Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) bognar110


bognar110
őstag

Ez az ablak jööt ki valakinek ? ujr raktam a gépem telepitem securomba beirtam a kósom indulna a játék erre eszt kapom havalaki segítene pls....

(#15852) Scorpio06 válasza bognar110 (#15851) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Én ebböl semmit sem értek... :F :(

Ilyen nekem még nem "jööt" ki.
Minek az a SecuLauncher?

[ Szerkesztve ]

(#15853) bognar110 válasza Scorpio06 (#15852) üzenetére


bognar110
őstag

Ez multihoz keel amikor beirod a kódot de már tököm tele van ezzel a gta 4 es hóbelebancal eladom a fracba aszt nem lessz vele balyom :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#15854) Baboon


Baboon
senior tag

sziasztok! mennyit gyorsul a játék 2gb-ról 4gb-ra való fejlesztéstől?
köszi

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15855) bendzso


bendzso
senior tag

Elég furcsa, hogy ugyanolyan beállításokkal, nincs különbség a 2,5GHz-s és a 3,5GHz-s proci között. :F

(#15856) cNpowa válasza bognar110 (#15853) üzenetére


cNpowa
tag

eladod? ha majd rá szánod magad akkor szolj és priviben megbeszéljük ha kedvező lesz számomra és számodra :DD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15857) Baboon válasza bendzso (#15855) üzenetére


Baboon
senior tag

A gépedet elnézve biztos azok a max FSP-k s annál nem lehet többet csinálni semmilyen istentelen géppel :D Bár ha i7 proci lenne akkor lehet jobb lenne :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15858) bendzso válasza Baboon (#15857) üzenetére


bendzso
senior tag

Hát a 15-25-ös skála nem épp max. :( Bár most csoda történt, a kocsileadónál,(ahova ha elviszed a kocsit akkor kapsz érte pénzt) volt 36 fps-em is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15859) DonMedve válasza bendzso (#15858) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor nme csak az én gépemen!Ha még ilyen erős gépen is lepotyog akkor nem az én gépemben keresem a hibát! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15860) Baboon


Baboon
senior tag

Nem is értem ezt a játékot akkor... nekem ugyan nincs meg és nem játszottam még vele sose, de ezt ugyan mondja meg már vki milyen gépekre tervezték amikor kiadták 8 hónapja...
Lehidalok... Mindenki azt írja hogy alig döcög a játék? van akinek stabilan adja a játszható 30 fps-t?

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15861) Scorpio06 válasza Baboon (#15860) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Az én konfigommal az előző patch-el ment 35-40 fps-el medium beállításokkal...
Amióta kijött a 4.patch meg az új nVidia driver 25-30ra esett vissza. :(((
Mondjuk nekem nincs olyan erős gépem, így örülök azért az átlag 25-30nak is.
Tervezek venni egy újabb videókártyát, azzal már remélem jobban fog menni.

(#15862) Baboon válasza Scorpio06 (#15861) üzenetére


Baboon
senior tag

Itt mindenkinek quad van? :D mindjárt beújítok én is egyet :D (de legalább egy E8xxx-es)

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15863) Scorpio06 válasza Baboon (#15862) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

A GTA4 zabálja a procit!
Minnél több mag annál gyorsabb! :U

(#15864) cNpowa válasza Scorpio06 (#15861) üzenetére


cNpowa
tag

neked nincs erős géped akor nekem ?:D intel e5200 2.5 Ghz @ 3.0Ghz meg egy 7900 GTO 2 gb ram nem gyenge mi atomreaktor xD

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15865) Scorpio06 válasza cNpowa (#15864) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Hát a videókarim nem egy mai darab. :DDD
A procid nem gyenge, a vga-t kéne lecserélned és már menne is szépen a game! :K

(#15854) Baboon: Max 1-2fpst hoz... :U De az op.rendszernek jó a plusz ram.

[ Szerkesztve ]

(#15866) Źşë' válasza Baboon (#15860) üzenetére


Źşë'
addikt

konzol átirat, meg is látszik rajta, ha az életben egyszer először pcre fejlesztenének és nem konzolra, tuti nem lenne ilyen gond (gondolok itt elsősorban a vramra :s miért ez a megoldás?!) legnagyobb baja az h optimalizálatlan, az fps iszonyat nagy korlátok között mozog, hol 40, hol 20... nem is kell mondanom h ez az alsó korlát eléggé észrevehető :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15867) DonMedve válasza Źşë' (#15866) üzenetére


DonMedve
addikt

Ahhoz képest,hogy a GTA sorozat PC-n indult! :(( Köcsög Microsoft! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15868) redXIII


redXIII
senior tag

Nem tom,nekem az új patch javulást hozott.
Nem mérek fpst,de simábban fut,pláne északa,és esőben.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#15869) rup1u5 válasza bendzso (#15858) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálad valami nem stimmel, mert mióta quad-ra váltottam 3600mhz-en sokszor láttam 50-60 közötti fps-t napos időben. Néha nálam is leesik 24-22 köré. Az új peccsel még nem néztem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15870) Mariann294 válasza MS74hu (#15847) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi szépen neked is és puttputtnak is! :R :R :R
Nemtudom mennyit lehet rá feltölteni pontosan...de rengeteget..sztem soha sem fog betelni. :) Ajnánlom neked,ez a legjobb képfeltöltő sztem.Egyszerű,könnyen áttekinthető,sokfunkviós. :K

(#15871) Mariann294


Mariann294
őstag

Amugy képzeljétek..
Tegnap este 11 körül irtam a Rocksztarnak és hajnali fél 2-kor már válaszoltak is. :Y
Kell nekik még 1-2 fájl,meg informácio.Remélem kihoznak ebből valamit. :)

(#15872) TTomax


TTomax
nagyúr

Mennyire szép lett a GTA4 ezzel az 1.0.0.4-el... :Y az ára is megvan,de ködben azok a fénynek... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15873) Scorpio06 válasza Mariann294 (#15871) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Énis remélem! :K
Hiányzik az az igazi PH multi... Emlékeztek a Helló mamis videóra? :DD
Ma ujra megnéztem párszor és jókat röhögtem rajta.
Miket szenvedtünk ott a motorokkal az elején... :DDD Leraktuk őket és eltüntek csak úgy.Meg a versenyek a park körül. 4-5en versenyeztünk az nagyon jóvolt! :)
Van a Youtube-n pár gta-s videóm. A régi szép időkből! :D

[ Szerkesztve ]

(#15874) rup1u5 válasza TTomax (#15872) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Újra 280-al tolod ugye?
Lassult nálad az új peccsel?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15875) CsíkosMókus válasza Baboon (#15860) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

nekem esőben éjjel lemegy az fps 8-10-re is, nappal 40-50 is akár. átlagban a benchmarj szerint 35.
eddig körülbelül 100 órát toltam, úgyhogy a játszhatóságban bennevan..

(#15876) cNpowa


cNpowa
tag

ha felrakom az uj pecset akkor nem vesznek el a mentések ? :F

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15877) Baboon válasza Scorpio06 (#15873) üzenetére


Baboon
senior tag

Te én nézegettem ezeket a videokat amiket linkeltél. Nem baj hogy szétesik a kép játék közben? :D Értem itt arra hogy a fal "skinje" eltűnik olykor az 1. videoba a 2-ba meg az árnyékok vibrálnak mint az állat. Ilyen volt single-ben is?

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15878) Mariann294 válasza Scorpio06 (#15873) üzenetére


Mariann294
őstag

Bizony bizony régi szép idők!:)
A mariann342 is én voltam (vagyis anyum maradt belépve) azt törölheted (sosem veszem észre főleg reggel hogy az ő nevében irok :DDD ,azthiszem 2 kommentet küldött el tőlem az egyiket törölheted...
Utálok kommentelni youtube-on tiszta bugos az egész! :W

(#15879) TTomax válasza rup1u5 (#15874) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,most megint a GTX-el tolom,és hát nem is tudom mintha lassult volna egy picit,bár 1600X1200-ön játszok kimaxolva.Azt vettem észre hogy a felbontást rakhatom akárhova akkor is ugyanígy fut..

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15880) Mariann294


Mariann294
őstag

Nos ugye irtam a Rocksztarnak váltottunk pár levelet és ime 30 fps-em van megint!!! :)
Gyorsan válaszoltak,részletesen leirtak mindent,nagyon rendesek! :R
Mikor lesz multi?Mostmár végre tudok menni én is ujra!!!! :C :D

(#15881) Baboon válasza Mariann294 (#15880) üzenetére


Baboon
senior tag

Mi volt a probléma és mi volt a megoldás?

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15882) Mariann294 válasza Baboon (#15881) üzenetére


Mariann294
őstag

Küldtek directx frissitőt meg elmagyarázták a commandline.txt használatát. :)
Más...A legujabb trainerhez (Simple Trainer to 3.8) jó a régi File Check Fix vagy ebből is van új?Ha igen honnan lehet letölteni?

(#15883) Mariann294 válasza Mariann294 (#15882) üzenetére


Mariann294
őstag

Sőt mivel nem láttam az első hsz-ben leirom ide.Ajánlom hogy tegyük be az első hsz-be mert rendkivül hasznos!
Idézem szószerint:

then use the -memrestrict commandline.
Please do not use any other commandlines as they may override the effects of this one.

Make a file called commandline.txt and add -memrestrict ########### .
Place it into the install directory then run the game as normal.

Replace the ########### with one of the following

-memrestrict 188743680 LOW TEXTURES (256M Video Cards)
-memrestrict 209715200
-memrestrict 230686720
-memrestrict 262144000 MED TEXTURES (512M Video Cards)
-memrestrict 293601280
-memrestrict 314572800
-memrestrict 629145600 HIGH TEXTURES (1Gig+ Video Cards)
-memrestrict 650117120
-memrestrict 681574400

For best results start at the lowest number based on your texture setting

(Ha nem tud vki angolul irjon rám priviben és elmagyarázom neki ha kell.Ha nincs semmi baj a játékkal,akkor sztem nem szügségeltetik ennek a dolognak a használata sztem,de nekem ez oldott meg minden gondot. :) )

(#15884) alanwake


alanwake
tag

akkor én is írok 1-et a játékhoz.nekem semmi gindom nincs vele,meg eddig sem volt a futtatásával szerencsére,nade a játékba most már igazán betehetnék az élsimítást most más a 4. javítás után,mert az rohadtul zavar hogy töredezettek a vonalak,egyébként meg a medium és a high textura beállítás közt semmi különbség nincs,az kivételével minden maximálisra van rakva még a felbontás is (persze amit a monitorom tud 1680X1050).

[ Szerkesztve ]

(#15885) TTomax válasza alanwake (#15884) üzenetére


TTomax
nagyúr

medium és a high textura beállítás közt semmi különbség nincs,az kivételével minden maximálisra van rakva még a felbontás is (persze amit a monitorom tud 1680X1050).
Szerintem menj el egy szemészorvoshoz... :U
Jut eszembe ha a textúrák beállításához nyúlsz akkor indítsd újra a játékot,csak azért hogy a beállított minőség töltődjön be... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15886) puttputt


puttputt
őstag

Frissült kedvenc [Trénerünk]!
Hajrá! :K
Illetve még egyszer a két, előző hszben írt legfontosabb link: [link] és [link].
Eléggé előkészületi verziók, de azért "check it out"! :K
Tényleg ennyire jó a 4-es pecs?
/Amúgy, nem sok különbség látszik, valóban; 1024 és 1280 között, ugyanígy, medium és high között vagy 58 és 88 view dist. között... nem olyan jelentős, mint amennyi plusz erőforrást elkér, leránt a rendszer.../

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15887) G@bi90MR válasza puttputt (#15886) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Úúú köszi szépen, pont ezt kerestem. Ez az igazi ultra mega script. Egy script, de benen van több száz önállóan is elérhető bizgerentyű. Látom belekerült az objektumokra tapadás is. Régebben kipróbáltam, nagyon baró felkapaszkodni a kocsikra, helikópáterre. :DD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15888) Źşë' válasza puttputt (#15886) üzenetére


Źşë'
addikt

igen gta4 nel én sem láttam különbséget ellenben crysis warsnál igen, képzeld h 1280x1024es felbontáson játszottam kb 20-25 fpssel :s:D , és mikor visszavettem egyet a felbontáson valami 1152x864 re így meg majdnemgogycsak a duplájára nőtt az fps :D lol?!: D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15889) Robi86 válasza Mariann294 (#15830) üzenetére


Robi86
senior tag

Igazán jó képek lettek :K Főleg a motoros egykerekezős naplementés :Y Rögtön ki is tenném háttérnek, ha nem lenne ilyen kicsi :P :P

alanwake: már hogyne lenne különbség medium és high textura között. Az élsimítás bizony hiányzik, de ki tudja attól meg hanyadrészére csökkenne az fps :DDD

puttputt:Te mindig színt hozol ebbe a topikba xD

[ Szerkesztve ]

(#15890) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

sziasztok!

valaki nemtudja hogy lehet a patcheket leszedni a játékról? nem szeretném újratelepíteni:S valami program esetleg vagy total commanderes törölgetés? pls

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15891) G@bi90MR válasza kovacsroli (#15890) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Simán vissza tudod rakni a régebbieket, de ha alapjáték kell, abban az esetben reinstall.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15892) puttputt válasza Źşë' (#15888) üzenetére


puttputt
őstag

Nálam nem egyszer kavarodott be a memória, ha tényleg maxra raktam mindent... 1024-en még csak-csak elvolt úgy is, de 1280-nál már kilépett, meg szaggatgatott is. Nem volt akkora "grafikai megújhodás", hogy megtartottam volna... 1600 körül, persze biztos más a helyzet..., arra már megéri és kell is pluszban "beruházni". Mellesleg Arma2-nél tapasztaltam, hogy mikor bent hagytam az proci-leszabályzókat, játszhatatlan volt, ahogy kivettem, egész tűrhetővé vált... ilyen apró finomhangolások is segíthetnek.
G@bi
: Bizony, kipróbáltam a "tapadásos-scriptet" is - sok más mellett - a trainerben! Nagyon jó! :K Meg valóban, a legtöbb látványos, jól működő scriptet tartalmazza az a trainer, ráadásul nem patch-függő, mint "sokan mások".
Robi: Jaja! :DDD ... Bonts egy virtuális sört /attól nem lehet berúgni, de megszédülni azért igen :C / - kizárólag Sopronit - Niko és az én egészségemre, abban a jó kis kerthelyiségben, ahova a reklám is telepítődik :D
kovacsroli: Nálam rendszerint reinstall volt, de nem akarlak elkeseríteni... Aztán kitaláltam, hogy kirakom a teljes mappát - úgy ahogy van - a második partícióra, aztán onnan írogattam felül, ha kellett... vagy erre jó a Magic Patcher (ami indexeli a régi verziókat), ha kisebb a vinyód.
Esetleg...: [link]

[ Módosította: bwoay ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15893) Robi86 válasza puttputt (#15892) üzenetére


Robi86
senior tag

Ittam már ma is azthiszem, mindenki egészségére :)) Virtuálisan nem tudok inni, mert az eredeti game a 4es patchtől is játszhatatlan fps számot produkál, szóval (tudom, tudom, nem szép dolog a warez, dehát ez van :( ) várok türelemmel a 4es patchhez tartozó crackre :DDD

(#15894) Mariann294 válasza Robi86 (#15889) üzenetére


Mariann294
őstag

Kössz.. :)
Öcsém itt mindenkinek akkora a monitora mint egy ház? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15895) Robi86 válasza Mariann294 (#15894) üzenetére


Robi86
senior tag

Néhány napja újítottam 1280x1024ről 1680x1050re...hát ég és föld a különbség :K A gépem egyelőre gyengécske hozzá, legalábbis az újabb gameknél, de szépen lassan fejlődik az is :)

De hallod tényleg nagyon jó képek, nekem sose jön az ihlet ilyenekhez, csak ha a funolgatás közben meglátok valami szépet/érdekeset, akkor gyors screenshot, és ennyi. Egyedül a létrás képemet terveztem meg előre, nade akkor el volt borulva az agyam :D

(#15896) Mariann294 válasza Robi86 (#15895) üzenetére


Mariann294
őstag

Hidd el én is szeretnék főleg mióta megláttam hogy amit anno vettem monitort xy összegért abbol most ugyanannyiért sokkal jobbat kapnék.Na de én most procira gyüjtök..aztán majd egyszer jöhet a monitor is. :)
A létrás képed irtó ötletes marhára teccik!!! :C (De ezt már korábban is irtam :) )
Ja és köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#15897) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Visszaraktam az 1.01-et mert abban még be tudtam menni az internetkávézóba, és nem indul el a játék:) nagyon örülök!! :(

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15898) Mariann294


Mariann294
őstag

Van külön az 1.0.4-es pechez FileCheckFix?Ha igen honnan lehet leszedni? :F

(#15899) puttputt válasza Robi86 (#15893) üzenetére


puttputt
őstag

szép dolog a warez, meg a ser adta őszinteség - LOL :DDD Remélem, megjavul nálatok a dolog... én már nem merek pec(c)selni ezekkel a hivatalos-félékkel...Viszlát holnap! :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15900) kovacsroli válasza puttputt (#15899) üzenetére


kovacsroli
senior tag

ez van :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.