól megszívtam a kórházban a granyóval lol xD

(#15838) bendzso de egy vírus nem lassít le 3ds alkalmazást hacsak nem eszi a prociidőt, feladatkezelőben nem látsz semmi különöset? meg 4 mag esetében azért ott van plusz is, nem lehet h driver gond? nem tudom elképzelni h miért megy így a gta nálad, am más játékokban jól teljesít? ez lehetne akár mérvadó is

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15845) Mariann294 válasza bendzso (#15832) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi mindenkinek. :) Kicsik...hát nem tehetek rola ekkora monitorom van. :)
A multit kénytelen vagyok elhagyni 18 fps-el semmire se megyek...pl egy autoversenynél simán elhuznának előttem egyenesben is és még veletek sem tudok funolni..
Irtam a Rockszarnak...reménykedem hogy válaszolnak és segitenek..
Addig marad a single és a trainer móka.. :) Ez van.. :(((

(#15846) Baboon válasza puttputt (#15049) üzenetére


Baboon
senior tag

Jó vicc ;)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15847) MS74hu válasza Mariann294 (#15830) üzenetére


MS74hu
tag

Az ágaskodo moci a naplementében a legjobb. :C Erre a pictures pushra mennyi képet lehet felrakni? Remélem tudnak segiteni a Rokszarosok. :U

Lenovo Y700

(#15848) puttputt


puttputt
őstag

Üdv mindenkinek!

Már több időm akad (a múlt hónap "aranybánya" volt ebből a szempontból, mert csak a gép előtt kellett dolgoznom... ezentúl ilyen nem nagyon lesz... :( - íme a megokolása a sok akkori hsz.-nek) kissé, így (mégis, a "beígértek" és a most szűkebb lehetőségek ellenére) tudok kicsit újra írni.
Akkor kezdem: Mariann! Az a "naplementés motorkép" valami fantasztikus! :C
A patchekről: Nem töltöm az újat..., inkább a nemhivatalos grafikai updatekre szavazok (több jön ki belőlük is mostanság), azokat egyszerűbb telepíteni, szabadabb felhasználásuk van, látom, mit hova és miért teszek...
fireproof: Roman miatt nem kell aggódni! A tűzvészt vissza lehet "fordítani" a trainerrel! :K (Így az is "fireproof" lesz - azaz tűzálló - Hű, de gyenge volt ez... :DDD )
Majd előkeresek egy érdekességet (modot még) valahonnan a GTA könyvtáram bugyrából, ami civil kocsikba tesz néhány zsarut... Volt, hogy elkezdtem "rendetlenkedni", majd azt vettem észre hirtelen, hogy két kocsiból kipattantak a sofőrök és a pisztolyukat "rámszegezve" elkezdték nyomatni a zsaruszöveget... jó mi? :DD
Más:
Úgy tűnik, 2 amerikai illetővel összeállunk és "fejlesztjük" majd ráérő időnkben a már publikált modomat, jobban mondva összevonjuk munkáinkat. Álljanakn itt az övék is, kezdeti fázisban..., de nem rosszak:
[1]
[2]
"Még másabb":
Kedves fsb1000[link] és tremor[link]!
Köszönöm ismételten ezt az újabb, immár lassan "teleregényes", szívhezszóló kommentár-fűzért/párt, azaz személyeskedést.
Nyugodtan kimoderáltathatnám (a határon táncol - hasonlítsátok össze az előzőekkel), de nem teszem, a "hiúságom" nem engedi. :DDD
Nyilván, "személyes" formában is ilyen kedvesen viszonyultok a másikhoz (bár nem tudom, milyen alapon, de őszintén szólva, nem is érdekel, nem lepődtem meg különösebben...), úriemberként (hölgyként?), biztos öröm veletek üzletelni, stb...; - bocsánat a "prekoncepcionálásért", de nem én kezdtem... - tehát, nem egészen világos, hogy mi köze az koromnak (amúgy "megtiszteltek", hogy nem azt írtátok, hogy 10 éves..., de tényleg...) a képek minőségéhez, ám legyen... idősebb v., annyit elárulok, meg még azt is - zárva ezt a rendkívül izgalmas témát -, hogy a különböző grafikai modoknak köszönhető, hogy eléggé szélsőséges viszonyok közé került a graf. beállíthatóság, tehát vagy "filmes jellegű" és sötét, vagy "rajzfilm-szerű" és "fényes mint a Napocska".
Az előbbit választottam, meggondolatlan módon :U

Remélem, "mindenki" kíváncsiságának megfeleltem végre :))

Még annyit, hogy Mariannak, Robinak, Zsenek, Rupunak és a többieknek (bocs a slendriánul írt és kihagyott nevekért...) valóban megköszönöm a "csitítást, kiállást" a fenti "problémánál". :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15849) DonMedve


DonMedve
addikt

Na Uraim,közben én is visszatértem!Nem tudom ki hogy van vele,én feltettem az új patchet,de sok javulást nem látok!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15850) bognar110


bognar110
őstag

gh

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.